VVVVV
Eyüpspor
Eyüpspor - KocaelisporStatistieken, H2H & xG
WVVWG
Kocaelispor
Head to Head
6 wedstrijden2
Avg Goals
50%
BTTS
67%
Over 1.5
33%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Eyüpspor | Statistiek | Kocaelispor |
|---|---|---|
| 0.3 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 2.8 | 🥅 Tegengoals | 0.9 |
| 1.24 | ⚡ xG | 1.37 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 3.7 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 20% | 🤝 BTTS | 40% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 10.4 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Eyüpspor
10 gespeeld · 3 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.30 |
| Thuis | VWVVV | 0.60 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 3.1 | 2.2 | 4 |
| Voor | 0.3 | 0.4 | 0.2 |
| Tegen | 2.8 | 1.8 | 3.8 |
| BTTS | 20% | 20% | 20% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 80% | 80% | 80% |
| xG | 1.24 | 1.45 | 1.03 |
| xG tegen | 1.6 | 1.24 | 1.96 |
Kocaelispor
10 gespeeld · 16 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWG | 1.40 |
| Thuis | WWWVG | 2.00 |
| Uit | VWVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 2 | 1.6 | 2.4 |
| Voor | 1.1 | 1.2 | 1 |
| Tegen | 0.9 | 0.4 | 1.4 |
| BTTS | 40% | 20% | 60% |
| De '0' | 40% | 80% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.37 | 1.34 | 1.39 |
| xG tegen | 1.53 | 1.4 | 1.66 |
Voorspellingen voor Eyüpspor – Kocaelispor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eyüpspor wint FT Resultaat | 40% | 2.53 | 3.95 | +56.05 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.67 | 3.30 | -9.98 | Nee |
| Kocaelispor wint FT Resultaat | 33% | 3.01 | 1.93 | -35.90 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.50 | 1.30 | -13.17 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.65 | 1.23 | -25.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.06 | -1.36 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.36 | +7.39 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 2.20 | +19.50 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.13 | 4.20 | +34.36 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.22 | 8.50 | +36.60 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.41 | 8.50 | -41.01 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.75 | 3.10 | -34.78 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.19 | 1.66 | -24.17 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.22 | -17.03 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.06 | -11.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.90 | +11.71 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.43 | 1.87 | -22.95 | Nee |
| BTTS & Winst Eyüpspor Combinatie | 21% | 4.83 | 8.25 | +70.69 | Ja |
| BTTS & Winst Kocaelispor Combinatie | 18% | 5.63 | 4.33 | -23.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.42 | -4.01 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.78 | -3.17 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 2.30 | -5.01 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 3.08 | -9.45 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 4.10 | -19.23 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 2.50 | -19.00 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 1.90 | -13.36 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 1.57 | -7.84 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.28 | -9.63 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.14 | -8.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Eyüpspor Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.88 | – | – | Nee |
| Kocaelispor Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.47 | – | – | Nee |
| Eyüpspor scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.02 | 2.47 | +22.02 | Ja |
| Kocaelispor scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.23 | 1.71 | -23.39 | Nee |
| Eyüpspor wint nil Win to Nil | 19% | 5.31 | 6.00 | +12.90 | Ja |
| Kocaelispor wint nil Win to Nil | 15% | 6.47 | 3.10 | -52.10 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Kocaelispor
Advies: Double chance : draw or Kocaelispor
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
0.60
THUIS-/UIT PPG
1.20
1.24
XG (THUIS/UIT)
1.37
1.79
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.23
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Eyüpspor | Kocaelispor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 3.5 | 30% | 0% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 0% | 20% |
| BTTS | 20% | 40% | 30% |
| BTTS & Win | 20.7% | 17.8% | 19.3% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 0% | 30% |
Trends
- Eyüpspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 per wedstrijd, BTTS viel maar 1 keer en ze scoorden in die reeks slechts 1 keer.
- Eyüpspor wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Voorin hapert het bij Eyüpspor, want in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Eyüpspor bleef dit seizoen in 8 wedstrijden droog staan (80%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Eyüpspor scoorden beide teams, Eyüpspor won er 0 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 2/10 duels.
Trends
- Kocaelispor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 6 goals gemaakt.
- Kocaelispor is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Kocaelispor scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (40% van alle wedstrijden) met Kocaelispor.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
V
W
V
V
V
Vorm – Uit
1.2
V
W
V
V
W
Eyüpspor
Eyüpspor
0 - 1
Kasımpaşa
Eyüpspor
0 - 4
Göztepe
Eyüpspor
0 - 2
Rizespor
Eyüpspor
2 - 1
Alanyaspor
Eyüpspor
0 - 1
Gaziantep FK
Kocaelispor
Alanyaspor
1 - 2
Kocaelispor
Beşiktaş
2 - 1
Kocaelispor
Galatasaray
1 - 0
Kocaelispor
Konyaspor
1 - 2
Kocaelispor
İstanbul Başakşehir
2 - 0
Kocaelispor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ahmed Abdullahi
xG 2.05
Goals 2
-0.05
Zak Jules
xG 1.22
Goals 1
-0.22
Chandrel Massanga
xG 0.72
Goals 0
-0.72
xG vs Goals
Berkan Kutlu
xG 3.84
Goals 4
+0.16
Daniel Agyei
xG 1.76
Goals 1
-0.76
Metehan Altunbaş
xG 1.49
Goals 1
-0.49
Gaat Eyüpspor scoren?
20%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Eyüpspor scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Kocaelispor scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Kocaelispor scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Eyüpspor | Kocaelispor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 50% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 0% |
| Over 4.5 | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Eyüpspor | Kocaelispor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 60% |
| Over 1.5 | 60% | 30% |
| Over 2.5 | 40% | 6% |
| Over 3.5 | 30% | 1% |
| Over 4.5 | 15% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
H. Moldovan
2.43
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
S. Öztaşdelen
0.9
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Eyüpspor | Kocaelispor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 80% | 70% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 60% | 80% | 70% |
| Over 9 | 60% | 80% | 70% |
| Over 10 | 20% | 60% | 40% |
| Over 11 | 0% | 40% | 20% |
| Over 12 | 0% | 40% | 20% |
| Over 13 | 0% | 40% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.7 + 4.3 = 8
Hoekschoppen analyse
Eyüpspor
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Kocaelispor
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 4.6 |
Blessures & schorsingen Eyüpspor
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Kocaelispor
Geen meldingen.
Topscorer – Eyüpspor
A. Abdullahi
2
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Kocaelispor
B. Kutlu
4
Doelpunten
1
Assists
1.1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Eyüpspor | Kocaelispor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.50 | 12.90 | 12.20 |
| Schotconversie | 3% | 9% | 6% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.50 | 4.30 | 3.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 8.60 | 8.30 |
| Schoten per goal | 38.33 | 11.73 | 25.03 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 60% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 20% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 40% | 30% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 20% | 15% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 10% | 5% |
Schoten per speler
Eyüpspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. El Yamiq | 1.3 | 0.4 | 8 |
| A. Abdullahi | 1.1 | 0.6 | 8 |
| A. Sabiri | 1 | 0.2 | 5 |
| B. Boutobba | 1 | 0.3 | 10 |
| Y. Barası | 0.9 | 0.4 | 10 |
| Z. Jules | 0.8 | 0.3 | 10 |
| L. Pintor | 0.8 | 0.6 | 9 |
| C. Massanga | 0.7 | 0.2 | 10 |
Kocaelispor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Kutlu | 1.1 | 0.8 | 10 |
| D. Agyei | 1 | 0.7 | 10 |
| Arda Ozyar | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Altunbaş | 0.9 | 0.5 | 10 |
| M. Haïdara | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Show | 0.8 | 0.1 | 10 |
| R. Rivas | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Gonçalo Santos Sousa | 0.8 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
12.9
Eyüpspor
Kocaelispor
Schoten op doel
3.5
4.3
Eyüpspor
Kocaelispor
Onderlinge resultaten Eyüpspor - Kocaelispor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/03/2026 | Eyüpspor - Kocaelispor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/10/2025 | Kocaelispor - Eyüpspor | 1-0 | ✗ | 1 |
| 20/01/2024 | Kocaelispor - Eyüpspor | 2-1 | ✓ | 3 |
| 21/08/2023 | Eyüpspor - Kocaelispor | 2-0 | ✗ | 2 |
| 14/05/2022 | Eyüpspor - Kocaelispor | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/12/2021 | Kocaelispor - Eyüpspor | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |