WGGWG
AC Milan
AC Milan - AtalantaUitslag, statistieken & xG
WVVVW
Atalanta
Statistieken en doelpuntenmakers
AC Milan
24'
Gonçalo Ramos
43'
Adrien Rabiot
57'
Mario Gila
3 - 2
Rust (2 - 0)
Atalanta
66'
Gianluca Gaetano
81'
Nikola Krstović
1.43
xG
1.37
56%
Balbezit
44%
11
Schoten
12
6
Schoten op doel
4
5
Schoten naast
8
2
Hoekschoppen
2
3
Overtredingen
10
1
Buitenspel
1
1
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
35 wedstrijden2.51
Avg Goals
51%
BTTS
80%
Over 1.5
43%
Over 2.5
23%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| AC Milan | Statistiek | Atalanta |
|---|---|---|
| 1.83 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.43 | ⚡ xG | 1.48 |
| 12.5 | 🔫 Schoten | 13.5 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 3.2 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 67% | 🤝 BTTS | 67% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 10.3 | 🟨 Overtredingen | 10.3 |
AC Milan
6 gespeeld · 12 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGWG | 1.80 |
| Thuis | WW | 3.00 |
| Uit | WGGG | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 100% | 25% |
| Gem. goals | 2.66 | 2.5 | 2.75 |
| Voor | 1.83 | 2.5 | 1.5 |
| Tegen | 0.83 | — | 1.25 |
| BTTS | 67% | 0% | 100% |
| De '0' | 33% | 100% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.43 | 1.44 | 1.43 |
| xG tegen | 1.08 | 0.9 | 1.17 |
Atalanta
6 gespeeld · 9 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVW | 1.20 |
| Thuis | WWVW | 2.25 |
| Uit | VV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 0% |
| Gem. goals | 2.66 | 2.75 | 2.5 |
| Voor | 1.33 | 1.75 | 0.5 |
| Tegen | 1.33 | 1 | 2 |
| BTTS | 67% | 75% | 50% |
| De '0' | 17% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 0% | 50% |
| xG | 1.48 | 1.75 | 0.93 |
| xG tegen | 2.01 | 1.64 | 2.77 |
Voorspellingen voor AC Milan – Atalanta
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AC Milan wint FT Resultaat | 57% | 1.74 | 1.80 | +3.41 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.02 | 3.70 | -7.88 | Nee |
| Atalanta wint FT Resultaat | 18% | 5.66 | 4.50 | -20.56 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.21 | 1.18 | -2.83 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 43% | 2.35 | 2.05 | -12.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.02 | -5.68 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.20 | -7.65 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.94 | 1.66 | -14.26 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.39 | 2.61 | -22.98 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 6.98 | 4.50 | -35.51 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 13.28 | 13.00 | -2.11 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.34 | 4.40 | +1.38 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.07 | 2.28 | +10.24 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.44 | +1.51 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.17 | 1.14 | -2.34 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 52% | 1.94 | 1.57 | -19.10 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 48% | 2.06 | 2.30 | +11.48 | Ja |
| BTTS & Winst AC Milan Combinatie | 25% | 3.97 | 3.15 | -20.68 | Nee |
| BTTS & Winst Atalanta Combinatie | 9% | 11.14 | 7.50 | -32.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 13% | 7.52 | 1.33 | -82.31 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 7% | 14.71 | 1.59 | -89.19 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 3% | 31.25 | 1.98 | -93.66 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 1% | 71.43 | 2.50 | -96.50 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 100.00 | 3.15 | -96.85 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 87% | 1.15 | 2.93 | +154.03 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 93% | 1.07 | 2.14 | +99.45 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 97% | 1.03 | 1.71 | +65.53 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 99% | 1.01 | 1.41 | +39.03 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.22 | +20.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AC Milan Clean Sheet Clean Sheet | 40% | 2.51 | – | – | Nee |
| Atalanta Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.17 | – | – | Nee |
| AC Milan scoort eerst Eerste Goal | 62% | 1.61 | 1.56 | -3.12 | Nee |
| Atalanta scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.17 | 2.59 | -18.42 | Nee |
| AC Milan wint nil Win to Nil | 32% | 3.10 | 3.40 | +9.70 | Ja |
| Atalanta wint nil Win to Nil | 9% | 11.53 | 8.00 | -30.61 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AC Milan
Advies: Double chance : AC Milan or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.20
0.40
H2H LAATSTE 5
2.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.43
XG (THUIS/UIT)
1.48
1.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.89
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
100%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | AC Milan | Atalanta | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 50% | 67% | 58.5% |
| Over 3.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| BTTS & Win | 25.2% | 9% | 17.1% |
| BTTS & Draw | 50% | 0% | 50% |
| BTTS & Over 2.5 | 39.6% | 39.6% | 39.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 0% | 17% |
Trends
- AC Milan pakte in de laatste 5 duels 9 punten (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- AC Milan zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- AC Milan zit in de lift met 6 duels op rij zonder nederlaag, al won het er maar 2 van de laatste 5.
- Reken op goals: in de laatste 6 wedstrijden van AC Milan vielen er telkens 2 goals of meer.
- AC Milan is in de laatste 5 duels tegen Atalanta ongeslagen (2 zeges, 3 gelijke spelen) en maakte daarin 9 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van AC Milan scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met AC Milan.
Trends
- Atalanta pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (1,2 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 6 goals in die periode.
- In de laatste 4 wedstrijden van Atalanta vielen telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Atalanta was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 4 wedstrijden (67% van alle wedstrijden) met Atalanta.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
Vorm – Uit
0
V
V
AC Milan
AC Milan
3 - 0
Lecce
AC Milan
2 - 0
Venezia
Atalanta
Juventus
2 - 0
Atalanta
Roma
2 - 1
Atalanta
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Diego Moreira
xG 2.34
Goals 3
+0.66
Adrien Rabiot
xG 2.28
Goals 3
+0.72
Gonçalo Ramos
xG 2.03
Goals 1
-1.03
xG vs Goals
Nikola Krstović
xG 2.96
Goals 3
+0.04
Éderson
xG 1.34
Goals 1
-0.34
Gianluca Scamacca
xG 1.23
Goals 1
-0.23
Gaat AC Milan scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AC Milan scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Atalanta scoren?
100%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Atalanta scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | AC Milan | Atalanta |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 67% |
| Over 3.5 | 17% | 17% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | AC Milan | Atalanta |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 83% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 5% | 15% |
| Over 3.5 | 1% | 5% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 33% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Maignan
0.5
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Carnesecchi
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | AC Milan | Atalanta | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 0% | 100% | 50% |
| Over 7 | 0% | 100% | 50% |
| Over 8 | 0% | 100% | 50% |
| Over 9 | 0% | 50% | 25% |
| Over 10 | 0% | 50% | 25% |
| Over 11 | 0% | 50% | 25% |
| Over 12 | 0% | 50% | 25% |
| Over 13 | 0% | 50% | 25% |
| Over 14 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 3.17 + 3.67 = 6.8
Hoekschoppen analyse
AC Milan
| Overall | 3.17 |
| Thuis | 2 |
| Uit | 3.75 |
Verwacht totaal
6.8
hoekschoppen
Atalanta
| Overall | 3.67 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen AC Milan
M. GabbiaBovenbeenblessure
A. SaelemaekersEnkelblessure
Blessures & schorsingen Atalanta
E. ElmasRode kaart (geschorst)
I. HienSpierblessure
F. KessieKuitblessure
O. KossounouBovenbeenblessure
G. ScalviniBovenbeenblessure
R. BellanovaTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
G. RaspadoriTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
K. SulemanaTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – AC Milan
A. Rabiot
3
Doelpunten
2
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Atalanta
N. Krstović
3
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | AC Milan | Atalanta | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.50 | 13.50 | 13.00 |
| Schotconversie | 15% | 10% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 4.67 | 4.59 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.00 | 8.83 | 8.42 |
| Schoten per goal | 6.82 | 10.13 | 8.48 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 50% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 33% | 25% |
Schoten per speler
AC Milan
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gonçalo Ramos | 2.5 | 1 | 6 |
| Diego Moreira | 1.5 | 1 | 4 |
| C. Pulišić | 1.3 | 0.7 | 3 |
| A. Cissè | 1.2 | 0.4 | 5 |
| S. Chukwueze | 1 | 0.7 | 6 |
| S. Pavlović | 1 | 0.5 | 6 |
| A. Rabiot | 0.8 | 0.5 | 6 |
| R. Loftus-Cheek | 0.6 | — | 5 |
Atalanta
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Rowe | 2.3 | 0.7 | 3 |
| N. Krstović | 2 | 1.2 | 6 |
| T. Kristensen | 2 | 0.5 | 2 |
| F. Kessié | 1.3 | 0.8 | 4 |
| G. Scamacca | 1.2 | 0.8 | 5 |
| D. Zappacosta | 1 | — | 4 |
| Éderson | 1 | 0.8 | 6 |
| G. Raspadori | 1 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
12.5
13.5
AC Milan
Atalanta
Schoten op doel
4.5
4.7
AC Milan
Atalanta
Onderlinge resultaten AC Milan - Atalanta
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 10/05/2026 | AC Milan - Atalanta | 2-3 | ✓ | 5 |
| 28/10/2025 | Atalanta - AC Milan | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/04/2025 | AC Milan - Atalanta | 0-1 | ✗ | 1 |
| 06/12/2024 | Atalanta - AC Milan | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/02/2024 | AC Milan - Atalanta | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/01/2024 | AC Milan - Atalanta | 1-2 | ✓ | 3 |
| 09/12/2023 | Atalanta - AC Milan | 3-2 | ✓ | 5 |
| 26/02/2023 | AC Milan - Atalanta | 2-0 | ✗ | 2 |
| 21/08/2022 | Atalanta - AC Milan | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/05/2022 | AC Milan - Atalanta | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Como | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 6 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 7 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 8 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Lecce | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 12 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 13 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 16 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 17 | Udinese | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 16 | -7 | 4 |
| 18 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |