VGVGW
Bologna
Bologna - InterStatistieken, H2H & xG
WWWGW
Inter
Head to Head
38 wedstrijden3.05
Avg Goals
68%
BTTS
76%
Over 1.5
66%
Over 2.5
37%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Bologna | Statistiek | Inter |
|---|---|---|
| 0.83 | ⚽ Doelpunten | 3 |
| 1.17 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.3 | ⚡ xG | 2.36 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 22.5 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 7.2 |
| 4 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 67% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 13.5 | 🟨 Overtredingen | 7.7 |
Bologna
6 gespeeld · 5 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGW | 1.00 |
| Thuis | VGG | 0.67 |
| Uit | VVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 2 | 2.33 | 1.67 |
| Voor | 0.83 | 1 | 0.67 |
| Tegen | 1.17 | 1.33 | 1 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 33% | 67% |
| xG | 1.3 | 1.48 | 1.1 |
| xG tegen | 1.39 | 1.31 | 1.47 |
Inter
6 gespeeld · 16 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WG | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 83% | 100% | 50% |
| Gem. goals | 4.33 | 5.25 | 2.5 |
| Voor | 3 | 3.75 | 1.5 |
| Tegen | 1.33 | 1.5 | 1 |
| BTTS | 67% | 75% | 50% |
| De '0' | 33% | 25% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.36 | 2.4 | 2.3 |
| xG tegen | 1.18 | 1.09 | 1.35 |
Voorspellingen voor Bologna – Inter
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bologna wint FT Resultaat | 27% | 3.76 | 5.25 | +39.72 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.28 | 3.96 | -7.46 | Nee |
| Inter wint FT Resultaat | 50% | 2.00 | 1.63 | -18.47 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 2.00 | 1.17 | -41.52 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.36 | 1.17 | -14.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.00 | -4.06 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.18 | +2.54 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.62 | +8.82 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.20 | 2.59 | +17.77 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.75 | 5.25 | +40.18 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.63 | 14.40 | -41.54 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.63 | 4.35 | -43.02 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.05 | 2.21 | -27.45 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.45 | -20.93 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.14 | -16.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.67 | +12.11 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.04 | 2.07 | -31.96 | Nee |
| BTTS & Winst Bologna Combinatie | 17% | 5.76 | 9.50 | +65.02 | Ja |
| BTTS & Winst Inter Combinatie | 30% | 3.28 | 3.10 | -5.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.32 | +6.39 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.73 | +21.10 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 2.32 | +34.33 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 3.00 | +36.20 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 3.12 | +5.46 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 2.87 | -44.32 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.00 | -40.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.78 | -25.06 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.38 | -24.65 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.21 | -19.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bologna Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.52 | – | – | Nee |
| Inter Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.23 | – | – | Nee |
| Bologna scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.48 | 2.84 | +14.74 | Ja |
| Inter scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.77 | 1.48 | -16.38 | Nee |
| Bologna wint nil Win to Nil | 9% | 10.82 | 9.50 | -12.16 | Nee |
| Inter wint nil Win to Nil | 20% | 5.11 | 3.00 | -41.30 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Inter
Advies: Winner : Inter
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.60
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
0.67
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.30
XG (THUIS/UIT)
2.36
1.46
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.2
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Bologna | Inter | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 83% | 66.5% |
| Over 2.5 | 33% | 83% | 58% |
| Over 3.5 | 17% | 67% | 42% |
| Over 4.5 | 0% | 50% | 50% |
| BTTS | 50% | 67% | 58.5% |
| BTTS & Win | 17.4% | 30.5% | 24% |
| BTTS & Draw | 33% | 17% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 17% | 17% |
Trends
- Bologna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Bologna maakte 5 goals.
- Bologna is de laatste 2 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Bologna is al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Bologna kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren.
- Bologna bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (50% van de duels), maar maakte in de laatste 5 wedstrijden wel 5 goals.
- In 3 van Bologna’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (50% van alle wedstrijden) met Bologna.
Trends
- Inter Milan pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, gemiddeld 2.6 per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Inter Milan scoorde daarin 14 keer.
- Inter Milan voelt zich ook buitenshuis prima, met een ongeslagen reeks van 2 uitwedstrijden.
- Inter Milan is al 6 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- De laatste 4 wedstrijden van Inter Milan eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 21 goals.
- Inter Milan is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Bologna ongeslagen (4 zeges, 1 gelijkspel) en maakte daarin 14 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Inter Milan scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Inter Milan (BTTS).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.67
V
G
G
Vorm – Uit
2
W
G
Bologna
Bologna
1 - 1
Torino
Bologna
2 - 2
Sassuolo
Bologna
0 - 1
Lazio
Inter
Roma
2 - 2
Inter
Cagliari
0 - 1
Inter
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Federico Bernardeschi
xG 1.63
Goals 1
-0.63
Roberto Piccoli
xG 1.20
Goals 1
-0.20
Artem Dovbyk
xG 0.88
Goals 1
+0.12
xG vs Goals
Lautaro Martínez
xG 4.03
Goals 4
-0.03
Marcus Thuram
xG 3.07
Goals 3
-0.07
Francesco Pio Esposito
xG 2.34
Goals 2
-0.34
Gaat Bologna scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Bologna scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Inter scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bologna | Inter |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 83% |
| Over 3.5 | 17% | 67% |
| Over 4.5 | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bologna | Inter |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 67% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 11% | 17% |
| Over 3.5 | 3% | 5% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Ł. Skorupski
0.75
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Josep Martínez
1.33
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bologna | Inter | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 67% | 50% | 59% |
| Over 8 | 67% | 50% | 59% |
| Over 9 | 67% | 50% | 59% |
| Over 10 | 67% | 50% | 59% |
| Over 11 | 67% | 50% | 59% |
| Over 12 | 67% | 50% | 59% |
| Over 13 | 67% | 50% | 59% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4 + 5.67 = 9.7
Hoekschoppen analyse
Bologna
| Overall | 4 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 1.67 |
Verwacht totaal
9.7
hoekschoppen
Inter
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Bologna
E. HolmBovenbeenblessure
R. OrsoliniBovenbeenblessure
S. MbangulaTwijfelachtig: Blessure
J. OdgaardTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
A. TheateTwijfelachtig: Beenblessure
Blessures & schorsingen Inter
C. JonesBovenbeenblessure
L. MartinezBovenbeenblessure
J. StonesTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Bologna
F. Bernardeschi
1
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Inter
Lautaro Martínez
4
Doelpunten
0
Assists
3.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bologna | Inter | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.67 | 22.50 | 17.59 |
| Schotconversie | 7% | 13% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.50 | 7.17 | 5.34 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.17 | 15.33 | 12.25 |
| Schoten per goal | 15.20 | 7.50 | 11.35 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 83% | 67% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 67% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Bologna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Bernardeschi | 1.7 | 0.8 | 6 |
| R. Piccoli | 1.5 | 0.3 | 6 |
| J. Odgaard | 1.2 | 0.2 | 5 |
| T. Pobega | 1.2 | 0.2 | 5 |
| N. Cambiaghi | 1.2 | 0.2 | 6 |
| M. Darmian | 1 | — | 1 |
| A. Dovbyk | 1 | 0.3 | 3 |
| A. Theate | 1 | — | 3 |
Inter
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lautaro Martínez | 3.8 | 1.2 | 5 |
| M. Thuram | 2.6 | 1.2 | 5 |
| H. Mkhitaryan | 2.5 | 0.5 | 2 |
| F. Dimarco | 1.8 | 0.7 | 6 |
| F. Esposito | 1.7 | 1 | 6 |
| M. Akanji | 1.4 | 0.2 | 5 |
| N. Barella | 1.4 | 1 | 5 |
| P. Zieliński | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
22.5
Bologna
Inter
Schoten op doel
3.5
7.2
Bologna
Inter
Onderlinge resultaten Bologna - Inter
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/05/2026 | Bologna - Inter | 3-3 | ✓ | 6 |
| 04/01/2026 | Inter - Bologna | 3-1 | ✓ | 4 |
| 19/12/2025 | Bologna - Inter | 1-1 | ✓ | 2 |
| 20/04/2025 | Bologna - Inter | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/01/2025 | Inter - Bologna | 2-2 | ✓ | 4 |
| 09/03/2024 | Bologna - Inter | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/12/2023 | Inter - Bologna | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/10/2023 | Inter - Bologna | 2-2 | ✓ | 4 |
| 26/02/2023 | Bologna - Inter | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/11/2022 | Inter - Bologna | 6-1 | ✓ | 7 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 8 | +10 | 16 |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 3 | AS Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | +11 | 14 |
| 4 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Frosinone Calcio | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 4 |
| 18 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 | -11 | 0 |