WWWGW
Bayern München
Bayern München - KölnStatistieken, H2H & xG
WGVGV
Köln
Head to Head
28 wedstrijden3.11
Avg Goals
54%
BTTS
82%
Over 1.5
64%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Bayern München | Statistiek | Köln |
|---|---|---|
| 3.55 | ⚽ Doelpunten | 1.45 |
| 1.06 | 🥅 Tegengoals | 1.76 |
| 2.32 | ⚡ xG | 1.51 |
| 19.2 | 🔫 Schoten | 13.6 |
| 8.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 6.4 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 64% | 🤝 BTTS | 79% |
| 94% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 36% | 🧤 Clean sheet % | 9% |
| 73% | 🧤 Gescoord in beide helften | 27% |
| 67% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 8.9 | 🟨 Overtredingen | 8.4 |
Bayern München
33 gespeeld · 86 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | GWWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 82% | 81% | 82% |
| Gem. goals | 4.61 | 5.07 | 4.18 |
| Voor | 3.55 | 3.94 | 3.18 |
| Tegen | 1.06 | 1.13 | 1 |
| BTTS | 64% | 69% | 59% |
| De '0' | 36% | 31% | 41% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.32 | 2.5 | 2.16 |
| xG tegen | 1.14 | 1 | 1.27 |
Köln
33 gespeeld · 32 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGV | 1.00 |
| Thuis | VGWVV | 0.80 |
| Uit | VGGGG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 21% | 29% | 13% |
| Gem. goals | 3.21 | 3.52 | 2.88 |
| Voor | 1.45 | 1.76 | 1.13 |
| Tegen | 1.76 | 1.76 | 1.75 |
| BTTS | 79% | 88% | 69% |
| De '0' | 9% | 6% | 13% |
| Niet gescoord | 12% | 6% | 19% |
| xG | 1.51 | 1.71 | 1.3 |
| xG tegen | 1.52 | 1.36 | 1.69 |
Voorspellingen voor Bayern München – Köln
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayern München wint FT Resultaat | 62% | 1.61 | 1.28 | -20.65 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 20% | 4.99 | 7.13 | +42.97 | Ja |
| Köln wint FT Resultaat | 18% | 5.57 | 11.00 | +97.50 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.22 | 1.08 | -11.39 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.63 | 5.00 | +90.05 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | – | – | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.03 | -8.26 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.08 | -22.99 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 50% | 1.98 | 1.36 | -31.44 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 31% | 3.21 | 1.87 | -41.82 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 30.67 | – | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 9.15 | 15.00 | +63.95 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 29% | 3.49 | 5.75 | +64.97 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 50% | 2.02 | 3.00 | +48.77 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 69% | 1.45 | 1.95 | +34.34 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 66% | 1.51 | 1.44 | -4.51 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 34% | 2.97 | 2.70 | -9.05 | Nee |
| BTTS & Winst Bayern München Combinatie | 37% | 2.69 | 1.77 | -34.17 | Nee |
| BTTS & Winst Köln Combinatie | 12% | 8.11 | 15.00 | +84.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.09 | 1.13 | +3.85 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.17 | 1.28 | +9.82 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.29 | 1.70 | +31.75 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 67% | 1.49 | 1.90 | +27.87 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 56% | 1.78 | 2.42 | +35.76 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.35 | 4.50 | -63.55 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.04 | 3.05 | -56.69 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 23% | 4.44 | 2.28 | -48.70 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 33% | 3.06 | 1.80 | -41.14 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 44% | 2.28 | 1.47 | -35.47 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayern München Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.56 | 2.75 | -22.83 | Nee |
| Köln Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 11.26 | 21.00 | +86.56 | Ja |
| Bayern München scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.56 | 1.27 | -18.85 | Nee |
| Köln scoort eerst Eerste Goal | 34% | 2.98 | 3.62 | +21.63 | Ja |
| Bayern München wint nil Win to Nil | 25% | 4.03 | 2.80 | -30.55 | Nee |
| Köln wint nil Win to Nil | 6% | 17.78 | 41.00 | +130.58 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayern München
Advies: Combo Winner : Bayern München and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
1.00
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.56
THUIS-/UIT PPG
0.81
2.32
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.69
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.24
8.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
31%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Bayern München | Köln | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 97% | 85% | 91% |
| Over 2.5 | 94% | 64% | 79% |
| Over 3.5 | 76% | 45% | 60.5% |
| Over 4.5 | 52% | 15% | 33.5% |
| BTTS | 64% | 79% | 71.5% |
| BTTS & Win | 37.2% | 12.3% | 24.8% |
| BTTS & Draw | 15% | 33% | 24% |
| BTTS & Over 2.5 | 57.9% | 57.9% | 57.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 0% | 33% |
Trends
- Bayern München pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (2,6 per wedstrijd) en in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS), terwijl het zelf 17 keer scoorde.
- Bayern München is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Bayern München scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal ook vandaag weer op een goal mikken.
- Bayern München scoorde in de laatste 16 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Bayern München is nu 14 wedstrijden op rij ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- Bayern München is in de laatste 5 duels tegen Köln ongeslagen (4 zeges, 1 gelijkspel) en maakte daarin 17 goals.
Trends
- Köln pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd; BTTS viel in 5 van die 5 en ze maakten 8 goals.
- Köln is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Reken op goals: in de laatste 13 wedstrijden van Köln vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Köln scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 26/33 wedstrijden in BTTS (79%).
- Köln lijkt ook nu te scoren: ze vonden het net in de laatste 9 wedstrijden en maakten 8 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
W
G
Vorm – Uit
0.8
V
G
G
G
G
Bayern München
Bayern München
3 - 3
Heidenheim
Bayern München
4 - 2
Stuttgart
Bayern München
4 - 0
Union Berlin
Bayern München
4 - 1
Borussia M'gladbach
Bayern München
3 - 2
Eintracht Frankfurt
Köln
Union Berlin
2 - 2
Köln
St. Pauli
1 - 1
Köln
Eintracht Frankfurt
2 - 2
Köln
Hamburger SV
1 - 1
Köln
Augsburg
2 - 0
Köln
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Harry Kane
xG 29.98
Goals 33
+3.02
Michael Olise
xG 17.33
Goals 15
-2.33
Luis Díaz
xG 16.44
Goals 15
-1.44
xG vs Goals
Said El Mala
xG 13.00
Goals 12
-1.00
Jakub Kamiński
xG 9.19
Goals 7
-2.19
Ragnar Ache
xG 8.66
Goals 7
-1.66
Gaat Bayern München scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayern München scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Köln scoren?
31%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Köln scoort.
81%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bayern München | Köln |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 97% | 85% |
| Over 2.5 | 94% | 64% |
| Over 3.5 | 76% | 45% |
| Over 4.5 | 52% | 15% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bayern München | Köln |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 91% |
| Over 1.5 | 36% | 57% |
| Over 2.5 | 6% | 24% |
| Over 3.5 | 2% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 3% |
| Clean Sheets | 36% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Neuer
0.9
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Schwäbe
1.76
Tg/Wedstrijd
58
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bayern München | Köln | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 94% | 97% |
| Over 7 | 88% | 81% | 85% |
| Over 8 | 63% | 69% | 66% |
| Over 9 | 63% | 56% | 60% |
| Over 10 | 50% | 50% | 50% |
| Over 11 | 44% | 31% | 38% |
| Over 12 | 31% | 31% | 31% |
| Over 13 | 19% | 25% | 22% |
| Over 14 | 6% | 19% | 13% |
Verwacht totaal: 6.39 + 4.61 = 11
Hoekschoppen analyse
Bayern München
| Overall | 6.39 |
| Thuis | 7.81 |
| Uit | 5.06 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
Köln
| Overall | 4.61 |
| Thuis | 4.82 |
| Uit | 4.38 |
Blessures & schorsingen Bayern München
M. CardozoBovenbeenblessure
A. DaviesHamstringblessure
S. GnabrySpierblessure
C. KialaEnkelblessure
W. MikeHeupblessure
Blessures & schorsingen Köln
R. AcheSpierblessure
T. HubersKnieblessure
L. KilianKnieblessure
T. KraussKnieblessure
Topscorer – Bayern München
H. Kane
33
Doelpunten
5
Assists
2.9
Schoten/W
2.1
SoD/W
Topscorer – Köln
S. El Mala
12
Doelpunten
4
Assists
1.8
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bayern München | Köln | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 19.18 | 13.58 | 16.38 |
| Schotconversie | 18% | 11% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 8.55 | 4.76 | 6.66 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.64 | 8.82 | 9.73 |
| Schoten per goal | 5.41 | 9.33 | 7.37 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 61% | 81% |
| Meer dan 11,5 schoten | 91% | 55% | 73% |
| Meer dan 12,5 schoten | 85% | 48% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 82% | 42% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 79% | 33% | 56% |
| Meer dan 15,5 schoten | 73% | 27% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 97% | 61% | 79% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 42% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 85% | 33% | 59% |
| Schoten op doel 6,5+ | 76% | 27% | 52% |
Schoten per speler
Bayern München
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Kane | 2.9 | 2.1 | 30 |
| M. Olise | 2.3 | 1.6 | 31 |
| L. Díaz | 2 | 1.1 | 31 |
| S. Gnabry | 1.7 | 0.8 | 21 |
| L. Karl | 1.4 | 0.8 | 25 |
| N. Jackson | 1.4 | 0.9 | 22 |
| A. Ibrahimović | 1.3 | 1 | 4 |
| A. Sieb | 1.3 | 0.5 | 4 |
Köln
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. El Mala | 1.8 | 0.9 | 33 |
| R. Ache | 1.3 | 0.8 | 29 |
| J. Kamiński | 1.3 | 0.8 | 33 |
| M. Bülter | 1.1 | 0.5 | 31 |
| L. Waldschmidt | 0.9 | 0.5 | 24 |
| J. Thielmann | 0.7 | 0.4 | 25 |
| L. Maina | 0.6 | 0.3 | 23 |
| S. Sebulonsen | 0.5 | 0.2 | 30 |
Schoten
Totaal schoten
19.2
13.6
Bayern München
Köln
Schoten op doel
8.6
4.8
Bayern München
Köln
Onderlinge resultaten Bayern München - Köln
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/01/2026 | Köln - Bayern München | 1-3 | ✓ | 4 |
| 29/10/2025 | Köln - Bayern München | 1-4 | ✓ | 5 |
| 13/04/2024 | Bayern München - Köln | 2-0 | ✗ | 2 |
| 24/11/2023 | Köln - Bayern München | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/05/2023 | Köln - Bayern München | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/01/2023 | Bayern München - Köln | 1-1 | ✓ | 2 |
| 15/01/2022 | Köln - Bayern München | 0-4 | ✗ | 4 |
| 22/08/2021 | Bayern München - Köln | 3-2 | ✓ | 5 |
| 27/02/2021 | Bayern München - Köln | 5-1 | ✓ | 6 |
| 31/10/2020 | Köln - Bayern München | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |
