WVWGW
Heidenheim
Heidenheim - Mainz 05Statistieken, H2H & xG
VGVWV
Mainz 05
Head to Head
5 wedstrijden2
Avg Goals
40%
BTTS
80%
Over 1.5
20%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Heidenheim | Statistiek | Mainz 05 |
|---|---|---|
| 1.24 | ⚽ Doelpunten | 1.27 |
| 2.12 | 🥅 Tegengoals | 1.61 |
| 1.24 | ⚡ xG | 1.41 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 12 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 64% | 🤝 BTTS | 64% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 55% |
| 3% | 🧤 Clean sheet % | 9% |
| 21% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 9.9 | 🟨 Overtredingen | 10.9 |
Heidenheim
33 gespeeld · 26 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWGW | 2.00 |
| Thuis | GVGWW | 1.60 |
| Uit | VGVGW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 18% | 25% | 12% |
| Gem. goals | 3.36 | 3.63 | 3.12 |
| Voor | 1.24 | 1.44 | 1.06 |
| Tegen | 2.12 | 2.19 | 2.06 |
| BTTS | 64% | 63% | 65% |
| De '0' | 3% | 6% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 31% | 35% |
| xG | 1.24 | 1.25 | 1.22 |
| xG tegen | 1.75 | 1.69 | 1.79 |
Mainz 05
33 gespeeld · 37 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | GWVVV | 0.80 |
| Uit | GWWGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 24% | 31% |
| Gem. goals | 2.88 | 2.71 | 3.06 |
| Voor | 1.27 | 1.24 | 1.31 |
| Tegen | 1.61 | 1.47 | 1.75 |
| BTTS | 64% | 59% | 69% |
| De '0' | 9% | 12% | 6% |
| Niet gescoord | 30% | 35% | 25% |
| xG | 1.41 | 1.55 | 1.25 |
| xG tegen | 1.58 | 1.37 | 1.8 |
Voorspellingen voor Heidenheim – Mainz 05
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heidenheim wint FT Resultaat | 36% | 2.79 | 2.77 | -0.86 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.46 | 4.41 | +27.55 | Ja |
| Mainz 05 wint FT Resultaat | 35% | 2.83 | 2.34 | -17.43 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.55 | 1.22 | -21.05 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.56 | 1.75 | +12.37 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.01 | -7.80 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.34 | 1.13 | -15.87 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.08 | 1.44 | -30.78 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 26% | 3.80 | 2.23 | -41.28 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.19 | 3.48 | -57.51 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.48 | 21.00 | +82.91 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.91 | 5.50 | +40.53 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.93 | 2.75 | +42.81 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.67 | +23.03 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.25 | +9.74 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 54% | 1.85 | 1.50 | -18.84 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 46% | 2.18 | 2.73 | +25.28 | Ja |
| BTTS & Winst Heidenheim Combinatie | 17% | 5.87 | 3.01 | -48.68 | Nee |
| BTTS & Winst Mainz 05 Combinatie | 17% | 5.94 | 4.80 | -19.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.22 | -23.51 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.45 | -28.81 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 2.03 | -26.92 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.30 | -42.96 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 3.05 | -51.20 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 3.48 | +29.80 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.48 | +26.23 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 1.90 | +21.60 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.52 | +14.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.28 | +7.52 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Heidenheim Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.64 | 3.55 | -2.56 | Nee |
| Mainz 05 Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.68 | 5.50 | +49.35 | Ja |
| Heidenheim scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.16 | 1.67 | -22.51 | Nee |
| Mainz 05 scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 2.17 | +0.04 | Ja |
| Heidenheim wint nil Win to Nil | 19% | 5.34 | 4.00 | -25.05 | Nee |
| Mainz 05 wint nil Win to Nil | 18% | 5.42 | 6.50 | +19.89 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: 1. FC Heidenheim
Advies: Double chance : 1. FC Heidenheim or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
0.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.06
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.24
XG (THUIS/UIT)
1.41
1.73
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.42
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
6%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
69%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Heidenheim | Mainz 05 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% | 98.5% |
| Over 1.5 | 91% | 82% | 86.5% |
| Over 2.5 | 70% | 55% | 62.5% |
| Over 3.5 | 42% | 33% | 37.5% |
| Over 4.5 | 18% | 9% | 13.5% |
| BTTS | 64% | 64% | 64% |
| BTTS & Win | 17.1% | 16.8% | 17% |
| BTTS & Draw | 24% | 27% | 25.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.3% | 40.3% | 40.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 12% | 9% | 10.5% |
Trends
- Heidenheim pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 12 goals in die reeks.
- Heidenheim is thuis lastig te kloppen en is al 3 wedstrijden ongeslagen in eigen huis.
- Mainz 05 moet achterin top zijn, want Heidenheim scoorde in de laatste 5 thuisduels, al bleven ze dit seizoen in 5 thuiswedstrijden zonder goal.
- Heidenheim is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Bij Heidenheim vielen in de laatste 7 wedstrijden telkens 2 goals of meer.
- Heidenheim wil het goede gevoel doortrekken tegen Mainz 05: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
Trends
- Mainz 05 pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 7 goals in totaal.
- Mainz 05 is buitenshuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- Mainz 05 scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden telkens, de vraag is of Heidenheim die serie kan stoppen.
- In de laatste 4 wedstrijden van Mainz 05 vielen telkens 2 goals of meer, dus er lijkt opnieuw doelpuntenpotentieel.
- In 4 van de laatste 5 duels van Mainz 05 scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 21 wedstrijden (64% van alle duels) met Mainz 05.
- Mainz 05 lijkt ook vandaag te scoren: het team trof doel in de laatste 4 wedstrijden en maakte 7 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
V
G
W
W
Vorm – Uit
2.2
G
W
W
G
W
Heidenheim
Heidenheim
2 - 0
St. Pauli
Heidenheim
3 - 1
Union Berlin
Heidenheim
3 - 3
Bayer Leverkusen
Heidenheim
2 - 4
Hoffenheim
Heidenheim
3 - 3
Stuttgart
Mainz 05
St. Pauli
1 - 2
Mainz 05
Borussia M'gladbach
1 - 1
Mainz 05
Hoffenheim
1 - 2
Mainz 05
Werder Bremen
0 - 2
Mainz 05
Bayer Leverkusen
1 - 1
Mainz 05
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Stefan Schimmer
xG 5.91
Goals 5
-0.91
Budu Zivzivadze
xG 5.69
Goals 6
+0.31
Arijon Ibrahimović
xG 4.76
Goals 2
-2.76
xG vs Goals
Nadiem Amiri
xG 10.73
Goals 11
+0.27
Paul Nebel
xG 4.95
Goals 5
+0.05
Jae-Sung Lee
xG 4.63
Goals 4
-0.63
Gaat Heidenheim scoren?
69%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Heidenheim scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Mainz 05 scoren?
6%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Mainz 05 scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Heidenheim | Mainz 05 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 97% |
| Over 1.5 | 91% | 82% |
| Over 2.5 | 70% | 55% |
| Over 3.5 | 42% | 33% |
| Over 4.5 | 18% | 9% |
| Niet gescoord | 0% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Heidenheim | Mainz 05 |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 91% |
| Over 1.5 | 67% | 36% |
| Over 2.5 | 33% | 18% |
| Over 3.5 | 9% | 15% |
| Over 4.5 | 6% | 2% |
| Clean Sheets | 3% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Ramaj
2.16
Tg/Wedstrijd
67
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Batz
1.35
Tg/Wedstrijd
27
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Heidenheim | Mainz 05 | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 81% | 81% | 81% |
| Over 7 | 56% | 69% | 63% |
| Over 8 | 50% | 56% | 53% |
| Over 9 | 31% | 44% | 38% |
| Over 10 | 25% | 38% | 32% |
| Over 11 | 25% | 38% | 32% |
| Over 12 | 19% | 25% | 22% |
| Over 13 | 19% | 13% | 16% |
| Over 14 | 6% | 0% | 3% |
Verwacht totaal: 4.48 + 5.12 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Heidenheim
| Overall | 4.48 |
| Thuis | 4.56 |
| Uit | 4.41 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Mainz 05
| Overall | 5.12 |
| Thuis | 6.18 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Heidenheim
S. ContehKnieblessure
L. PaqaradaKnieblessure
M. BuschTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Mainz 05
M. DalKnieblessure
B. HollerbachAchillespeesblessure
M. LeitschBovenbeenblessure
SilasBroken shinbone
D. da CostaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Heidenheim
B. Zivzivadze
6
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Mainz 05
N. Amiri
11
Doelpunten
2
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Heidenheim | Mainz 05 | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.30 | 12.00 | 11.65 |
| Schotconversie | 11% | 11% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.58 | 4.03 | 3.81 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.73 | 7.97 | 7.85 |
| Schoten per goal | 9.10 | 9.43 | 9.27 |
| Meer dan 10,5 schoten | 52% | 57% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 45% | 48% | 47% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 42% | 38% |
| Meer dan 13,5 schoten | 27% | 30% | 29% |
| Meer dan 14,5 schoten | 24% | 30% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 18% | 27% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 42% | 57% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 39% | 36% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 27% | 23% |
| Schoten op doel 6,5+ | 12% | 12% | 12% |
Schoten per speler
Heidenheim
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Dinkçi | 1.5 | 0.6 | 13 |
| M. Pieringer | 1.1 | 0.3 | 26 |
| A. Ibrahimović | 1 | 0.6 | 31 |
| Léo Scienza | 1 | 0.5 | 2 |
| B. Zivzivadze | 1 | 0.6 | 19 |
| P. Mainka | 1 | 0.2 | 33 |
| M. Honsak | 0.9 | 0.3 | 26 |
| S. Schimmer | 0.8 | 0.4 | 26 |
Mainz 05
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Tietz | 2.1 | 1.1 | 18 |
| S. Becker | 1.7 | 1 | 13 |
| N. Amiri | 1.2 | 0.8 | 25 |
| B. Hollerbach | 1.1 | 0.4 | 14 |
| S. Katompa Mvumpa | 1 | 0.9 | 8 |
| A. Nordin | 0.7 | 0.2 | 13 |
| Lee Jae-Sung | 0.7 | 0.3 | 27 |
| S. Bell | 0.6 | 0.3 | 18 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
12
Heidenheim
Mainz 05
Schoten op doel
3.6
4
Heidenheim
Mainz 05
Onderlinge resultaten Heidenheim - Mainz 05
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/01/2026 | Mainz 05 - Heidenheim | 2-1 | ✓ | 3 |
| 16/02/2025 | Heidenheim - Mainz 05 | 0-2 | ✗ | 2 |
| 28/09/2024 | Mainz 05 - Heidenheim | 0-2 | ✗ | 2 |
| 05/05/2024 | Heidenheim - Mainz 05 | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/12/2023 | Mainz 05 - Heidenheim | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |
