VVVGW
Union Berlin
Union Berlin - AugsburgStatistieken, H2H & xG
GWGWW
Augsburg
Head to Head
15 wedstrijden2.13
Avg Goals
53%
BTTS
80%
Over 1.5
33%
Over 2.5
13%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Union Berlin | Statistiek | Augsburg |
|---|---|---|
| 1.21 | ⚽ Doelpunten | 1.36 |
| 1.76 | 🥅 Tegengoals | 1.73 |
| 1.37 | ⚡ xG | 1.46 |
| 12.3 | 🔫 Schoten | 13.2 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 5 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 64% | 🤝 BTTS | 64% |
| 61% | 📊 Over 2.5 % | 61% |
| 18% | 🧤 Clean sheet % | 15% |
| 15% | 🧤 Gescoord in beide helften | 15% |
| 40% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
Union Berlin
33 gespeeld · 36 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGW | 0.80 |
| Thuis | WVGVG | 1.00 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 25% | 29% |
| Gem. goals | 2.97 | 3.01 | 2.94 |
| Voor | 1.21 | 1.38 | 1.06 |
| Tegen | 1.76 | 1.63 | 1.88 |
| BTTS | 64% | 75% | 53% |
| De '0' | 18% | 19% | 18% |
| Niet gescoord | 24% | 19% | 29% |
| xG | 1.37 | 1.45 | 1.29 |
| xG tegen | 1.46 | 1.29 | 1.62 |
Augsburg
33 gespeeld · 43 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWW | 2.20 |
| Thuis | WVGGW | 1.60 |
| Uit | VVGWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 41% | 31% |
| Gem. goals | 3.09 | 3.12 | 3.06 |
| Voor | 1.36 | 1.47 | 1.25 |
| Tegen | 1.73 | 1.65 | 1.81 |
| BTTS | 64% | 59% | 69% |
| De '0' | 15% | 29% | 0% |
| Niet gescoord | 24% | 18% | 31% |
| xG | 1.46 | 1.49 | 1.42 |
| xG tegen | 1.63 | 1.54 | 1.73 |
Voorspellingen voor Union Berlin – Augsburg
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Berlin wint FT Resultaat | 38% | 2.63 | 2.57 | -2.37 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.68 | 4.22 | +14.61 | Ja |
| Augsburg wint FT Resultaat | 35% | 2.87 | 2.57 | -10.42 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 65% | 1.53 | 1.29 | -15.96 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 62% | 1.61 | 1.50 | -6.99 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.03 | -3.95 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.14 | -9.42 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.48 | -18.53 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.06 | 2.22 | -27.43 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.04 | 4.00 | -33.72 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.81 | 17.00 | +14.75 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.87 | 5.00 | +2.70 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 2.45 | +10.13 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.62 | +9.04 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.22 | +1.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.68 | 1.41 | -16.18 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.47 | 2.73 | +10.72 | Ja |
| BTTS & Winst Union Berlin Combinatie | 20% | 4.94 | 3.94 | -20.18 | Nee |
| BTTS & Winst Augsburg Combinatie | 19% | 5.32 | 3.75 | -29.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 66% | 1.51 | 1.18 | -21.65 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 53% | 1.88 | 1.38 | -26.72 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 40% | 2.51 | 1.90 | -24.19 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 28% | 3.55 | 2.09 | -41.06 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 19% | 5.35 | 2.74 | -48.76 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 34% | 2.98 | 3.90 | +31.04 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 47% | 2.13 | 2.71 | +27.10 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 60% | 1.66 | 2.06 | +23.81 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 72% | 1.39 | 1.63 | +17.03 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 81% | 1.23 | 1.35 | +9.76 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Berlin Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.08 | 4.50 | +10.16 | Ja |
| Augsburg Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.38 | 4.33 | -1.17 | Nee |
| Union Berlin scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 1.94 | -6.30 | Nee |
| Augsburg scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 1.88 | -13.33 | Nee |
| Union Berlin wint nil Win to Nil | 18% | 5.64 | 5.50 | -2.48 | Nee |
| Augsburg wint nil Win to Nil | 16% | 6.22 | 5.25 | -15.60 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: FC Augsburg
Advies: Double chance : draw or FC Augsburg
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.20
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.19
THUIS-/UIT PPG
1.06
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.46
1.32
XG TEGEN (THUIS/UIT)
2.09
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
19%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
15%
69%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
69%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Union Berlin | Augsburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% | 95.5% |
| Over 1.5 | 76% | 85% | 80.5% |
| Over 2.5 | 61% | 61% | 61% |
| Over 3.5 | 45% | 39% | 42% |
| Over 4.5 | 12% | 18% | 15% |
| BTTS | 64% | 64% | 64% |
| BTTS & Win | 20.3% | 18.8% | 19.6% |
| BTTS & Draw | 21% | 18% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.7% | 46.7% | 46.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 9% | 9% |
Trends
- Union Berlin pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Augsburg moet achterin top zijn, want Union Berlin scoorde in de laatste 6 thuisduels en bleef dit seizoen in 3 thuiswedstrijden zonder goal.
- Union Berlin zit in een goede fase en is nu 2 wedstrijden ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 7 wedstrijden van Union Berlin eindigden telkens met 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Union Berlin scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 21/33 duels in BTTS (64%).
- Union Berlin lijkt ook nu weer te scoren: het trof doel in de laatste 6 wedstrijden en maakte 8 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Augsburg pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.2 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die 5 en 11 goals gemaakt.
- Augsburg is buitenshuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Augsburg zit in de lift met 6 duels op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 11 wedstrijden van Augsburg vielen telkens 2 goals of meer.
- Augsburg is in de laatste 5 duels richting Union Berlin ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 11 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Augsburg scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 21/33 duels in BTTS (64%).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
V
G
V
G
Vorm – Uit
1.4
V
V
G
W
W
Union Berlin
Union Berlin
2 - 2
Köln
Union Berlin
1 - 2
Wolfsburg
Union Berlin
1 - 1
St. Pauli
Union Berlin
1 - 4
Werder Bremen
Union Berlin
1 - 0
Bayer Leverkusen
Augsburg
Werder Bremen
1 - 3
Augsburg
Bayer Leverkusen
1 - 2
Augsburg
Hamburger SV
1 - 1
Augsburg
Borussia Dortmund
2 - 0
Augsburg
RB Leipzig
2 - 1
Augsburg
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Andrej Ilić
xG 6.74
Goals 3
-3.74
Danilho Doekhi
xG 6.68
Goals 5
-1.68
Oliver Burke
xG 6.25
Goals 6
-0.25
xG vs Goals
Alexis Claude Maurice
xG 8.20
Goals 5
-3.20
Phillip Tietz
xG 7.16
Goals 5
-2.16
Anton Kade
xG 7.14
Goals 6
-1.14
Gaat Union Berlin scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Union Berlin scoort.
15%
clean sheet uit
Gaat Augsburg scoren?
19%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Augsburg scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Union Berlin | Augsburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 76% | 85% |
| Over 2.5 | 61% | 61% |
| Over 3.5 | 45% | 39% |
| Over 4.5 | 12% | 18% |
| Niet gescoord | 6% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Union Berlin | Augsburg |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 82% | 85% |
| Over 1.5 | 52% | 45% |
| Over 2.5 | 33% | 21% |
| Over 3.5 | 9% | 12% |
| Over 4.5 | 3% | 3% |
| Clean Sheets | 18% | 15% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Rønnow
1.8
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
F. Dahmen
1.73
Tg/Wedstrijd
57
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Union Berlin | Augsburg | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 81% | 85% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 69% | 63% | 66% |
| Over 9 | 50% | 56% | 53% |
| Over 10 | 31% | 38% | 35% |
| Over 11 | 19% | 31% | 25% |
| Over 12 | 13% | 25% | 19% |
| Over 13 | 13% | 25% | 19% |
| Over 14 | 13% | 6% | 10% |
Verwacht totaal: 5.03 + 4.48 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Union Berlin
| Overall | 5.03 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 4.82 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Augsburg
| Overall | 4.48 |
| Thuis | 5.24 |
| Uit | 3.69 |
Blessures & schorsingen Union Berlin
D. KohnGeschorst (gele kaarten)
M. RaabHandblessure
F. RonnowSpierblessure
R. SkovSpierblessure
J. HabererTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Augsburg
K. JakicGeschorst (gele kaarten)
Arthur ChavesTwijfelachtig: Knieblessure
D. GiannoulisTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Union Berlin
O. Burke
6
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Augsburg
A. Kade
6
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Union Berlin | Augsburg | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.33 | 13.24 | 12.79 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.76 | 4.73 | 4.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.58 | 8.52 | 8.55 |
| Schoten per goal | 10.18 | 9.71 | 9.95 |
| Meer dan 10,5 schoten | 64% | 76% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 48% | 73% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 64% | 49% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 52% | 41% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 33% | 32% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 24% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 39% | 73% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 61% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 18% | 36% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 12% | 12% | 12% |
Schoten per speler
Union Berlin
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ilić | 1.8 | 0.7 | 31 |
| D. Doekhi | 1.2 | 0.3 | 33 |
| M. LjubiÄiÄ | 1 | 1 | 2 |
| O. Burke | 1 | 0.5 | 28 |
| L. Querfeld | 0.8 | 0.3 | 30 |
| Ilyas Ansah | 0.8 | 0.3 | 32 |
| A. Schäfer | 0.7 | 0.3 | 27 |
| T. Rothe | 0.7 | 0.3 | 20 |
Augsburg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Claude-Maurice | 2 | 0.9 | 29 |
| M. Gregoritsch | 1.5 | 0.6 | 16 |
| Rodrigo Ribeiro | 1.4 | 0.5 | 13 |
| A. Kade | 1.3 | 0.7 | 27 |
| M. Kömür | 1.1 | 0.6 | 27 |
| F. Rieder | 1 | 0.4 | 31 |
| S. Essende | 0.9 | 0.3 | 14 |
| R. Fellhauer | 0.7 | 0.3 | 33 |
Schoten
Totaal schoten
12.3
13.2
Union Berlin
Augsburg
Schoten op doel
3.8
4.7
Union Berlin
Augsburg
Onderlinge resultaten Union Berlin - Augsburg
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/01/2026 | Augsburg - Union Berlin | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/05/2025 | Augsburg - Union Berlin | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/01/2025 | Union Berlin - Augsburg | 0-2 | ✗ | 2 |
| 12/04/2024 | Augsburg - Union Berlin | 2-0 | ✗ | 2 |
| 25/11/2023 | Union Berlin - Augsburg | 1-1 | ✓ | 2 |
| 06/05/2023 | Augsburg - Union Berlin | 1-0 | ✗ | 1 |
| 09/11/2022 | Union Berlin - Augsburg | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/02/2022 | Augsburg - Union Berlin | 2-0 | ✗ | 2 |
| 11/09/2021 | Union Berlin - Augsburg | 0-0 | ✗ | 0 |
| 23/01/2021 | Augsburg - Union Berlin | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |
