WVWWV
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen - Hamburger SVStatistieken, H2H & xG
VVVWW
Hamburger SV
Head to Head
25 wedstrijden2.68
Avg Goals
52%
BTTS
64%
Over 1.5
52%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Bayer Leverkusen | Statistiek | Hamburger SV |
|---|---|---|
| 2.03 | ⚽ Doelpunten | 1.18 |
| 1.39 | 🥅 Tegengoals | 1.61 |
| 1.67 | ⚡ xG | 1.33 |
| 14.9 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 64% | 🤝 BTTS | 64% |
| 61% | 📊 Over 2.5 % | 58% |
| 24% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 45% | 🧤 Gescoord in beide helften | 24% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 8.6 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
Bayer Leverkusen
33 gespeeld · 58 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWV | 1.80 |
| Thuis | GGWVW | 1.60 |
| Uit | GGWWV | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 52% | 56% | 47% |
| Gem. goals | 3.42 | 3.44 | 3.41 |
| Voor | 2.03 | 2.31 | 1.76 |
| Tegen | 1.39 | 1.13 | 1.65 |
| BTTS | 64% | 63% | 65% |
| De '0' | 24% | 38% | 12% |
| Niet gescoord | 12% | 0% | 24% |
| xG | 1.67 | 2.01 | 1.36 |
| xG tegen | 1.47 | 1.21 | 1.71 |
Hamburger SV
33 gespeeld · 37 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWW | 1.20 |
| Thuis | VGGVW | 1.00 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 35% | 19% |
| Gem. goals | 2.79 | 2.76 | 2.82 |
| Voor | 1.18 | 1.47 | 0.88 |
| Tegen | 1.61 | 1.29 | 1.94 |
| BTTS | 64% | 71% | 56% |
| De '0' | 18% | 12% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 24% | 38% |
| xG | 1.33 | 1.45 | 1.21 |
| xG tegen | 1.62 | 1.44 | 1.83 |
Voorspellingen voor Bayer Leverkusen – Hamburger SV
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayer Leverkusen wint FT Resultaat | 55% | 1.83 | 1.45 | -20.92 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.24 | 5.95 | +40.33 | Ja |
| Hamburger SV wint FT Resultaat | 22% | 4.57 | 6.36 | +39.13 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.28 | 1.13 | -11.72 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.20 | 3.60 | +63.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.10 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.06 | -11.08 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.29 | -19.94 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.51 | 1.83 | -27.17 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.55 | 2.70 | -40.65 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.80 | 29.00 | +46.45 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.21 | 8.00 | +28.88 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.64 | 3.75 | +42.28 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.66 | 2.00 | +20.40 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.44 | +12.35 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.62 | 1.60 | -1.46 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.60 | 2.30 | -11.66 | Nee |
| BTTS & Winst Bayer Leverkusen Combinatie | 30% | 3.36 | 2.18 | -35.10 | Nee |
| BTTS & Winst Hamburger SV Combinatie | 13% | 7.52 | 11.88 | +57.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.15 | -7.31 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.37 | -4.10 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 1.79 | +3.64 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.02 | -8.29 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 2.54 | -14.15 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 4.30 | -16.58 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.80 | -16.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 2.27 | -4.43 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.79 | -2.27 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.43 | -5.33 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bayer Leverkusen Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.35 | 2.45 | -26.94 | Nee |
| Hamburger SV Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.33 | 10.00 | +36.36 | Ja |
| Bayer Leverkusen scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.68 | 1.30 | -22.39 | Nee |
| Hamburger SV scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.76 | 3.51 | +27.06 | Ja |
| Bayer Leverkusen wint nil Win to Nil | 25% | 4.04 | 2.62 | -35.09 | Nee |
| Hamburger SV wint nil Win to Nil | 9% | 11.64 | 23.00 | +97.56 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bayer Leverkusen
Advies: Double chance : Bayer Leverkusen or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.20
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
1.88
THUIS-/UIT PPG
0.81
1.67
XG (THUIS/UIT)
1.33
2.07
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.76
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
38%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
56%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
63%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Bayer Leverkusen | Hamburger SV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 85% | 79% | 82% |
| Over 2.5 | 61% | 58% | 59.5% |
| Over 3.5 | 42% | 33% | 37.5% |
| Over 4.5 | 24% | 21% | 22.5% |
| BTTS | 64% | 64% | 64% |
| BTTS & Win | 29.8% | 13.3% | 21.6% |
| BTTS & Draw | 21% | 18% | 19.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 9% | 9% |
Trends
- Bayer Leverkusen pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.8 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Bayer Leverkusen zal vandaag vol vertrouwen op zoek gaan naar een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Bayer Leverkusen scoorde in de laatste 16 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- Reken op goals: de laatste 4 duels van Bayer Leverkusen eindigden telkens met 3+ goals, en in de laatste 5 wedstrijden vielen er in totaal 16 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Bayer Leverkusen scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 21 duels (64% van alle wedstrijden) met Bayer Leverkusen.
- Bayer Leverkusen lijkt ook nu te scoren: het trof in de laatste 11 wedstrijden het net en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Hamburger SV pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (1.2 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- Hamburger SV is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 9 wedstrijden van Hamburger SV eindigden telkens met 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Hamburger SV was het 4 keer BTTS; dit seizoen gebeurde dat in 21 duels (64% van alle wedstrijden) met Hamburger SV.
- Hamburger SV lijkt vandaag te gaan scoren: het team trof in de laatste 4 wedstrijden het net en maakte 7 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
G
W
V
W
Vorm – Uit
1.2
W
V
V
V
W
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
4 - 1
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
1 - 2
Augsburg
Bayer Leverkusen
6 - 3
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
1 - 1
Bayern München
Bayer Leverkusen
1 - 1
Mainz 05
Hamburger SV
Eintracht Frankfurt
1 - 2
Hamburger SV
Werder Bremen
3 - 1
Hamburger SV
Stuttgart
4 - 0
Hamburger SV
Borussia Dortmund
3 - 2
Hamburger SV
Wolfsburg
1 - 2
Hamburger SV
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Patrik Schick
xG 15.36
Goals 16
+0.64
Álex Grimaldo
xG 8.96
Goals 8
-0.96
Christian Michel Kofane
xG 6.58
Goals 5
-1.58
xG vs Goals
Ransford Königsdörffer
xG 7.82
Goals 5
-2.82
Fábio Vieira
xG 7.81
Goals 6
-1.81
Rayan Philippe
xG 5.94
Goals 5
-0.94
Gaat Bayer Leverkusen scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bayer Leverkusen scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Hamburger SV scoren?
38%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Hamburger SV scoort.
62%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bayer Leverkusen | Hamburger SV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 85% | 79% |
| Over 2.5 | 61% | 58% |
| Over 3.5 | 42% | 33% |
| Over 4.5 | 24% | 21% |
| Niet gescoord | 0% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bayer Leverkusen | Hamburger SV |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 76% | 82% |
| Over 1.5 | 36% | 45% |
| Over 2.5 | 24% | 18% |
| Over 3.5 | 3% | 12% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 24% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Flekken
1.61
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Daniel Heuer Fernandes
1.61
Tg/Wedstrijd
53
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bayer Leverkusen | Hamburger SV | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 81% | 85% |
| Over 7 | 81% | 75% | 78% |
| Over 8 | 63% | 56% | 60% |
| Over 9 | 63% | 44% | 54% |
| Over 10 | 44% | 25% | 35% |
| Over 11 | 31% | 25% | 28% |
| Over 12 | 19% | 25% | 22% |
| Over 13 | 13% | 13% | 13% |
| Over 14 | 6% | 6% | 6% |
Verwacht totaal: 5.52 + 3.7 = 9.2
Hoekschoppen analyse
Bayer Leverkusen
| Overall | 5.52 |
| Thuis | 6.63 |
| Uit | 4.47 |
Verwacht totaal
9.2
hoekschoppen
Hamburger SV
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 3.76 |
| Uit | 3.63 |
Blessures & schorsingen Bayer Leverkusen
M. TerrierHamstringblessure
C. KofaneTwijfelachtig: Blessure
N. TellaTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Hamburger SV
A. Rossing-LelesiitEnkelblessure
R. GlatzelTwijfelachtig: Kuitblessure
Topscorer – Bayer Leverkusen
P. Schick
16
Doelpunten
3
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Hamburger SV
L. Vušković
6
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bayer Leverkusen | Hamburger SV | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.85 | 12.09 | 13.47 |
| Schotconversie | 14% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.06 | 4.52 | 4.79 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.79 | 7.58 | 8.69 |
| Schoten per goal | 7.31 | 10.23 | 8.77 |
| Meer dan 10,5 schoten | 73% | 55% | 64% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 48% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 61% | 42% | 52% |
| Meer dan 13,5 schoten | 55% | 39% | 47% |
| Meer dan 14,5 schoten | 45% | 24% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 42% | 15% | 29% |
| Schoten op doel 3,5+ | 73% | 64% | 69% |
| Schoten op doel 4,5+ | 45% | 45% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 24% | 29% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 12% | 21% |
Schoten per speler
Bayer Leverkusen
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Schick | 2 | 1.1 | 27 |
| P. Hincapié | 2 | 1 | 1 |
| Álex Grimaldo | 1.5 | 0.7 | 28 |
| Christian Kofane | 1.3 | 0.7 | 29 |
| I. Maza | 1.2 | 0.6 | 27 |
| M. Tillman | 1 | 0.4 | 28 |
| N. Tella | 0.9 | 0.5 | 17 |
| E. Tapsoba | 0.8 | 0.4 | 28 |
Hamburger SV
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| R. Königsdörffer | 1.5 | 0.7 | 33 |
| Fábio Vieira | 1.3 | 0.6 | 28 |
| J. Dompé | 1.1 | 0.6 | 20 |
| R. Philippe | 1 | 0.6 | 27 |
| L. Vušković | 0.9 | 0.4 | 27 |
| R. Glatzel | 0.8 | 0.4 | 19 |
| B. Jatta | 0.7 | 0.3 | 15 |
| A. Grønbæk | 0.7 | 0.7 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.9
12.1
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
Schoten op doel
5.1
4.5
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
Onderlinge resultaten Bayer Leverkusen - Hamburger SV
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/03/2026 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 0-1 | ✗ | 1 |
| 17/02/2018 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/09/2017 | Bayer Leverkusen - Hamburger SV | 3-0 | ✗ | 3 |
| 03/02/2017 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/09/2016 | Bayer Leverkusen - Hamburger SV | 3-1 | ✓ | 4 |
| 13/03/2016 | Bayer Leverkusen - Hamburger SV | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/10/2015 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/04/2015 | Bayer Leverkusen - Hamburger SV | 4-0 | ✗ | 4 |
| 01/11/2014 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 1-0 | ✗ | 1 |
| 04/04/2014 | Hamburger SV - Bayer Leverkusen | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |
