VGGWV
Borussia M'gladbach
Borussia M'gladbach - HoffenheimStatistieken, H2H & xG
GWWGW
Hoffenheim
Head to Head
36 wedstrijden3.78
Avg Goals
81%
BTTS
89%
Over 1.5
72%
Over 2.5
53%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Borussia M'gladbach | Statistiek | Hoffenheim |
|---|---|---|
| 1.15 | ⚽ Doelpunten | 1.97 |
| 1.61 | 🥅 Tegengoals | 1.45 |
| 1.29 | ⚡ xG | 1.65 |
| 11.7 | 🔫 Schoten | 14.2 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 42% | 🤝 BTTS | 67% |
| 52% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 36% | 🧤 Clean sheet % | 21% |
| 21% | 🧤 Gescoord in beide helften | 39% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 13.9 |
Borussia M'gladbach
33 gespeeld · 35 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGWV | 1.00 |
| Thuis | WWGGW | 2.20 |
| Uit | VGVGV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 24% | 31% | 18% |
| Gem. goals | 2.76 | 2.75 | 2.77 |
| Voor | 1.15 | 1.25 | 1.06 |
| Tegen | 1.61 | 1.5 | 1.71 |
| BTTS | 42% | 38% | 47% |
| De '0' | 36% | 44% | 29% |
| Niet gescoord | 36% | 38% | 35% |
| xG | 1.29 | 1.33 | 1.25 |
| xG tegen | 1.67 | 1.6 | 1.75 |
Hoffenheim
33 gespeeld · 61 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWGW | 2.20 |
| Thuis | GVWGW | 1.60 |
| Uit | GWVGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 55% | 59% | 50% |
| Gem. goals | 3.42 | 3.3 | 3.57 |
| Voor | 1.97 | 2.06 | 1.88 |
| Tegen | 1.45 | 1.24 | 1.69 |
| BTTS | 67% | 65% | 69% |
| De '0' | 21% | 24% | 19% |
| Niet gescoord | 15% | 12% | 19% |
| xG | 1.65 | 1.87 | 1.43 |
| xG tegen | 1.39 | 1.29 | 1.49 |
Voorspellingen voor Borussia M'gladbach – Hoffenheim
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Borussia M'gladbach wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 2.82 | -4.48 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.61 | 4.10 | +13.45 | Ja |
| Hoffenheim wint FT Resultaat | 38% | 2.60 | 2.40 | -7.70 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.62 | 1.20 | -26.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 66% | 1.51 | 1.22 | -19.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.01 | -6.39 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.10 | -14.26 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 1.36 | -28.10 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 31% | 3.26 | 1.91 | -41.50 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.62 | 3.00 | -54.67 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.66 | 23.00 | +68.36 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.54 | 6.50 | +43.33 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.12 | 3.00 | +41.39 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 69% | 1.44 | 1.85 | +28.33 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.18 | 1.33 | +12.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.40 | -19.16 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.37 | 2.80 | +18.31 | Ja |
| BTTS & Winst Borussia M'gladbach Combinatie | 18% | 5.66 | 5.61 | -0.93 | Nee |
| BTTS & Winst Hoffenheim Combinatie | 20% | 5.07 | 2.60 | -48.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 59% | 1.70 | 1.22 | -28.26 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 45% | 2.23 | 1.44 | -35.34 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 32% | 3.12 | 2.00 | -35.80 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 22% | 4.65 | 2.25 | -51.63 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 14% | 7.41 | 2.97 | -59.91 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 41% | 2.43 | 3.50 | +44.20 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 55% | 1.81 | 2.51 | +38.30 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 68% | 1.47 | 1.93 | +31.05 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 79% | 1.27 | 1.54 | +20.89 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 87% | 1.16 | 1.30 | +12.45 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Borussia M'gladbach Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.25 | 5.25 | +23.57 | Ja |
| Hoffenheim Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.84 | 3.50 | -8.87 | Nee |
| Borussia M'gladbach scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.21 | 2.38 | +7.81 | Ja |
| Hoffenheim scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 1.56 | -24.18 | Nee |
| Borussia M'gladbach wint nil Win to Nil | 16% | 6.17 | 10.00 | +62.16 | Ja |
| Hoffenheim wint nil Win to Nil | 19% | 5.34 | 3.90 | -27.01 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: 1899 Hoffenheim
Advies: Double chance : draw or 1899 Hoffenheim
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
2.20
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.31
THUIS-/UIT PPG
1.81
1.29
XG (THUIS/UIT)
1.65
1.77
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.39
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
44%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
69%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Borussia M'gladbach | Hoffenheim | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 97% | 91% |
| Over 1.5 | 70% | 85% | 77.5% |
| Over 2.5 | 52% | 70% | 61% |
| Over 3.5 | 36% | 48% | 42% |
| Over 4.5 | 12% | 27% | 19.5% |
| BTTS | 42% | 67% | 54.5% |
| BTTS & Win | 17.7% | 19.7% | 18.7% |
| BTTS & Draw | 18% | 18% | 18% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.6% | 44.6% | 44.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 21% | 12% | 16.5% |
Trends
- Borussia M'gladbach pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die 5 en 3 goals in totaal.
- Borussia M'gladbach is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks opnieuw verlengen.
- Hoffenheim moet achterin top zijn, want Borussia M'gladbach scoorde in de laatste 6 thuisduels op rij, al bleven ze dit seizoen in 6 thuiswedstrijden ook zonder goal.
- Borussia M'gladbach bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden droog staan en zoekt naar meer stootkracht voorin.
- Borussia M'gladbach kwam dit seizoen in 12 wedstrijden niet tot scoren (36%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Borussia M'gladbach scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 1; over het hele seizoen viel BTTS in 14/33 duels.
Trends
- Hoffenheim pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 daarvan en ze maakten 10 goals in die reeks.
- Hoffenheim voelt zich buitenshuis de laatste tijd prima, met een ongeslagen reeks van 2 uitwedstrijden.
- Hoffenheim is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- Hoffenheim is in aanloop naar dit duel met Borussia M'gladbach 5 wedstrijden ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en scoorde daarin 10 keer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Hoffenheim was het 4 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 22 duels (67% van alle wedstrijden) met Hoffenheim.
- Hoffenheim lijkt vandaag te gaan scoren: ze vonden het net in de laatste 6 wedstrijden en maakten 10 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.2
W
W
G
G
W
Vorm – Uit
1.6
G
W
V
G
W
Borussia M'gladbach
Borussia M'gladbach
1 - 0
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
1 - 1
Mainz 05
Borussia M'gladbach
2 - 2
Heidenheim
Borussia M'gladbach
2 - 0
St. Pauli
Borussia M'gladbach
1 - 0
Union Berlin
Hoffenheim
Hamburger SV
1 - 2
Hoffenheim
Augsburg
2 - 2
Hoffenheim
RB Leipzig
5 - 0
Hoffenheim
Heidenheim
2 - 4
Hoffenheim
Köln
2 - 2
Hoffenheim
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Haris Tabakovic
xG 12.23
Goals 12
-0.23
Jens Castrop
xG 4.45
Goals 3
-1.45
Kevin Diks
xG 4.37
Goals 4
-0.37
xG vs Goals
Andrej Kramarić
xG 13.71
Goals 14
+0.29
Fisnik Asllani
xG 11.78
Goals 10
-1.78
Tim Lemperle
xG 8.80
Goals 8
-0.80
Gaat Borussia M'gladbach scoren?
62%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Borussia M'gladbach scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Hoffenheim scoren?
44%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hoffenheim scoort.
81%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Borussia M'gladbach | Hoffenheim |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 85% | 97% |
| Over 1.5 | 70% | 85% |
| Over 2.5 | 52% | 70% |
| Over 3.5 | 36% | 48% |
| Over 4.5 | 12% | 27% |
| Niet gescoord | 15% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Borussia M'gladbach | Hoffenheim |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 64% | 79% |
| Over 1.5 | 42% | 36% |
| Over 2.5 | 33% | 15% |
| Over 3.5 | 12% | 9% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 36% | 21% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Nicolas
1.61
Tg/Wedstrijd
53
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
O. Baumann
1.45
Tg/Wedstrijd
48
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Borussia M'gladbach | Hoffenheim | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 81% | 66% |
| Over 7 | 50% | 75% | 63% |
| Over 8 | 38% | 69% | 54% |
| Over 9 | 25% | 69% | 47% |
| Over 10 | 19% | 63% | 41% |
| Over 11 | 13% | 44% | 29% |
| Over 12 | 13% | 31% | 22% |
| Over 13 | 0% | 13% | 7% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 3.82 + 5.7 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Borussia M'gladbach
| Overall | 3.82 |
| Thuis | 3.38 |
| Uit | 4.24 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
Hoffenheim
| Overall | 5.7 |
| Thuis | 6.41 |
| Uit | 4.94 |
Blessures & schorsingen Borussia M'gladbach
J. CastropRode kaart (geschorst)
T. KleindienstKnieblessure
N. NgoumouSpierblessure
R. ReitzZiek
Blessures & schorsingen Hoffenheim
V. GendreyTwijfelachtig: Enkelblessure
Topscorer – Borussia M'gladbach
H. Tabaković
12
Doelpunten
2
Assists
1.6
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Hoffenheim
A. Kramarić
14
Doelpunten
6
Assists
1.5
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Borussia M'gladbach | Hoffenheim | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.70 | 14.21 | 12.96 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.09 | 5.24 | 4.67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.61 | 8.97 | 8.29 |
| Schoten per goal | 10.16 | 7.22 | 8.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 55% | 73% | 64% |
| Meer dan 11,5 schoten | 52% | 70% | 61% |
| Meer dan 12,5 schoten | 39% | 64% | 52% |
| Meer dan 13,5 schoten | 36% | 55% | 46% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 48% | 39% |
| Meer dan 15,5 schoten | 18% | 36% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 61% | 85% | 73% |
| Schoten op doel 4,5+ | 36% | 55% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 24% | 36% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 18% | 24% | 21% |
Schoten per speler
Borussia M'gladbach
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Tabaković | 1.6 | 0.8 | 31 |
| R. Reitz | 1.1 | 0.5 | 31 |
| R. Hack | 1 | 0.4 | 7 |
| J. Castrop | 0.8 | 0.5 | 26 |
| F. Neuhaus | 0.7 | 0.4 | 17 |
| P. Sander | 0.7 | 0.3 | 29 |
| K. Diks | 0.7 | 0.4 | 29 |
| S. Machino | 0.6 | 0.4 | 31 |
Hoffenheim
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Orban | 6 | 3 | 2 |
| F. Asllani | 1.8 | 0.8 | 32 |
| T. Lemperle | 1.5 | 0.8 | 28 |
| A. Kramarić | 1.5 | 0.9 | 33 |
| O. Kabak | 1.2 | 0.5 | 24 |
| B. Touré | 1.1 | 0.4 | 29 |
| G. Prömel | 1.1 | 0.4 | 32 |
| W. Burger | 1 | 0.4 | 29 |
Schoten
Totaal schoten
11.7
14.2
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
Schoten op doel
4.1
5.2
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
Onderlinge resultaten Borussia M'gladbach - Hoffenheim
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/01/2026 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 5-1 | ✓ | 6 |
| 03/05/2025 | Borussia M'gladbach - Hoffenheim | 4-4 | ✓ | 8 |
| 21/12/2024 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/04/2024 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 4-3 | ✓ | 7 |
| 02/12/2023 | Borussia M'gladbach - Hoffenheim | 2-1 | ✓ | 3 |
| 28/01/2023 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 1-4 | ✓ | 5 |
| 06/08/2022 | Borussia M'gladbach - Hoffenheim | 3-1 | ✓ | 4 |
| 14/05/2022 | Borussia M'gladbach - Hoffenheim | 5-1 | ✓ | 6 |
| 18/12/2021 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/04/2021 | Hoffenheim - Borussia M'gladbach | 3-2 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 33 | 27 | 5 | 1 | 117 | 35 | +82 | 86 |
| 2 | Borussia Dortmund | 33 | 21 | 7 | 5 | 68 | 34 | +34 | 70 |
| 3 | RB Leipzig | 33 | 20 | 5 | 8 | 65 | 43 | +22 | 65 |
| 4 | VfB Stuttgart | 33 | 18 | 7 | 8 | 69 | 47 | +22 | 61 |
| 5 | Hoffenheim | 33 | 18 | 7 | 8 | 65 | 48 | +17 | 61 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 17 | 7 | 9 | 67 | 46 | +21 | 58 |
| 7 | SC Freiburg | 33 | 12 | 8 | 13 | 47 | 56 | -9 | 44 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 33 | 11 | 10 | 12 | 59 | 63 | -4 | 43 |
| 9 | FC Augsburg | 33 | 12 | 7 | 14 | 45 | 57 | -12 | 43 |
| 10 | Mainz 05 | 33 | 9 | 10 | 14 | 42 | 53 | -11 | 37 |
| 11 | Hamburger SV | 33 | 9 | 10 | 14 | 39 | 53 | -14 | 37 |
| 12 | Union Berlin | 33 | 9 | 9 | 15 | 40 | 58 | -18 | 36 |
| 13 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 8 | 11 | 14 | 38 | 53 | -15 | 35 |
| 14 | FC Köln | 33 | 7 | 11 | 15 | 48 | 58 | -10 | 32 |
| 15 | Werder Bremen | 33 | 8 | 8 | 17 | 37 | 58 | -21 | 32 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 33 | 6 | 8 | 19 | 42 | 68 | -26 | 26 |
| 17 | FC St. Pauli | 33 | 6 | 8 | 19 | 28 | 57 | -29 | 26 |
| 18 | FC Heidenheim | 33 | 6 | 8 | 19 | 41 | 70 | -29 | 26 |
