GWGWV
Real Madrid
Real Madrid - Real OviedoStatistieken, H2H & xG
WGVVG
Real Oviedo
Head to Head
1 wedstrijden3
Avg Goals
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Real Madrid | Statistiek | Real Oviedo |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 0.74 |
| 0.94 | 🥅 Tegengoals | 1.54 |
| 2.05 | ⚡ xG | 1.14 |
| 17.7 | 🔫 Schoten | 10.1 |
| 6.8 | 🎯 Schoten op doel | 3.4 |
| 6.5 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 57% | 🤝 BTTS | 34% |
| 57% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 34% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 37% | 🧤 Gescoord in beide helften | 9% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Real Madrid
35 gespeeld · 77 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWV | 1.60 |
| Thuis | VWWGW | 2.00 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 69% | 82% | 56% |
| Gem. goals | 2.94 | 3.11 | 2.78 |
| Voor | 2 | 2.29 | 1.72 |
| Tegen | 0.94 | 0.82 | 1.06 |
| BTTS | 57% | 59% | 56% |
| De '0' | 34% | 29% | 39% |
| Niet gescoord | 11% | 12% | 11% |
| xG | 2.05 | 2.27 | 1.85 |
| xG tegen | 1.18 | 1.13 | 1.23 |
Real Oviedo
35 gespeeld · 29 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVG | 1.00 |
| Thuis | WWGVG | 1.60 |
| Uit | VGVWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 22% | 12% |
| Gem. goals | 2.28 | 1.44 | 3.18 |
| Voor | 0.74 | 0.5 | 1 |
| Tegen | 1.54 | 0.94 | 2.18 |
| BTTS | 34% | 28% | 41% |
| De '0' | 29% | 50% | 6% |
| Niet gescoord | 51% | 50% | 53% |
| xG | 1.14 | 1.18 | 1.11 |
| xG tegen | 1.71 | 1.54 | 1.89 |
Voorspellingen voor Real Madrid – Real Oviedo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid wint FT Resultaat | 62% | 1.62 | 1.28 | -20.82 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 21% | 4.71 | 5.75 | +21.96 | Ja |
| Real Oviedo wint FT Resultaat | 17% | 5.91 | 8.50 | +43.94 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.20 | 1.14 | -5.30 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.62 | 3.50 | +33.49 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.05 | 1.02 | -2.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 86% | 1.17 | 1.10 | -5.87 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 65% | 1.54 | 1.44 | -6.43 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 2.20 | -5.42 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.07 | 3.30 | -18.85 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 22.73 | 19.00 | -16.40 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 14% | 6.93 | 5.50 | -20.64 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 35% | 2.86 | 2.63 | -7.90 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.65 | -5.93 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.25 | -5.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 1.75 | +6.40 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.55 | 2.00 | -21.60 | Nee |
| BTTS & Winst Real Madrid Combinatie | 33% | 3.00 | 2.57 | -14.26 | Nee |
| BTTS & Winst Real Oviedo Combinatie | 11% | 9.41 | 13.63 | +44.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 77% | 1.30 | 1.17 | -9.79 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 66% | 1.52 | 1.32 | -13.41 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 53% | 1.89 | 1.69 | -10.60 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 40% | 2.48 | 1.92 | -22.43 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 29% | 3.42 | 2.41 | -29.63 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 23% | 4.37 | 4.23 | -3.13 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 34% | 2.91 | 3.07 | +5.61 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 47% | 2.12 | 2.29 | +7.86 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 60% | 1.68 | 1.82 | +8.47 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 71% | 1.41 | 1.50 | +6.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.04 | 2.10 | -30.92 | Nee |
| Real Oviedo Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 9.34 | 8.50 | -9.02 | Nee |
| Real Madrid scoort eerst Eerste Goal | 64% | 1.55 | 1.30 | -16.28 | Nee |
| Real Oviedo scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.12 | 3.56 | +14.28 | Ja |
| Real Madrid wint nil Win to Nil | 29% | 3.51 | 2.30 | -34.45 | Nee |
| Real Oviedo wint nil Win to Nil | 6% | 15.85 | 17.00 | +7.23 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Madrid
Advies: Winner : Real Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.00
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
2.53
THUIS-/UIT PPG
0.59
2.05
XG (THUIS/UIT)
1.14
1.84
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.35
6.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.4
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
59%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
59%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Real Madrid | Real Oviedo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 86% | 91.5% |
| Over 1.5 | 89% | 66% | 77.5% |
| Over 2.5 | 57% | 40% | 48.5% |
| Over 3.5 | 26% | 17% | 21.5% |
| Over 4.5 | 17% | 11% | 14% |
| BTTS | 57% | 34% | 45.5% |
| BTTS & Win | 33.4% | 10.6% | 22% |
| BTTS & Draw | 11% | 17% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.2% | 51.2% | 51.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 17% | 13% |
Trends
- Real Madrid pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (1,6 per wedstrijd), scoorde daarin 6 keer en in 3 van die 5 wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS).
- Real Madrid is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- Real Oviedo moet achterin top zijn, want Real Madrid scoorde in de laatste 4 thuisduels, al bleef de thuisploeg dit seizoen in 2 thuiswedstrijden zonder goal.
- In de laatste 9 wedstrijden van Real Madrid vielen telkens 2 goals of meer.
- Real Madrid verloor maar 1 van de laatste 5 duels tegen Real Oviedo (2 zeges, 2 gelijke spelen).
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Madrid scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 20 duels (57%) met Real Madrid het geval (BTTS).
Trends
- Real Oviedo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- Real Oviedo hapert voorin en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; kiest de trainer vandaag voor een tactische ingreep of een extra spits?
- Real Oviedo bleef dit seizoen in 18 wedstrijden droog (51%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Real Oviedo scoorden beide teams en ze wonnen 1 van die 5; over het hele seizoen viel BTTS in 12/35 duels.
- Real Oviedo moet aanvallend beter om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 5 goals en staan dit seizoen op 0.74 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
V
W
W
G
W
Vorm – Uit
0.8
V
G
V
W
V
Real Madrid
Real Madrid
2 - 1
Alavés
Real Madrid
1 - 1
Girona
Real Madrid
3 - 2
Atlético Madrid
Real Madrid
4 - 1
Elche
Real Madrid
0 - 1
Getafe
Real Oviedo
Real Betis
3 - 0
Real Oviedo
Celta de Vigo
0 - 3
Real Oviedo
Levante
4 - 2
Real Oviedo
Espanyol
1 - 1
Real Oviedo
Rayo Vallecano
3 - 0
Real Oviedo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kylian Mbappé
xG 25.39
Goals 24
-1.39
Vinicius Junior
xG 16.98
Goals 15
-1.98
Federico Valverde
xG 7.35
Goals 5
-2.35
xG vs Goals
Ilyas Chaira
xG 10.08
Goals 6
-4.08
Federico Sebastián Viñas Barboza
xG 9.55
Goals 9
-0.55
Alberto Reina Campos
xG 4.37
Goals 4
-0.37
Gaat Real Madrid scoren?
88%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Madrid scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Real Oviedo scoren?
29%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Real Oviedo scoort.
47%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Madrid | Real Oviedo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 86% |
| Over 1.5 | 89% | 66% |
| Over 2.5 | 57% | 40% |
| Over 3.5 | 26% | 17% |
| Over 4.5 | 17% | 11% |
| Niet gescoord | 3% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Madrid | Real Oviedo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 66% | 71% |
| Over 1.5 | 20% | 49% |
| Over 2.5 | 3% | 28% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 34% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
T. Courtois
0.9
Tg/Wedstrijd
26
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Aarón Escandell
1.54
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Madrid | Real Oviedo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 82% | 85% |
| Over 7 | 82% | 76% | 79% |
| Over 8 | 65% | 65% | 65% |
| Over 9 | 47% | 41% | 44% |
| Over 10 | 41% | 41% | 41% |
| Over 11 | 28% | 24% | 26% |
| Over 12 | 24% | 24% | 24% |
| Over 13 | 12% | 12% | 12% |
| Over 14 | 12% | 6% | 9% |
Verwacht totaal: 6.54 + 3.86 = 10.4
Hoekschoppen analyse
Real Madrid
| Overall | 6.54 |
| Thuis | 6.88 |
| Uit | 6.22 |
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Real Oviedo
| Overall | 3.86 |
| Thuis | 4.61 |
| Uit | 3.06 |
Blessures & schorsingen Real Madrid
D. CeballosGepasseerd (keuze trainer)
Eder MilitaoSpierblessure
A. GulerSpierblessure
F. MendySpierblessure
RodrygoKnieblessure
F. ValverdeHoofdblessure
A. LuninTwijfelachtig: Ziek
Blessures & schorsingen Real Oviedo
L. DendonckerBlessure
B. DominguesKnieblessure
O. EjariaBlessure
J. LopezRode kaart (geschorst)
K. SiboRode kaart (geschorst)
Topscorer – Real Madrid
Kylian Mbappé
24
Doelpunten
4
Assists
3.6
Schoten/W
2.2
SoD/W
Topscorer – Real Oviedo
F. Viñas
9
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Madrid | Real Oviedo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.74 | 10.09 | 13.92 |
| Schotconversie | 11% | 7% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.77 | 3.37 | 5.07 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.97 | 6.71 | 8.84 |
| Schoten per goal | 8.87 | 13.58 | 11.23 |
| Meer dan 10,5 schoten | 94% | 43% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 89% | 40% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 86% | 28% | 57% |
| Meer dan 13,5 schoten | 80% | 17% | 49% |
| Meer dan 14,5 schoten | 71% | 14% | 43% |
| Meer dan 15,5 schoten | 66% | 9% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 91% | 46% | 69% |
| Schoten op doel 4,5+ | 86% | 23% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 69% | 11% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 51% | 0% | 26% |
Schoten per speler
Real Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kylian Mbappé | 3.6 | 2.2 | 28 |
| Vinícius Júnior | 2.1 | 1.3 | 34 |
| F. Valverde | 1.3 | 0.7 | 32 |
| J. Bellingham | 1.2 | 0.9 | 25 |
| Éder Militão | 1.1 | 0.6 | 16 |
| A. Güler | 1.1 | 0.6 | 32 |
| Franco Mastantuono | 1.1 | 0.3 | 20 |
| Rodrygo | 1 | 0.6 | 19 |
Real Oviedo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Chaira | 1.8 | 1.1 | 33 |
| F. Viñas | 1.5 | 0.7 | 31 |
| S. Rondón | 1.3 | 0.3 | 16 |
| T. Fernández | 0.7 | 0.4 | 14 |
| H. Hassan | 0.6 | 0.2 | 34 |
| J. Brekalo | 0.6 | 0.2 | 14 |
| Alberto Reina | 0.5 | 0.3 | 34 |
| L. Ilić | 0.5 | 0.3 | 18 |
Schoten
Totaal schoten
17.7
10.1
Real Madrid
Real Oviedo
Schoten op doel
6.8
3.4
Real Madrid
Real Oviedo
Onderlinge resultaten Real Madrid - Real Oviedo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/08/2025 | Real Oviedo - Real Madrid | 0-3 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Rayo Vallecano | 35 | 10 | 13 | 12 | 36 | 42 | -6 | 43 |
| 11 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 15 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 16 | Girona | 35 | 9 | 12 | 14 | 37 | 52 | -15 | 39 |
| 17 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 18 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 19 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |