GVVVG
Girona
Girona - Real SociedadStatistieken, H2H & xG
GVGVG
Real Sociedad
Head to Head
13 wedstrijden2.69
Avg Goals
54%
BTTS
62%
Over 1.5
46%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Girona | Statistiek | Real Sociedad |
|---|---|---|
| 1.06 | ⚽ Doelpunten | 1.54 |
| 1.49 | 🥅 Tegengoals | 1.57 |
| 1.26 | ⚡ xG | 1.48 |
| 10.3 | 🔫 Schoten | 12.7 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 4.1 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 60% | 🤝 BTTS | 77% |
| 49% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 9% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 28% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 14.1 |
Girona
35 gespeeld · 39 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVG | 0.40 |
| Thuis | VWWVV | 1.20 |
| Uit | GVGVG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 26% | 35% | 17% |
| Gem. goals | 2.55 | 2.59 | 2.5 |
| Voor | 1.06 | 1.12 | 1 |
| Tegen | 1.49 | 1.47 | 1.5 |
| BTTS | 60% | 47% | 72% |
| De '0' | 17% | 29% | 6% |
| Niet gescoord | 26% | 29% | 22% |
| xG | 1.26 | 1.32 | 1.2 |
| xG tegen | 1.68 | 1.57 | 1.78 |
Real Sociedad
35 gespeeld · 44 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVG | 0.60 |
| Thuis | WWGVG | 1.60 |
| Uit | WVVGV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 44% | 18% |
| Gem. goals | 3.11 | 3.39 | 2.83 |
| Voor | 1.54 | 1.89 | 1.18 |
| Tegen | 1.57 | 1.5 | 1.65 |
| BTTS | 77% | 78% | 76% |
| De '0' | 9% | 11% | 6% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 18% |
| xG | 1.48 | 1.55 | 1.4 |
| xG tegen | 1.49 | 1.35 | 1.64 |
Voorspellingen voor Girona – Real Sociedad
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Girona wint FT Resultaat | 35% | 2.89 | 2.00 | -30.86 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.59 | 3.80 | +5.84 | Ja |
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 38% | 2.66 | 3.55 | +33.41 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.60 | 1.25 | -21.98 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.53 | 1.80 | +17.77 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.04 | -3.80 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.24 | -3.90 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.91 | 1.75 | -8.60 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.33 | 2.65 | -20.39 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.80 | 4.70 | -30.91 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 13.33 | 12.00 | -10.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 3.90 | -12.25 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.09 | 2.05 | -2.07 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.40 | -2.06 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.14 | -2.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.75 | 1.59 | -8.90 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.34 | 2.20 | -6.05 | Nee |
| BTTS & Winst Girona Combinatie | 18% | 5.62 | 3.66 | -34.89 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 19% | 5.22 | 5.94 | +13.75 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.27 | +1.22 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.49 | +2.66 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 2.06 | +16.80 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.31 | +2.10 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 3.05 | -0.57 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.30 | -33.01 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.44 | -24.12 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 1.90 | -17.73 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.54 | -14.07 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.33 | -10.36 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Girona Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.12 | 2.95 | -28.40 | Nee |
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.86 | 4.50 | +16.69 | Ja |
| Girona scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 1.70 | -22.31 | Nee |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 2.33 | +11.84 | Ja |
| Girona wint nil Win to Nil | 17% | 5.96 | 3.90 | -34.57 | Nee |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 18% | 5.42 | 6.00 | +10.60 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : draw or Real Sociedad
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
0.60
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.29
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.26
XG (THUIS/UIT)
1.48
1.61
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.67
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
6%
53%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
47%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Girona | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% | 98.5% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 49% | 60% | 54.5% |
| Over 3.5 | 17% | 43% | 30% |
| Over 4.5 | 9% | 20% | 14.5% |
| BTTS | 60% | 77% | 68.5% |
| BTTS & Win | 17.8% | 19.2% | 18.5% |
| BTTS & Draw | 31% | 31% | 31% |
| BTTS & Over 2.5 | 44.1% | 44.1% | 44.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 14% | 0% | 14% |
Trends
- Girona FC pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 5 goals in totaal.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Girona FC scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 20 duels (59% van alle wedstrijden) met Girona FC.
Trends
- Real Sociedad pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en zelf scoorden ze 8 keer.
- Real Sociedad wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 3 gelijke spelen en 2 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Real Sociedad: in 2 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Real Sociedad scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 27 duels (77% van alle wedstrijden) met Real Sociedad (BTTS).
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
W
V
V
Vorm – Uit
0.8
W
V
V
G
V
Girona
Girona
0 - 1
Mallorca
Girona
2 - 3
Real Betis
Girona
1 - 0
Villarreal
Girona
3 - 0
Athletic Bilbao
Girona
1 - 2
Celta de Vigo
Real Sociedad
Sevilla
1 - 0
Real Sociedad
Rayo Vallecano
3 - 3
Real Sociedad
Villarreal
3 - 1
Real Sociedad
Atlético Madrid
3 - 2
Real Sociedad
Mallorca
0 - 1
Real Sociedad
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Vladyslav Vanat
xG 7.89
Goals 9
+1.11
Viktor Tsygankov
xG 6.96
Goals 6
-0.96
Azzedine Ounahi
xG 6.08
Goals 5
-1.08
xG vs Goals
Mikel Oyarzabal
xG 15.41
Goals 15
-0.41
Gonçalo Guedes
xG 8.29
Goals 8
-0.29
Brais Méndez
xG 6.58
Goals 6
-0.58
Gaat Girona scoren?
71%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Girona scoort.
6%
clean sheet uit
Gaat Real Sociedad scoren?
29%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Real Sociedad scoort.
82%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Girona | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 49% | 60% |
| Over 3.5 | 17% | 43% |
| Over 4.5 | 9% | 20% |
| Niet gescoord | 3% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Girona | Real Sociedad |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 91% |
| Over 1.5 | 37% | 40% |
| Over 2.5 | 20% | 23% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 17% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Gazzaniga
1.38
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Álex Remiro
1.57
Tg/Wedstrijd
55
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Girona | Real Sociedad | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 82% | 76% | 79% |
| Over 7 | 47% | 76% | 62% |
| Over 8 | 47% | 71% | 59% |
| Over 9 | 41% | 53% | 47% |
| Over 10 | 35% | 35% | 35% |
| Over 11 | 24% | 24% | 24% |
| Over 12 | 18% | 24% | 21% |
| Over 13 | 18% | 12% | 15% |
| Over 14 | 12% | 12% | 12% |
Verwacht totaal: 4.09 + 5.71 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Girona
| Overall | 4.09 |
| Thuis | 4.88 |
| Uit | 3.33 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Real Sociedad
| Overall | 5.71 |
| Thuis | 6.11 |
| Uit | 5.29 |
Blessures & schorsingen Girona
Juan CarlosKnieblessure
PortuKnieblessure
V. VanatBlessure
M. ter StegenHamstringblessure
D. van de BeekAchillespeesblessure
Blessures & schorsingen Real Sociedad
G. GuedesTeenblessure
A. OdriozolaKnieblessure
O. OskarssonGeschorst (gele kaarten)
I. RuperezKnieblessure
Topscorer – Girona
V. Vanat
9
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Real Sociedad
Mikel Oyarzabal
15
Doelpunten
3
Assists
2
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Girona | Real Sociedad | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.31 | 12.74 | 11.53 |
| Schotconversie | 10% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.86 | 4.74 | 4.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.46 | 8.00 | 7.23 |
| Schoten per goal | 9.76 | 8.26 | 9.01 |
| Meer dan 10,5 schoten | 37% | 69% | 53% |
| Meer dan 11,5 schoten | 31% | 60% | 46% |
| Meer dan 12,5 schoten | 26% | 51% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 37% | 29% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 31% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 6% | 26% | 16% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 71% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 28% | 51% | 40% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 37% | 27% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 20% | 15% |
Schoten per speler
Girona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ounahi | 1.4 | 0.7 | 21 |
| V. Tsygankov | 1.1 | 0.6 | 29 |
| D. van de Beek | 1 | 0.5 | 2 |
| Joel Roca | 0.8 | 0.5 | 29 |
| V. Vanat | 0.8 | 0.7 | 27 |
| C. Echeverri | 0.7 | 0.3 | 14 |
| Y. Asprilla | 0.7 | 0.3 | 15 |
| C. Stuani | 0.6 | 0.5 | 18 |
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mikel Oyarzabal | 2 | 1.2 | 31 |
| O. Óskarsson | 1.1 | 0.8 | 18 |
| Lander Astiazarán | 1 | — | 1 |
| Barrenetxea | 1 | 0.3 | 29 |
| Gonçalo Guedes | 0.9 | 0.6 | 31 |
| Carlos Soler | 0.9 | 0.6 | 30 |
| Brais Méndez | 0.9 | 0.6 | 28 |
| T. Kubo | 0.8 | 0.5 | 23 |
Schoten
Totaal schoten
10.3
12.7
Girona
Real Sociedad
Schoten op doel
3.9
4.7
Girona
Real Sociedad
Onderlinge resultaten Girona - Real Sociedad
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 12/12/2025 | Real Sociedad - Girona | 1-2 | ✓ | 3 |
| 18/05/2025 | Real Sociedad - Girona | 3-2 | ✓ | 5 |
| 19/10/2024 | Girona - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
| 03/02/2024 | Girona - Real Sociedad | 0-0 | ✗ | 0 |
| 12/08/2023 | Real Sociedad - Girona | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/05/2023 | Real Sociedad - Girona | 2-2 | ✓ | 4 |
| 02/10/2022 | Girona - Real Sociedad | 3-5 | ✓ | 8 |
| 25/02/2019 | Girona - Real Sociedad | 0-0 | ✗ | 0 |
| 22/10/2018 | Real Sociedad - Girona | 0-0 | ✗ | 0 |
| 08/04/2018 | Real Sociedad - Girona | 5-0 | ✗ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Rayo Vallecano | 35 | 10 | 13 | 12 | 36 | 42 | -6 | 43 |
| 11 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 15 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 16 | Girona | 35 | 9 | 12 | 14 | 37 | 52 | -15 | 39 |
| 17 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 18 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 19 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |