VGWVW
Valencia
Valencia - Rayo VallecanoStatistieken, H2H & xG
VWGWG
Rayo Vallecano
Head to Head
23 wedstrijden2.39
Avg Goals
52%
BTTS
70%
Over 1.5
39%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Valencia | Statistiek | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| 1.09 | ⚽ Doelpunten | 1.03 |
| 1.43 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.25 | ⚡ xG | 1.56 |
| 11.6 | 🔫 Schoten | 14.1 |
| 3.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 6 |
| 51% | 🤝 BTTS | 43% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 37% |
| 26% | 🧤 Clean sheet % | 31% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Valencia
35 gespeeld · 42 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGWVW | 1.40 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | VWVGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 41% | 22% |
| Gem. goals | 2.52 | 2.59 | 2.44 |
| Voor | 1.09 | 1.35 | 0.83 |
| Tegen | 1.43 | 1.24 | 1.61 |
| BTTS | 51% | 59% | 44% |
| De '0' | 26% | 24% | 28% |
| Niet gescoord | 26% | 18% | 33% |
| xG | 1.25 | 1.43 | 1.08 |
| xG tegen | 1.4 | 1.15 | 1.64 |
Rayo Vallecano
35 gespeeld · 43 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGWG | 1.60 |
| Thuis | GWWGG | 1.80 |
| Uit | GGVVW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 33% | 24% |
| Gem. goals | 2.23 | 2.05 | 2.41 |
| Voor | 1.03 | 1.22 | 0.82 |
| Tegen | 1.2 | 0.83 | 1.59 |
| BTTS | 43% | 56% | 29% |
| De '0' | 31% | 39% | 24% |
| Niet gescoord | 34% | 17% | 53% |
| xG | 1.56 | 1.81 | 1.29 |
| xG tegen | 1.38 | 1.3 | 1.47 |
Voorspellingen voor Valencia – Rayo Vallecano
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia wint FT Resultaat | 40% | 2.53 | 2.19 | -13.38 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.56 | 3.10 | -12.88 | Nee |
| Rayo Vallecano wint FT Resultaat | 32% | 3.09 | 3.70 | +19.68 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.48 | 1.33 | -10.03 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.65 | 1.67 | +0.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.06 | -2.34 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.31 | 1.33 | +1.80 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.96 | 2.10 | +6.89 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.47 | 3.40 | -1.98 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.21 | 9.00 | +24.83 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.71 | 8.50 | -33.11 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.26 | 3.00 | -29.62 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.04 | 1.72 | -15.55 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.25 | -11.04 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.08 | -6.98 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.78 | 1.80 | +1.05 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.28 | 1.93 | -15.34 | Nee |
| BTTS & Winst Valencia Combinatie | 20% | 5.12 | 4.52 | -11.72 | Nee |
| BTTS & Winst Rayo Vallecano Combinatie | 16% | 6.11 | 6.73 | +10.17 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 85% | 1.18 | 1.22 | +3.70 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 76% | 1.32 | 1.42 | +7.78 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 65% | 1.54 | 1.92 | +24.61 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 53% | 1.89 | 2.25 | +18.80 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 41% | 2.44 | 2.77 | +13.29 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 15% | 6.67 | 3.64 | -45.40 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 24% | 4.15 | 2.67 | -35.65 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 35% | 2.85 | 2.03 | -28.75 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 47% | 2.12 | 1.62 | -23.54 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 59% | 1.69 | 1.39 | -17.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.59 | 2.70 | -24.70 | Nee |
| Rayo Vallecano Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.19 | 3.50 | -16.55 | Nee |
| Valencia scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.02 | 1.83 | -9.60 | Nee |
| Rayo Vallecano scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 2.36 | +3.84 | Ja |
| Valencia wint nil Win to Nil | 20% | 4.99 | 3.50 | -29.92 | Nee |
| Rayo Vallecano wint nil Win to Nil | 16% | 6.26 | 5.50 | -12.13 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Valencia
Advies: Double chance : Valencia or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.60
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.53
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.25
XG (THUIS/UIT)
1.56
1.58
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.25
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
24%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
24%
35%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
47%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Valencia | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 91% | 94% |
| Over 1.5 | 77% | 69% | 73% |
| Over 2.5 | 40% | 37% | 38.5% |
| Over 3.5 | 20% | 17% | 18.5% |
| Over 4.5 | 14% | 6% | 10% |
| BTTS | 51% | 43% | 47% |
| BTTS & Win | 19.5% | 16.4% | 18% |
| BTTS & Draw | 23% | 28% | 25.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.8% | 42.8% | 42.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 20% | 14.5% |
Trends
- Valencia CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), BTTS viel slechts 2 keer en de ploeg maakte 4 goals.
- Valencia CF kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren; grijpt de trainer vandaag in met een tactische wijziging of een extra aanvaller?
- Bij Valencia CF eindigden slechts 2 van de laatste 5 duels in BTTS en daarvan wonnen ze er 2; dit seizoen viel BTTS in 18/35 wedstrijden.
Trends
- Rayo Vallecano pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die potjes en 7 goals in totaal.
- Rayo Vallecano is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Rayo Vallecano hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 6 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 11 clean sheets.
- Rayo Vallecano wil tegen Valencia CF doordenderen: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 1 van de laatste 5 wedstrijden van Rayo Vallecano scoorden beide teams, terwijl ze 3 van die 5 duels wonnen; dit seizoen viel BTTS in 14/34 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
W
V
W
V
Vorm – Uit
1
G
G
V
V
W
Valencia
Valencia
0 - 2
Atlético Madrid
Valencia
2 - 1
Girona
Valencia
2 - 3
Celta de Vigo
Valencia
3 - 2
Alavés
Valencia
1 - 0
Osasuna
Rayo Vallecano
Getafe
0 - 2
Rayo Vallecano
Mallorca
3 - 0
Rayo Vallecano
FC Barcelona
1 - 0
Rayo Vallecano
Sevilla
1 - 1
Rayo Vallecano
Real Betis
1 - 1
Rayo Vallecano
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Hugo Duro
xG 8.05
Goals 9
+0.95
Largie Ramazani
xG 7.15
Goals 6
-1.15
Arnaut Danjuma
xG 4.68
Goals 3
-1.68
xG vs Goals
Jorge De Frutos
xG 10.76
Goals 10
-0.76
Isi Palazón
xG 6.04
Goals 3
-3.04
Álvaro García
xG 6.03
Goals 4
-2.03
Gaat Valencia scoren?
82%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Valencia scoort.
24%
clean sheet uit
Gaat Rayo Vallecano scoren?
24%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Rayo Vallecano scoort.
47%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Valencia | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 91% |
| Over 1.5 | 77% | 69% |
| Over 2.5 | 40% | 37% |
| Over 3.5 | 20% | 17% |
| Over 4.5 | 14% | 6% |
| Niet gescoord | 3% | 9% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Valencia | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 74% | 69% |
| Over 1.5 | 43% | 26% |
| Over 2.5 | 11% | 20% |
| Over 3.5 | 9% | 6% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 26% | 31% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Julen Agirrezabala
1.67
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Batalla
1.13
Tg/Wedstrijd
36
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Valencia | Rayo Vallecano | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 88% | 88% |
| Over 7 | 82% | 88% | 85% |
| Over 8 | 71% | 65% | 68% |
| Over 9 | 47% | 47% | 47% |
| Over 10 | 47% | 47% | 47% |
| Over 11 | 41% | 41% | 41% |
| Over 12 | 28% | 28% | 28% |
| Over 13 | 24% | 18% | 21% |
| Over 14 | 12% | 12% | 12% |
Verwacht totaal: 5.11 + 5.97 = 11.1
Hoekschoppen analyse
Valencia
| Overall | 5.11 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 4.28 |
Verwacht totaal
11.1
hoekschoppen
Rayo Vallecano
| Overall | 5.97 |
| Thuis | 6.94 |
| Uit | 4.94 |
Blessures & schorsingen Valencia
L. BeltranKnieblessure
J. CopeteEnkelblessure
M. DiakhabySpierblessure
D. FoulquierKnieblessure
Blessures & schorsingen Rayo Vallecano
I. AkhomachSpierblessure
Luiz FelipeBlessure
D. MendezKnieblessure
I. PalazonRode kaart (geschorst)
Topscorer – Valencia
Hugo Duro
9
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Rayo Vallecano
Jorge de Frutos
10
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Valencia | Rayo Vallecano | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.57 | 14.14 | 12.86 |
| Schotconversie | 9% | 7% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.09 | 4.77 | 3.93 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.49 | 9.37 | 8.93 |
| Schoten per goal | 10.66 | 13.75 | 12.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 77% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 54% | 71% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 49% | 63% | 56% |
| Meer dan 13,5 schoten | 37% | 51% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 31% | 46% | 39% |
| Meer dan 15,5 schoten | 26% | 37% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 37% | 71% | 54% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 54% | 37% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 34% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 6% | 20% | 13% |
Schoten per speler
Valencia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Ramazani | 1.3 | 0.8 | 24 |
| U. Sadiq | 1.2 | 0.5 | 17 |
| A. Danjuma | 0.9 | 0.5 | 30 |
| Hugo Duro | 0.8 | 0.4 | 33 |
| L. Beltrán | 0.8 | 0.3 | 27 |
| G. Rodríguez | 0.8 | 0.2 | 13 |
| Copete | 0.5 | — | 21 |
| Luis Rioja | 0.5 | 0.1 | 34 |
Rayo Vallecano
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Jorge de Frutos | 1.4 | 0.8 | 33 |
| Isi Palazón | 1.2 | 0.5 | 31 |
| Ilias Akhomach | 1.2 | 0.5 | 11 |
| F. Lejeune | 1.2 | 0.5 | 34 |
| Álvaro García | 1.1 | 0.6 | 31 |
| Pelayo Fernández | 1 | — | 1 |
| Pedro Díaz | 0.9 | 0.2 | 31 |
| A. Rațiu | 0.8 | 0.3 | 32 |
Schoten
Totaal schoten
11.6
14.1
Valencia
Rayo Vallecano
Schoten op doel
3.1
4.8
Valencia
Rayo Vallecano
Onderlinge resultaten Valencia - Rayo Vallecano
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/12/2025 | Rayo Vallecano - Valencia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/04/2025 | Rayo Vallecano - Valencia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/12/2024 | Valencia - Rayo Vallecano | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/05/2024 | Valencia - Rayo Vallecano | 0-0 | ✗ | 0 |
| 19/12/2023 | Rayo Vallecano - Valencia | 0-1 | ✗ | 1 |
| 03/04/2023 | Valencia - Rayo Vallecano | 1-1 | ✓ | 2 |
| 10/09/2022 | Rayo Vallecano - Valencia | 2-1 | ✓ | 3 |
| 11/04/2022 | Rayo Vallecano - Valencia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/11/2021 | Valencia - Rayo Vallecano | 1-1 | ✓ | 2 |
| 06/04/2019 | Rayo Vallecano - Valencia | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91 | 32 | +59 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 36 | 21 | 6 | 9 | 67 | 43 | +24 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | +21 | 66 |
| 5 | Real Betis | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | +12 | 57 |
| 6 | Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | +4 | 50 |
| 7 | Getafe | 36 | 14 | 6 | 16 | 31 | 37 | -6 | 48 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 36 | 13 | 5 | 18 | 40 | 53 | -13 | 44 |
| 10 | Rayo Vallecano | 35 | 10 | 13 | 12 | 36 | 42 | -6 | 43 |
| 11 | Sevilla | 36 | 12 | 7 | 17 | 46 | 58 | -12 | 43 |
| 12 | Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 | 42 |
| 13 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 14 | Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40 | 53 | -13 | 42 |
| 15 | Alavés | 36 | 10 | 10 | 16 | 42 | 54 | -12 | 40 |
| 16 | Elche | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 | 39 |
| 17 | Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 55 | -11 | 39 |
| 18 | Girona | 35 | 9 | 12 | 14 | 37 | 52 | -15 | 39 |
| 19 | Levante | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 | 39 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |