GVWVG
Alavés
Alavés - FC BarcelonaStatistieken, H2H & xG
WWWWW
FC Barcelona
Head to Head
18 wedstrijden3.28
Avg Goals
56%
BTTS
89%
Over 1.5
67%
Over 2.5
39%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Alavés | Statistiek | FC Barcelona |
|---|---|---|
| 1.17 | ⚽ Doelpunten | 2.6 |
| 1.54 | 🥅 Tegengoals | 0.89 |
| 1.36 | ⚡ xG | 2.11 |
| 12.2 | 🔫 Schoten | 18.8 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 7 |
| 5 | 🚩 Corners | 7 |
| 66% | 🤝 BTTS | 57% |
| 51% | 📊 Over 2.5 % | 74% |
| 9% | 🧤 Clean sheet % | 43% |
| 26% | 🧤 Gescoord in beide helften | 56% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 69% |
| 14.9 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Alavés
35 gespeeld · 37 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVG | 1.00 |
| Thuis | GGGWV | 1.20 |
| Uit | VWGVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 26% | 35% | 17% |
| Gem. goals | 2.71 | 2.7 | 2.72 |
| Voor | 1.17 | 1.35 | 1 |
| Tegen | 1.54 | 1.35 | 1.72 |
| BTTS | 66% | 76% | 56% |
| De '0' | 9% | 12% | 6% |
| Niet gescoord | 29% | 18% | 39% |
| xG | 1.36 | 1.45 | 1.29 |
| xG tegen | 1.44 | 1.25 | 1.62 |
FC Barcelona
35 gespeeld · 91 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VWWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 86% | 100% | 71% |
| Gem. goals | 3.49 | 3.5 | 3.47 |
| Voor | 2.6 | 3 | 2.18 |
| Tegen | 0.89 | 0.5 | 1.29 |
| BTTS | 57% | 44% | 71% |
| De '0' | 43% | 56% | 29% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.11 | 2.11 | 2.12 |
| xG tegen | 1.03 | 0.87 | 1.2 |
Voorspellingen voor Alavés – FC Barcelona
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alavés wint FT Resultaat | 26% | 3.85 | 2.75 | -28.66 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.31 | 3.40 | -21.05 | Nee |
| FC Barcelona wint FT Resultaat | 51% | 1.97 | 2.20 | +11.85 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 49% | 2.03 | 1.25 | -38.55 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 74% | 1.35 | 1.33 | -1.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.01 | -3.07 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.12 | -2.62 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.50 | +0.92 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.19 | 2.28 | +3.97 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.73 | 3.70 | -0.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.81 | 17.00 | -31.49 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.66 | 5.15 | -32.79 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.06 | 2.53 | -17.22 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 1.65 | -10.24 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.37 | 1.25 | -8.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 1.42 | -4.85 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 2.70 | -10.93 | Nee |
| BTTS & Winst Alavés Combinatie | 17% | 5.90 | 4.60 | -21.98 | Nee |
| BTTS & Winst FC Barcelona Combinatie | 31% | 3.24 | 3.36 | +3.69 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 94% | 1.07 | 1.18 | +10.57 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 89% | 1.13 | 1.38 | +22.27 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 81% | 1.23 | 1.90 | +54.47 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 72% | 1.39 | 2.11 | +52.34 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 62% | 1.62 | 2.74 | +68.78 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 6% | 15.87 | 3.86 | -75.68 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 11% | 8.77 | 2.71 | -69.11 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 19% | 5.35 | 2.04 | -61.85 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 28% | 3.60 | 1.62 | -54.96 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 38% | 2.60 | 1.35 | -48.16 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alavés Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.68 | 5.00 | -34.92 | Nee |
| FC Barcelona Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.17 | 3.90 | -6.37 | Nee |
| Alavés scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.51 | 2.17 | -13.42 | Nee |
| FC Barcelona scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.73 | -1.39 | Nee |
| Alavés wint nil Win to Nil | 9% | 11.13 | 7.00 | -37.13 | Nee |
| FC Barcelona wint nil Win to Nil | 20% | 5.01 | 4.50 | -10.11 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Barcelona
Advies: Double chance : draw or Barcelona
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
3.00
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.41
THUIS-/UIT PPG
2.18
1.36
XG (THUIS/UIT)
2.11
1.51
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.96
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.0
12%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
59%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
71%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Alavés | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% | 98.5% |
| Over 1.5 | 74% | 91% | 82.5% |
| Over 2.5 | 51% | 74% | 62.5% |
| Over 3.5 | 26% | 40% | 33% |
| Over 4.5 | 11% | 23% | 17% |
| BTTS | 66% | 57% | 61.5% |
| BTTS & Win | 17% | 30.9% | 24% |
| BTTS & Draw | 26% | 3% | 14.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 57% | 57% | 57% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 20% | 11.5% |
Trends
- Deportivo Alavés pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 5 van die 5 en 9 goals in die reeks.
- FC Barcelona moet achterin scherp zijn, want Deportivo Alavés scoorde in de laatste 5 thuiswedstrijden, al bleven ze dit seizoen in 3 thuisduels droog staan.
- Reken op goals: in de laatste 15 wedstrijden van Deportivo Alavés vielen er telkens 2 of meer.
- In de laatste 5 duels van Deportivo Alavés scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 23/35 wedstrijden in BTTS (66%).
- Deportivo Alavés lijkt ook nu te scoren: ze vonden het net in de laatste 9 wedstrijden en maakten 9 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- FC Barcelona pakte 15 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 3 per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en ze maakten 11 goals.
- FC Barcelona is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- FC Barcelona scoorde in de laatste 17 uitwedstrijden op rij; kan Deportivo Alavés die reeks stoppen?
- FC Barcelona is al 11 duels ongeslagen en won de laatste 5 wedstrijden op rij.
- FC Barcelona hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staan ze al op 15 clean sheets.
- FC Barcelona is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Deportivo Alavés ongeslagen met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 11 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
G
G
G
W
V
Vorm – Uit
2.4
V
W
W
W
W
Alavés
Alavés
2 - 4
Athletic Bilbao
Alavés
2 - 1
Mallorca
Alavés
2 - 2
Osasuna
Alavés
1 - 1
Villarreal
Alavés
2 - 2
Girona
FC Barcelona
Osasuna
1 - 2
FC Barcelona
Getafe
0 - 2
FC Barcelona
Atlético Madrid
1 - 2
FC Barcelona
Athletic Bilbao
0 - 1
FC Barcelona
Girona
2 - 1
FC Barcelona
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Toni Martínez
xG 13.55
Goals 12
-1.55
Lucas Boyé
xG 11.63
Goals 11
-0.63
Antonio Blanco
xG 4.45
Goals 2
-2.45
xG vs Goals
Lamine Yamal
xG 17.97
Goals 16
-1.97
Ferrán Torres
xG 15.32
Goals 16
+0.68
Robert Lewandowski
xG 12.79
Goals 13
+0.21
Gaat Alavés scoren?
82%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alavés scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat FC Barcelona scoren?
12%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Barcelona scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Alavés | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 100% |
| Over 1.5 | 74% | 91% |
| Over 2.5 | 51% | 74% |
| Over 3.5 | 26% | 40% |
| Over 4.5 | 11% | 23% |
| Niet gescoord | 3% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Alavés | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 56% |
| Over 1.5 | 40% | 23% |
| Over 2.5 | 20% | 6% |
| Over 3.5 | 3% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 9% | 43% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Sivera
1.54
Tg/Wedstrijd
54
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Joan García
0.71
Tg/Wedstrijd
20
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Alavés | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 94% | 94% |
| Over 7 | 71% | 88% | 80% |
| Over 8 | 59% | 88% | 74% |
| Over 9 | 53% | 76% | 65% |
| Over 10 | 47% | 53% | 50% |
| Over 11 | 35% | 47% | 41% |
| Over 12 | 28% | 41% | 35% |
| Over 13 | 6% | 28% | 17% |
| Over 14 | 6% | 18% | 12% |
Verwacht totaal: 4.97 + 6.97 = 11.9
Hoekschoppen analyse
Alavés
| Overall | 4.97 |
| Thuis | 5.94 |
| Uit | 4.06 |
Verwacht totaal
11.9
hoekschoppen
FC Barcelona
| Overall | 6.97 |
| Thuis | 7.17 |
| Uit | 6.76 |
Blessures & schorsingen Alavés
F. GarcesGeschorst
L. BoyeTwijfelachtig: Spierblessure
J. GuridiTwijfelachtig: Blessure
T. MartinezTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen FC Barcelona
A. ChristensenKnieblessure
Lamine YamalBovenbeenblessure
RaphinhaGeschorst (gele kaarten)
Topscorer – Alavés
Toni Martínez
12
Doelpunten
3
Assists
2.1
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – FC Barcelona
Lamine Yamal
16
Doelpunten
11
Assists
3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Alavés | FC Barcelona | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.23 | 18.80 | 15.52 |
| Schotconversie | 10% | 14% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.94 | 6.97 | 5.46 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.29 | 11.83 | 10.06 |
| Schoten per goal | 10.44 | 7.23 | 8.84 |
| Meer dan 10,5 schoten | 66% | 91% | 79% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 91% | 76% |
| Meer dan 12,5 schoten | 46% | 89% | 68% |
| Meer dan 13,5 schoten | 37% | 80% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 80% | 54% |
| Meer dan 15,5 schoten | 23% | 69% | 46% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 91% | 76% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 80% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 74% | 47% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 63% | 37% |
Schoten per speler
Alavés
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Toni Martínez | 2.1 | 1 | 34 |
| L. Boyé | 1.7 | 0.7 | 27 |
| I. Diabate | 1.3 | 0.4 | 7 |
| D. Morcillo | 1 | — | 1 |
| Pablo Ibáñez | 0.9 | 0.4 | 34 |
| A. Rebbach | 0.9 | 0.4 | 27 |
| F. Garcés | 0.7 | 0.4 | 10 |
| Antonio Blanco | 0.7 | 0.4 | 33 |
FC Barcelona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lamine Yamal | 3 | 1.3 | 28 |
| Raphinha | 2.1 | 1 | 20 |
| Fermín | 1.8 | 0.8 | 28 |
| Ferran Torres | 1.8 | 1.1 | 30 |
| Dani Olmo | 1.7 | 0.7 | 29 |
| R. Lewandowski | 1.7 | 1 | 27 |
| M. Rashford | 1.6 | 0.9 | 29 |
| R. Bardghji | 0.9 | 0.6 | 19 |
Schoten
Totaal schoten
12.2
18.8
Alavés
FC Barcelona
Schoten op doel
3.9
7
Alavés
FC Barcelona
Onderlinge resultaten Alavés - FC Barcelona
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 29/11/2025 | FC Barcelona - Alavés | 3-1 | ✓ | 4 |
| 02/02/2025 | FC Barcelona - Alavés | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/10/2024 | Alavés - FC Barcelona | 0-3 | ✗ | 3 |
| 03/02/2024 | Alavés - FC Barcelona | 1-3 | ✓ | 4 |
| 12/11/2023 | FC Barcelona - Alavés | 2-1 | ✓ | 3 |
| 23/01/2022 | Alavés - FC Barcelona | 0-1 | ✗ | 1 |
| 30/10/2021 | FC Barcelona - Alavés | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/02/2021 | FC Barcelona - Alavés | 5-1 | ✓ | 6 |
| 31/10/2020 | Alavés - FC Barcelona | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/07/2020 | Alavés - FC Barcelona | 0-5 | ✗ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |