VWVVG
Getafe
Getafe - MallorcaStatistieken, H2H & xG
WGVWG
Mallorca
Head to Head
25 wedstrijden2.64
Avg Goals
52%
BTTS
68%
Over 1.5
56%
Over 2.5
28%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Getafe | Statistiek | Mallorca |
|---|---|---|
| 0.8 | ⚽ Doelpunten | 1.23 |
| 1.03 | 🥅 Tegengoals | 1.49 |
| 1.09 | ⚡ xG | 1.25 |
| 9.6 | 🔫 Schoten | 10.7 |
| 2.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 3.6 |
| 29% | 🤝 BTTS | 66% |
| 26% | 📊 Over 2.5 % | 63% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 14% |
| 9% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 40% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 15.2 | 🟨 Overtredingen | 12.1 |
Getafe
35 gespeeld · 45 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVG | 0.80 |
| Thuis | VWWVV | 1.20 |
| Uit | VWVWG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 37% | 35% | 39% |
| Gem. goals | 1.83 | 1.7 | 1.95 |
| Voor | 0.8 | 0.82 | 0.78 |
| Tegen | 1.03 | 0.88 | 1.17 |
| BTTS | 29% | 29% | 28% |
| De '0' | 31% | 29% | 33% |
| Niet gescoord | 46% | 47% | 44% |
| xG | 1.09 | 1.08 | 1.1 |
| xG tegen | 1.31 | 1.14 | 1.46 |
Mallorca
35 gespeeld · 39 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWG | 1.60 |
| Thuis | WWWGG | 2.20 |
| Uit | VGVVW | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 44% | 12% |
| Gem. goals | 2.72 | 2.73 | 2.7 |
| Voor | 1.23 | 1.56 | 0.88 |
| Tegen | 1.49 | 1.17 | 1.82 |
| BTTS | 66% | 72% | 59% |
| De '0' | 14% | 17% | 12% |
| Niet gescoord | 23% | 11% | 35% |
| xG | 1.25 | 1.44 | 1.06 |
| xG tegen | 1.64 | 1.49 | 1.79 |
Voorspellingen voor Getafe – Mallorca
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe wint FT Resultaat | 36% | 2.77 | 2.20 | -20.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 32% | 3.16 | 3.05 | -3.40 | Nee |
| Mallorca wint FT Resultaat | 32% | 3.11 | 3.20 | +3.01 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.47 | 1.36 | -7.78 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.57 | 1.67 | +6.65 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.09 | -4.37 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.44 | -4.66 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 2.65 | +0.94 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 18% | 5.46 | 5.00 | -8.35 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 7% | 13.51 | 10.50 | -22.30 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 12% | 8.15 | 6.50 | -20.25 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 34% | 2.96 | 2.63 | -11.13 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.50 | -7.14 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.15 | -6.08 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.05 | -2.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 46% | 2.17 | 2.15 | -0.90 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 54% | 1.85 | 1.70 | -8.36 | Nee |
| BTTS & Winst Getafe Combinatie | 14% | 7.13 | 5.38 | -24.57 | Nee |
| BTTS & Winst Mallorca Combinatie | 13% | 7.89 | 8.06 | +2.12 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 49% | 2.04 | 1.34 | -34.34 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 35% | 2.84 | 1.64 | -42.27 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 24% | 4.26 | 2.37 | -44.31 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 15% | 6.85 | 2.70 | -60.58 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 11.76 | 3.80 | -67.70 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 51% | 1.96 | 2.88 | +46.88 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 65% | 1.54 | 2.12 | +37.38 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 77% | 1.31 | 1.65 | +26.23 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.17 | 1.36 | +16.14 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 92% | 1.09 | 1.19 | +8.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Getafe Clean Sheet Clean Sheet | 34% | 2.91 | 2.35 | -19.19 | Nee |
| Mallorca Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.15 | 3.20 | +1.73 | Ja |
| Getafe scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.17 | 1.81 | -16.56 | Nee |
| Mallorca scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.33 | 2.50 | +7.50 | Ja |
| Getafe wint nil Win to Nil | 22% | 4.52 | 3.10 | -31.43 | Nee |
| Mallorca wint nil Win to Nil | 20% | 5.12 | 5.00 | -2.40 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Mallorca
Advies: Combo Double chance : draw or Mallorca and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.60
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.24
THUIS-/UIT PPG
0.53
1.09
XG (THUIS/UIT)
1.25
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.33
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
12%
18%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
71%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Getafe | Mallorca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% | 95.5% |
| Over 1.5 | 60% | 83% | 71.5% |
| Over 2.5 | 26% | 63% | 44.5% |
| Over 3.5 | 3% | 20% | 11.5% |
| Over 4.5 | 0% | 9% | 9% |
| BTTS | 29% | 66% | 47.5% |
| BTTS & Win | 14% | 12.7% | 13.4% |
| BTTS & Draw | 11% | 23% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 31.4% | 31.4% | 31.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 14% | 11.5% |
Trends
- Getafe CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 0 van die 5 en slechts 1 goal in die reeks.
- Voorin loopt het stroef bij Getafe CF: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Getafe CF bleef dit seizoen in 16 wedstrijden droog staan (46%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 1 goals.
- In 0 van de laatste 5 wedstrijden van Getafe CF scoorden beide teams, ze wonnen er 1 van die 5 en over het hele seizoen viel BTTS in 10/35 duels.
- Getafe CF moet aanvallend een tandje bijzetten: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 1 keer en staan dit seizoen op 0.8 goals per wedstrijd.
Trends
- RCD Mallorca pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1,6 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die periode.
- RCD Mallorca is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- RCD Mallorca wil de lijn doortrekken tegen Getafe CF: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van RCD Mallorca scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 23 duels (66%) met RCD Mallorca.
- RCD Mallorca lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden in de laatste 9 wedstrijden het net en maakten 7 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
W
W
V
V
Vorm – Uit
0.8
V
G
V
V
W
Getafe
Getafe
0 - 2
Rayo Vallecano
Getafe
0 - 2
FC Barcelona
Getafe
2 - 0
Athletic Bilbao
Getafe
2 - 0
Real Betis
Getafe
0 - 1
Sevilla
Mallorca
Girona
0 - 1
Mallorca
Alavés
2 - 1
Mallorca
Elche
2 - 1
Mallorca
Osasuna
2 - 2
Mallorca
Celta de Vigo
2 - 0
Mallorca
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Mauro Arambarri
xG 7.64
Goals 6
-1.64
Martín Satriano
xG 4.82
Goals 4
-0.82
Adrian Liso Lahoz
xG 3.82
Goals 3
-0.82
xG vs Goals
Vedat Muriqi
xG 21.70
Goals 22
+0.30
Samú Costa
xG 7.13
Goals 7
-0.13
Jan Virgili Tenas
xG 3.90
Goals 2
-1.90
Gaat Getafe scoren?
53%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Getafe scoort.
12%
clean sheet uit
Gaat Mallorca scoren?
29%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Mallorca scoort.
65%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Getafe | Mallorca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 60% | 83% |
| Over 2.5 | 26% | 63% |
| Over 3.5 | 3% | 20% |
| Over 4.5 | 0% | 9% |
| Niet gescoord | 6% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Getafe | Mallorca |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 86% |
| Over 1.5 | 23% | 49% |
| Over 2.5 | 9% | 14% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 31% | 14% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David Soria
1.03
Tg/Wedstrijd
36
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Leo Román
1.5
Tg/Wedstrijd
45
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Getafe | Mallorca | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 76% | 88% | 82% |
| Over 7 | 59% | 82% | 71% |
| Over 8 | 41% | 76% | 59% |
| Over 9 | 28% | 53% | 41% |
| Over 10 | 24% | 53% | 39% |
| Over 11 | 12% | 41% | 27% |
| Over 12 | 6% | 35% | 21% |
| Over 13 | 0% | 12% | 6% |
| Over 14 | 0% | 12% | 6% |
Verwacht totaal: 4.51 + 3.6 = 8.1
Hoekschoppen analyse
Getafe
| Overall | 4.51 |
| Thuis | 4.35 |
| Uit | 4.67 |
Verwacht totaal
8.1
hoekschoppen
Mallorca
| Overall | 3.6 |
| Thuis | 3.94 |
| Uit | 3.24 |
Blessures & schorsingen Getafe
A. AbqarGeschorst (gele kaarten)
JuanmiBlessure
Kiko FemeniaBlessure
Blessures & schorsingen Mallorca
L. BergstromBlessure
M. JosephKnieblessure
J. KalumbaBlessure
M. KumbullaSpierblessure
A. RailloBlessure
J. SalasKnieblessure
Samu CostaGeschorst (gele kaarten)
J. MojicaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Getafe
M. Arambarri
6
Doelpunten
2
Assists
1.3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Mallorca
V. Muriqi
22
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Getafe | Mallorca | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.57 | 10.66 | 10.12 |
| Schotconversie | 8% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.80 | 4.17 | 3.49 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.77 | 6.49 | 6.63 |
| Schoten per goal | 11.96 | 8.67 | 10.32 |
| Meer dan 10,5 schoten | 34% | 43% | 39% |
| Meer dan 11,5 schoten | 26% | 37% | 32% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 28% | 24% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 26% | 22% |
| Meer dan 14,5 schoten | 11% | 20% | 16% |
| Meer dan 15,5 schoten | 6% | 17% | 12% |
| Schoten op doel 3,5+ | 28% | 54% | 41% |
| Schoten op doel 4,5+ | 17% | 31% | 24% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 26% | 18% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 17% | 9% |
Schoten per speler
Getafe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Satriano | 1.4 | 0.8 | 16 |
| Christantus Uche | 1.3 | 0.3 | 3 |
| L. Vázquez | 1.3 | 0.6 | 15 |
| M. Arambarri | 1.3 | 0.5 | 34 |
| Javi Muñoz | 0.8 | 0.4 | 17 |
| Borja Mayoral | 0.6 | 0.4 | 16 |
| Adrian Liso | 0.6 | 0.4 | 27 |
| Joselu | 0.5 | — | 2 |
Mallorca
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Muriqi | 2.5 | 1.4 | 34 |
| M. Calatayud | 1 | — | 1 |
| M. Joseph | 1 | 0.5 | 29 |
| Samú Costa | 0.9 | 0.5 | 32 |
| Darder | 0.8 | 0.3 | 35 |
| Jan Virgili | 0.8 | 0.6 | 28 |
| Zito Luvumbo | 0.8 | 0.6 | 8 |
| T. Asano | 0.6 | 0.1 | 17 |
Schoten
Totaal schoten
9.6
10.7
Getafe
Mallorca
Schoten op doel
2.8
4.2
Getafe
Mallorca
Onderlinge resultaten Getafe - Mallorca
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/11/2025 | Mallorca - Getafe | 1-0 | ✗ | 1 |
| 18/05/2025 | Mallorca - Getafe | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/12/2024 | Getafe - Mallorca | 0-1 | ✗ | 1 |
| 26/05/2024 | Getafe - Mallorca | 1-2 | ✓ | 3 |
| 28/10/2023 | Mallorca - Getafe | 0-0 | ✗ | 0 |
| 23/04/2023 | Mallorca - Getafe | 3-1 | ✓ | 4 |
| 30/12/2022 | Getafe - Mallorca | 2-0 | ✗ | 2 |
| 02/04/2022 | Getafe - Mallorca | 1-0 | ✗ | 1 |
| 27/11/2021 | Mallorca - Getafe | 0-0 | ✗ | 0 |
| 01/03/2020 | Mallorca - Getafe | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |