WGWWG
Villarreal
Villarreal - SevillaStatistieken, H2H & xG
WVVWW
Sevilla
Head to Head
35 wedstrijden2.86
Avg Goals
63%
BTTS
80%
Over 1.5
63%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Villarreal | Statistiek | Sevilla |
|---|---|---|
| 1.86 | ⚽ Doelpunten | 1.23 |
| 1.14 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.37 | ⚡ xG | 1.29 |
| 12.1 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 3.5 |
| 4 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 63% | 🤝 BTTS | 60% |
| 57% | 📊 Over 2.5 % | 57% |
| 23% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 37% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 14.7 |
Villarreal
35 gespeeld · 69 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWG | 2.20 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | GVWGG | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 82% | 39% |
| Gem. goals | 3 | 3.29 | 2.72 |
| Voor | 1.86 | 2.41 | 1.33 |
| Tegen | 1.14 | 0.88 | 1.39 |
| BTTS | 63% | 59% | 67% |
| De '0' | 23% | 29% | 17% |
| Niet gescoord | 14% | 12% | 17% |
| xG | 1.37 | 1.69 | 1.06 |
| xG tegen | 1.49 | 1.28 | 1.69 |
Sevilla
35 gespeeld · 40 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVWW | 1.80 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | GVVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 39% | 24% |
| Gem. goals | 2.83 | 2.66 | 3 |
| Voor | 1.23 | 1.33 | 1.12 |
| Tegen | 1.6 | 1.33 | 1.88 |
| BTTS | 60% | 61% | 59% |
| De '0' | 17% | 17% | 18% |
| Niet gescoord | 23% | 22% | 24% |
| xG | 1.29 | 1.38 | 1.19 |
| xG tegen | 1.24 | 1.13 | 1.37 |
Voorspellingen voor Villarreal – Sevilla
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal wint FT Resultaat | 47% | 2.13 | 2.10 | -1.24 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.77 | 3.40 | -9.81 | Nee |
| Sevilla wint FT Resultaat | 26% | 3.78 | 3.40 | -10.08 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.36 | 1.29 | -5.12 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.89 | 1.67 | -11.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.03 | -4.09 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.23 | -2.82 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.84 | 1.84 | +0.17 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.11 | 3.00 | -3.67 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.19 | 5.75 | -7.08 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.53 | 10.00 | -31.20 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.76 | 3.99 | -16.25 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.19 | 1.95 | -11.16 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.33 | -9.71 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.13 | -5.26 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.62 | -6.53 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.36 | 2.15 | -9.05 | Nee |
| BTTS & Winst Villarreal Combinatie | 24% | 4.21 | 3.89 | -7.69 | Nee |
| BTTS & Winst Sevilla Combinatie | 14% | 6.99 | 6.26 | -10.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | 1.24 | +1.80 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.48 | +6.71 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 2.11 | +27.23 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.38 | +14.00 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | 2.85 | +2.89 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 18% | 5.59 | 3.34 | -40.21 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.40 | -33.04 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 1.85 | -26.56 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.49 | -22.37 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 64% | 1.56 | 1.27 | -18.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.31 | 3.00 | -9.49 | Nee |
| Sevilla Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.26 | 4.00 | -23.96 | Nee |
| Villarreal scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 1.77 | -3.00 | Nee |
| Sevilla scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.53 | 2.34 | -7.57 | Nee |
| Villarreal wint nil Win to Nil | 23% | 4.29 | 4.00 | -6.83 | Nee |
| Sevilla wint nil Win to Nil | 12% | 8.24 | 6.50 | -21.13 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Villarreal
Advies: Double chance : Villarreal or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.20
VORM LAATSTE 5
1.80
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
2.53
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.65
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.16
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.5
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
18%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
59%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Villarreal | Sevilla | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 83% | 87% |
| Over 2.5 | 57% | 57% | 57% |
| Over 3.5 | 34% | 26% | 30% |
| Over 4.5 | 14% | 11% | 12.5% |
| BTTS | 63% | 60% | 61.5% |
| BTTS & Win | 23.7% | 14.3% | 19% |
| BTTS & Draw | 17% | 20% | 18.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.2% | 45.2% | 45.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 9% | 7.5% |
Trends
- Villarreal pakte 11 punten uit de laatste 5 duels (2,2 per wedstrijd), BTTS viel in 5 van die 5 en ze maakten daarin 11 goals.
- Villarreal verkeert in topvorm in eigen huis met 6 opeenvolgende thuiszeges.
- Sevilla FC moet scherp verdedigen, want Villarreal scoorde in de laatste 6 thuisduels en bleef dit seizoen in 2 thuiswedstrijden droog staan.
- Villarreal bouwt momentum op met 5 duels op rij zonder nederlaag, waaronder 3 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- Een paar goals ligt voor de hand, want in de laatste 5 duels van Villarreal vielen er telkens 2 goals of meer.
- Villarreal is in de laatste 5 duels ongeslagen richting dit duel met Sevilla FC (3 winst, 2 gelijk) en scoorde daarin 11 keer.
Trends
- Sevilla FC pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.8 per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Sevilla FC scoorde 6 keer.
- Sevilla FC is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Sevilla FC was het 3 keer BTTS; dit seizoen gebeurde dat in 21 duels (60% van alle wedstrijden) met Sevilla FC.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
0.2
G
V
V
V
V
Villarreal
Villarreal
5 - 1
Levante
Villarreal
2 - 1
Celta de Vigo
Villarreal
3 - 1
Real Sociedad
Villarreal
2 - 1
Elche
Villarreal
2 - 1
Valencia
Sevilla
Osasuna
2 - 1
Sevilla
Levante
2 - 0
Sevilla
Real Oviedo
1 - 0
Sevilla
FC Barcelona
5 - 2
Sevilla
Real Betis
2 - 2
Sevilla
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Georges Mikautadze
xG 11.65
Goals 11
-0.65
Alberto Moleiro
xG 9.47
Goals 10
+0.53
Nicolas Pépé
xG 9.37
Goals 8
-1.37
xG vs Goals
Akor Adams
xG 10.28
Goals 9
-1.28
Isaac Romero Bernal
xG 5.21
Goals 4
-1.21
Djibril Sow
xG 4.40
Goals 5
+0.60
Gaat Villarreal scoren?
88%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Villarreal scoort.
18%
clean sheet uit
Gaat Sevilla scoren?
29%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sevilla scoort.
76%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Villarreal | Sevilla |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 91% | 83% |
| Over 2.5 | 57% | 57% |
| Over 3.5 | 34% | 26% |
| Over 4.5 | 14% | 11% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Villarreal | Sevilla |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 77% | 83% |
| Over 1.5 | 28% | 51% |
| Over 2.5 | 6% | 17% |
| Over 3.5 | 3% | 6% |
| Over 4.5 | 1% | 2% |
| Clean Sheets | 23% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Luíz Júnior
1.07
Tg/Wedstrijd
30
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
O. Vlachodimos
1.58
Tg/Wedstrijd
49
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Villarreal | Sevilla | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 88% | 91% |
| Over 7 | 82% | 76% | 79% |
| Over 8 | 71% | 65% | 68% |
| Over 9 | 53% | 59% | 56% |
| Over 10 | 41% | 53% | 47% |
| Over 11 | 24% | 41% | 33% |
| Over 12 | 12% | 35% | 24% |
| Over 13 | 6% | 28% | 17% |
| Over 14 | 6% | 18% | 12% |
Verwacht totaal: 3.97 + 4.89 = 8.9
Hoekschoppen analyse
Villarreal
| Overall | 3.97 |
| Thuis | 5.35 |
| Uit | 2.67 |
Verwacht totaal
8.9
hoekschoppen
Sevilla
| Overall | 4.89 |
| Thuis | 4.61 |
| Uit | 5.18 |
Blessures & schorsingen Villarreal
J. FoythAchillespeesblessure
A. PerezTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Sevilla
MarcaoPolsblessure
M. BuenoTwijfelachtig: Knieblessure
I. RomeroTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Villarreal
G. Mikautadze
11
Doelpunten
5
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Sevilla
A. Adams
9
Doelpunten
3
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Villarreal | Sevilla | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.11 | 11.46 | 11.79 |
| Schotconversie | 15% | 11% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.51 | 3.54 | 4.03 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.60 | 7.91 | 7.76 |
| Schoten per goal | 6.52 | 9.33 | 7.93 |
| Meer dan 10,5 schoten | 51% | 54% | 53% |
| Meer dan 11,5 schoten | 49% | 46% | 48% |
| Meer dan 12,5 schoten | 34% | 40% | 37% |
| Meer dan 13,5 schoten | 31% | 26% | 29% |
| Meer dan 14,5 schoten | 23% | 20% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 14% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 46% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 49% | 34% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 23% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 23% | 11% | 17% |
Schoten per speler
Villarreal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Etta Eyong | 2 | 1 | 3 |
| G. Mikautadze | 1.7 | 0.9 | 30 |
| Gerard Moreno | 1.3 | 0.8 | 20 |
| P. Gueye | 1.3 | 0.4 | 27 |
| N. Pépé | 1.2 | 0.7 | 34 |
| Alberto Moleiro | 1.1 | 0.6 | 34 |
| Yeremy Pino | 1 | 0.5 | 2 |
| Ayoze Pérez | 0.7 | 0.4 | 22 |
Sevilla
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Rafa Mir | 1.6 | 1 | 5 |
| A. Adams | 1.6 | 1 | 29 |
| Isaac | 1.1 | 0.5 | 27 |
| D. Lukebakio | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Sierra | 1 | 0.3 | 4 |
| R. Vargas | 1 | 0.4 | 21 |
| N. Maupay | 1 | 0.6 | 9 |
| N. Gudelj | 0.8 | 0.3 | 31 |
Schoten
Totaal schoten
12.1
11.5
Villarreal
Sevilla
Schoten op doel
4.5
3.5
Villarreal
Sevilla
Onderlinge resultaten Villarreal - Sevilla
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/09/2025 | Sevilla - Villarreal | 1-2 | ✓ | 3 |
| 25/05/2025 | Villarreal - Sevilla | 4-2 | ✓ | 6 |
| 23/08/2024 | Sevilla - Villarreal | 1-2 | ✓ | 3 |
| 11/05/2024 | Villarreal - Sevilla | 3-2 | ✓ | 5 |
| 03/12/2023 | Sevilla - Villarreal | 1-1 | ✓ | 2 |
| 23/04/2023 | Sevilla - Villarreal | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/09/2022 | Villarreal - Sevilla | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/05/2022 | Villarreal - Sevilla | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/12/2021 | Sevilla - Villarreal | 1-0 | ✗ | 1 |
| 16/05/2021 | Villarreal - Sevilla | 4-0 | ✗ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |