VVGVV
Espanyol
Espanyol - Athletic BilbaoStatistieken, H2H & xG
VWVWV
Athletic Bilbao
Head to Head
34 wedstrijden2.53
Avg Goals
62%
BTTS
74%
Over 1.5
47%
Over 2.5
18%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Espanyol | Statistiek | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| 1.09 | ⚽ Doelpunten | 1.14 |
| 1.51 | 🥅 Tegengoals | 1.46 |
| 1.4 | ⚡ xG | 1.57 |
| 12.7 | 🔫 Schoten | 13.6 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 5.8 |
| 57% | 🤝 BTTS | 51% |
| 51% | 📊 Over 2.5 % | 49% |
| 26% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Espanyol
35 gespeeld · 39 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVV | 0.20 |
| Thuis | GGVGV | 0.60 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 29% | 35% | 22% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.41 | 2.78 |
| Voor | 1.09 | 1.06 | 1.11 |
| Tegen | 1.51 | 1.35 | 1.67 |
| BTTS | 57% | 53% | 61% |
| De '0' | 26% | 24% | 28% |
| Niet gescoord | 26% | 29% | 22% |
| xG | 1.4 | 1.52 | 1.28 |
| xG tegen | 1.52 | 1.34 | 1.69 |
Athletic Bilbao
35 gespeeld · 44 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWV | 1.20 |
| Thuis | VWVWV | 1.20 |
| Uit | GVVVW | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 37% | 50% | 24% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.28 | 2.94 |
| Voor | 1.14 | 1.17 | 1.12 |
| Tegen | 1.46 | 1.11 | 1.82 |
| BTTS | 51% | 50% | 53% |
| De '0' | 17% | 22% | 12% |
| Niet gescoord | 34% | 28% | 41% |
| xG | 1.57 | 1.67 | 1.47 |
| xG tegen | 1.13 | 0.97 | 1.3 |
Voorspellingen voor Espanyol – Athletic Bilbao
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol wint FT Resultaat | 38% | 2.66 | 2.45 | -8.03 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.74 | 3.26 | -12.75 | Nee |
| Athletic Bilbao wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 2.52 | -10.05 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.56 | 1.33 | -14.48 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 62% | 1.60 | 1.44 | -10.06 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.06 | -0.71 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.34 | +7.98 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.76 | 2.12 | +20.25 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.91 | 3.56 | +22.18 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.63 | 8.00 | +42.08 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.80 | 8.00 | -49.36 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.15 | 3.15 | -38.83 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.31 | 1.71 | -25.99 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.23 | -19.21 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.06 | -12.83 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.79 | +8.72 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.55 | 1.92 | -24.61 | Nee |
| BTTS & Winst Espanyol Combinatie | 21% | 4.85 | 5.51 | +13.51 | Ja |
| BTTS & Winst Athletic Bilbao Combinatie | 20% | 5.08 | 5.54 | +9.14 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.23 | 1.25 | +1.75 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 71% | 1.41 | 1.49 | +5.79 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 59% | 1.69 | 2.05 | +21.16 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 47% | 2.14 | 2.40 | +12.08 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 35% | 2.86 | 3.80 | +33.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.38 | 3.28 | -38.99 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 29% | 3.45 | 2.38 | -30.98 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 41% | 2.44 | 1.83 | -25.15 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 53% | 1.88 | 1.48 | -21.12 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 65% | 1.54 | 1.22 | -20.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Espanyol Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.30 | 3.00 | -30.18 | Nee |
| Athletic Bilbao Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.48 | 3.00 | -33.03 | Nee |
| Espanyol scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 2.06 | -0.91 | Nee |
| Athletic Bilbao scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 2.04 | -4.73 | Nee |
| Espanyol wint nil Win to Nil | 17% | 5.90 | 4.33 | -26.64 | Nee |
| Athletic Bilbao wint nil Win to Nil | 16% | 6.25 | 4.60 | -26.43 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Athletic Club
Advies: Double chance : draw or Athletic Club
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.20
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.29
THUIS-/UIT PPG
0.88
1.40
XG (THUIS/UIT)
1.57
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.02
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
24%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
12%
47%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
53%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Espanyol | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 97% | 94% |
| Over 1.5 | 74% | 71% | 72.5% |
| Over 2.5 | 51% | 49% | 50% |
| Over 3.5 | 26% | 20% | 23% |
| Over 4.5 | 14% | 17% | 15.5% |
| BTTS | 57% | 51% | 54% |
| BTTS & Win | 20.6% | 19.7% | 20.2% |
| BTTS & Draw | 17% | 11% | 14% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.2% | 48.2% | 48.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 9% | 9% |
Trends
- RCD Espanyol pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt (gemiddeld 0.2 per wedstrijd), BTTS viel maar 2 keer en ze scoorden in totaal 2 keer.
- RCD Espanyol wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- RCD Espanyol heeft het aanvallend lastig en bleef in 3 van de laatste 5 duels zonder goal.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van RCD Espanyol scoorden beide teams en ze wonnen er 0, terwijl BTTS dit seizoen in 20/35 duels viel.
Trends
- Athletic Bilbao pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 8 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Athletic Bilbao vielen aan beide kanten goals in 3 duels, en dit seizoen was er BTTS in 18 wedstrijden (51% van alle duels) met Athletic Bilbao.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
G
G
V
G
V
Vorm – Uit
0.8
G
V
V
V
W
Espanyol
Espanyol
0 - 2
Real Madrid
Espanyol
0 - 0
Levante
Espanyol
1 - 2
Getafe
Espanyol
1 - 1
Real Oviedo
Espanyol
2 - 2
Celta de Vigo
Athletic Bilbao
Alavés
2 - 4
Athletic Bilbao
Atlético Madrid
3 - 2
Athletic Bilbao
Getafe
2 - 0
Athletic Bilbao
Girona
3 - 0
Athletic Bilbao
Rayo Vallecano
1 - 1
Athletic Bilbao
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kike García
xG 8.64
Goals 6
-2.64
Roberto Fernández Jaén
xG 7.96
Goals 6
-1.96
Pere Milla
xG 7.58
Goals 6
-1.58
xG vs Goals
Gorka Guruzeta
xG 11.10
Goals 9
-2.10
Nico Williams
xG 6.93
Goals 6
-0.93
Oihan Sancet
xG 6.26
Goals 4
-2.26
Gaat Espanyol scoren?
71%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Espanyol scoort.
12%
clean sheet uit
Gaat Athletic Bilbao scoren?
24%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Athletic Bilbao scoort.
59%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Espanyol | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 97% |
| Over 1.5 | 74% | 71% |
| Over 2.5 | 51% | 49% |
| Over 3.5 | 26% | 20% |
| Over 4.5 | 14% | 17% |
| Niet gescoord | 9% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Espanyol | Athletic Bilbao |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 74% | 83% |
| Over 1.5 | 56% | 43% |
| Over 2.5 | 11% | 17% |
| Over 3.5 | 9% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 26% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Dmitrović
1.51
Tg/Wedstrijd
53
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Unai Simón
1.47
Tg/Wedstrijd
50
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Espanyol | Athletic Bilbao | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 65% | 82% | 74% |
| Over 7 | 65% | 71% | 68% |
| Over 8 | 47% | 59% | 53% |
| Over 9 | 41% | 53% | 47% |
| Over 10 | 41% | 35% | 38% |
| Over 11 | 28% | 12% | 20% |
| Over 12 | 18% | 6% | 12% |
| Over 13 | 18% | 6% | 12% |
| Over 14 | 18% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 4.71 + 5.83 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Espanyol
| Overall | 4.71 |
| Thuis | 5.12 |
| Uit | 4.33 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
Athletic Bilbao
| Overall | 5.83 |
| Thuis | 6.39 |
| Uit | 5.24 |
Blessures & schorsingen Espanyol
F. CaleroGeschorst (gele kaarten)
T. DolanGeschorst (gele kaarten)
J. PuadoKnieblessure
C. NgongeTwijfelachtig: Knieblessure
Blessures & schorsingen Athletic Bilbao
A. LaporteTwijfelachtig: Blessure
B. Prados DiazTwijfelachtig: Knieblessure
N. WilliamsTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Espanyol
Roberto Fernández
6
Doelpunten
3
Assists
1.2
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Athletic Bilbao
Gorka Guruzeta
9
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Espanyol | Athletic Bilbao | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.69 | 13.60 | 13.15 |
| Schotconversie | 9% | 8% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.06 | 4.49 | 4.28 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.63 | 9.11 | 8.87 |
| Schoten per goal | 11.68 | 11.90 | 11.79 |
| Meer dan 10,5 schoten | 46% | 77% | 62% |
| Meer dan 11,5 schoten | 46% | 66% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 46% | 60% | 53% |
| Meer dan 13,5 schoten | 46% | 54% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 31% | 40% | 36% |
| Meer dan 15,5 schoten | 26% | 34% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 49% | 69% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 37% | 37% | 37% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 28% | 23% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 17% | 16% |
Schoten per speler
Espanyol
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Javi Puado | 1.5 | 0.9 | 10 |
| Pere Milla | 1.5 | 0.6 | 30 |
| Kike García | 1.4 | 0.7 | 34 |
| C. Ngonge | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Roberto Fernández | 1.2 | 0.6 | 35 |
| Edu Expósito | 0.9 | 0.4 | 33 |
| L. Cabrera | 0.8 | 0.3 | 34 |
| Carlos Romero | 0.7 | 0.3 | 33 |
Athletic Bilbao
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gorka Guruzeta | 1.7 | 0.9 | 31 |
| Nico Williams | 1.4 | 0.7 | 24 |
| Oihan Sancet | 1.3 | 0.6 | 27 |
| I. Williams | 1.2 | 0.6 | 26 |
| Álex Berenguer | 1 | 0.7 | 28 |
| A. Hierro | 1 | — | 1 |
| Maroan Sannadi | 0.7 | 0.4 | 9 |
| Urko Izeta | 0.6 | 0.4 | 11 |
Schoten
Totaal schoten
12.7
13.6
Espanyol
Athletic Bilbao
Schoten op doel
4.1
4.5
Espanyol
Athletic Bilbao
Onderlinge resultaten Espanyol - Athletic Bilbao
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/12/2025 | Athletic Bilbao - Espanyol | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/02/2025 | Espanyol - Athletic Bilbao | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/10/2024 | Athletic Bilbao - Espanyol | 4-1 | ✓ | 5 |
| 08/04/2023 | Espanyol - Athletic Bilbao | 1-2 | ✓ | 3 |
| 18/01/2023 | Athletic Bilbao - Espanyol | 1-0 | ✗ | 1 |
| 04/09/2022 | Athletic Bilbao - Espanyol | 0-1 | ✗ | 1 |
| 07/02/2022 | Athletic Bilbao - Espanyol | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/10/2021 | Espanyol - Athletic Bilbao | 1-1 | ✓ | 2 |
| 25/01/2020 | Espanyol - Athletic Bilbao | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/10/2019 | Athletic Bilbao - Espanyol | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |