GVWVV
Osasuna
Osasuna - Atlético MadridStatistieken, H2H & xG
VVWWV
Atlético Madrid
Head to Head
27 wedstrijden2.59
Avg Goals
26%
BTTS
70%
Over 1.5
56%
Over 2.5
22%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Osasuna | Statistiek | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| 1.2 | ⚽ Doelpunten | 1.66 |
| 1.29 | 🥅 Tegengoals | 1.09 |
| 1.29 | ⚡ xG | 1.59 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 13.3 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 6.4 |
| 54% | 🤝 BTTS | 51% |
| 49% | 📊 Over 2.5 % | 49% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 37% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 28% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 13.3 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Osasuna
35 gespeeld · 42 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVV | 0.80 |
| Thuis | GWGWV | 1.60 |
| Uit | VVGVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 53% | 11% |
| Gem. goals | 2.49 | 2.89 | 2.11 |
| Voor | 1.2 | 1.71 | 0.72 |
| Tegen | 1.29 | 1.18 | 1.39 |
| BTTS | 54% | 71% | 39% |
| De '0' | 20% | 29% | 11% |
| Niet gescoord | 31% | 0% | 61% |
| xG | 1.29 | 1.57 | 1.03 |
| xG tegen | 1.5 | 1.27 | 1.71 |
Atlético Madrid
35 gespeeld · 63 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWV | 1.20 |
| Thuis | WWVWV | 1.80 |
| Uit | WVVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 54% | 78% | 29% |
| Gem. goals | 2.75 | 3.05 | 2.42 |
| Voor | 1.66 | 2.11 | 1.18 |
| Tegen | 1.09 | 0.94 | 1.24 |
| BTTS | 51% | 50% | 53% |
| De '0' | 37% | 39% | 35% |
| Niet gescoord | 14% | 11% | 18% |
| xG | 1.59 | 1.85 | 1.31 |
| xG tegen | 1.24 | 0.99 | 1.51 |
Voorspellingen voor Osasuna – Atlético Madrid
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna wint FT Resultaat | 42% | 2.37 | 2.45 | +3.56 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.70 | 3.45 | -6.83 | Nee |
| Atlético Madrid wint FT Resultaat | 31% | 3.25 | 2.60 | -20.12 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.44 | 1.44 | -0.24 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 58% | 1.73 | 1.50 | -13.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.01 | -5.89 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.25 | -0.96 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.80 | -1.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.09 | 3.00 | -2.86 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.12 | 5.75 | -5.99 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.66 | 12.60 | -14.07 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.81 | 3.75 | -22.11 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 1.95 | -11.70 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.35 | -8.71 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.13 | -5.48 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.60 | -5.89 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.43 | 2.14 | -11.88 | Nee |
| BTTS & Winst Osasuna Combinatie | 22% | 4.54 | 4.51 | -0.73 | Nee |
| BTTS & Winst Atlético Madrid Combinatie | 17% | 6.01 | 4.90 | -18.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 69% | 1.45 | 1.28 | -11.94 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 56% | 1.80 | 1.54 | -14.22 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 43% | 2.35 | 2.30 | -2.02 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 31% | 3.27 | 2.43 | -25.64 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 21% | 4.83 | 3.17 | -34.38 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 31% | 3.21 | 3.19 | -0.47 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 44% | 2.26 | 2.28 | +1.00 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 57% | 1.74 | 1.80 | +3.32 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 69% | 1.44 | 1.49 | +3.41 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 79% | 1.26 | 1.29 | +2.30 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Osasuna Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.69 | 3.40 | -7.92 | Nee |
| Atlético Madrid Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.78 | 3.65 | -23.64 | Nee |
| Osasuna scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.95 | 1.93 | -0.80 | Nee |
| Atlético Madrid scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.33 | 2.03 | -12.91 | Nee |
| Osasuna wint nil Win to Nil | 20% | 4.94 | 4.80 | -2.76 | Nee |
| Atlético Madrid wint nil Win to Nil | 14% | 7.09 | 4.60 | -35.15 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atletico Madrid
Advies: Double chance : draw or Atletico Madrid
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.20
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
1.88
THUIS-/UIT PPG
1.18
1.29
XG (THUIS/UIT)
1.59
1.60
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.06
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
35%
59%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
41%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Osasuna | Atlético Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% | 95.5% |
| Over 1.5 | 69% | 74% | 71.5% |
| Over 2.5 | 49% | 49% | 49% |
| Over 3.5 | 29% | 26% | 27.5% |
| Over 4.5 | 9% | 20% | 14.5% |
| BTTS | 54% | 51% | 52.5% |
| BTTS & Win | 22% | 16.6% | 19.3% |
| BTTS & Draw | 20% | 14% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.1% | 46.1% | 46.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 11% | 7% |
Trends
- CA Osasuna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 6 goals in totaal.
- CA Osasuna zal vandaag vol vertrouwen zijn om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- CA Osasuna vindt de laatste tijd makkelijk het net en scoorde in de laatste 17 thuisduels, met dit seizoen 0 thuiswedstrijd zonder goal.
- Dit duel kan goals opleveren: de laatste 3 wedstrijden van CA Osasuna eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 14.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van CA Osasuna scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 19 duels (54% van alle wedstrijden) met CA Osasuna.
Trends
- Atlético Madrid pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (1,2 punt per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Atlético Madrid scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden op rij; kan CA Osasuna die reeks doorbreken?
- In de laatste 5 wedstrijden van Atlético Madrid was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 18 duels (51% van alle wedstrijden) met Atlético Madrid.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
G
W
G
W
V
Vorm – Uit
1.2
W
V
V
V
W
Osasuna
Osasuna
1 - 2
FC Barcelona
Osasuna
2 - 1
Sevilla
Osasuna
1 - 1
Real Betis
Osasuna
1 - 0
Girona
Osasuna
2 - 2
Mallorca
Atlético Madrid
Valencia
0 - 2
Atlético Madrid
Elche
3 - 2
Atlético Madrid
Sevilla
2 - 1
Atlético Madrid
Real Madrid
3 - 2
Atlético Madrid
Real Oviedo
0 - 1
Atlético Madrid
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 17.20
Goals 17
-0.20
Raúl García de Haro
xG 7.43
Goals 7
-0.43
Rubén García
xG 3.10
Goals 2
-1.10
xG vs Goals
Alexander Sørloth
xG 12.82
Goals 12
-0.82
Julián Álvarez
xG 9.16
Goals 8
-1.16
Antoine Griezmann
xG 7.96
Goals 7
-0.96
Gaat Osasuna scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Osasuna scoort.
35%
clean sheet uit
Gaat Atlético Madrid scoren?
29%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atlético Madrid scoort.
82%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Osasuna | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 97% |
| Over 1.5 | 69% | 74% |
| Over 2.5 | 49% | 49% |
| Over 3.5 | 29% | 26% |
| Over 4.5 | 9% | 20% |
| Niet gescoord | 6% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Osasuna | Atlético Madrid |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 63% |
| Over 1.5 | 37% | 34% |
| Over 2.5 | 11% | 11% |
| Over 3.5 | 4% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 37% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Sergio Herrera
1.26
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Oblak
1.07
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Osasuna | Atlético Madrid | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 82% | 88% | 85% |
| Over 7 | 65% | 71% | 68% |
| Over 8 | 41% | 65% | 53% |
| Over 9 | 18% | 47% | 33% |
| Over 10 | 0% | 47% | 24% |
| Over 11 | 0% | 28% | 14% |
| Over 12 | 0% | 12% | 6% |
| Over 13 | 0% | 6% | 3% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 3.46 + 6.4 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Osasuna
| Overall | 3.46 |
| Thuis | 4.06 |
| Uit | 2.89 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Atlético Madrid
| Overall | 6.4 |
| Thuis | 7.72 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Osasuna
S. HerreraRode kaart (geschorst)
V. MunozTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Atlético Madrid
J. AlvarezEnkelblessure
A. BaenaGeschorst (gele kaarten)
P. BarriosSpierblessure
J. CardosoKneuzing
J. M. GimenezBlessure
N. GonzalezSpierblessure
N. MolinaSpierblessure
G. SimeoneHeupblessure
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
17
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Atlético Madrid
A. Sørloth
12
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Osasuna | Atlético Madrid | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.20 | 13.34 | 12.27 |
| Schotconversie | 11% | 12% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.80 | 5.17 | 4.49 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.40 | 8.17 | 7.79 |
| Schoten per goal | 9.33 | 8.05 | 8.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 54% | 63% | 59% |
| Meer dan 11,5 schoten | 49% | 63% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 56% | 48% |
| Meer dan 13,5 schoten | 34% | 43% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 23% | 37% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 28% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 51% | 71% | 61% |
| Schoten op doel 4,5+ | 37% | 56% | 47% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 49% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 14% | 28% | 21% |
Schoten per speler
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.3 | 1.1 | 34 |
| Víctor Muñoz | 1.6 | 0.9 | 33 |
| Raúl García | 0.9 | 0.6 | 33 |
| Rubén García | 0.6 | 0.3 | 32 |
| Lucas Torró | 0.6 | 0.2 | 31 |
| Aimar Oroz | 0.5 | 0.1 | 28 |
| Catena | 0.4 | 0.1 | 32 |
| Iker Muñoz | 0.4 | 0.2 | 18 |
Atlético Madrid
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Luque | 3 | 2 | 1 |
| A. Sørloth | 1.6 | 1 | 32 |
| N. González | 1.5 | 0.8 | 24 |
| J. Álvarez | 1.5 | 0.9 | 29 |
| Rayane Belid | 1.5 | — | 2 |
| M. Llorente | 1.5 | 1 | 2 |
| A. Lookman | 1.3 | 0.3 | 9 |
| A. Griezmann | 1.3 | 0.7 | 31 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
13.3
Osasuna
Atlético Madrid
Schoten op doel
3.8
5.2
Osasuna
Atlético Madrid
Onderlinge resultaten Osasuna - Atlético Madrid
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/10/2025 | Atlético Madrid - Osasuna | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/05/2025 | Osasuna - Atlético Madrid | 2-0 | ✗ | 2 |
| 12/01/2025 | Atlético Madrid - Osasuna | 1-0 | ✗ | 1 |
| 19/05/2024 | Atlético Madrid - Osasuna | 1-4 | ✓ | 5 |
| 28/09/2023 | Osasuna - Atlético Madrid | 0-2 | ✗ | 2 |
| 21/05/2023 | Atlético Madrid - Osasuna | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/01/2023 | Osasuna - Atlético Madrid | 0-1 | ✗ | 1 |
| 19/02/2022 | Osasuna - Atlético Madrid | 0-3 | ✗ | 3 |
| 20/11/2021 | Atlético Madrid - Osasuna | 1-0 | ✗ | 1 |
| 16/05/2021 | Atlético Madrid - Osasuna | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |