VVVWW
Celta de Vigo
Celta de Vigo - LevanteStatistieken, H2H & xG
WWGVW
Levante
Head to Head
21 wedstrijden2.71
Avg Goals
57%
BTTS
71%
Over 1.5
43%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Celta de Vigo | Statistiek | Levante |
|---|---|---|
| 1.4 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1.26 | 🥅 Tegengoals | 1.63 |
| 1.22 | ⚡ xG | 1.32 |
| 10.2 | 🔫 Schoten | 12.3 |
| 4.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 3.9 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 63% | 🤝 BTTS | 49% |
| 46% | 📊 Over 2.5 % | 43% |
| 26% | 🧤 Clean sheet % | 23% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Celta de Vigo
35 gespeeld · 50 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVWW | 1.20 |
| Thuis | WVVVW | 1.20 |
| Uit | GWVVW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 37% | 29% | 44% |
| Gem. goals | 2.66 | 3 | 2.34 |
| Voor | 1.4 | 1.53 | 1.28 |
| Tegen | 1.26 | 1.47 | 1.06 |
| BTTS | 63% | 65% | 61% |
| De '0' | 26% | 18% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 18% | 17% |
| xG | 1.22 | 1.37 | 1.09 |
| xG tegen | 1.42 | 1.34 | 1.5 |
Levante
35 gespeeld · 36 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGVW | 2.00 |
| Thuis | GWWWW | 2.60 |
| Uit | VGVGV | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 26% | 33% | 18% |
| Gem. goals | 2.8 | 2.89 | 2.71 |
| Voor | 1.17 | 1.33 | 1 |
| Tegen | 1.63 | 1.56 | 1.71 |
| BTTS | 49% | 56% | 41% |
| De '0' | 23% | 22% | 24% |
| Niet gescoord | 34% | 28% | 41% |
| xG | 1.32 | 1.52 | 1.11 |
| xG tegen | 1.7 | 1.58 | 1.82 |
Voorspellingen voor Celta de Vigo – Levante
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 42% | 2.37 | 1.70 | -28.35 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.46 | 3.80 | +9.93 | Ja |
| Levante wint FT Resultaat | 29% | 3.46 | 4.35 | +25.82 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.41 | 1.25 | -11.15 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 58% | 1.73 | 2.00 | +15.70 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.01 | -8.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.22 | -10.45 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.14 | 1.75 | -18.24 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 3.97 | 2.90 | -27.01 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 8.72 | 5.20 | -40.36 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 10.96 | 12.60 | +14.91 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 27% | 3.76 | 3.75 | -0.25 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.88 | 2.00 | +6.56 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.41 | +5.51 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.10 | -2.62 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 52% | 1.91 | 1.75 | -8.14 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 48% | 2.10 | 2.05 | -2.60 | Nee |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 19% | 5.26 | 3.48 | -33.85 | Nee |
| BTTS & Winst Levante Combinatie | 14% | 7.32 | 7.43 | +1.57 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 49% | 2.04 | 1.27 | -37.77 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 35% | 2.84 | 1.50 | -47.20 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 24% | 4.26 | 2.08 | -51.12 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 15% | 6.85 | 2.33 | -65.98 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 9% | 11.76 | 3.10 | -73.65 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 51% | 1.96 | 3.27 | +66.77 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 65% | 1.54 | 2.42 | +56.82 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 77% | 1.31 | 1.89 | +44.59 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 85% | 1.17 | 1.53 | +30.66 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 92% | 1.09 | 1.32 | +20.78 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.10 | 2.55 | -17.74 | Nee |
| Levante Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.10 | 4.75 | +15.75 | Ja |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.96 | 1.58 | -19.26 | Nee |
| Levante scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.44 | 2.60 | +6.60 | Ja |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 23% | 4.32 | 3.10 | -28.26 | Nee |
| Levante wint nil Win to Nil | 15% | 6.56 | 7.50 | +14.39 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Celta Vigo
Advies: Double chance : Celta Vigo or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
2.00
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
1.18
THUIS-/UIT PPG
0.76
1.22
XG (THUIS/UIT)
1.32
1.54
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.03
4.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
18%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
24%
47%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
41%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Celta de Vigo | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 80% | 86% | 83% |
| Over 2.5 | 46% | 43% | 44.5% |
| Over 3.5 | 23% | 29% | 26% |
| Over 4.5 | 14% | 20% | 17% |
| BTTS | 63% | 49% | 56% |
| BTTS & Win | 19% | 13.7% | 16.4% |
| BTTS & Draw | 26% | 20% | 23% |
| BTTS & Over 2.5 | 38.7% | 38.7% | 38.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 6% | 11% | 8.5% |
Trends
- Celta de Vigo pakte 6 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.2 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Celta de Vigo heeft het voorin lastig: in 2 van de laatste 5 wedstrijden werd niet gescoord, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra aanvaller brengt.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Celta de Vigo scoorden beide ploegen, en dit seizoen viel BTTS al in 22 duels (65% van alle wedstrijden) met Celta de Vigo.
Trends
- Levante UD pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 2 punten per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Levante UD hield 3 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 7 goals tegen; dit seizoen staan ze op 8 clean sheets.
- Levante UD wil de lijn doortrekken tegen Celta de Vigo: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- Bij Levante UD eindigden slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden in BTTS en ze wonnen 3 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 17/35 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
W
V
V
V
W
Vorm – Uit
0.4
V
G
V
G
V
Celta de Vigo
Celta de Vigo
3 - 1
Elche
Celta de Vigo
0 - 3
Real Oviedo
Celta de Vigo
3 - 4
Alavés
Celta de Vigo
1 - 2
Real Madrid
Celta de Vigo
2 - 0
Mallorca
Levante
Villarreal
5 - 1
Levante
Espanyol
0 - 0
Levante
Real Sociedad
2 - 0
Levante
Rayo Vallecano
1 - 1
Levante
FC Barcelona
3 - 0
Levante
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Borja Iglesias
xG 12.18
Goals 14
+1.82
Ferran Jutglà
xG 8.12
Goals 7
-1.12
Iago Aspas
xG 5.16
Goals 5
-0.16
xG vs Goals
Carlos Espí Escrihuela
xG 9.02
Goals 9
-0.02
Iván Romero
xG 8.40
Goals 7
-1.40
Carlos Álvarez
xG 4.35
Goals 3
-1.35
Gaat Celta de Vigo scoren?
82%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celta de Vigo scoort.
24%
clean sheet uit
Gaat Levante scoren?
18%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Levante scoort.
59%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Celta de Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 80% | 86% |
| Over 2.5 | 46% | 43% |
| Over 3.5 | 23% | 29% |
| Over 4.5 | 14% | 20% |
| Niet gescoord | 6% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Celta de Vigo | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 74% | 77% |
| Over 1.5 | 34% | 54% |
| Over 2.5 | 11% | 20% |
| Over 3.5 | 6% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 26% | 23% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
I. Radu
1.26
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Ryan
1.58
Tg/Wedstrijd
52
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Celta de Vigo | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 65% | 82% | 74% |
| Over 7 | 47% | 71% | 59% |
| Over 8 | 47% | 53% | 50% |
| Over 9 | 35% | 41% | 38% |
| Over 10 | 28% | 35% | 32% |
| Over 11 | 24% | 24% | 24% |
| Over 12 | 12% | 18% | 15% |
| Over 13 | 6% | 18% | 12% |
| Over 14 | 0% | 18% | 9% |
Verwacht totaal: 3.89 + 4.17 = 8.1
Hoekschoppen analyse
Celta de Vigo
| Overall | 3.89 |
| Thuis | 4.59 |
| Uit | 3.22 |
Verwacht totaal
8.1
hoekschoppen
Levante
| Overall | 4.17 |
| Thuis | 5.28 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
M. RomanVoetblessure
C. StarfeltRugblessure
M. VecinoSpierblessure
Blessures & schorsingen Levante
C. AlvarezBlessure
U. ElgezabalKnieblessure
A. PrimoSchouderblessure
U. VencedorBuiten de wedstrijdselectie
Topscorer – Celta de Vigo
Borja Iglesias
14
Doelpunten
2
Assists
1.2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Levante
Carlos Espí
9
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Celta de Vigo | Levante | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.17 | 12.34 | 11.26 |
| Schotconversie | 14% | 9% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.06 | 3.74 | 3.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.11 | 8.60 | 7.36 |
| Schoten per goal | 7.27 | 10.54 | 8.91 |
| Meer dan 10,5 schoten | 40% | 54% | 47% |
| Meer dan 11,5 schoten | 28% | 40% | 34% |
| Meer dan 12,5 schoten | 23% | 37% | 30% |
| Meer dan 13,5 schoten | 23% | 31% | 27% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 23% | 20% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 23% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 51% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 43% | 28% | 36% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 11% | 16% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 9% | 10% |
Schoten per speler
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Damián Rodríguez | 1.5 | — | 2 |
| Ferran Jutglà | 1.4 | 0.9 | 27 |
| Borja Iglesias | 1.2 | 0.8 | 32 |
| Bryan Zaragoza | 1.1 | 0.6 | 19 |
| Andrés Antañón | 1 | 1 | 2 |
| Pablo Durán | 0.8 | 0.5 | 27 |
| Iago Aspas | 0.8 | 0.4 | 29 |
| W. Swedberg | 0.5 | 0.4 | 26 |
Levante
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Carlos Espí | 1.7 | 0.9 | 22 |
| Iván Romero | 1.3 | 0.6 | 29 |
| Etta Eyong | 1.3 | 0.8 | 28 |
| Brugui | 1.1 | 0.4 | 17 |
| Víctor García | 0.8 | 0.4 | 20 |
| Pablo Martínez | 0.8 | 0.2 | 24 |
| K. Tunde | 0.7 | 0.1 | 18 |
| Carlos Álvarez | 0.6 | 0.4 | 30 |
Schoten
Totaal schoten
10.2
12.3
Celta de Vigo
Levante
Schoten op doel
4.1
3.7
Celta de Vigo
Levante
Onderlinge resultaten Celta de Vigo - Levante
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/11/2025 | Levante - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/02/2022 | Celta de Vigo - Levante | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/09/2021 | Levante - Celta de Vigo | 0-2 | ✗ | 2 |
| 30/04/2021 | Celta de Vigo - Levante | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/10/2020 | Levante - Celta de Vigo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/07/2020 | Celta de Vigo - Levante | 2-3 | ✓ | 5 |
| 22/12/2019 | Levante - Celta de Vigo | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/02/2019 | Celta de Vigo - Levante | 1-4 | ✓ | 5 |
| 27/08/2018 | Levante - Celta de Vigo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 19/05/2018 | Celta de Vigo - Levante | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | +60 | 91 |
| 2 | Real Madrid | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | +37 | 77 |
| 3 | Villarreal | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | +25 | 69 |
| 4 | Atlético Madrid | 35 | 19 | 6 | 10 | 58 | 38 | +20 | 63 |
| 5 | Real Betis | 35 | 13 | 15 | 7 | 54 | 43 | +11 | 54 |
| 6 | Celta de Vigo | 35 | 13 | 11 | 11 | 49 | 44 | +5 | 50 |
| 7 | Getafe | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 | 45 |
| 8 | Real Sociedad | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 | 44 |
| 9 | Athletic Bilbao | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 | 44 |
| 10 | Osasuna | 35 | 11 | 9 | 15 | 42 | 45 | -3 | 42 |
| 11 | Rayo Vallecano | 34 | 10 | 12 | 12 | 35 | 41 | -6 | 42 |
| 12 | Valencia | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 | 42 |
| 13 | Sevilla | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 | 40 |
| 14 | Elche | 35 | 9 | 12 | 14 | 46 | 54 | -8 | 39 |
| 15 | Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 | 39 |
| 16 | Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 | 39 |
| 17 | Girona | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 51 | -15 | 38 |
| 18 | Alavés | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 | 37 |
| 19 | Levante | 35 | 9 | 9 | 17 | 41 | 57 | -16 | 36 |
| 20 | Real Oviedo | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 | 29 |