VVVGW
Toulouse
Toulouse - LyonUitslag, statistieken & xG
GWWWW
Lyon
Statistieken en doelpuntenmakers
Toulouse
10'
D. Methalie
78'
W. Kamanzi
2 - 1
Rust (1 - 0)
Lyon
71'
C. Tolisso
1.56
xG
1.82
39%
Balbezit
61%
14
Schoten
18
6
Schoten op doel
3
8
Schoten naast
15
7
Hoekschoppen
8
20
Overtredingen
9
0
Buitenspel
1
5
Gele kaarten
2
1
Rode kaarten
0
Head to Head
30 wedstrijden3.07
Avg Goals
57%
BTTS
90%
Over 1.5
73%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Toulouse | Statistiek | Lyon |
|---|---|---|
| 1.41 | ⚽ Doelpunten | 1.63 |
| 1.41 | 🥅 Tegengoals | 1.06 |
| 1.41 | ⚡ xG | 1.41 |
| 12.8 | 🔫 Schoten | 12 |
| 4.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 47% | 🤝 BTTS | 50% |
| 53% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 28% | 🧤 Clean sheet % | 47% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 34% |
| 42% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 14.2 | 🟨 Overtredingen | 13.2 |
Toulouse
32 gespeeld · 41 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGW | 0.80 |
| Thuis | GVWVG | 1.00 |
| Uit | VWVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 34% | 31% | 38% |
| Gem. goals | 2.82 | 2.88 | 2.76 |
| Voor | 1.41 | 1.44 | 1.38 |
| Tegen | 1.41 | 1.44 | 1.38 |
| BTTS | 47% | 38% | 56% |
| De '0' | 28% | 38% | 19% |
| Niet gescoord | 31% | 38% | 25% |
| xG | 1.41 | 1.57 | 1.24 |
| xG tegen | 1.35 | 1.13 | 1.56 |
Lyon
32 gespeeld · 60 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | VVGGW | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 75% | 38% |
| Gem. goals | 2.69 | 2.76 | 2.63 |
| Voor | 1.63 | 1.88 | 1.38 |
| Tegen | 1.06 | 0.88 | 1.25 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 47% | 50% | 44% |
| Niet gescoord | 16% | 0% | 31% |
| xG | 1.41 | 1.54 | 1.29 |
| xG tegen | 1.34 | 1.15 | 1.53 |
Voorspellingen voor Toulouse – Lyon
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse wint FT Resultaat | 43% | 2.33 | 3.96 | +70.30 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.69 | 3.55 | -3.77 | Nee |
| Lyon wint FT Resultaat | 30% | 3.35 | 1.80 | -46.20 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.25 | -12.36 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.75 | 1.22 | -30.46 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.04 | -3.29 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.21 | -4.74 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.74 | -6.04 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.15 | 2.68 | -15.04 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.31 | 4.75 | -24.67 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.27 | 13.00 | -8.87 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.70 | 3.84 | -18.32 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 2.10 | -3.40 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.46 | 1.40 | -4.38 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.17 | -1.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.73 | +0.60 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.39 | 2.25 | -5.84 | Nee |
| BTTS & Winst Toulouse Combinatie | 22% | 4.54 | 7.00 | +54.28 | Ja |
| BTTS & Winst Lyon Combinatie | 16% | 6.25 | 3.33 | -46.69 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.24 | -3.28 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.50 | +0.05 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 1.97 | +6.77 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.19 | -8.68 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 2.85 | -13.65 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.52 | -22.56 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.53 | -15.75 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.98 | -9.32 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.60 | -6.72 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.37 | -4.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.58 | 5.00 | +39.86 | Ja |
| Lyon Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.79 | 2.55 | -46.74 | Nee |
| Toulouse scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.93 | 2.57 | +33.38 | Ja |
| Lyon scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.36 | 1.59 | -32.74 | Nee |
| Toulouse wint nil Win to Nil | 21% | 4.77 | 7.50 | +57.22 | Ja |
| Lyon wint nil Win to Nil | 14% | 7.20 | 3.00 | -58.36 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lyon
Advies: Double chance : draw or Lyon
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.60
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.31
THUIS-/UIT PPG
1.44
1.41
XG (THUIS/UIT)
1.41
2.09
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.37
4.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
38%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
44%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Toulouse | Lyon | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% | 91% |
| Over 1.5 | 66% | 63% | 64.5% |
| Over 2.5 | 53% | 53% | 53% |
| Over 3.5 | 34% | 31% | 32.5% |
| Over 4.5 | 13% | 22% | 17.5% |
| BTTS | 47% | 50% | 48.5% |
| BTTS & Win | 22% | 16% | 19% |
| BTTS & Draw | 19% | 6% | 12.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.3% | 45.3% | 45.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 13% | 6% | 9.5% |
Trends
- Toulouse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in 4 van die 5 viel BTTS en Toulouse scoorde 7 keer.
- Toulouse is al 2 wedstrijden ongeslagen.
- De laatste 5 wedstrijden van Toulouse eindigden telkens met 3+ goals; in totaal vielen er 20 goals in die 5 duels (thuis en uit) — doet Lyon vandaag mee?
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Toulouse scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 15 duels (47% van alle wedstrijden) met Toulouse.
Trends
- Lyon pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.6 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die 5 en 11 goals in totaal.
- Lyon is buitenshuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Lyon zit in de lift met 5 duels op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 4 wedstrijden van Lyon vielen telkens 2 goals of meer.
- Lyon is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Toulouse ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 11 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Lyon scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 16 duels (50% van alle wedstrijden) met Lyon.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
V
W
V
G
Vorm – Uit
1
V
V
G
G
W
Toulouse
Toulouse
2 - 2
Monaco
Toulouse
0 - 4
Lille
Toulouse
1 - 0
Lorient
Toulouse
0 - 1
Olympique Marseille
Toulouse
1 - 1
Paris
Lyon
PSG
1 - 2
Lyon
Angers SCO
0 - 0
Lyon
Le Havre
0 - 0
Lyon
Olympique Marseille
3 - 2
Lyon
Strasbourg
3 - 1
Lyon
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Yann Gboho
xG 8.62
Goals 8
-0.62
Emersonn Correia da Silva
xG 8.09
Goals 7
-1.09
Aron Dønnum
xG 5.54
Goals 4
-1.54
xG vs Goals
Corentin Tolisso
xG 10.18
Goals 10
-0.18
Pavel Šulc
xG 9.19
Goals 10
+0.81
Endrick Felipe Moreira de Sousa
xG 6.61
Goals 5
-1.61
Gaat Toulouse scoren?
62%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Toulouse scoort.
44%
clean sheet uit
Gaat Lyon scoren?
38%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lyon scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Toulouse | Lyon |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% |
| Over 1.5 | 66% | 63% |
| Over 2.5 | 53% | 53% |
| Over 3.5 | 34% | 31% |
| Over 4.5 | 13% | 22% |
| Niet gescoord | 6% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Toulouse | Lyon |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 72% | 53% |
| Over 1.5 | 38% | 34% |
| Over 2.5 | 19% | 19% |
| Over 3.5 | 6% | 2% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 28% | 47% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Restes
1.38
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Greif
1.15
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Toulouse | Lyon | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 56% | 81% | 69% |
| Over 7 | 56% | 75% | 66% |
| Over 8 | 56% | 69% | 63% |
| Over 9 | 50% | 44% | 47% |
| Over 10 | 44% | 31% | 38% |
| Over 11 | 44% | 31% | 38% |
| Over 12 | 19% | 31% | 25% |
| Over 13 | 6% | 31% | 19% |
| Over 14 | 6% | 25% | 16% |
Verwacht totaal: 4.38 + 5.38 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Toulouse
| Overall | 4.38 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 3.81 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Lyon
| Overall | 5.38 |
| Thuis | 5.69 |
| Uit | 5.06 |
Blessures & schorsingen Toulouse
F. MagriKnieblessure
R. MessaliEnkelblessure
M. SauerGeschorst (gele kaarten)
Blessures & schorsingen Lyon
A. HamdaniBuiten de wedstrijdselectie
R. HimbertEnkelblessure
S. KangoBuiten de wedstrijdselectie
O. MangalaBovenbeenblessure
T. TessmannSpierblessure
Topscorer – Toulouse
Y. Gboho
8
Doelpunten
2
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Lyon
P. Šulc
11
Doelpunten
3
Assists
1.2
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Toulouse | Lyon | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.81 | 11.97 | 12.39 |
| Schotconversie | 11% | 14% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.25 | 4.75 | 4.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.56 | 7.22 | 7.89 |
| Schoten per goal | 9.11 | 7.37 | 8.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 63% | 60% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 53% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 47% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 41% | 31% | 36% |
| Meer dan 14,5 schoten | 34% | 28% | 31% |
| Meer dan 15,5 schoten | 31% | 25% | 28% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 66% | 61% |
| Schoten op doel 4,5+ | 38% | 47% | 43% |
| Schoten op doel 5,5+ | 28% | 34% | 31% |
| Schoten op doel 6,5+ | 16% | 22% | 19% |
Schoten per speler
Toulouse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Emersonn | 1.6 | 0.7 | 26 |
| P. Diop | 1.5 | 0.8 | 14 |
| F. Magri | 1.5 | 0.7 | 17 |
| A. Dønnum | 1 | 0.5 | 27 |
| C. Cresswell | 1 | 0.4 | 28 |
| Y. Gboho | 1 | 0.5 | 30 |
| J. Canvot | 1 | — | 2 |
| J. Russell-Rowe | 0.8 | 0.3 | 12 |
Lyon
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Mikautadze | 4 | 2 | 2 |
| Endrick | 2.4 | 1.6 | 14 |
| C. Tolisso | 1.3 | 0.9 | 28 |
| R. Yaremchuk | 1.2 | 0.7 | 9 |
| P. Šulc | 1.2 | 0.7 | 25 |
| M. Satriano | 1.2 | 0.6 | 11 |
| R. Himbert | 1.2 | 0.2 | 6 |
| Afonso Moreira | 1.1 | 0.5 | 25 |
Schoten
Totaal schoten
12.8
12
Toulouse
Lyon
Schoten op doel
4.3
4.8
Toulouse
Lyon
Onderlinge resultaten Toulouse - Lyon
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/10/2025 | Lyon - Toulouse | 1-2 | ✓ | 3 |
| 18/01/2025 | Lyon - Toulouse | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/09/2024 | Toulouse - Lyon | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/03/2024 | Toulouse - Lyon | 2-3 | ✓ | 5 |
| 10/12/2023 | Lyon - Toulouse | 3-0 | ✗ | 3 |
| 14/04/2023 | Toulouse - Lyon | 1-2 | ✓ | 3 |
| 07/10/2022 | Lyon - Toulouse | 1-1 | ✓ | 2 |
| 26/01/2020 | Lyon - Toulouse | 3-0 | ✗ | 3 |
| 18/12/2019 | Lyon - Toulouse | 4-1 | ✓ | 5 |
| 02/11/2019 | Toulouse - Lyon | 2-3 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |