WWWWV
Rennes
Rennes - ParisUitslag, statistieken & xG
GWWVW
Paris
Statistieken en doelpuntenmakers
Rennes
74'
E. Lepaul
75'
B. Embolo
2 - 1
Rust (0 - 0)
Paris
53'
W. Geubbels
1.67
xG
1.00
51%
Balbezit
49%
14
Schoten
11
5
Schoten op doel
1
9
Schoten naast
10
8
Hoekschoppen
2
13
Overtredingen
11
1
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
1 wedstrijden1
Avg Goals
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Rennes | Statistiek | Paris |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 1.38 |
| 1.44 | 🥅 Tegengoals | 1.47 |
| 1.58 | ⚡ xG | 1.29 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 56% | 🤝 BTTS | 59% |
| 69% | 📊 Over 2.5 % | 53% |
| 31% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 31% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.4 | 🟨 Overtredingen | 10.7 |
Rennes
32 gespeeld · 56 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | WVGWW | 2.00 |
| Uit | WWWWV | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 56% | 44% |
| Gem. goals | 3.19 | 2.75 | 3.63 |
| Voor | 1.75 | 1.75 | 1.75 |
| Tegen | 1.44 | 1 | 1.88 |
| BTTS | 56% | 69% | 44% |
| De '0' | 31% | 25% | 38% |
| Niet gescoord | 19% | 19% | 19% |
| xG | 1.58 | 1.84 | 1.33 |
| xG tegen | 1.45 | 1.37 | 1.53 |
Paris
32 gespeeld · 41 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVW | 2.00 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | GGGGW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 38% | 25% |
| Gem. goals | 2.85 | 3.26 | 2.44 |
| Voor | 1.38 | 1.63 | 1.13 |
| Tegen | 1.47 | 1.63 | 1.31 |
| BTTS | 59% | 50% | 69% |
| De '0' | 25% | 25% | 25% |
| Niet gescoord | 28% | 31% | 25% |
| xG | 1.29 | 1.46 | 1.11 |
| xG tegen | 1.4 | 1.29 | 1.52 |
Voorspellingen voor Rennes – Paris
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes wint FT Resultaat | 52% | 1.92 | 1.54 | -19.89 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.96 | 4.74 | +19.64 | Ja |
| Paris wint FT Resultaat | 23% | 4.40 | 5.49 | +24.84 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 77% | 1.29 | 1.20 | -7.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.08 | 2.38 | +14.19 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.01 | -5.41 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.08 | -13.27 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.77 | 1.33 | -24.97 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 1.99 | -32.30 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.70 | 3.75 | -34.23 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.75 | 23.00 | +46.05 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.08 | 7.00 | +37.83 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.29 | 3.00 | +30.77 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.85 | +22.06 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.36 | +12.15 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.45 | -16.13 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.37 | 2.60 | +9.62 | Ja |
| BTTS & Winst Rennes Combinatie | 26% | 3.81 | 2.56 | -32.77 | Nee |
| BTTS & Winst Paris Combinatie | 13% | 7.88 | 7.18 | -8.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.20 | -9.76 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.37 | -13.42 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 1.82 | -8.27 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.03 | -23.06 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 2.70 | -27.10 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 3.88 | -3.78 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.83 | +4.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 2.13 | +5.65 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.70 | +5.57 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.40 | +2.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Rennes Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.11 | 2.65 | -14.91 | Nee |
| Paris Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.10 | 7.00 | +14.79 | Ja |
| Rennes scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.47 | -14.45 | Nee |
| Paris scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.74 | 2.69 | -1.82 | Nee |
| Rennes wint nil Win to Nil | 26% | 3.88 | 2.95 | -24.00 | Nee |
| Paris wint nil Win to Nil | 10% | 9.95 | 11.00 | +10.56 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Rennes
Advies: Double chance : Rennes or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.00
3.00
H2H LAATSTE 5
0.00
1.94
THUIS-/UIT PPG
1.19
1.58
XG (THUIS/UIT)
1.29
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
44%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Rennes | Paris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% | 91% |
| Over 1.5 | 81% | 72% | 76.5% |
| Over 2.5 | 69% | 53% | 61% |
| Over 3.5 | 50% | 34% | 42% |
| Over 4.5 | 16% | 25% | 20.5% |
| BTTS | 56% | 59% | 57.5% |
| BTTS & Win | 26.3% | 12.7% | 19.5% |
| BTTS & Draw | 19% | 22% | 20.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 19% | 9% | 14% |
Trends
- Rennes pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 13 goals voor Rennes.
- Rennes is de laatste 3 thuisduels ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Rennes vielen telkens 3 of meer goals en in totaal zelfs 22 goals (thuis en uit).
- Rennes verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Paris: 4 keer winst en 0 keer gelijk.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Rennes scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 18 duels (56%) met Rennes.
- Rennes scoorde in elk van de laatste 5 duels en maakte daarin 13 goals.
Trends
- Paris pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 punten per wedstrijd, en in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS), terwijl ze in die reeks 12 keer scoorden.
- Paris is buitenshuis uitstekend bezig en al 7 uitwedstrijden ongeslagen; lukt het ze om opnieuw niet te verliezen?
- Paris wil vandaag tegen Rennes het momentum vasthouden, met in de laatste 5 wedstrijden slechts 1 nederlaag, naast 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Paris scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 19 duels (59% van alle wedstrijden) met Paris.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
V
G
W
W
Vorm – Uit
1.4
G
G
G
G
W
Rennes
Rennes
2 - 1
Nantes
Rennes
2 - 1
Angers SCO
Rennes
0 - 0
Metz
Rennes
1 - 2
Lille
Rennes
1 - 0
Toulouse
Paris
Metz
1 - 3
Paris
Lorient
1 - 1
Paris
Strasbourg
0 - 0
Paris
Lyon
1 - 1
Paris
Toulouse
1 - 1
Paris
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Moussa Al Tamari
xG 7.86
Goals 6
-1.86
Breel Embolo
xG 7.74
Goals 8
+0.26
Ludovic Blas
xG 6.10
Goals 5
-1.10
xG vs Goals
Ilan Kebbal
xG 9.12
Goals 9
-0.12
Willem Geubbels
xG 4.19
Goals 4
-0.19
Moses Simon
xG 4.07
Goals 3
-1.07
Gaat Rennes scoren?
81%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rennes scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Paris scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Paris scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Rennes | Paris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 88% |
| Over 1.5 | 81% | 72% |
| Over 2.5 | 69% | 53% |
| Over 3.5 | 50% | 34% |
| Over 4.5 | 16% | 25% |
| Niet gescoord | 6% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Rennes | Paris |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 69% | 75% |
| Over 1.5 | 41% | 38% |
| Over 2.5 | 19% | 19% |
| Over 3.5 | 13% | 9% |
| Over 4.5 | 2% | 2% |
| Clean Sheets | 31% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Samba
1.39
Tg/Wedstrijd
43
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
K. Trapp
1.3
Tg/Wedstrijd
26
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Rennes | Paris | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 88% | 94% |
| Over 7 | 88% | 75% | 82% |
| Over 8 | 81% | 69% | 75% |
| Over 9 | 75% | 63% | 69% |
| Over 10 | 56% | 44% | 50% |
| Over 11 | 50% | 25% | 38% |
| Over 12 | 31% | 25% | 28% |
| Over 13 | 19% | 19% | 19% |
| Over 14 | 6% | 13% | 10% |
Verwacht totaal: 5.78 + 4.5 = 10.3
Hoekschoppen analyse
Rennes
| Overall | 5.78 |
| Thuis | 6.38 |
| Uit | 5.19 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Paris
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 5.69 |
| Uit | 3.31 |
Blessures & schorsingen Rennes
P. FrankowskiBlessure
J. JacquetSchouderblessure
Blessures & schorsingen Paris
S. AlakouchBlessure
P. HamelKuitblessure
J. LopezRugblessure
Topscorer – Rennes
E. Lepaul
18
Doelpunten
5
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Paris
I. Kebbal
9
Doelpunten
4
Assists
1.5
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Rennes | Paris | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.78 | 11.53 | 12.66 |
| Schotconversie | 13% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.97 | 3.91 | 4.44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.81 | 7.63 | 8.22 |
| Schoten per goal | 7.88 | 8.39 | 8.14 |
| Meer dan 10,5 schoten | 69% | 53% | 61% |
| Meer dan 11,5 schoten | 66% | 41% | 54% |
| Meer dan 12,5 schoten | 53% | 38% | 46% |
| Meer dan 13,5 schoten | 47% | 31% | 39% |
| Meer dan 14,5 schoten | 38% | 25% | 32% |
| Meer dan 15,5 schoten | 28% | 19% | 24% |
| Schoten op doel 3,5+ | 75% | 50% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 59% | 28% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 38% | 25% | 32% |
| Schoten op doel 6,5+ | 34% | 13% | 24% |
Schoten per speler
Rennes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Lepaul | 1.9 | 1.1 | 30 |
| A. Nordin | 1.6 | 0.5 | 8 |
| Mousa Tamari | 1.3 | 0.7 | 31 |
| B. Embolo | 1.1 | 0.6 | 29 |
| L. Blas | 0.9 | 0.4 | 30 |
| M. Meïté | 0.8 | 0.4 | 17 |
| M. Camara | 0.7 | 0.4 | 30 |
| S. Fofana | 0.7 | 0.3 | 12 |
Paris
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Kebbal | 1.5 | 0.7 | 27 |
| W. Geubbels | 1 | 0.3 | 22 |
| C. Immobile | 1 | 0.5 | 11 |
| J. Krasso | 1 | 0.4 | 25 |
| L. Koleosho | 0.9 | 0.7 | 14 |
| M. Munetsi | 0.9 | 0.6 | 14 |
| M. Simon | 0.9 | 0.4 | 28 |
| V. Marchetti | 0.8 | 0.3 | 21 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
11.5
Rennes
Paris
Schoten op doel
5
3.9
Rennes
Paris
Onderlinge resultaten Rennes - Paris
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/11/2025 | Paris - Rennes | 0-1 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |