WVGGW
Monaco
Monaco - LilleStatistieken, H2H & xG
WWGWG
Lille
Head to Head
30 wedstrijden2.57
Avg Goals
43%
BTTS
67%
Over 1.5
53%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Monaco | Statistiek | Lille |
|---|---|---|
| 1.75 | ⚽ Doelpunten | 1.59 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.09 |
| 1.46 | ⚡ xG | 1.62 |
| 12.4 | 🔫 Schoten | 13.8 |
| 4.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 5 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 66% | 🤝 BTTS | 41% |
| 66% | 📊 Over 2.5 % | 41% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 28% | 🧤 Gescoord in beide helften | 25% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 13 | 🟨 Overtredingen | 10.8 |
Monaco
32 gespeeld · 54 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGGW | 1.60 |
| Thuis | WWWWG | 2.60 |
| Uit | WWVGW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 63% | 38% |
| Gem. goals | 3.25 | 3.44 | 3.07 |
| Voor | 1.75 | 2.06 | 1.44 |
| Tegen | 1.5 | 1.38 | 1.63 |
| BTTS | 66% | 63% | 69% |
| De '0' | 22% | 31% | 13% |
| Niet gescoord | 19% | 6% | 31% |
| xG | 1.46 | 1.48 | 1.45 |
| xG tegen | 1.48 | 1.35 | 1.61 |
Lille
32 gespeeld · 58 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWG | 2.20 |
| Thuis | WGWGG | 1.80 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 53% | 50% | 56% |
| Gem. goals | 2.68 | 2.44 | 2.94 |
| Voor | 1.59 | 1.5 | 1.69 |
| Tegen | 1.09 | 0.94 | 1.25 |
| BTTS | 41% | 50% | 31% |
| De '0' | 38% | 38% | 38% |
| Niet gescoord | 28% | 19% | 38% |
| xG | 1.62 | 1.73 | 1.51 |
| xG tegen | 1.08 | 0.98 | 1.18 |
Voorspellingen voor Monaco – Lille
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monaco wint FT Resultaat | 36% | 2.81 | 2.43 | -13.48 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.73 | 3.70 | -0.70 | Nee |
| Lille wint FT Resultaat | 38% | 2.66 | 2.70 | +1.40 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.60 | 1.26 | -21.33 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.55 | 1.57 | +1.09 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.60 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.20 | -3.56 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.77 | 1.61 | -9.18 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.94 | 2.50 | -14.95 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.70 | 4.75 | -16.69 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.60 | 16.00 | +2.56 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.09 | 4.65 | -8.72 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.29 | 2.25 | -1.92 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.48 | -2.35 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.14 | -6.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.50 | -9.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.53 | 2.41 | -4.81 | Nee |
| BTTS & Winst Monaco Combinatie | 20% | 5.11 | 4.08 | -20.20 | Nee |
| BTTS & Winst Lille Combinatie | 21% | 4.88 | 4.35 | -10.78 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.31 | +4.41 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.61 | +10.93 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 2.21 | +25.31 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.47 | +9.17 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 3.24 | +5.62 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 3.13 | -36.46 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.27 | -29.40 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 1.80 | -22.06 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.48 | -17.42 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.28 | -13.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monaco Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.45 | 3.80 | -14.70 | Nee |
| Lille Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.26 | 4.00 | -6.17 | Nee |
| Monaco scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.15 | 1.92 | -10.53 | Nee |
| Lille scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.08 | 1.94 | -6.69 | Nee |
| Monaco wint nil Win to Nil | 16% | 6.23 | 4.75 | -23.80 | Nee |
| Lille wint nil Win to Nil | 17% | 5.86 | 5.00 | -14.75 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lille
Advies: Double chance : draw or Lille
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
2.20
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.81
1.46
XG (THUIS/UIT)
1.62
1.58
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.67
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
31%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
38%
69%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Monaco | Lille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 66% | 70.5% |
| Over 2.5 | 66% | 41% | 53.5% |
| Over 3.5 | 53% | 22% | 37.5% |
| Over 4.5 | 22% | 19% | 20.5% |
| BTTS | 66% | 41% | 53.5% |
| BTTS & Win | 19.6% | 20.5% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 13% | 16% | 14.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 48% | 48% | 48% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 13% | 8% |
Trends
- Monaco pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (1,6 punt per wedstrijd) en in 5 van die wedstrijden scoorden beide teams; zelf maakten ze 9 goals.
- Monaco is thuis al 6 wedstrijden ongeslagen.
- Lille moet achterin top zijn, want Monaco scoorde in de laatste 10 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Monaco is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- De laatste 11 wedstrijden van Monaco eindigden allemaal met 2 goals of meer.
- Monaco verloor slechts 1 van de laatste 5 duels tegen Lille (2 zeges, 2 gelijke spelen).
Trends
- Lille pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd, en BTTS viel in slechts 1 van die wedstrijden.
- Lille verkeert in bloedvorm op verplaatsing met 5 uitzeges op rij en 6 uitduels ongeslagen; kan Monaco die sprookjesreeks stoppen?
- Lille scoorde in elk van zijn laatste 5 uitwedstrijden; kan Monaco die reeks doorbreken?
- Lille is nu 12 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- Lille hield 4 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 1 goals tegen; dit seizoen staan ze op 12 clean sheets.
- Lille is in de laatste 5 duels tegen Monaco ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 9 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
W
W
G
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Monaco
Monaco
2 - 2
Auxerre
Monaco
2 - 1
Olympique Marseille
Monaco
2 - 0
Brest
Monaco
2 - 0
Angers SCO
Monaco
3 - 1
Nantes
Lille
Paris
0 - 1
Lille
Toulouse
0 - 4
Lille
Olympique Marseille
1 - 2
Lille
Rennes
1 - 2
Lille
Angers SCO
0 - 1
Lille
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Folarin Balogun
xG 13.58
Goals 13
-0.58
Ansu Fati
xG 9.56
Goals 10
+0.44
Maghnes Akliouche
xG 7.28
Goals 6
-1.28
xG vs Goals
M
Matias Fernandez-Pardo
xG 10.53
Goals 8
-2.53
Hákon Arnar Haraldsson
xG 8.42
Goals 8
-0.42
Olivier Giroud
xG 7.22
Goals 7
-0.22
Gaat Monaco scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
38%
clean sheet uit
Gaat Lille scoren?
31%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lille scoort.
62%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Monaco | Lille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 66% |
| Over 2.5 | 66% | 41% |
| Over 3.5 | 53% | 22% |
| Over 4.5 | 22% | 19% |
| Niet gescoord | 6% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Monaco | Lille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 63% |
| Over 1.5 | 41% | 28% |
| Over 2.5 | 22% | 16% |
| Over 3.5 | 9% | 3% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 22% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Köhn
1.42
Tg/Wedstrijd
27
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
B. Özer
1.03
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Monaco | Lille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 75% | 85% |
| Over 7 | 69% | 63% | 66% |
| Over 8 | 56% | 50% | 53% |
| Over 9 | 31% | 44% | 38% |
| Over 10 | 31% | 31% | 31% |
| Over 11 | 19% | 25% | 22% |
| Over 12 | 13% | 25% | 19% |
| Over 13 | 6% | 19% | 13% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 5.03 + 5.88 = 10.9
Hoekschoppen analyse
Monaco
| Overall | 5.03 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 5.13 |
Verwacht totaal
10.9
hoekschoppen
Lille
| Overall | 5.88 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 5.25 |
Blessures & schorsingen Monaco
Caio HenriqueKuitblessure
S. IdumboSchouderblessure
T. MinaminoKnieblessure
K. OuattaraKnieblessure
M. SalisuKnieblessure
VandersonBovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Lille
M. BroholmBlessure
M. CaillardElbow Blessure
N. EdjoumaBovenbeenblessure
H. IgamaneKnieblessure
T. SantosBuiten de wedstrijdselectie
O. ToureKnieblessure
Topscorer – Monaco
F. Balogun
13
Doelpunten
4
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Lille
H. Haraldsson
8
Doelpunten
2
Assists
1.2
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Monaco | Lille | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.44 | 13.84 | 13.14 |
| Schotconversie | 14% | 12% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.38 | 4.75 | 4.57 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.06 | 9.09 | 8.58 |
| Schoten per goal | 7.11 | 8.69 | 7.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 59% | 66% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 53% | 59% | 56% |
| Meer dan 12,5 schoten | 47% | 56% | 52% |
| Meer dan 13,5 schoten | 38% | 50% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 28% | 41% | 35% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 38% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 63% | 63% | 63% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 41% | 46% |
| Schoten op doel 5,5+ | 34% | 25% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 19% | 16% |
Schoten per speler
Monaco
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Balogun | 2 | 1.1 | 28 |
| Ansu Fati | 1.3 | 0.9 | 23 |
| M. Akliouche | 1.1 | 0.6 | 29 |
| A. Golovin | 1 | 0.8 | 24 |
| T. Minamino | 1 | 0.5 | 15 |
| G. Ilenikhena | 0.9 | 0.5 | 15 |
| S. Adingra | 0.8 | 0.4 | 12 |
| Pape Cabral | 0.8 | 0.5 | 4 |
Lille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Fernandez-Pardo | 1.4 | 1.1 | 27 |
| H. Igamane | 1.4 | 0.7 | 13 |
| O. Giroud | 1.2 | 0.5 | 29 |
| H. Haraldsson | 1.2 | 0.6 | 30 |
| Alexsandro Ribeiro | 0.9 | 0.3 | 8 |
| S. Diaoune | 0.8 | 0.4 | 10 |
| R. Perraud | 0.8 | 0.4 | 28 |
| Félix Correia | 0.7 | 0.3 | 32 |
Schoten
Totaal schoten
12.4
13.8
Monaco
Lille
Schoten op doel
4.4
4.8
Monaco
Lille
Onderlinge resultaten Monaco - Lille
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 24/08/2025 | Lille - Monaco | 1-0 | ✗ | 1 |
| 22/02/2025 | Lille - Monaco | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/10/2024 | Monaco - Lille | 0-0 | ✗ | 0 |
| 24/04/2024 | Monaco - Lille | 1-0 | ✗ | 1 |
| 29/10/2023 | Lille - Monaco | 2-0 | ✗ | 2 |
| 14/05/2023 | Monaco - Lille | 0-0 | ✗ | 0 |
| 23/10/2022 | Lille - Monaco | 4-3 | ✓ | 7 |
| 06/05/2022 | Lille - Monaco | 1-2 | ✓ | 3 |
| 19/11/2021 | Monaco - Lille | 2-2 | ✓ | 4 |
| 14/03/2021 | Monaco - Lille | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |