GVGVV
Angers SCO

Angers SCO - StrasbourgUitslag, statistieken & xG

WWVWV
Strasbourg
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

Angers SCO
70'
G. Koyalipou
Assist: P. Capelle
1 - 1
Rust (0 - 1)
Strasbourg
45+3'
J. Enciso
Penalty
1.25
xG
1.65
32%
Balbezit
68%
11
Schoten
15
4
Schoten op doel
6
7
Schoten naast
9
0
Hoekschoppen
2
16
Overtredingen
14
2
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
⚔️

Head to Head

17 wedstrijden
Angers SCO
(35%)
17
Wedstrijden
Strasbourg
(29%)
35%
35%
29%
6 Winsten
6 Gelijke Spelen
(35%)
5 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Angers SCO en Strasbourg laten zien dat Angers SCO in de afgelopen 17 ontmoetingen 6 keer heeft gewonnen, Strasbourg 5 keer en dat er 6 keer een gelijkspel was. Angers SCO scoorde 21 doelpunten en Strasbourg 22.
2.53
Avg Goals
53%
BTTS
76%
Over 1.5
47%
Over 2.5
29%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Angers SCO Statistiek Strasbourg
0.84 ⚽ Doelpunten 1.61
1.44 🥅 Tegengoals 1.32
1.05 ⚡ xG 1.34
9.3 🔫 Schoten 11.3
3.3 🎯 Schoten op doel 4.5
3.7 🚩 Corners 4.3
38% 🤝 BTTS 61%
31% 📊 Over 2.5 % 65%
31% 🧤 Clean sheet % 29%
13% 🧤 Gescoord in beide helften 23%
42% ⚽ Balbezit 54%
11 🟨 Overtredingen 11.2

Angers SCO

32 gespeeld · 34 pts · #13
VormResultatenPPG
Totaal GVGVV 0.40
Thuis VVGGV 0.40
Uit VWVVV 0.60
TotaalThuisUit
Winst %28%38%19%
Gem. goals2.282.252.32
Voor0.841.060.63
Tegen1.441.191.69
BTTS38%38%38%
De '0'31%38%25%
Niet gescoord38%31%44%
xG1.051.160.95
xG tegen1.671.621.73

Strasbourg

31 gespeeld · 46 pts · #8
VormResultatenPPG
Totaal WWVWV 1.80
Thuis GGWVV 1.00
Uit VGGWW 1.60
TotaalThuisUit
Winst %42%50%33%
Gem. goals2.932.53.4
Voor1.611.561.67
Tegen1.320.941.73
BTTS61%50%73%
De '0'29%44%13%
Niet gescoord19%19%20%
xG1.341.421.26
xG tegen1.371.261.49
🔮

Voorspellingen voor Angers SCO – Strasbourg

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Angers SCO wint
FT Resultaat
33%3.062.65-13.28Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
30%3.383.50+3.56Ja
Strasbourg wint
FT Resultaat
38%2.652.60-2.02Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
62%1.601.30-18.98Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
67%1.491.44-3.13Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
90%1.111.04-5.95Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
72%1.381.21-12.46Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
45%2.201.79-18.81Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
24%4.163.25-21.90Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
11%9.306.00-35.50Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
10%10.4512.00+14.84Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
28%3.623.90+7.83Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
55%1.831.90+3.82Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
76%1.321.37+4.08Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
89%1.121.11-0.93Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
52%1.931.58-17.99Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
48%2.082.25+8.21Ja
BTTS & Winst Angers SCO
Combinatie
15%6.684.93-26.25Nee
BTTS & Winst Strasbourg
Combinatie
17%5.914.58-22.46Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.555%1.831.29-29.44Nee
Corners Over 8.541%2.461.59-35.29Nee
Corners Over 9.528%3.531.90-46.23Nee
Corners Over 10.518%5.432.51-53.82Nee
Corners Over 11.511%8.933.10-65.28Nee
Corners Under 7.545%2.213.17+43.60Ja
Corners Under 8.559%1.692.28+35.20Ja
Corners Under 9.572%1.391.83+31.21Ja
Corners Under 10.582%1.231.49+21.58Ja
Corners Under 11.589%1.131.30+15.44Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Angers SCO Clean Sheet
Clean Sheet
27%3.663.50-4.32Nee
Strasbourg Clean Sheet
Clean Sheet
30%3.303.20-2.94Nee
Angers SCO scoort eerst
Eerste Goal
44%2.282.01-11.76Nee
Strasbourg scoort eerst
Eerste Goal
48%2.091.94-7.27Nee
Angers SCO wint nil
Win to Nil
18%5.635.00-11.19Nee
Strasbourg wint nil
Win to Nil
21%4.824.60-4.52Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Strasbourg
Advies: Double chance : draw or Strasbourg
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.38
THUIS-/UIT PPG
1.27
1.05
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.86
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.81
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
38%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsAngers SCOStrasbourgGemiddeld
Over 0.5 94% 90% 92%
Over 1.5 63% 74% 68.5%
Over 2.5 31% 65% 48%
Over 3.5 19% 35% 27%
Over 4.5 13% 26% 19.5%
BTTS 38% 61% 49.5%
BTTS & Win 15% 16.9% 16%
BTTS & Draw 16% 13% 14.5%
BTTS & Over 2.5 37.8% 37.8% 37.8%
BTTS No & Over 2.5 6% 10% 8%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.4
V V G G V
Beide teams zijn gelijkwaardig Strasbourg is 78% beter in PPG
Vorm – Uit
1.6
V G G W W

Angers SCO

Angers SCO 0 - 3 PSG
Angers SCO 1 - 1 Le Havre
Angers SCO 0 - 0 Lyon
Angers SCO 0 - 2 Nice
Angers SCO 0 - 1 Lille

Strasbourg

Lorient 2 - 3 Strasbourg
Nantes 2 - 3 Strasbourg
Auxerre 0 - 0 Strasbourg
Olympique Marseille 2 - 2 Strasbourg
Le Havre 2 - 1 Strasbourg

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Angers SCO
Esteban Lepaul
xG 17.81 Goals 19 +1.19
Prosper Peter
xG 5.20 Goals 5 -0.20
Sidiki Cherif
xG 4.61 Goals 4 -0.61

xG vs Goals

Strasbourg
Joaquín Panichelli
xG 14.92 Goals 16 +1.08
Martial Godo
xG 7.69 Goals 8 +0.31
Emanuel Emegha
xG 3.78 Goals 4 +0.22

Gaat Angers SCO scoren?

69%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Angers SCO scoort.
13%
clean sheet uit

Gaat Strasbourg scoren?

38%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
80%
gescoord uit

Goals gescoord

0.84 Doelpunten / Wedstrijd
1.61 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Angers SCO Strasbourg
Over 0.5 94% 90%
Over 1.5 63% 74%
Over 2.5 31% 65%
Over 3.5 19% 35%
Over 4.5 13% 26%
Niet gescoord 6% 10%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.44 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.32 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Angers SCO Strasbourg
Over 0.5 69% 71%
Over 1.5 41% 45%
Over 2.5 16% 13%
Over 3.5 9% 3%
Over 4.5 2% 1%
Clean Sheets 31% 29%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Angers SCO

Goals per 15 min

Strasbourg

Keeper

Angers SCO
H. Koffi
H. Koffi
1.14
Tg/Wedstrijd
32
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Strasbourg
M. Penders
M. Penders
1.3
Tg/Wedstrijd
39
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Angers SCO Strasbourg Gemiddeld
Over 6 94% 60% 77%
Over 7 75% 60% 68%
Over 8 50% 60% 55%
Over 9 38% 40% 39%
Over 10 19% 33% 26%
Over 11 19% 20% 20%
Over 12 19% 7% 13%
Over 13 6% 7% 7%
Over 14 6% 7% 7%
Verwacht totaal: 3.69 + 4.32 = 8
🚩

Hoekschoppen analyse

Angers SCO
Overall3.69
Thuis4.38
Uit3
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Strasbourg
Overall4.32
Thuis5
Uit3.6
🚑

Blessures & schorsingen Angers SCO

  • Y. BelkhdimArmblessure
  • M. CourcoulBlessure
  • H. DjibirinBlessure
  • A. SbaiRode kaart (geschorst)
🚑

Blessures & schorsingen Strasbourg

  • A. AnselminoKnieblessure
  • V. BarcoEnkelblessure
  • E. EmeghaSpierblessure
  • D. MoreiraGeschorst (gele kaarten)
  • S. NanasiZiek
  • A. OmobamideleGeschorst (gele kaarten)
  • J. PanichelliKnieblessure
  • S. El MourabetTwijfelachtig: Blessure

Topscorer – Angers SCO

P. Peter
P. Peter
5
Doelpunten
0
Assists
0.7
Schoten/W
0.5
SoD/W

Topscorer – Strasbourg

J. Panichelli
J. Panichelli
16
Doelpunten
1
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W

Topscorers

Angers SCO
P. Peter 5
S. Cherif 4
L. Rao-Lisoa 2
Y. Belkhdim 2
L. Mouton 2
H. Abdelli 2
A. Sbaï 2
Djibirin Harouna 2

Topscorers

Strasbourg
J. Panichelli 16
M. Godo 8
E. Emegha 4
S. Nanasi 4
Diego Moreira 3
S. Amo-Ameyaw 2
A. Ouattara 2
G. Doué 2

Assists

Angers SCO
L. Rao-Lisoa 4
C. Arcus 3
J. Lefort 2
Y. Belkhdim 2
L. Mouton 1
A. Sbaï 1
Djibirin Harouna 1
B. van den Boomen 1

Assists

Strasbourg
G. Doué 6
V. Barco 4
Diego Moreira 4
S. Amo-Ameyaw 2
F. Lemaréchal 2
S. El Mourabet 2
E. Emegha 2
D. Bakwa 2
🔫

Schoten per team

Statistiek Angers SCO Strasbourg Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 9.28 11.29 10.29
Schotconversie 9% 14% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 3.31 4.52 3.92
Schoten naast per wedstrijd 5.97 6.77 6.37
Schoten per goal 11.00 7.00 9.00
Meer dan 10,5 schoten 28% 55% 42%
Meer dan 11,5 schoten 19% 52% 36%
Meer dan 12,5 schoten 13% 35% 24%
Meer dan 13,5 schoten 13% 26% 20%
Meer dan 14,5 schoten 13% 19% 16%
Meer dan 15,5 schoten 13% 13% 13%
Schoten op doel 3,5+ 44% 68% 56%
Schoten op doel 4,5+ 25% 45% 35%
Schoten op doel 5,5+ 13% 32% 23%
Schoten op doel 6,5+ 9% 19% 14%
🔫

Schoten per speler

Angers SCO

Speler Sch/W SoD/W W
E. Lepaul 1.5 0.5 2
G. Koyalipou 1.3 0.5 11
S. Cherif 0.9 0.6 19
Y. Belkhdim 0.9 0.5 27
A. Sbaï 0.9 0.6 24
P. Peter 0.7 0.5 28
L. Mouton 0.7 0.3 31
H. Abdelli 0.7 0.4 13

Strasbourg

Speler Sch/W SoD/W W
J. Panichelli 1.9 1.1 27
J. Enciso 1.4 0.8 24
E. Emegha 1.3 0.8 10
M. Godo 1 0.6 25
Idrissa Sabaly 1 1
Yaya Diémé 1 1 1
S. Nanasi 0.8 0.5 17
A. Ouattara 0.8 0.4 25
🔫

Schoten

Totaal schoten
9.3
11.3
Angers SCO Strasbourg
Schoten op doel
3.3
4.5
Angers SCO Strasbourg
📋

Onderlinge resultaten Angers SCO - Strasbourg

DatumUitslagBTTSGoals
05/10/2025 Strasbourg - Angers SCO 5-0 5
10/05/2025 Angers SCO - Strasbourg 2-1 3
05/02/2025 Strasbourg - Angers SCO 1-3 4
15/09/2024 Strasbourg - Angers SCO 1-1 2
18/02/2023 Strasbourg - Angers SCO 2-1 3
06/01/2023 Strasbourg - Angers SCO 0-0 0
09/10/2022 Angers SCO - Strasbourg 2-3 5
13/02/2022 Angers SCO - Strasbourg 0-1 1
08/08/2021 Strasbourg - Angers SCO 0-2 2
21/02/2021 Strasbourg - Angers SCO 0-0 0
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG3122457027+4370
2Lens3221476233+2967
3Lyon3218685234+1860
4Lille3217785135+1658
5Rennes3216885646+1056
6AS Monaco32166105648+854
7Marseille32165115944+1553
8Strasbourg31137115041+946
9Lorient321012104449-542
10Toulouse32118134545041
11Paris FC321011114447-341
12Brest31108134151-1038
13Angers3297162746-1934
14Le Havre32614123043-1332
15Nice32710153658-2231
16Auxerre32610163043-1328
17Nantes3358202952-2323
18Metz3237223272-4016