GGGGG
Le Havre
Le Havre - Olympique MarseilleUitslag, statistieken & xG
VWVGV
Olympique Marseille
Statistieken en doelpuntenmakers
Le Havre
0 - 1
Rust (0 - 0)
Olympique Marseille
55'
M. Greenwood
1.09
xG
0.92
50%
Balbezit
50%
10
Schoten
7
2
Schoten op doel
3
8
Schoten naast
4
3
Hoekschoppen
0
20
Overtredingen
22
4
Buitenspel
3
4
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
6 wedstrijden4.67
Avg Goals
83%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
67%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Le Havre | Statistiek | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| 0.94 | ⚽ Doelpunten | 1.84 |
| 1.34 | 🥅 Tegengoals | 1.38 |
| 1.27 | ⚡ xG | 1.71 |
| 11.1 | 🔫 Schoten | 14.9 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 5.6 |
| 4.4 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 53% | 🤝 BTTS | 50% |
| 34% | 📊 Over 2.5 % | 63% |
| 22% | 🧤 Clean sheet % | 25% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 31% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 13.6 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Le Havre
32 gespeeld · 32 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGGG | 1.00 |
| Thuis | WVGGG | 1.20 |
| Uit | VVGGG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 19% | 31% | 6% |
| Gem. goals | 2.28 | 2.31 | 2.26 |
| Voor | 0.94 | 1.25 | 0.63 |
| Tegen | 1.34 | 1.06 | 1.63 |
| BTTS | 53% | 63% | 44% |
| De '0' | 22% | 25% | 19% |
| Niet gescoord | 41% | 31% | 50% |
| xG | 1.27 | 1.37 | 1.17 |
| xG tegen | 1.5 | 1.29 | 1.72 |
Olympique Marseille
32 gespeeld · 53 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGV | 0.80 |
| Thuis | WWVWG | 2.00 |
| Uit | VWVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 63% | 38% |
| Gem. goals | 3.22 | 3.57 | 2.87 |
| Voor | 1.84 | 2.38 | 1.31 |
| Tegen | 1.38 | 1.19 | 1.56 |
| BTTS | 50% | 63% | 38% |
| De '0' | 25% | 31% | 19% |
| Niet gescoord | 25% | 6% | 44% |
| xG | 1.71 | 1.77 | 1.64 |
| xG tegen | 1.13 | 1.08 | 1.19 |
Voorspellingen voor Le Havre – Olympique Marseille
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre wint FT Resultaat | 31% | 3.21 | 3.13 | -2.52 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.77 | 3.68 | -2.32 | Nee |
| Olympique Marseille wint FT Resultaat | 42% | 2.36 | 2.10 | -11.14 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 58% | 1.73 | 1.25 | -27.89 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.45 | 1.30 | -10.48 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.52 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.17 | -5.74 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.76 | 1.60 | -9.26 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.91 | 2.40 | -17.66 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.63 | 4.50 | -20.08 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.80 | 13.00 | -17.71 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.14 | 4.75 | -7.66 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.31 | 2.38 | +3.03 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.53 | +0.51 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.20 | -1.31 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.66 | 1.55 | -6.44 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.52 | 2.36 | -6.46 | Nee |
| BTTS & Winst Le Havre Combinatie | 17% | 5.75 | 5.68 | -1.28 | Nee |
| BTTS & Winst Olympique Marseille Combinatie | 23% | 4.39 | 3.44 | -21.67 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.28 | -0.16 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.48 | -1.28 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 2.14 | +15.99 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.50 | +4.25 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 3.18 | -3.65 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.18 | -30.04 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.29 | -23.74 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.81 | -17.10 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.51 | -11.97 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.30 | -9.39 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Havre Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.98 | 4.75 | -4.58 | Nee |
| Olympique Marseille Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.87 | 3.10 | -19.80 | Nee |
| Le Havre scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.31 | 2.29 | -0.84 | Nee |
| Olympique Marseille scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.94 | 1.70 | -12.45 | Nee |
| Le Havre wint nil Win to Nil | 14% | 7.27 | 6.50 | -10.54 | Nee |
| Olympique Marseille wint nil Win to Nil | 20% | 5.12 | 3.95 | -22.79 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Marseille
Advies: Double chance : draw or Marseille
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.80
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.44
THUIS-/UIT PPG
1.19
1.27
XG (THUIS/UIT)
1.71
1.64
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.01
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
19%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Le Havre | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 84% | 100% | 92% |
| Over 1.5 | 63% | 75% | 69% |
| Over 2.5 | 34% | 63% | 48.5% |
| Over 3.5 | 19% | 41% | 30% |
| Over 4.5 | 9% | 19% | 14% |
| BTTS | 53% | 50% | 51.5% |
| BTTS & Win | 17.4% | 22.8% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 28% | 16% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 48% | 48% | 48% |
| BTTS No & Over 2.5 | 3% | 16% | 9.5% |
Trends
- Le Havre pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- Le Havre voelt zich thuis: de ploeg is al 3 thuiswedstrijden op rij ongeslagen.
- Le Havre is nu 5 wedstrijden ongeslagen, maar won 0 van de laatste 5 duels.
- Bij Le Havre vallen de laatste tijd vaak goals: in de laatste 6 wedstrijden vielen er telkens 2 of meer.
- Le Havre is in de laatste 5 duels tegen Olympique Marseille ongeslagen (0 winst, 5 gelijke spelen) en maakte daarin 8 goals.
- Le Havre bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog staan (41%), maar scoorde in de laatste 5 duels wel 8 keer.
Trends
- Olympique Marseille pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- Bij Olympique Marseille vielen in elk van de laatste 6 wedstrijden minimaal 2 goals.
- Olympique Marseille hield in 2 van de laatste 5 duels de nul niet aan de goede kant en bleef zelf zonder goal; past de trainer vandaag zijn aanpak aan of zet hij er een extra spits bij?
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Olympique Marseille scoorden beide ploegen, en dit seizoen viel BTTS in 16 duels (50% van alle wedstrijden) met Olympique Marseille.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
W
V
G
G
G
Vorm – Uit
0.6
V
W
V
V
V
Le Havre
Le Havre
4 - 4
Metz
Le Havre
1 - 1
Auxerre
Le Havre
0 - 0
Lyon
Le Havre
0 - 1
PSG
Le Havre
2 - 1
Toulouse
Olympique Marseille
Nantes
3 - 0
Olympique Marseille
Lorient
2 - 0
Olympique Marseille
Monaco
2 - 1
Olympique Marseille
Toulouse
0 - 1
Olympique Marseille
Brest
2 - 0
Olympique Marseille
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Issa Soumaré
xG 10.27
Goals 7
-3.27
Rassoul Ndiaye
xG 4.77
Goals 4
-0.77
Fodé Doucouré
xG 3.30
Goals 3
-0.30
xG vs Goals
Mason Greenwood
xG 17.47
Goals 15
-2.47
Pierre-Emerick Aubameyang
xG 9.97
Goals 9
-0.97
Igor Paixão
xG 7.93
Goals 6
-1.93
Gaat Le Havre scoren?
69%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Le Havre scoort.
19%
clean sheet uit
Gaat Olympique Marseille scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Olympique Marseille scoort.
56%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Le Havre | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 84% | 100% |
| Over 1.5 | 63% | 75% |
| Over 2.5 | 34% | 63% |
| Over 3.5 | 19% | 41% |
| Over 4.5 | 9% | 19% |
| Niet gescoord | 16% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Le Havre | Olympique Marseille |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 78% | 75% |
| Over 1.5 | 28% | 50% |
| Over 2.5 | 16% | 6% |
| Over 3.5 | 6% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 22% | 25% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Diaw
1.39
Tg/Wedstrijd
39
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Rulli
1.15
Tg/Wedstrijd
31
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Le Havre | Olympique Marseille | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 81% | 78% |
| Over 7 | 63% | 69% | 66% |
| Over 8 | 50% | 38% | 44% |
| Over 9 | 44% | 31% | 38% |
| Over 10 | 31% | 31% | 31% |
| Over 11 | 13% | 31% | 22% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 13% | 7% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 4.41 + 5.38 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Le Havre
| Overall | 4.41 |
| Thuis | 4.94 |
| Uit | 3.88 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Olympique Marseille
| Overall | 5.38 |
| Thuis | 5.69 |
| Uit | 5.06 |
Blessures & schorsingen Le Havre
A. ToureKnieblessure
S. ZagadouBlessure
Blessures & schorsingen Olympique Marseille
H. AbdelliGepasseerd (keuze trainer)
N. AguerdLiesblessure
P. AubameyangGeschorst
C. Egan-RileyBlessure
G. KondogbiaBovenbeenblessure
B. NadirBlessure
H. J. TraoreSpierblessure
T. WeahBlessure
Topscorer – Le Havre
I. Soumaré
7
Doelpunten
5
Assists
2
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Olympique Marseille
M. Greenwood
15
Doelpunten
6
Assists
2.7
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Le Havre | Olympique Marseille | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.09 | 14.94 | 13.02 |
| Schotconversie | 8% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.69 | 5.63 | 4.66 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.41 | 9.31 | 8.36 |
| Schoten per goal | 11.83 | 8.10 | 9.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 66% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 34% | 66% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 63% | 44% |
| Meer dan 14,5 schoten | 16% | 59% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 13% | 56% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 66% | 58% |
| Schoten op doel 4,5+ | 28% | 56% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 25% | 50% | 38% |
| Schoten op doel 6,5+ | 13% | 41% | 27% |
Schoten per speler
Le Havre
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Soumaré | 2 | 0.8 | 32 |
| M. Samatta | 1.3 | 0.6 | 25 |
| A. Touré | 0.7 | 0.4 | 11 |
| R. Ndiaye | 0.7 | 0.3 | 31 |
| K. Quetant | 0.7 | 0.2 | 9 |
| N. Obougoujacquet | 0.6 | 0.6 | 5 |
| F. Doucouré | 0.5 | 0.3 | 24 |
| Y. Kechta | 0.5 | 0.3 | 28 |
Olympique Marseille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Rowe | 4 | — | 1 |
| M. Greenwood | 2.7 | 1.5 | 30 |
| Ange Lago | 2 | 2 | 1 |
| P. Aubameyang | 1.6 | 1 | 29 |
| Igor Paixão | 1.4 | 0.7 | 28 |
| A. Gouiri | 1.3 | 0.8 | 20 |
| P. Højbjerg | 1.1 | 0.4 | 30 |
| A. Rabiot | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
11.1
14.9
Le Havre
Olympique Marseille
Schoten op doel
3.7
5.6
Le Havre
Olympique Marseille
Onderlinge resultaten Le Havre - Olympique Marseille
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/10/2025 | Olympique Marseille - Le Havre | 6-2 | ✓ | 8 |
| 10/05/2025 | Le Havre - Olympique Marseille | 1-3 | ✓ | 4 |
| 05/01/2025 | Olympique Marseille - Le Havre | 5-1 | ✓ | 6 |
| 19/05/2024 | Le Havre - Olympique Marseille | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/10/2023 | Olympique Marseille - Le Havre | 3-0 | ✗ | 3 |
| 22/01/2012 | Olympique Marseille - Le Havre | 3-1 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |