GGGVW
Auxerre
Auxerre - NiceUitslag, statistieken & xG
VGGGG
Nice
Statistieken en doelpuntenmakers
Auxerre
27'
S. Mara
70'
L. Sinayoko
2 - 1
Rust (1 - 1)
Nice
9'
S. Diop
1.40
xG
1.23
52%
Balbezit
48%
12
Schoten
10
4
Schoten op doel
6
8
Schoten naast
4
10
Hoekschoppen
1
15
Overtredingen
9
0
Buitenspel
2
1
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
12 wedstrijden1.92
Avg Goals
50%
BTTS
67%
Over 1.5
25%
Over 2.5
8%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Auxerre | Statistiek | Nice |
|---|---|---|
| 0.94 | ⚽ Doelpunten | 1.13 |
| 1.34 | 🥅 Tegengoals | 1.81 |
| 1.21 | ⚡ xG | 1.22 |
| 10.8 | 🔫 Schoten | 10.9 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 41% | 🤝 BTTS | 59% |
| 44% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 16% |
| 19% | 🧤 Gescoord in beide helften | 16% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 13.6 | 🟨 Overtredingen | 12.5 |
Auxerre
32 gespeeld · 28 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGGVW | 1.20 |
| Thuis | VGWGW | 1.60 |
| Uit | GVGGV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 19% | 31% | 6% |
| Gem. goals | 2.28 | 2 | 2.57 |
| Voor | 0.94 | 1 | 0.88 |
| Tegen | 1.34 | 1 | 1.69 |
| BTTS | 41% | 31% | 50% |
| De '0' | 25% | 44% | 6% |
| Niet gescoord | 50% | 50% | 50% |
| xG | 1.21 | 1.3 | 1.13 |
| xG tegen | 1.4 | 1.25 | 1.54 |
Nice
32 gespeeld · 31 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGGG | 0.80 |
| Thuis | GVVGG | 0.60 |
| Uit | VWVGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 25% | 19% |
| Gem. goals | 2.94 | 2.88 | 3 |
| Voor | 1.13 | 1.19 | 1.06 |
| Tegen | 1.81 | 1.69 | 1.94 |
| BTTS | 59% | 56% | 63% |
| De '0' | 16% | 19% | 13% |
| Niet gescoord | 31% | 31% | 31% |
| xG | 1.22 | 1.33 | 1.12 |
| xG tegen | 1.69 | 1.57 | 1.8 |
Voorspellingen voor Auxerre – Nice
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Auxerre wint FT Resultaat | 40% | 2.47 | 2.40 | -2.94 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.39 | 3.40 | +0.20 | Ja |
| Nice wint FT Resultaat | 30% | 3.32 | 2.87 | -13.65 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.30 | -9.12 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.68 | 1.57 | -6.49 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.01 | -8.73 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 1.29 | -6.86 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 1.90 | -14.16 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 24% | 4.19 | 3.30 | -21.20 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 9.38 | 5.60 | -40.30 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.38 | 8.50 | -18.15 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 28% | 3.60 | 3.75 | +4.25 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 1.90 | +4.16 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.33 | +1.24 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.08 | -3.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 52% | 1.94 | 1.67 | -14.00 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 49% | 2.06 | 2.15 | +4.28 | Ja |
| BTTS & Winst Auxerre Combinatie | 18% | 5.60 | 4.53 | -19.09 | Nee |
| BTTS & Winst Nice Combinatie | 14% | 7.25 | 5.51 | -24.02 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 79% | 1.27 | 1.19 | -6.11 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 68% | 1.47 | 1.40 | -5.08 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 56% | 1.80 | 1.88 | +4.34 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 43% | 2.33 | 2.08 | -10.77 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 32% | 3.17 | 2.70 | -14.95 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 21% | 4.74 | 3.74 | -21.09 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 32% | 3.11 | 2.73 | -12.09 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 45% | 2.25 | 2.07 | -7.89 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 57% | 1.75 | 1.66 | -5.21 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 69% | 1.46 | 1.41 | -3.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Auxerre Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.10 | 3.10 | -0.16 | Nee |
| Nice Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.86 | 3.65 | -5.38 | Nee |
| Auxerre scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.00 | 1.89 | -5.69 | Nee |
| Nice scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.39 | 2.15 | -10.13 | Nee |
| Auxerre wint nil Win to Nil | 23% | 4.43 | 4.20 | -5.16 | Nee |
| Nice wint nil Win to Nil | 16% | 6.14 | 5.25 | -14.44 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Auxerre
Advies: Double chance : Auxerre or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
0.80
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
1.19
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.21
XG (THUIS/UIT)
1.22
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.71
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
44%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
44%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
56%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Auxerre | Nice | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 84% | 94% | 89% |
| Over 1.5 | 59% | 78% | 68.5% |
| Over 2.5 | 44% | 50% | 47% |
| Over 3.5 | 28% | 44% | 36% |
| Over 4.5 | 6% | 19% | 12.5% |
| BTTS | 41% | 59% | 50% |
| BTTS & Win | 17.9% | 13.8% | 15.9% |
| BTTS & Draw | 16% | 25% | 20.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 6% | 7.5% |
Trends
- Auxerre pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 8 goals voor in die reeks.
- Auxerre is thuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- De laatste 3 wedstrijden van Auxerre eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 15 goals.
- Auxerre verloor maar 1 van de laatste 5 duels en boekte daarin 1 zege en 3 gelijke spelen.
- Auxerre bleef dit seizoen in 16 wedstrijden (50%) zonder goal, al maakten ze in de laatste 5 duels wel 8 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Auxerre scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 13 duels (41%) met Auxerre.
Trends
- Nice pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die 5 en Nice scoorde 4 keer.
- Nice is de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Nice is nu 4 duels op rij ongeslagen, maar won 0 van de laatste 5 wedstrijden.
- Tegen Auxerre wil Nice de lijn doortrekken: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 0 zeges en 4 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Nice scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 19 duels (59% van alle wedstrijden) met Nice.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.6
V
G
W
G
W
Vorm – Uit
1
V
W
V
G
G
Auxerre
Auxerre
3 - 1
Angers SCO
Auxerre
0 - 0
Nantes
Auxerre
3 - 0
Brest
Auxerre
0 - 0
Strasbourg
Auxerre
0 - 3
Rennes
Nice
Olympique Marseille
1 - 1
Nice
Lille
0 - 0
Nice
Strasbourg
3 - 1
Nice
Angers SCO
0 - 2
Nice
Paris
1 - 0
Nice
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Lassine Sinayoko
xG 12.75
Goals 9
-3.75
Daniel Loader
xG 6.26
Goals 3
-3.26
Kévin Danois
xG 3.49
Goals 3
-0.49
xG vs Goals
Sofiane Diop
xG 7.53
Goals 7
-0.53
Elye Wahi
xG 5.07
Goals 5
-0.07
Mohamed-Ali Cho
xG 4.61
Goals 4
-0.61
Gaat Auxerre scoren?
50%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Auxerre scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Nice scoren?
44%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nice scoort.
69%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Auxerre | Nice |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 84% | 94% |
| Over 1.5 | 59% | 78% |
| Over 2.5 | 44% | 50% |
| Over 3.5 | 28% | 44% |
| Over 4.5 | 6% | 19% |
| Niet gescoord | 16% | 6% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Auxerre | Nice |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 84% |
| Over 1.5 | 41% | 47% |
| Over 2.5 | 16% | 28% |
| Over 3.5 | 3% | 16% |
| Over 4.5 | 1% | 4% |
| Clean Sheets | 25% | 16% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Léon
1.26
Tg/Wedstrijd
34
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Y. Diouf
1.79
Tg/Wedstrijd
43
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Auxerre | Nice | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 81% | 88% | 85% |
| Over 7 | 75% | 81% | 78% |
| Over 8 | 63% | 69% | 66% |
| Over 9 | 38% | 56% | 47% |
| Over 10 | 31% | 44% | 38% |
| Over 11 | 25% | 44% | 35% |
| Over 12 | 25% | 38% | 32% |
| Over 13 | 13% | 13% | 13% |
| Over 14 | 13% | 0% | 7% |
Verwacht totaal: 4.69 + 5.06 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Auxerre
| Overall | 4.69 |
| Thuis | 5.19 |
| Uit | 4.19 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Nice
| Overall | 5.06 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 4.88 |
Blessures & schorsingen Auxerre
N. Buayi-KialaKnieblessure
O. El AzzouziKnieblessure
R. FaivreBlessure
F. OppegardBlessure
Blessures & schorsingen Nice
M. AbdelmonemBlessure
M. BombitoBeenblessure
E. PereiraEnkelblessure
Topscorer – Auxerre
L. Sinayoko
9
Doelpunten
4
Assists
2.1
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Nice
S. Diop
7
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Auxerre | Nice | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.78 | 10.94 | 10.86 |
| Schotconversie | 9% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.47 | 3.88 | 3.68 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.31 | 7.06 | 7.19 |
| Schoten per goal | 11.50 | 9.72 | 10.61 |
| Meer dan 10,5 schoten | 53% | 50% | 52% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 41% | 43% |
| Meer dan 12,5 schoten | 22% | 38% | 30% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 28% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 9% | 25% | 17% |
| Meer dan 15,5 schoten | 9% | 13% | 11% |
| Schoten op doel 3,5+ | 38% | 53% | 46% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 28% | 27% |
| Schoten op doel 5,5+ | 19% | 22% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 19% | 13% | 16% |
Schoten per speler
Auxerre
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Sinayoko | 2.1 | 1.1 | 30 |
| D. Namaso | 1.4 | 0.6 | 28 |
| I. Osman | 1.1 | 0.4 | 14 |
| S. Mara | 0.8 | 0.4 | 25 |
| R. Faivre | 0.8 | 0.3 | 10 |
| J. Casimir | 0.6 | 0.4 | 29 |
| K. Danois | 0.5 | 0.2 | 31 |
| B. Okoh | 0.5 | 0.3 | 12 |
Nice
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Rosario | 2 | 1 | 1 |
| E. Wahi | 1.3 | 1.1 | 12 |
| T. Moffi | 1.3 | 0.8 | 10 |
| S. Diop | 1.1 | 0.5 | 31 |
| M. Cho | 0.9 | 0.5 | 22 |
| J. Boga | 0.9 | 0.4 | 14 |
| K. Boudache | 0.8 | 0.2 | 12 |
| Tiago Gouveia | 0.7 | 0.3 | 15 |
Schoten
Totaal schoten
10.8
10.9
Auxerre
Nice
Schoten op doel
3.5
3.9
Auxerre
Nice
Onderlinge resultaten Auxerre - Nice
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/08/2025 | Nice - Auxerre | 3-1 | ✓ | 4 |
| 14/03/2025 | Nice - Auxerre | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/08/2024 | Auxerre - Nice | 2-1 | ✓ | 3 |
| 06/01/2024 | Nice - Auxerre | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/03/2023 | Nice - Auxerre | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/10/2022 | Auxerre - Nice | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/04/2012 | Nice - Auxerre | 1-0 | ✗ | 1 |
| 11/12/2011 | Auxerre - Nice | 2-1 | ✓ | 3 |
| 12/03/2011 | Nice - Auxerre | 1-0 | ✗ | 1 |
| 30/10/2010 | Auxerre - Nice | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |