GVVGV
Metz
Metz - LorientUitslag, statistieken & xG
GVWVG
Lorient
Statistieken en doelpuntenmakers
Metz
0 - 4
Rust (0 - 1)
Lorient
24'
J. Makengo
84'
B. Dieng
90+7'
A. Avom
90+8'
N. Cadiou
1.08
xG
1.60
54%
Balbezit
46%
8
Schoten
14
2
Schoten op doel
7
6
Schoten naast
7
7
Hoekschoppen
4
8
Overtredingen
8
0
Buitenspel
2
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
16 wedstrijden3.19
Avg Goals
69%
BTTS
81%
Over 1.5
69%
Over 2.5
44%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Metz | Statistiek | Lorient |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 1.38 |
| 2.25 | 🥅 Tegengoals | 1.53 |
| 1.12 | ⚡ xG | 1.26 |
| 9.9 | 🔫 Schoten | 11.2 |
| 3.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.9 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 3.4 |
| 53% | 🤝 BTTS | 56% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 19% | 🧤 Clean sheet % | 19% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 38% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 45% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 9.5 |
Metz
32 gespeeld · 16 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVGV | 0.40 |
| Thuis | VVGVV | 0.20 |
| Uit | VVGVG | 0.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 9% | 13% | 6% |
| Gem. goals | 3.25 | 2.69 | 3.81 |
| Voor | 1 | 0.94 | 1.06 |
| Tegen | 2.25 | 1.75 | 2.75 |
| BTTS | 53% | 50% | 56% |
| De '0' | 19% | 25% | 13% |
| Niet gescoord | 41% | 44% | 38% |
| xG | 1.12 | 1.35 | 0.88 |
| xG tegen | 1.69 | 1.38 | 2 |
Lorient
32 gespeeld · 42 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVG | 1.00 |
| Thuis | GWGWV | 1.60 |
| Uit | GGVVG | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 50% | 13% |
| Gem. goals | 2.91 | 3.38 | 2.44 |
| Voor | 1.38 | 1.94 | 0.81 |
| Tegen | 1.53 | 1.44 | 1.63 |
| BTTS | 56% | 75% | 38% |
| De '0' | 19% | 25% | 13% |
| Niet gescoord | 28% | 0% | 56% |
| xG | 1.26 | 1.36 | 1.17 |
| xG tegen | 1.4 | 1.31 | 1.49 |
Voorspellingen voor Metz – Lorient
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Metz wint FT Resultaat | 40% | 2.53 | 2.77 | +9.54 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.44 | 3.58 | +4.06 | Ja |
| Lorient wint FT Resultaat | 31% | 3.19 | 2.08 | -34.71 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.46 | 1.30 | -10.81 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.65 | 1.33 | -19.60 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.03 | -6.30 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 74% | 1.36 | 1.18 | -13.10 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 1.65 | -22.42 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 3.93 | 2.75 | -30.10 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 12% | 8.60 | 4.30 | -49.99 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.07 | 13.00 | +17.39 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 26% | 3.79 | 4.20 | +10.71 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.89 | 2.20 | +16.56 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.50 | +11.87 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 88% | 1.13 | 1.18 | +4.28 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.88 | 1.53 | -18.79 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.13 | 2.45 | +14.96 | Ja |
| BTTS & Winst Metz Combinatie | 18% | 5.50 | 5.28 | -3.96 | Nee |
| BTTS & Winst Lorient Combinatie | 15% | 6.73 | 3.80 | -43.53 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.29 | -19.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.51 | -25.86 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 2.12 | -23.68 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 2.37 | -41.22 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 3.15 | -49.60 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 3.21 | +19.73 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 2.38 | +21.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 1.87 | +19.68 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.52 | +14.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.31 | +10.04 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Metz Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.29 | 4.33 | +31.60 | Ja |
| Lorient Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.91 | 3.20 | -18.20 | Nee |
| Metz scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 2.16 | +6.27 | Ja |
| Lorient scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.33 | 1.79 | -23.03 | Nee |
| Metz wint nil Win to Nil | 21% | 4.68 | 6.00 | +28.16 | Ja |
| Lorient wint nil Win to Nil | 17% | 6.05 | 4.20 | -30.56 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lorient
Advies: Double chance : draw or Lorient
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.40
VORM LAATSTE 5
1.00
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
0.63
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.12
XG (THUIS/UIT)
1.26
1.53
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.66
3.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.9
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
31%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Metz | Lorient | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 97% | 92.5% |
| Over 1.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 2.5 | 63% | 44% | 53.5% |
| Over 3.5 | 41% | 34% | 37.5% |
| Over 4.5 | 25% | 13% | 19% |
| BTTS | 53% | 56% | 54.5% |
| BTTS & Win | 18.2% | 14.9% | 16.6% |
| BTTS & Draw | 9% | 34% | 21.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 39.2% | 39.2% | 39.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 16% | 9% | 12.5% |
Trends
- Metz pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- Metz was de laatste 4 wedstrijden goed voor 3+ goals per duel en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 19 goals.
- Metz wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Metz bleef dit seizoen in 13 wedstrijden droog (41%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 7 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Metz scoorden beide teams en dit seizoen viel BTTS al in 17 duels (53%) met Metz.
- Metz lijkt te gaan scoren, want het trof in de laatste 4 wedstrijden raak en maakte 7 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Lorient pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 7 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Lorient vielen telkens 2 goals of meer, dus er lijkt hier ruimte voor een paar treffers.
- In 3 van de laatste 5 duels van Lorient scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 18 wedstrijden (56% van alle duels) met Lorient.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.2
V
V
G
V
V
Vorm – Uit
0.6
G
G
V
V
G
Metz
Metz
1 - 2
Monaco
Metz
1 - 3
Paris
Metz
0 - 0
Nantes
Metz
3 - 4
Toulouse
Metz
0 - 1
Brest
Lorient
PSG
2 - 2
Lorient
Lyon
2 - 0
Lorient
Toulouse
1 - 0
Lorient
Lille
1 - 1
Lorient
Nice
3 - 3
Lorient
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gauthier Hein
xG 7.66
Goals 8
+0.34
Habib Diallo
xG 5.33
Goals 4
-1.33
H
Heorhii Tsitaishvili
xG 3.81
Goals 3
-0.81
xG vs Goals
Pablo Pagis
xG 10.03
Goals 10
-0.03
Cheikh Bamba Dieng
xG 8.91
Goals 9
+0.09
T
Tosin Aiyegun
xG 5.15
Goals 5
-0.15
Gaat Metz scoren?
56%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Metz scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Lorient scoren?
25%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Lorient scoort.
44%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Metz | Lorient |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 88% | 97% |
| Over 1.5 | 75% | 88% |
| Over 2.5 | 63% | 44% |
| Over 3.5 | 41% | 34% |
| Over 4.5 | 25% | 13% |
| Niet gescoord | 12% | 3% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Metz | Lorient |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 81% | 81% |
| Over 1.5 | 59% | 38% |
| Over 2.5 | 53% | 19% |
| Over 3.5 | 19% | 6% |
| Over 4.5 | 8% | 2% |
| Clean Sheets | 19% | 19% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Fischer
2.12
Tg/Wedstrijd
55
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Y. Mvogo
1.28
Tg/Wedstrijd
37
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Metz | Lorient | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 94% | 75% | 85% |
| Over 7 | 69% | 63% | 66% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 31% | 50% | 41% |
| Over 10 | 19% | 31% | 25% |
| Over 11 | 13% | 31% | 22% |
| Over 12 | 13% | 25% | 19% |
| Over 13 | 13% | 19% | 16% |
| Over 14 | 6% | 0% | 3% |
Verwacht totaal: 4.16 + 3.44 = 7.6
Hoekschoppen analyse
Metz
| Overall | 4.16 |
| Thuis | 4.81 |
| Uit | 3.5 |
Verwacht totaal
7.6
hoekschoppen
Lorient
| Overall | 3.44 |
| Thuis | 3.13 |
| Uit | 3.75 |
Blessures & schorsingen Metz
J. MangondoKnieblessure
Blessures & schorsingen Lorient
T. Le BrisKnieblessure
B. MeiteBuiten de wedstrijdselectie
D. YongwaHeel Blessure
Topscorer – Metz
G. Hein
8
Doelpunten
7
Assists
0.9
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Lorient
P. Pagis
10
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Metz | Lorient | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.94 | 11.22 | 10.58 |
| Schotconversie | 10% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.19 | 3.91 | 3.55 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.75 | 7.31 | 7.03 |
| Schoten per goal | 9.94 | 8.16 | 9.05 |
| Meer dan 10,5 schoten | 41% | 50% | 46% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 47% | 43% |
| Meer dan 12,5 schoten | 34% | 38% | 36% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 34% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 19% | 22% | 21% |
| Meer dan 15,5 schoten | 16% | 19% | 18% |
| Schoten op doel 3,5+ | 41% | 53% | 47% |
| Schoten op doel 4,5+ | 34% | 34% | 34% |
| Schoten op doel 5,5+ | 19% | 22% | 21% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 13% | 11% |
Schoten per speler
Metz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| H. Diallo | 1.1 | 0.5 | 24 |
| G. Kvilitaia | 1 | 0.8 | 8 |
| N. Mbala | 0.9 | 0.3 | 12 |
| G. Hein | 0.9 | 0.4 | 27 |
| B. Sarr | 0.8 | 0.3 | 10 |
| B. Traoré | 0.7 | 0.2 | 19 |
| K. Kouao | 0.7 | 0.4 | 26 |
| G. Tsitaishvili | 0.7 | 0.3 | 32 |
Lorient
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Dieng | 1.8 | 1.1 | 20 |
| P. Pagis | 1.7 | 0.7 | 26 |
| A. Tosin | 0.9 | 0.5 | 25 |
| J. Makengo | 0.8 | 0.4 | 29 |
| S. Soumano | 0.6 | 0.3 | 30 |
| M. Bamba | 0.6 | 0.3 | 18 |
| N. Cadiou | 0.5 | 0.3 | 26 |
| T. Le Bris | 0.5 | 0.3 | 28 |
Schoten
Totaal schoten
9.9
11.2
Metz
Lorient
Schoten op doel
3.2
3.9
Metz
Lorient
Onderlinge resultaten Metz - Lorient
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/01/2026 | Lorient - Metz | 1-1 | ✓ | 2 |
| 11/01/2025 | Lorient - Metz | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/09/2024 | Metz - Lorient | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/02/2024 | Metz - Lorient | 1-2 | ✓ | 3 |
| 26/11/2023 | Lorient - Metz | 2-3 | ✓ | 5 |
| 20/04/2022 | Lorient - Metz | 1-0 | ✗ | 1 |
| 12/12/2021 | Metz - Lorient | 4-1 | ✓ | 5 |
| 16/05/2021 | Lorient - Metz | 2-1 | ✓ | 3 |
| 04/10/2020 | Metz - Lorient | 3-1 | ✓ | 4 |
| 31/03/2019 | Metz - Lorient | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | 22 | 4 | 5 | 70 | 27 | +43 | 70 |
| 2 | Lens | 32 | 21 | 4 | 7 | 62 | 33 | +29 | 67 |
| 3 | Lyon | 32 | 18 | 6 | 8 | 52 | 34 | +18 | 60 |
| 4 | Lille | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 35 | +16 | 58 |
| 5 | Rennes | 32 | 16 | 8 | 8 | 56 | 46 | +10 | 56 |
| 6 | AS Monaco | 32 | 16 | 6 | 10 | 56 | 48 | +8 | 54 |
| 7 | Marseille | 32 | 16 | 5 | 11 | 59 | 44 | +15 | 53 |
| 8 | Strasbourg | 31 | 13 | 7 | 11 | 50 | 41 | +9 | 46 |
| 9 | Lorient | 32 | 10 | 12 | 10 | 44 | 49 | -5 | 42 |
| 10 | Toulouse | 32 | 11 | 8 | 13 | 45 | 45 | 0 | 41 |
| 11 | Paris FC | 32 | 10 | 11 | 11 | 44 | 47 | -3 | 41 |
| 12 | Brest | 31 | 10 | 8 | 13 | 41 | 51 | -10 | 38 |
| 13 | Angers | 32 | 9 | 7 | 16 | 27 | 46 | -19 | 34 |
| 14 | Le Havre | 32 | 6 | 14 | 12 | 30 | 43 | -13 | 32 |
| 15 | Nice | 32 | 7 | 10 | 15 | 36 | 58 | -22 | 31 |
| 16 | Auxerre | 32 | 6 | 10 | 16 | 30 | 43 | -13 | 28 |
| 17 | Nantes | 33 | 5 | 8 | 20 | 29 | 52 | -23 | 23 |
| 18 | Metz | 32 | 3 | 7 | 22 | 32 | 72 | -40 | 16 |