WVWGG
Lens

Lens - NantesUitslag, statistieken & xG

GGVVW
Nantes
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

Lens
79'
M. Soares
Assist: A. Bulatovic
1 - 0
Rust (0 - 0)
Nantes
1.56
xG
1.52
64%
Balbezit
36%
14
Schoten
15
5
Schoten op doel
3
9
Schoten naast
12
8
Hoekschoppen
3
15
Overtredingen
15
4
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
⚔️

Head to Head

17 wedstrijden
Lens
(41%)
17
Wedstrijden
Nantes
(35%)
41%
24%
35%
7 Winsten
4 Gelijke Spelen
(24%)
6 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Lens en Nantes laten zien dat Lens in de afgelopen 17 ontmoetingen 7 keer heeft gewonnen, Nantes 6 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Lens scoorde 27 doelpunten en Nantes 25.
3.06
Avg Goals
65%
BTTS
76%
Over 1.5
65%
Over 2.5
47%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Lens Statistiek Nantes
1.97 ⚽ Doelpunten 0.91
1.06 🥅 Tegengoals 1.59
1.78 ⚡ xG 1.19
16.3 🔫 Schoten 11.2
5.5 🎯 Schoten op doel 3.3
6.1 🚩 Corners 3.7
55% 🤝 BTTS 47%
68% 📊 Over 2.5 % 47%
32% 🧤 Clean sheet % 22%
45% 🧤 Gescoord in beide helften 13%
51% ⚽ Balbezit 42%
12.8 🟨 Overtredingen 12.6

Lens

31 gespeeld · 64 pts · #2
VormResultatenPPG
Totaal WVWGG 1.60
Thuis WVWWW 2.40
Uit GVVGG 0.60
TotaalThuisUit
Winst %65%87%44%
Gem. goals3.0333.07
Voor1.972.271.69
Tegen1.060.731.38
BTTS55%47%63%
De '0'32%47%19%
Niet gescoord16%7%25%
xG1.781.961.6
xG tegen1.221.11.34

Nantes

32 gespeeld · 23 pts · #17
VormResultatenPPG
Totaal GGVVW 1.00
Thuis WVVGW 1.40
Uit VGGVV 0.40
TotaalThuisUit
Winst %16%19%13%
Gem. goals2.52.822.19
Voor0.911.130.69
Tegen1.591.691.5
BTTS47%50%44%
De '0'22%19%25%
Niet gescoord41%31%50%
xG1.191.31.09
xG tegen1.561.451.67
🔮

Voorspellingen voor Lens – Nantes

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lens wint
FT Resultaat
56%1.791.44-19.53Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
24%4.165.00+20.20Ja
Nantes wint
FT Resultaat
20%4.986.47+29.89Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
80%1.251.18-5.69Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
44%2.272.70+19.12Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.061.03-3.08Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
81%1.231.10-10.43Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
58%1.721.50-12.76Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
36%2.802.34-16.35Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
19%5.313.75-29.39Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
6%16.9518.50+9.15Ja
Under 1.5
Goals Over/Under
19%5.395.20-3.44Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
42%2.392.62+9.62Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
64%1.561.65+6.01Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
81%1.231.23-0.16Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
58%1.731.65-4.63Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
42%2.372.15-9.27Nee
BTTS & Winst Lens
Combinatie
28%3.552.72-23.30Nee
BTTS & Winst Nantes
Combinatie
11%8.739.88+13.22Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.580%1.251.25-0.37Nee
Corners Over 8.569%1.451.48+1.97Ja
Corners Over 9.557%1.761.99+12.83Ja
Corners Over 10.544%2.262.23-1.43Nee
Corners Over 11.533%3.072.93-4.48Nee
Corners Under 7.520%4.933.44-30.17Nee
Corners Under 8.531%3.222.53-21.32Nee
Corners Under 9.543%2.311.96-15.13Nee
Corners Under 10.556%1.791.58-11.84Nee
Corners Under 11.567%1.481.35-9.01Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lens Clean Sheet
Clean Sheet
34%2.982.45-17.71Nee
Nantes Clean Sheet
Clean Sheet
15%6.897.00+1.58Ja
Lens scoort eerst
Eerste Goal
61%1.641.39-15.49Nee
Nantes scoort eerst
Eerste Goal
34%2.923.07+5.30Ja
Lens wint nil
Win to Nil
28%3.612.90-19.71Nee
Nantes wint nil
Win to Nil
9%11.6112.00+3.33Ja
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lens
Advies: Winner : Lens
45%
WINSTKANS
10%
1.60
VORM LAATSTE 5
1.00
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.60
THUIS-/UIT PPG
0.69
1.78
XG (THUIS/UIT)
1.19
0.94
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.32
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
47%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsLensNantesGemiddeld
Over 0.5 97% 91% 94%
Over 1.5 84% 69% 76.5%
Over 2.5 68% 47% 57.5%
Over 3.5 29% 22% 25.5%
Over 4.5 19% 13% 16%
BTTS 55% 47% 51%
BTTS & Win 28.2% 11.5% 19.9%
BTTS & Draw 10% 16% 13%
BTTS & Over 2.5 46.5% 46.5% 46.5%
BTTS No & Over 2.5 19% 9% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.4
W V W W W
Beide teams zijn gelijkwaardig Lens is 60% beter in PPG
Vorm – Uit
0.4
V G G V V

Lens

Lens 3 - 2 Toulouse
Lens 5 - 1 Angers SCO
Lens 3 - 0 Metz
Lens 2 - 3 Monaco
Lens 3 - 1 Rennes

Nantes

Rennes 2 - 1 Nantes
PSG 3 - 0 Nantes
Auxerre 0 - 0 Nantes
Metz 0 - 0 Nantes
Lille 1 - 0 Nantes

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Lens
Odsonne Édouard
xG 12.15 Goals 12 -0.15
Florian Thauvin
xG 11.24 Goals 10 -1.24
Wesley Saïd
xG 10.10 Goals 10 -0.10

xG vs Goals

Nantes
Matthis Abline
xG 9.21 Goals 6 -3.21
Mostafa Mohamed
xG 4.73 Goals 4 -0.73
Ignatius Ganago
xG 3.26 Goals 3 -0.26

Gaat Lens scoren?

93%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
25%
clean sheet uit

Gaat Nantes scoren?

47%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Nantes scoort.
50%
gescoord uit

Goals gescoord

1.97 Doelpunten / Wedstrijd
0.91 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Lens Nantes
Over 0.5 97% 91%
Over 1.5 84% 69%
Over 2.5 68% 47%
Over 3.5 29% 22%
Over 4.5 19% 13%
Niet gescoord 3% 9%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.06 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.59 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Lens Nantes
Over 0.5 68% 78%
Over 1.5 26% 47%
Over 2.5 13% 22%
Over 3.5 2% 9%
Over 4.5 0% 2%
Clean Sheets 32% 22%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Lens

Goals per 15 min

Nantes

Keeper

Lens
R. Risser
R. Risser
1.06
Tg/Wedstrijd
33
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Nantes
Anthony Lopes
Anthony Lopes
1.67
Tg/Wedstrijd
50
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Lens Nantes Gemiddeld
Over 6 87% 75% 81%
Over 7 73% 69% 71%
Over 8 67% 69% 68%
Over 9 60% 50% 55%
Over 10 47% 44% 46%
Over 11 47% 31% 39%
Over 12 40% 25% 33%
Over 13 33% 13% 23%
Over 14 20% 6% 13%
Verwacht totaal: 6.1 + 3.72 = 9.8
🚩

Hoekschoppen analyse

Lens
Overall6.1
Thuis6.73
Uit5.5
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Nantes
Overall3.72
Thuis4
Uit3.44
🚑

Blessures & schorsingen Lens

  • S. AbdulhamidRode kaart (geschorst)
  • J. GraditBovenbeenblessure
  • R. GurtnerSpierblessure
  • A. Saint-MaximinBlessure
  • M. SangareGeschorst (gele kaarten)
  • F. ThauvinBlessure
  • A. ThomassonGeschorst (gele kaarten)
🚑

Blessures & schorsingen Nantes

  • K. AmianLiesblessure
  • F. CentonzeKnieblessure
  • F. CoquelinBlessure
  • D. MachadoBlessure
  • T. TatiBovenbeenblessure

Topscorer – Lens

O. Édouard
O. Édouard
12
Doelpunten
3
Assists
1.7
Schoten/W
1.1
SoD/W

Topscorer – Nantes

M. Abline
M. Abline
6
Doelpunten
4
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W

Topscorers

Lens
O. Édouard 12
W. Saïd 10
F. Thauvin 10
R. Fofana 5
A. Thomasson 3
I. Ganiou 3
M. Sangaré 3
A. Saint-Maximin 3

Topscorers

Nantes
M. Abline 6
Mostafa Mohamed 4
Y. El-Arabi 3
F. Centonze 3
I. Ganago 3
Bahereba Guirassy 2
R. Cabella 2
J. Mwanga 1

Assists

Lens
A. Thomasson 9
M. Udol 7
F. Thauvin 5
Saud Abdulhamid 4
M. Sangaré 4
O. Édouard 3
A. Saint-Maximin 3
A. Fulgini 2

Assists

Nantes
M. Abline 4
C. Awaziem 2
M. Kaba 2
D. Machado 1
J. Mwanga 1
K. Amian 1
N. Cozza 1
Louis Leroux 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Lens Nantes Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.32 11.19 13.76
Schotconversie 12% 8% 10%
Schoten op doel per wedstrijd 5.48 3.31 4.40
Schoten naast per wedstrijd 10.84 7.88 9.36
Schoten per goal 8.30 12.34 10.32
Meer dan 10,5 schoten 74% 53% 64%
Meer dan 11,5 schoten 68% 47% 58%
Meer dan 12,5 schoten 68% 44% 56%
Meer dan 13,5 schoten 61% 28% 45%
Meer dan 14,5 schoten 61% 25% 43%
Meer dan 15,5 schoten 52% 22% 37%
Schoten op doel 3,5+ 71% 41% 56%
Schoten op doel 4,5+ 65% 19% 42%
Schoten op doel 5,5+ 48% 13% 31%
Schoten op doel 6,5+ 28% 9% 19%
🔫

Schoten per speler

Lens

Speler Sch/W SoD/W W
A. Diouf 2 1 1
F. Thauvin 1.7 0.8 31
O. Édouard 1.7 1.1 27
W. Saïd 1.6 0.8 26
R. Fofana 1.2 0.5 24
M. Sangaré 1.1 0.4 28
A. Saint-Maximin 1.1 0.3 9
M. Udol 1.1 0.5 31

Nantes

Speler Sch/W SoD/W W
M. Abline 1.7 0.7 31
Mostafa Mohamed 1.2 0.3 23
I. Ganago 1.2 0.6 12
A. Sylla 1 2
F. Guilbert 0.9 0.3 7
M. Kaba 0.8 0.5 11
D. Assoumani 0.7 0.3 26
B. Deuff 0.6 0.3 11
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.3
11.2
Lens Nantes
Schoten op doel
5.5
3.3
Lens Nantes
📋

Onderlinge resultaten Lens - Nantes

DatumUitslagBTTSGoals
06/12/2025 Nantes - Lens 1-2 3
23/02/2025 Nantes - Lens 3-1 4
09/11/2024 Lens - Nantes 3-2 5
03/02/2024 Nantes - Lens 0-1 1
28/10/2023 Lens - Nantes 4-0 4
01/03/2023 Nantes - Lens 2-1 3
19/02/2023 Lens - Nantes 3-1 4
18/09/2022 Nantes - Lens 0-0 0
30/04/2022 Lens - Nantes 2-2 4
10/12/2021 Nantes - Lens 3-2 5
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1PSG3122457027+4370
2Lens3120476133+2864
3Lyon3218685234+1860
4Lille3217785135+1658
5Rennes3216885646+1056
6AS Monaco32166105648+854
7Marseille32165115944+1553
8Strasbourg31137115041+946
9Lorient321012104449-542
10Toulouse32118134545041
11Paris FC321011114447-341
12Brest31108134151-1038
13Angers3297162746-1934
14Le Havre32614123043-1332
15Nice32710153658-2231
16Auxerre32610163043-1328
17Nantes3258192951-2223
18Metz3237223272-4016