WGVVV
Alanyaspor
Alanyaspor - TrabzonsporStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Trabzonspor
Head to Head
23 wedstrijden3
Avg Goals
52%
BTTS
78%
Over 1.5
52%
Over 2.5
35%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Alanyaspor | Statistiek | Trabzonspor |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1.6 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 1.2 | ⚡ xG | 1.66 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 14.3 |
| 3.5 | 🎯 Schoten op doel | 6.8 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 45% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.9 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Alanyaspor
10 gespeeld · 12 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVV | 0.80 |
| Thuis | WGGV | 1.25 |
| Uit | VWWVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 25% | 33% |
| Gem. goals | 2.5 | 2 | 2.83 |
| Voor | 0.9 | 1 | 0.83 |
| Tegen | 1.6 | 1 | 2 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 30% | 25% | 33% |
| xG | 1.2 | 1.47 | 1.02 |
| xG tegen | 1.66 | 1.62 | 1.69 |
Trabzonspor
10 gespeeld · 22 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | GVVWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 40% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.2 | 3.2 |
| Voor | 2.4 | 3 | 1.8 |
| Tegen | 0.8 | 0.2 | 1.4 |
| BTTS | 40% | 20% | 60% |
| De '0' | 50% | 80% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.66 | 1.8 | 1.51 |
| xG tegen | 1.58 | 1.6 | 1.56 |
Voorspellingen voor Alanyaspor – Trabzonspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alanyaspor wint FT Resultaat | 36% | 2.80 | 5.25 | +87.36 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.78 | 4.20 | +11.01 | Ja |
| Trabzonspor wint FT Resultaat | 38% | 2.64 | 1.57 | -40.53 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 62% | 1.61 | 2.21 | +37.29 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 64% | 1.55 | 1.17 | -24.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -4.12 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.20 | -2.22 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.72 | 1.66 | -3.55 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.80 | 2.70 | -3.61 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.32 | 5.50 | +3.34 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.67 | 13.00 | -22.00 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.40 | 4.33 | -19.81 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.39 | 2.14 | -10.33 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.44 | -7.41 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.14 | -7.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 62% | 1.62 | 1.67 | +3.17 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 38% | 2.62 | 2.15 | -17.82 | Nee |
| BTTS & Winst Alanyaspor Combinatie | 20% | 4.97 | 8.67 | +74.53 | Ja |
| BTTS & Winst Trabzonspor Combinatie | 21% | 4.71 | 3.18 | -32.52 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.30 | +23.63 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.65 | +49.98 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 85% | 1.18 | 2.09 | +77.02 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 77% | 1.31 | 2.60 | +98.90 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 67% | 1.50 | 3.50 | +133.45 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 20.41 | 2.97 | -85.45 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 9% | 10.99 | 2.17 | -80.25 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 15% | 6.54 | 1.71 | -73.84 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 24% | 4.26 | 1.40 | -67.10 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 33% | 3.00 | 1.22 | -59.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Alanyaspor Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.64 | – | – | Nee |
| Trabzonspor Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.41 | – | – | Nee |
| Alanyaspor scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.14 | 2.75 | +28.70 | Ja |
| Trabzonspor scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 1.49 | -28.03 | Nee |
| Alanyaspor wint nil Win to Nil | 16% | 6.43 | 9.00 | +40.03 | Ja |
| Trabzonspor wint nil Win to Nil | 17% | 6.00 | 2.90 | -51.67 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Trabzonspor
Advies: Winner : Trabzonspor
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.80
VORM LAATSTE 5
3.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.25
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.20
XG (THUIS/UIT)
1.66
1.52
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
3.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.8
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Alanyaspor | Trabzonspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 60% | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 20% | 30% | 25% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 20.1% | 21.2% | 20.7% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.5% | 49.5% | 49.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Trends
- Alanyaspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 3 goals in totaal.
- De laatste 3 wedstrijden van Alanyaspor eindigden telkens met 3 of meer goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 14 doelpunten.
- Alanyaspor had het voorin lastig en bleef in 3 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Alanyaspor scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5 duels en dit seizoen viel BTTS in 5/10 wedstrijden.
Trends
- Trabzonspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 15 punten, gemiddeld 3 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 15 goals voor.
- Trabzonspor is uit de laatste 2 uitwedstrijden ongeslagen.
- Trabzonspor zit in bloedvorm met 5 duels op rij zonder nederlaag en 5 zeges uit de laatste 5 wedstrijden.
- In de laatste 5 wedstrijden van Trabzonspor vielen telkens 2 goals of meer.
- Trabzonspor hield in de laatste 5 duels 4 keer de nul en kreeg in die periode 3 tegengoals; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- Trabzonspor is tegen Alanyaspor in de laatste 5 duels ongeslagen met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 15 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
W
G
G
V
Vorm – Uit
1.4
G
V
V
W
W
Alanyaspor
Alanyaspor
1 - 2
Kocaelispor
Alanyaspor
0 - 0
BB Erzurumspor
Alanyaspor
2 - 2
Göztepe
Alanyaspor
1 - 0
Beşiktaş
Trabzonspor
Rizespor
3 - 4
Trabzonspor
Samsunspor
0 - 3
Trabzonspor
Konyaspor
1 - 0
Trabzonspor
Amed
2 - 1
Trabzonspor
Kasımpaşa
1 - 1
Trabzonspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ruan Pereira Duarte
xG 2.51
Goals 2
-0.51
Gaïus Makouta
xG 2.13
Goals 2
-0.13
Arda Usluoğlu
xG 1.78
Goals 2
+0.22
xG vs Goals
Mohamed Salah
xG 7.19
Goals 8
+0.81
Ernest Muçi
xG 4.14
Goals 3
-1.14
Franculino Gluda Djú
xG 3.66
Goals 4
+0.34
Gaat Alanyaspor scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alanyaspor scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Trabzonspor scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Trabzonspor scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Alanyaspor | Trabzonspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 60% | 60% |
| Over 3.5 | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Alanyaspor | Trabzonspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 50% |
| Over 1.5 | 50% | 20% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 1% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Paulo Victor
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Onana
0.8
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Alanyaspor | Trabzonspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 75% | 60% | 68% |
| Over 9 | 75% | 60% | 68% |
| Over 10 | 75% | 40% | 58% |
| Over 11 | 75% | 40% | 58% |
| Over 12 | 50% | 40% | 45% |
| Over 13 | 50% | 20% | 35% |
Verwacht totaal: 4.8 + 5.1 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Alanyaspor
| Overall | 4.8 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 3.33 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Trabzonspor
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 6.2 |
Blessures & schorsingen Alanyaspor
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Trabzonspor
Geen meldingen.
Topscorer – Alanyaspor
G. Makouta
2
Doelpunten
0
Assists
1.2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Trabzonspor
Mohamed Salah
8
Doelpunten
3
Assists
2.5
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Alanyaspor | Trabzonspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.30 | 14.30 | 12.80 |
| Schotconversie | 8% | 17% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.50 | 6.80 | 5.15 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.80 | 7.50 | 7.65 |
| Schoten per goal | 12.56 | 5.96 | 9.26 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 80% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 30% | 80% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 30% | 80% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 30% | 20% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 80% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 60% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Alanyaspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ruan | 1.5 | 0.6 | 10 |
| Paolo Fernandes | 1.3 | 0.5 | 4 |
| G. Makouta | 1.2 | 0.5 | 10 |
| Iván Cédric | 1 | 0.6 | 5 |
| İ. Kaya | 1 | 0.6 | 9 |
| Hwang Ui-Jo | 0.8 | 0.4 | 8 |
| A. Usluoğlu | 0.8 | 0.4 | 8 |
| O. Ben Ali | 0.8 | 0.3 | 8 |
Trabzonspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Mohamed Salah | 2.5 | 1.5 | 10 |
| E. Muçi | 2.1 | 1.3 | 9 |
| Franculino Djú | 2 | 1.5 | 6 |
| P. Onuachu | 1.1 | 0.3 | 8 |
| R. Malinovskyi | 1 | — | 2 |
| U. Nayir | 1 | — | 2 |
| N. Saviolo | 0.9 | 0.9 | 8 |
| S. Savić | 0.7 | 0.4 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
14.3
Alanyaspor
Trabzonspor
Schoten op doel
3.5
6.8
Alanyaspor
Trabzonspor
Onderlinge resultaten Alanyaspor - Trabzonspor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 11/04/2026 | Alanyaspor - Trabzonspor | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/12/2025 | Trabzonspor - Alanyaspor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 08/11/2025 | Trabzonspor - Alanyaspor | 1-1 | ✓ | 2 |
| 27/04/2025 | Trabzonspor - Alanyaspor | 4-3 | ✓ | 7 |
| 08/01/2025 | Trabzonspor - Alanyaspor | 3-0 | ✗ | 3 |
| 30/11/2024 | Alanyaspor - Trabzonspor | 2-1 | ✓ | 3 |
| 04/03/2024 | Alanyaspor - Trabzonspor | 3-1 | ✓ | 4 |
| 23/10/2023 | Trabzonspor - Alanyaspor | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/06/2023 | Trabzonspor - Alanyaspor | 5-1 | ✓ | 6 |
| 09/01/2023 | Alanyaspor - Trabzonspor | 5-0 | ✗ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | 9 | 1 | 1 | 27 | 15 | +12 | 28 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 15 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Kasimpasa | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 | 9 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 17 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 19 | +3 | 15 |
| 11 | Rizespor | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 16 | -3 | 14 |
| 12 | BB Erzurumspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 14 |
| 13 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 14 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 26 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 30 | -27 | 3 |