VWWVW
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor - FenerbahçeStatistieken, H2H & xG
WWWVV
Fenerbahçe
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Çorum Belediyespor | Statistiek | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 2.1 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1.6 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.39 | ⚡ xG | 1.89 |
| 12.1 | 🔫 Schoten | 16.9 |
| 4.9 | 🎯 Schoten op doel | 6.7 |
| 3.7 | 🚩 Corners | 5.9 |
| 60% | 🤝 BTTS | 50% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 55% |
| 13.7 | 🟨 Overtredingen | 12.4 |
Çorum Belediyespor
10 gespeeld · 16 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWVW | 1.80 |
| Thuis | VWVW | 1.50 |
| Uit | VWWVW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.7 | 2.5 | 4.5 |
| Voor | 2.1 | 1.5 | 2.5 |
| Tegen | 1.6 | 1 | 2 |
| BTTS | 60% | 50% | 67% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 1.39 | 1.63 | 1.23 |
| xG tegen | 1.66 | 1.07 | 2.05 |
Fenerbahçe
10 gespeeld · 16 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVV | 1.80 |
| Thuis | WVWWV | 1.80 |
| Uit | VWGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.4 | 4.6 | 2.2 |
| Voor | 2.4 | 3.4 | 1.4 |
| Tegen | 1 | 1.2 | 0.8 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.89 | 2.06 | 1.71 |
| xG tegen | 1.53 | 1.65 | 1.41 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fenerbahçe
Advies: Double chance : draw or Fenerbahçe
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.80
1.50
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.39
XG (THUIS/UIT)
1.89
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.82
4.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Çorum Belediyespor | Fenerbahçe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 60% | 50% | 55% |
| BTTS & Win | 21.9% | 21.6% | 21.8% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 52.2% | 52.2% | 52.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Trends
- Çorum Belediyespor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, goed voor gemiddeld 1.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 9 goals in totaal.
- Fenerbahçe moet achterin scherp zijn, want Çorum Belediyespor scoorde in de laatste 3 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Een paar goals ligt voor de hand, want de laatste 8 wedstrijden van Çorum Belediyespor eindigden telkens met 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Çorum Belediyespor was het 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (60% van alle wedstrijden) met Çorum Belediyespor.
Trends
- Fenerbahçe pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 16 goals voor.
- In de laatste 5 wedstrijden van Fenerbahçe vielen telkens 3+ goals en in totaal 20 goals (thuis en uit), dus de vraag is of Çorum Belediyespor ook meedoet.
- Fenerbahçe hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 tegengoals; dit seizoen staan ze op 5 clean sheets.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Fenerbahçe scoorden beide teams en daarvan wonnen ze er 3; dit seizoen staat BTTS op 5/10.
- Fenerbahçe lijkt ook nu te scoren, want het trof doel in de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 16 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
W
V
W
Vorm – Uit
1.4
V
W
G
W
V
Çorum Belediyespor
Çorum Belediyespor
2 - 1
Rizespor
Çorum Belediyespor
1 - 2
Alanyaspor
Çorum Belediyespor
3 - 0
Eyüpspor
Çorum Belediyespor
0 - 1
Kasımpaşa
Fenerbahçe
Galatasaray
2 - 1
Fenerbahçe
Rizespor
0 - 3
Fenerbahçe
Gaziantep FK
0 - 0
Fenerbahçe
Samsunspor
0 - 2
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
2 - 1
Fenerbahçe
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
J
Jesús Ramírez
xG 5.73
Goals 6
+0.27
Cengiz Ünder
xG 3.89
Goals 4
+0.11
Alexandros Kyziridis
xG 3.82
Goals 4
+0.18
xG vs Goals
Vedat Muriqi
xG 6.14
Goals 7
+0.86
Mason Greenwood
xG 4.95
Goals 4
-0.95
İrfan Kahveci
xG 2.66
Goals 3
+0.34
Gaat Çorum Belediyespor scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Çorum Belediyespor scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Fenerbahçe scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fenerbahçe scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Çorum Belediyespor | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Çorum Belediyespor | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 50% |
| Over 2.5 | 10% | 8% |
| Over 3.5 | 10% | 2% |
| Over 4.5 | 2% | 0% |
| Clean Sheets | 20% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Marcos Felipe
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Ederson
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Çorum Belediyespor | Fenerbahçe | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 50% | 60% | 55% |
| Over 8 | 50% | 60% | 55% |
| Over 9 | 50% | 60% | 55% |
| Over 10 | 25% | 60% | 43% |
| Over 11 | 0% | 60% | 30% |
| Over 12 | 0% | 40% | 20% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.7 + 5.9 = 9.6
Hoekschoppen analyse
Çorum Belediyespor
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 2.83 |
Verwacht totaal
9.6
hoekschoppen
Fenerbahçe
| Overall | 5.9 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 6.6 |
Blessures & schorsingen Çorum Belediyespor
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Fenerbahçe
Geen meldingen.
Topscorer – Çorum Belediyespor
C. Ramírez
6
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Fenerbahçe
V. Muriqi
7
Doelpunten
1
Assists
1.8
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Çorum Belediyespor | Fenerbahçe | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.10 | 16.90 | 14.50 |
| Schotconversie | 17% | 14% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.90 | 6.70 | 5.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.20 | 10.20 | 8.70 |
| Schoten per goal | 5.76 | 7.04 | 6.40 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 80% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 70% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 20% | 70% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 80% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 60% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 50% | 40% |
Schoten per speler
Çorum Belediyespor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Ramírez | 2 | 1.1 | 10 |
| C. Ünder | 1.9 | 1.1 | 8 |
| A. Kyziridis | 1.9 | 1 | 8 |
| Ermin Mahmić | 1.3 | 1.1 | 8 |
| S. Gürler | 1 | 0.3 | 3 |
| Fredy | 0.8 | — | 6 |
| A. Borza | 0.7 | 0.3 | 9 |
| Y. Moukoko | 0.6 | 0.6 | 7 |
Fenerbahçe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Talisca | 5 | 4 | 1 |
| M. Greenwood | 2.6 | 1.3 | 9 |
| V. Muriqi | 1.8 | 1.2 | 10 |
| K. Aktürkoğlu | 1.4 | 0.3 | 9 |
| O. Aydın | 1.1 | 0.7 | 10 |
| R. Lukaku | 1 | 0.4 | 9 |
| Y. Demir | 1 | — | 1 |
| İ. Kahveci | 0.9 | 0.4 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
12.1
16.9
Çorum Belediyespor
Fenerbahçe
Schoten op doel
4.9
6.7
Çorum Belediyespor
Fenerbahçe
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | 9 | 1 | 1 | 27 | 15 | +12 | 28 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 15 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Kasimpasa | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 | 9 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 17 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 19 | +3 | 15 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 14 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | 19 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 26 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 30 | -27 | 3 |