WWVWW
LASK Linz
LASK Linz - Slovan BratislavaStatistieken, H2H & xG
WVGWW
Slovan Bratislava
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| LASK Linz | Statistiek | Slovan Bratislava |
|---|---|---|
| 2.2 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 2.4 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.91 | ⚡ xG | 1.88 |
| 17 | 🔫 Schoten | 17 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 5.5 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 5.4 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 52% | ⚽ Balbezit | 56% |
| 11.1 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
LASK Linz
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVWW | 2.40 |
| Thuis | VVVWW | 1.20 |
| Uit | VVGWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 40% | 40% |
| Gem. goals | 4.6 | 5.4 | 3.8 |
| Voor | 2.2 | 2.2 | 2.2 |
| Tegen | 2.4 | 3.2 | 1.6 |
| BTTS | 70% | 80% | 60% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.91 | 1.89 | 1.93 |
| xG tegen | 1.48 | 1.6 | 1.35 |
Slovan Bratislava
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWW | 2.00 |
| Thuis | GVG | 0.67 |
| Uit | GWVWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 0% | 71% |
| Gem. goals | 3.4 | 4.34 | 3 |
| Voor | 1.8 | 1.67 | 1.86 |
| Tegen | 1.6 | 2.67 | 1.14 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 20% | 0% | 29% |
| Niet gescoord | 20% | 33% | 14% |
| xG | 1.88 | 2.45 | 1.63 |
| xG tegen | 1.29 | 1.45 | 1.22 |
Voorspellingen voor LASK Linz – Slovan Bratislava
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| LASK Linz wint FT Resultaat | 40% | 2.50 | 1.47 | -41.20 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.80 | – | Nee |
| Slovan Bratislava wint FT Resultaat | 61% | 1.65 | 6.00 | +263.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 40% | 2.50 | 1.08 | -56.80 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 61% | 1.65 | 2.71 | +63.95 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.08 | -2.80 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.40 | -4.80 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 2.07 | -15.13 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 36% | 2.78 | 3.40 | +22.40 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 6.50 | -35.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 32% | 3.13 | 2.66 | -14.88 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 59% | 1.69 | 1.79 | +5.61 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.29 | -17.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.60 | -7.20 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 2.38 | -0.04 | Nee |
| BTTS & Winst LASK Linz Combinatie | 30% | 3.33 | 2.46 | -26.20 | Nee |
| BTTS & Winst Slovan Bratislava Combinatie | 30% | 3.33 | 9.33 | +179.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 82% | 1.22 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 72% | 1.39 | 1.43 | +3.10 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 60% | 1.66 | 1.80 | +8.54 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 48% | 2.09 | 2.39 | +14.48 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 36% | 2.77 | – | – | Nee |
| Corners Under 8.5 | 28% | 3.58 | 2.53 | -29.41 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 40% | 2.52 | 1.87 | -25.76 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 52% | 1.92 | 1.48 | -22.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Slovan Bratislava Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.45 | – | – | Nee |
| LASK Linz wint nil Win to Nil | 0% | – | 2.80 | – | Nee |
| Slovan Bratislava wint nil Win to Nil | 18% | 5.71 | 13.00 | +127.50 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lask Linz
Advies: Combo Double chance : Lask Linz or draw and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.00
1.20
THUIS-/UIT PPG
2.29
1.91
XG (THUIS/UIT)
1.88
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.29
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.5
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
71%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | LASK Linz | Slovan Bratislava | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 40% | 10% | 25% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 30% | 30% | 30% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 50% | 60% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 30% | 20% |
Trends
- LASK Linz pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, BTTS viel in 3 van die wedstrijden en ze scoorden 11 keer.
- LASK Linz zal vandaag vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoorde.
- Voorin loopt het bij LASK Linz de laatste tijd niet altijd, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- LASK Linz bleef dit seizoen in 2 wedstrijden droog staan (40% zonder goal), maar maakte in de laatste 5 duels wel 11 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van LASK Linz scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (60% van alle wedstrijden) met LASK Linz.
Trends
- Slovan Bratislava pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Slovan Bratislava scoorde daarin 4 keer.
- In de laatste 9 wedstrijden van Slovan Bratislava vielen er telkens minimaal 2 goals.
- Voorin loopt het stroef bij Slovan Bratislava: in 2 van de laatste 5 duels bleef de ploeg zonder goal.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Slovan Bratislava scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (56%) met Slovan Bratislava.
- Slovan Bratislava moet aanvallend beter voor een resultaat: de ploeg scoorde niet in de laatste 2 wedstrijden, maakte in de laatste 5 duels 4 goals en staat dit seizoen op 1.22 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
V
V
V
W
W
Vorm – Uit
2
G
W
V
W
W
LASK Linz
LASK Linz
2 - 1
WSG Wattens
LASK Linz
5 - 4
Ried
LASK Linz
1 - 3
Red Bull Salzburg
LASK Linz
3 - 6
Liverpool
LASK Linz
0 - 2
Rapid Vienna
Slovan Bratislava
Podbrezová
1 - 2
Slovan Bratislava
AS Trencin
0 - 2
Slovan Bratislava
AS Roma
4 - 0
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
0 - 3
Slovan Bratislava
Skalica
1 - 1
Slovan Bratislava
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Manasse Kianga
xG 0.45
Goals 0
-0.45
Gaat LASK Linz scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat LASK Linz scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat Slovan Bratislava scoren?
10%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Slovan Bratislava scoort.
86%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | LASK Linz | Slovan Bratislava |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | LASK Linz | Slovan Bratislava |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 70% | 40% |
| Over 2.5 | 40% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 10% |
| Over 4.5 | 10% | 2% |
| Clean Sheets | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Jungwirth
0.78
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
5
Clean Sheets
Keeper
Dominik Takáč
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | LASK Linz | Slovan Bratislava | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 86% | 73% |
| Over 7 | 60% | 86% | 73% |
| Over 8 | 60% | 86% | 73% |
| Over 9 | 40% | 43% | 42% |
| Over 10 | 20% | 14% | 17% |
| Over 11 | 20% | 14% | 17% |
| Over 12 | 20% | 14% | 17% |
| Over 13 | 20% | 14% | 17% |
Verwacht totaal: 5.8 + 5.4 = 11.2
Hoekschoppen analyse
LASK Linz
| Overall | 5.8 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 6.8 |
Verwacht totaal
11.2
hoekschoppen
Slovan Bratislava
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 5.71 |
Blessures & schorsingen LASK Linz
G. BelloSpierblessure
K. CheikneOff the roster
R. HarakateKnieblessure
A. SmakajOff the roster
Blessures & schorsingen Slovan Bratislava
A. GrigerOff the roster
M. KiangaOff the roster
M. KukharevychBlessure
R. CerepkaiTwijfelachtig: Rugblessure
Topscorer – LASK Linz
C. Lang
4
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Slovan Bratislava
T. Barseghyan
4
Doelpunten
1
Assists
1.8
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | LASK Linz | Slovan Bratislava | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17.00 | 17.00 | 17.00 |
| Schotconversie | 13% | 11% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.40 | 5.50 | 5.45 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.60 | 11.50 | 11.55 |
| Schoten per goal | 7.73 | 9.44 | 8.59 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 30% | 30% |
Schoten per speler
LASK Linz
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Andrade | 1.5 | 0.3 | 8 |
| C. Lang | 1.4 | 0.8 | 9 |
| George Bello | 1.3 | — | 3 |
| S. Adeniran | 1.3 | 0.7 | 7 |
| M. Usor | 1.2 | 0.7 | 6 |
| S. Kalajdzic | 1 | 0.6 | 8 |
| R. Ljubičić | 0.9 | 0.2 | 9 |
| X. Mbuyamba | 0.9 | 0.3 | 8 |
Slovan Bratislava
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Barseghyan | 1.8 | 0.6 | 8 |
| N. Marcelli | 1.5 | 0.3 | 6 |
| A. Sporar | 1.3 | 0.3 | 6 |
| Adam Griger | 1.3 | 0.7 | 3 |
| A. Maroš | 1 | 0.3 | 3 |
| Rahim Ibrahim | 1 | — | 2 |
| Manasse Kianga | 1 | — | 1 |
| Leo Hofstädter | 1 | 1 | 1 |
Schoten
Totaal schoten
17
17
LASK Linz
Slovan Bratislava
Schoten op doel
5.4
5.5
LASK Linz
Slovan Bratislava