WWVWV
Rennes

Rennes - StrasbourgStatistieken, H2H & xG

WGVVV
Strasbourg
⚔️

Head to Head

17 wedstrijden
Rennes
(59%)
17
Wedstrijden
Strasbourg
(29%)
59%
12%
29%
10 Winsten
2 Gelijke Spelen
(12%)
5 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Rennes en Strasbourg laten zien dat Rennes in de afgelopen 17 ontmoetingen 10 keer heeft gewonnen, Strasbourg 5 keer en dat er 2 keer een gelijkspel was. Rennes scoorde 28 doelpunten en Strasbourg 18.
2.71
Avg Goals
53%
BTTS
82%
Over 1.5
53%
Over 2.5
24%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Rennes Statistiek Strasbourg
2.14 ⚽ Doelpunten 1.71
2 🥅 Tegengoals 2.14
1.83 ⚡ xG 1.38
16.3 🔫 Schoten 12.3
6.3 🎯 Schoten op doel 5
5.9 🚩 Corners 2.1
71% 🤝 BTTS 86%
86% 📊 Over 2.5 % 86%
14% 🧤 Clean sheet % 0%
43% 🧤 Gescoord in beide helften 14%
52% ⚽ Balbezit 45%
13.4 🟨 Overtredingen 11.3

Rennes

7 gespeeld · 13 pts · #6
VormResultatenPPG
Totaal WWVWV 1.80
Thuis GWWW 2.50
Uit WVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %57%75%33%
Gem. goals4.143.754.67
Voor2.142.51.67
Tegen21.253
BTTS71%75%67%
De '0'14%25%0%
Niet gescoord14%0%33%
xG1.831.981.64
xG tegen1.791.671.95

Strasbourg

7 gespeeld · 7 pts · #14
VormResultatenPPG
Totaal WGVVV 0.80
Thuis WGV 1.33
Uit VWVV 0.75
TotaalThuisUit
Winst %29%33%25%
Gem. goals3.8534.5
Voor1.711.332
Tegen2.141.672.5
BTTS86%100%75%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord14%0%25%
xG1.381.641.19
xG tegen1.891.851.93
🔮

Voorspellingen voor Rennes – Strasbourg

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Rennes wint
FT Resultaat
52%1.941.76-9.23Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
24%4.204.16-0.89Nee
Strasbourg wint
FT Resultaat
25%4.063.81-6.26Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
75%1.331.25-5.75Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
48%2.062.09+1.22Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.051.00-4.72Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
85%1.181.10-6.59Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
64%1.571.43-8.84Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
42%2.402.14-10.91Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
23%4.263.40-20.24Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%21.1911.60-45.25Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
15%6.636.50-1.98Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
36%2.762.80+1.50Ja
Under 3.5
Goals Over/Under
58%1.711.73+0.98Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
77%1.311.28-2.03Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
64%1.561.44-7.90Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
36%2.772.69-3.04Nee
BTTS & Winst Rennes
Combinatie
30%3.392.83-16.46Nee
BTTS & Winst Strasbourg
Combinatie
15%6.525.60-14.15Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.548%2.111.23-41.58Nee
Corners Over 8.534%2.961.48-49.98Nee
Corners Over 9.522%4.461.86-58.34Nee
Corners Over 10.514%7.252.29-68.40Nee
Corners Over 11.58%12.662.80-77.88Nee
Corners Under 7.553%1.903.42+79.55Ja
Corners Under 8.566%1.512.54+68.15Ja
Corners Under 9.578%1.291.95+51.32Ja
Corners Under 10.586%1.161.59+37.06Ja
Corners Under 11.592%1.091.33+22.49Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Rennes Clean Sheet
Clean Sheet
27%3.74––Nee
Strasbourg Clean Sheet
Clean Sheet
14%7.15––Nee
Rennes scoort eerst
Eerste Goal
58%1.731.58-8.83Nee
Strasbourg scoort eerst
Eerste Goal
39%2.592.34-9.68Nee
Rennes wint nil
Win to Nil
22%4.533.90-14.00Nee
Strasbourg wint nil
Win to Nil
9%10.789.00-16.51Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Rennes
Advies: Combo Double chance : Rennes or draw and +1.5 goals
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.80
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
2.50
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.83
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.26
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.91
6.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsRennesStrasbourgGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 86% 100% 93%
Over 2.5 86% 86% 86%
Over 3.5 71% 43% 57%
Over 4.5 43% 14% 28.5%
BTTS 71% 86% 78.5%
BTTS & Win 29.5% 15.3% 22.4%
BTTS & Draw 14% 14% 14%
BTTS & Over 2.5 53.3% 53.3% 53.3%
BTTS No & Over 2.5 14% 14% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.5
G W W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Rennes is 125% beter in PPG
Vorm – Uit
0.75
V W V V

Rennes

Rennes 4 - 1 Auxerre
Rennes 1 - 0 Olympique Marseille
Rennes 3 - 2 Le Mans
Rennes 2 - 2 PSG

Strasbourg

Nice 2 - 1 Strasbourg
Paris 2 - 1 Strasbourg
Troyes 2 - 6 Strasbourg
Olympique Marseille 4 - 0 Strasbourg
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Rennes
Esteban Lepaul
xG 6.79 Goals 7 +0.21
Adrien Thomasson
xG 1.55 Goals 2 +0.45
Boulaye Dia
xG 1.37 Goals 2 +0.63

xG vs Goals

Strasbourg
Gessime Yassine
xG 2.17 Goals 2 -0.17
Samuel Amo-Ameyaw
xG 1.97 Goals 2 +0.03
Giovanni Reyna
xG 1.89 Goals 2 +0.11
⚽

Gaat Rennes scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Rennes scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Strasbourg scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
75%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.14 Doelpunten / Wedstrijd
1.71 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Rennes Strasbourg
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 86% 100%
Over 2.5 86% 86%
Over 3.5 71% 43%
Over 4.5 43% 14%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.14 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Rennes Strasbourg
Over 0.5 86% 100%
Over 1.5 56% 71%
Over 2.5 28% 28%
Over 3.5 28% 14%
Over 4.5 5% 7%
Clean Sheets 14% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Rennes

Goals per 15 min

Strasbourg

Keeper

Rennes
B. Samba
B. Samba
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Strasbourg
F. Jörgensen
F. Jörgensen
2.14
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Rennes Strasbourg Gemiddeld
Over 6 100% 50% 75%
Over 7 100% 25% 63%
Over 8 75% 25% 50%
Over 9 75% 25% 50%
Over 10 50% 25% 38%
Over 11 50% 0% 25%
Over 12 50% 0% 25%
Over 13 50% 0% 25%
Over 14 25% 0% 13%
Verwacht totaal: 5.86 + 2.14 = 8
🚩

Hoekschoppen analyse

Rennes
Overall5.86
Thuis5.75
Uit6
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Strasbourg
Overall2.14
Thuis2.67
Uit1.75
🚑

Blessures & schorsingen Rennes

  • E. LepaulTwijfelachtig: Enkelblessure
🚑

Blessures & schorsingen Strasbourg

  • J. PanichelliKnieblessure
  • F. BaldeTwijfelachtig: Beenblessure
  • S. NanasiTwijfelachtig: Blessure
⭐

Topscorer – Rennes

E. Lepaul
E. Lepaul
7
Doelpunten
0
Assists
3.6
Schoten/W
2.3
SoD/W
⭐

Topscorer – Strasbourg

G. Reyna
G. Reyna
2
Doelpunten
0
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W

Topscorers

Rennes
E. Lepaul 7
B. Dia 2
A. Thomasson 2
P. Frankowski 1
V. Rongier 1
S. Szymański 1

Topscorers

Strasbourg
G. Reyna 2
S. Amo-Ameyaw 2
Gessime Yassine 2
Dário Essugo 1
Diogo Sousa 1
C. Harder 1
J. Ortega 1

Assists

Rennes
A. Thomasson 2
B. Reynolds 2
P. Frankowski 1
L. Blas 1
S. Szymański 1
I. Soumaré 1
C. Cresswell 1

Assists

Strasbourg
S. Nanasi 2
Gessime Yassine 2
Dário Essugo 1
Diogo Sousa 1
C. Harder 1
J. Ortega 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Rennes Strasbourg Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.29 12.29 14.29
Schotconversie 13% 14% 14%
Schoten op doel per wedstrijd 6.29 5.00 5.65
Schoten naast per wedstrijd 10.00 7.29 8.65
Schoten per goal 7.60 7.17 7.39
Meer dan 10,5 schoten 86% 71% 79%
Meer dan 11,5 schoten 86% 56% 71%
Meer dan 12,5 schoten 71% 56% 64%
Meer dan 13,5 schoten 56% 43% 50%
Meer dan 14,5 schoten 56% 43% 50%
Meer dan 15,5 schoten 56% 43% 50%
Schoten op doel 3,5+ 86% 43% 65%
Schoten op doel 4,5+ 71% 43% 57%
Schoten op doel 5,5+ 56% 43% 50%
Schoten op doel 6,5+ 56% 43% 50%
🔫

Schoten per speler

Rennes

Speler Sch/W SoD/W W
E. Lepaul 3.6 2.3 7
L. Blas 1.3 0.6 7
I. Soumaré 1.2 0.3 6
Mousa Tamari 1.1 0.7 7
A. Nordin 1 0.7 3
M. Camara 1 0.5 6
V. Rongier 0.7 0.4 7
S. Szymański 0.6 0.2 5

Strasbourg

Speler Sch/W SoD/W W
Gessime Yassine 1.4 0.9 7
Oso 1.2 0.2 5
C. Harder 1.2 0.8 5
S. Amo-Ameyaw 1.1 0.7 7
G. Doué 1 — 1
S. Nanasi 1 0.6 5
G. Reyna 0.9 0.6 7
Diogo Sousa 0.8 0.7 6
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.3
12.3
Rennes Strasbourg
Schoten op doel
6.3
5
Rennes Strasbourg
📋

Onderlinge resultaten Rennes - Strasbourg

DatumUitslagBTTSGoals
19/04/2026 Strasbourg - Rennes 0-3 ✗ 3
02/11/2025 Rennes - Strasbourg 4-1 ✓ 5
02/02/2025 Rennes - Strasbourg 1-0 ✗ 1
25/08/2024 Strasbourg - Rennes 3-1 ✓ 4
31/03/2024 Strasbourg - Rennes 2-0 ✗ 2
29/10/2023 Rennes - Strasbourg 1-1 ✓ 2
01/02/2023 Rennes - Strasbourg 3-0 ✗ 3
01/10/2022 Strasbourg - Rennes 1-3 ✓ 4
20/04/2022 Strasbourg - Rennes 2-1 ✓ 3
24/10/2021 Rennes - Strasbourg 1-0 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62