VWWVW
Auxerre

Auxerre - Le MansStatistieken, H2H & xG

GGWVV
Le Mans
⚔️

Head to Head

6 wedstrijden
Auxerre
(67%)
6
Wedstrijden
Le Mans
(17%)
67%
17%
17%
4 Winsten
1 Gelijke Spelen
(17%)
1 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Auxerre en Le Mans laten zien dat Auxerre in de afgelopen 6 ontmoetingen 4 keer heeft gewonnen, Le Mans 1 keer en dat er 1 keer een gelijkspel was. Auxerre scoorde 8 doelpunten en Le Mans 5.
2.17
Avg Goals
50%
BTTS
67%
Over 1.5
33%
Over 2.5
17%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Auxerre Statistiek Le Mans
1.57 ⚽ Doelpunten 1.43
2.43 🥅 Tegengoals 2.14
1.42 ⚡ xG 1.2
12.1 🔫 Schoten 10.6
5.1 🎯 Schoten op doel 4.1
5.6 🚩 Corners 2.7
86% 🤝 BTTS 86%
86% 📊 Over 2.5 % 86%
14% 🧤 Clean sheet % 0%
14% 🧤 Gescoord in beide helften 43%
45% ⚽ Balbezit 45%
15.1 🟨 Overtredingen 14.9

Auxerre

7 gespeeld · 9 pts · #13
VormResultatenPPG
Totaal VWWVW 1.80
Thuis VWW 2.00
Uit VVVW 0.75
TotaalThuisUit
Winst %43%67%25%
Gem. goals42.665
Voor1.571.331.75
Tegen2.431.333.25
BTTS86%67%100%
De '0'14%33%0%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.421.551.32
xG tegen1.71.262.03

Le Mans

7 gespeeld · 6 pts · #16
VormResultatenPPG
Totaal GGWVV 1.00
Thuis GGWV 1.25
Uit VGV 0.33
TotaalThuisUit
Winst %14%25%0%
Gem. goals3.573.53.66
Voor1.431.51.33
Tegen2.1422.33
BTTS86%75%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord14%25%0%
xG1.21.291.09
xG tegen1.761.681.87
🔮

Voorspellingen voor Auxerre – Le Mans

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Auxerre wint
FT Resultaat
48%2.092.09-0.01Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
27%3.723.55-4.64Nee
Le Mans wint
FT Resultaat
25%3.953.10-21.59Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
75%1.341.30-2.88Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
52%1.921.70-11.33Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.081.02-5.57Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
78%1.291.20-6.94Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
52%1.911.66-13.10Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
30%3.322.70-18.59Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
15%6.775.00-26.10Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
7%13.4811.60-13.93Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
22%4.454.50+1.03Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
48%2.102.05-2.32Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
70%1.431.44+0.58Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
85%1.171.17-0.29Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
56%1.791.60-10.71Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
44%2.262.27+0.32Ja
BTTS & Winst Auxerre
Combinatie
23%4.323.68-14.84Nee
BTTS & Winst Le Mans
Combinatie
13%7.565.77-23.66Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.578%1.281.26-1.72Nee
Corners Over 8.567%1.501.56+4.05Ja
Corners Over 9.554%1.852.22+20.32Ja
Corners Over 10.542%2.402.47+3.00Ja
Corners Over 11.530%3.302.87-13.04Nee
Corners Under 7.522%4.553.20-29.60Nee
Corners Under 8.533%3.002.34-22.08Nee
Corners Under 9.546%2.181.85-15.27Nee
Corners Under 10.558%1.721.51-11.97Nee
Corners Under 11.570%1.431.27-11.48Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Auxerre Clean Sheet
Clean Sheet
32%3.11––Nee
Le Mans Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.13––Nee
Auxerre scoort eerst
Eerste Goal
55%1.811.73-4.33Nee
Le Mans scoort eerst
Eerste Goal
38%2.602.24-13.98Nee
Auxerre wint nil
Win to Nil
25%4.054.00-1.17Nee
Le Mans wint nil
Win to Nil
12%8.296.00-27.62Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Auxerre
Advies: Double chance : Auxerre or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
1.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.42
XG (THUIS/UIT)
1.20
1.76
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.62
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsAuxerreLe MansGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 86% 100% 93%
Over 2.5 86% 86% 86%
Over 3.5 71% 57% 64%
Over 4.5 29% 14% 21.5%
BTTS 86% 86% 86%
BTTS & Win 23.1% 13.2% 18.2%
BTTS & Draw 0% 43% 43%
BTTS & Over 2.5 43% 43% 43%
BTTS No & Over 2.5 0% 14% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2
V W W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Auxerre is 80% beter in PPG
Vorm – Uit
0.33
V G V

Auxerre

Auxerre 2 - 1 Brest
Auxerre 1 - 0 Nice
Auxerre 1 - 3 Angers SCO

Le Mans

PSG 3 - 1 Le Mans
Nice 1 - 1 Le Mans
Rennes 3 - 2 Le Mans
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Auxerre
Cameron Archer
xG 3.49 Goals 4 +0.51
Daniel Loader
xG 3.13 Goals 3 -0.13
Romain Faivre
xG 1.64 Goals 1 -0.64

xG vs Goals

Le Mans
Louis Mafouta
xG 3.97 Goals 4 +0.03
Adil Ali Mohamed Bourabaa
xG 2.40 Goals 3 +0.60
Lucas Calodat
xG 1.10 Goals 1 -0.10
⚽

Gaat Auxerre scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Auxerre scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Le Mans scoren?

33%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Le Mans scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.57 Doelpunten / Wedstrijd
1.43 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Auxerre Le Mans
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 86% 100%
Over 2.5 86% 86%
Over 3.5 71% 57%
Over 4.5 29% 14%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.43 Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.14 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Auxerre Le Mans
Over 0.5 86% 100%
Over 1.5 56% 71%
Over 2.5 56% 43%
Over 3.5 28% 17%
Over 4.5 10% 7%
Clean Sheets 14% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Auxerre

Goals per 15 min

Le Mans

Keeper

Auxerre
M. Diop
M. Diop
2
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Le Mans
N. Kocik
N. Kocik
1.6
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Auxerre Le Mans Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 67% 84%
Over 8 100% 33% 67%
Over 9 100% 33% 67%
Over 10 100% 33% 67%
Over 11 33% 33% 33%
Over 12 33% 33% 33%
Over 13 33% 33% 33%
Over 14 33% 0% 17%
Verwacht totaal: 5.57 + 2.71 = 8.3
🚩

Hoekschoppen analyse

Auxerre
Overall5.57
Thuis6
Uit5.25
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Le Mans
Overall2.71
Thuis1.75
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen Auxerre

  • A. DiousseKnieblessure
  • S. FofanaLiesblessure
  • R. Labeau LascaryBlessure
  • B. OkohKnieblessure
  • M. SenayaHamstringblessure
  • T. SiweSpierblessure
🚑

Blessures & schorsingen Le Mans

  • A. BourabaaEnkelblessure
  • E. ColasTwijfelachtig: Blessure
  • H. VoyerTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
⭐

Topscorer – Auxerre

C. Archer
C. Archer
4
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.4
SoD/W
⭐

Topscorer – Le Mans

L. Mafouta
L. Mafouta
4
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W

Topscorers

Auxerre
C. Archer 4
D. Namaso 3
R. Faivre 1
L. Sy 1
R. Labeau Lascary 1

Topscorers

Le Mans
L. Mafouta 4
A. Bourabaa 3
D. Guèye 1
H. Diallo 1
L. Calodat 1

Assists

Auxerre
D. Namaso 2
R. Faivre 2
M. Diop 1
K. Danois 1
C. Makosso 1
R. Mandengue 1

Assists

Le Mans
L. Calodat 2
A. Bourabaa 2
L. Mafouta 1
J. Vercruysse 1
L. Bretelle 1
R. Bamba 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Auxerre Le Mans Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 12.14 10.57 11.36
Schotconversie 13% 14% 14%
Schoten op doel per wedstrijd 5.14 4.14 4.64
Schoten naast per wedstrijd 7.00 6.43 6.72
Schoten per goal 7.73 7.40 7.57
Meer dan 10,5 schoten 71% 71% 71%
Meer dan 11,5 schoten 43% 28% 36%
Meer dan 12,5 schoten 28% 14% 21%
Meer dan 13,5 schoten 14% 0% 7%
Meer dan 14,5 schoten 14% 0% 7%
Meer dan 15,5 schoten 14% 0% 7%
Schoten op doel 3,5+ 86% 56% 71%
Schoten op doel 4,5+ 56% 56% 56%
Schoten op doel 5,5+ 43% 14% 29%
Schoten op doel 6,5+ 28% 14% 21%
🔫

Schoten per speler

Auxerre

Speler Sch/W SoD/W W
C. Archer 2.2 1.4 5
D. Namaso 1.9 1.1 7
R. Labeau Lascary 1.6 1.2 5
R. Faivre 1.1 0.9 7
A. Tuanzebe 1 0.3 4
T. Bair 1 — 1
J. Casimir 1 — 2
K. Danois 0.9 0.3 7

Le Mans

Speler Sch/W SoD/W W
L. Mafouta 2 1.4 7
D. Guèye 1.1 0.3 7
J. Vercruysse 1 0.2 6
A. Bourabaa 1 0.6 5
H. Diallo 0.8 0.4 5
Y. Larouci 0.8 0.4 5
A. Lauray 0.7 0.3 6
L. Calodat 0.6 0.6 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
12.1
10.6
Auxerre Le Mans
Schoten op doel
5.1
4.1
Auxerre Le Mans
📋

Onderlinge resultaten Auxerre - Le Mans

DatumUitslagBTTSGoals
10/01/2020 Le Mans - Auxerre 0-1 ✗ 1
02/08/2019 Auxerre - Le Mans 2-0 ✗ 2
25/01/2013 Auxerre - Le Mans 1-1 ✓ 2
20/08/2012 Le Mans - Auxerre 3-1 ✓ 4
20/03/2010 Auxerre - Le Mans 2-1 ✓ 3
07/11/2009 Le Mans - Auxerre 0-1 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62