VGWVV
Angers SCO

Angers SCO - LorientStatistieken, H2H & xG

WGVWW
Lorient
⚔️

Head to Head

16 wedstrijden
Angers SCO
(38%)
16
Wedstrijden
Lorient
(38%)
38%
25%
38%
6 Winsten
4 Gelijke Spelen
(25%)
6 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Angers SCO en Lorient laten zien dat Angers SCO in de afgelopen 16 ontmoetingen 6 keer heeft gewonnen, Lorient 6 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Angers SCO scoorde 19 doelpunten en Lorient 18.
2.31
Avg Goals
44%
BTTS
75%
Over 1.5
38%
Over 2.5
19%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Angers SCO Statistiek Lorient
1.29 ⚽ Doelpunten 1
2.14 🥅 Tegengoals 0.86
1.37 ⚡ xG 1.12
13.6 🔫 Schoten 9.9
3 🎯 Schoten op doel 3.4
6.4 🚩 Corners 2.6
57% 🤝 BTTS 43%
57% 📊 Over 2.5 % 43%
29% 🧤 Clean sheet % 57%
43% 🧤 Gescoord in beide helften 0%
49% ⚽ Balbezit 46%
10.9 🟨 Overtredingen 9.1

Angers SCO

7 gespeeld · 7 pts · #15
VormResultatenPPG
Totaal VGWVV 0.80
Thuis VVWV 0.75
Uit WGV 1.33
TotaalThuisUit
Winst %29%25%33%
Gem. goals3.433.53.33
Voor1.291.251.33
Tegen2.142.252
BTTS57%50%67%
De '0'29%25%33%
Niet gescoord29%25%33%
xG1.371.531.17
xG tegen1.911.891.94

Lorient

7 gespeeld · 11 pts · #7
VormResultatenPPG
Totaal WGVWW 2.00
Thuis VGWW 1.75
Uit GWV 1.33
TotaalThuisUit
Winst %43%50%33%
Gem. goals1.862.251.34
Voor11.250.67
Tegen0.8610.67
BTTS43%50%33%
De '0'57%50%67%
Niet gescoord14%0%33%
xG1.121.211.01
xG tegen1.551.51.62
🔮

Voorspellingen voor Angers SCO – Lorient

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Angers SCO wint
FT Resultaat
43%2.312.70+17.01Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
27%3.663.26-11.00Nee
Lorient wint
FT Resultaat
29%3.412.40-29.54Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
71%1.421.36-3.93Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
57%1.761.41-20.11Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
93%1.081.02-5.42Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
78%1.281.30+1.47Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
53%1.891.92+1.80Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
31%3.253.50+7.73Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
15%6.577.50+14.08Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
7%13.769.50-30.94Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
22%4.563.21-29.54Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
47%2.131.76-17.32Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
69%1.441.29-10.71Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
85%1.181.06-10.12Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
57%1.741.75+0.32Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
43%2.341.95-16.78Nee
BTTS & Winst Angers SCO
Combinatie
22%4.595.80+26.44Ja
BTTS & Winst Lorient
Combinatie
15%6.464.83-25.18Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.555%1.831.24-32.17Nee
Corners Over 8.541%2.461.45-40.98Nee
Corners Over 9.528%3.532.02-42.83Nee
Corners Over 10.518%5.432.34-56.94Nee
Corners Over 11.511%8.933.14-64.83Nee
Corners Under 7.545%2.213.34+51.30Ja
Corners Under 8.559%1.692.38+41.13Ja
Corners Under 9.572%1.391.85+32.65Ja
Corners Under 10.582%1.231.50+22.40Ja
Corners Under 11.589%1.131.27+12.78Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Angers SCO Clean Sheet
Clean Sheet
29%3.47––Nee
Lorient Clean Sheet
Clean Sheet
21%4.73––Nee
Angers SCO scoort eerst
Eerste Goal
52%1.922.16+12.54Ja
Lorient scoort eerst
Eerste Goal
42%2.391.94-18.91Nee
Angers SCO wint nil
Win to Nil
22%4.644.80+3.38Ja
Lorient wint nil
Win to Nil
14%7.214.00-44.51Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lorient
Advies: Double chance : draw or Lorient
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
0.75
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.12
1.98
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.65
3.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.4
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsAngers SCOLorientGemiddeld
Over 0.5 86% 86% 86%
Over 1.5 86% 43% 64.5%
Over 2.5 57% 43% 50%
Over 3.5 43% 14% 28.5%
Over 4.5 29% 0% 29%
BTTS 57% 43% 50%
BTTS & Win 21.8% 15.5% 18.7%
BTTS & Draw 0% 14% 14%
BTTS & Over 2.5 44.4% 44.4% 44.4%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.75
V V W V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lorient is 60% beter in PPG
Vorm – Uit
1.33
G W V

Angers SCO

Angers SCO 2 - 5 Olympique Marseille
Angers SCO 2 - 0 Troyes
Angers SCO 1 - 2 Rennes
Angers SCO 0 - 2 Lille

Lorient

Le Mans 2 - 1 Lorient
Lens 0 - 1 Lorient
Nice 0 - 0 Lorient
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Angers SCO
Prosper Peter
xG 2.18 Goals 2 -0.18
Amine El Ouazzani
xG 1.95 Goals 2 +0.05
Mohamed Amine Sbai
xG 1.45 Goals 1 -0.45

xG vs Goals

Lorient
Mamadou Koné
xG 1.88 Goals 1 -0.88
Jean-Victor Makengo
xG 1.32 Goals 1 -0.32
Gabin Bernardeau
xG 1.18 Goals 1 -0.18
⚽

Gaat Angers SCO scoren?

75%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Angers SCO scoort.
67%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lorient scoren?

25%
clean sheet thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lorient scoort.
67%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.29 Doelpunten / Wedstrijd
1 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Angers SCO Lorient
Over 0.5 86% 86%
Over 1.5 86% 43%
Over 2.5 57% 43%
Over 3.5 43% 14%
Over 4.5 29% 0%
Niet gescoord 14% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.14 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.86 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Angers SCO Lorient
Over 0.5 71% 43%
Over 1.5 56% 43%
Over 2.5 28% 6%
Over 3.5 28% 1%
Over 4.5 7% 0%
Clean Sheets 29% 57%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Angers SCO

Goals per 15 min

Lorient

Keeper

Angers SCO
Anthony Lopes
Anthony Lopes
1.43
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Lorient
Y. Mvogo
Y. Mvogo
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Angers SCO Lorient Gemiddeld
Over 6 100% 67% 84%
Over 7 75% 67% 71%
Over 8 75% 33% 54%
Over 9 75% 33% 54%
Over 10 75% 33% 54%
Over 11 50% 33% 42%
Over 12 50% 0% 25%
Over 13 25% 0% 13%
Over 14 25% 0% 13%
Verwacht totaal: 6.43 + 2.57 = 9
🚩

Hoekschoppen analyse

Angers SCO
Overall6.43
Thuis6
Uit7
Verwacht totaal
9
hoekschoppen
Lorient
Overall2.57
Thuis3
Uit2
🚑

Blessures & schorsingen Angers SCO

  • B. DiattaEnkelblessure
🚑

Blessures & schorsingen Lorient

  • B. FadigaTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
⭐

Topscorer – Angers SCO

A. El Ouazzani
A. El Ouazzani
2
Doelpunten
2
Assists
1
Schoten/W
0.4
SoD/W
⭐

Topscorer – Lorient

J. Makengo
J. Makengo
1
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W

Topscorers

Angers SCO
A. El Ouazzani 2
P. Peter 2
C. Arcus 1
B. van den Boomen 1
L. Rao-Lisoa 1
A. Sbaï 1
Djibirin Harouna 1

Topscorers

Lorient
J. Makengo 1
N. Cadiou 1
I. Baldé 1
I. Jensen 1
N. Mbamba 1
G. Bernardeau 1
M. Kone 1

Assists

Angers SCO
A. El Ouazzani 2
B. van den Boomen 1
A. Sbaï 1
O. Camara 1
J. Kalulu 1

Assists

Lorient
P. Katseris 3
K. Kouassi 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Angers SCO Lorient Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 13.57 9.86 11.72
Schotconversie 9% 10% 10%
Schoten op doel per wedstrijd 3.00 3.43 3.22
Schoten naast per wedstrijd 10.57 6.43 8.50
Schoten per goal 10.56 9.86 10.21
Meer dan 10,5 schoten 71% 14% 43%
Meer dan 11,5 schoten 56% 14% 35%
Meer dan 12,5 schoten 43% 14% 29%
Meer dan 13,5 schoten 43% 14% 29%
Meer dan 14,5 schoten 43% 14% 29%
Meer dan 15,5 schoten 28% 0% 14%
Schoten op doel 3,5+ 14% 28% 21%
Schoten op doel 4,5+ 14% 28% 21%
Schoten op doel 5,5+ 14% 14% 14%
Schoten op doel 6,5+ 0% 0% 0%
🔫

Schoten per speler

Angers SCO

Speler Sch/W SoD/W W
J. Ekomié 2 — 1
P. Peter 1.4 0.7 7
U. Simbakoli 1.4 0.2 5
J. Allevinah 1.1 0.6 7
A. Sbaï 1 0.3 7
A. El Ouazzani 1 0.4 7
Djibirin Harouna 0.8 0.3 6
L. Rao-Lisoa 0.7 0.2 6

Lorient

Speler Sch/W SoD/W W
M. Kone 1.6 1 7
J. Makengo 1.1 0.6 7
N. Cadiou 1.1 0.1 7
G. Bernardeau 0.7 0.3 7
I. Baldé 0.6 0.2 5
M. Talbi 0.6 0.4 7
A. Tosin 0.5 — 2
S. Touré 0.5 — 2
🔫

Schoten

Totaal schoten
13.6
9.9
Angers SCO Lorient
Schoten op doel
3
3.4
Angers SCO Lorient
📋

Onderlinge resultaten Angers SCO - Lorient

DatumUitslagBTTSGoals
08/08/2026 Lorient - Angers SCO 1-2 ✓ 3
15/02/2026 Lorient - Angers SCO 2-0 ✗ 2
26/10/2025 Angers SCO - Lorient 2-0 ✗ 2
09/08/2025 Angers SCO - Lorient 1-0 ✗ 1
03/08/2024 Angers SCO - Lorient 1-2 ✓ 3
05/02/2023 Lorient - Angers SCO 0-0 ✗ 0
01/01/2023 Angers SCO - Lorient 1-2 ✓ 3
16/01/2022 Lorient - Angers SCO 0-0 ✗ 0
21/11/2021 Angers SCO - Lorient 1-0 ✗ 1
02/05/2021 Lorient - Angers SCO 2-0 ✗ 2
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62