WGWGV
Monaco

Monaco - LilleStatistieken, H2H & xG

WWVWG
Lille
⚔️

Head to Head

31 wedstrijden
Monaco
(35%)
31
Wedstrijden
Lille
(39%)
35%
26%
39%
11 Winsten
8 Gelijke Spelen
(26%)
12 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Monaco en Lille laten zien dat Monaco in de afgelopen 31 ontmoetingen 11 keer heeft gewonnen, Lille 12 keer en dat er 8 keer een gelijkspel was. Monaco scoorde 38 doelpunten en Lille 40.
2.52
Avg Goals
42%
BTTS
65%
Over 1.5
52%
Over 2.5
29%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Monaco Statistiek Lille
1.43 ⚽ Doelpunten 1.43
0.86 🥅 Tegengoals 0.71
1.37 ⚡ xG 1.47
11.7 🔫 Schoten 12.3
4.4 🎯 Schoten op doel 5.4
3.7 🚩 Corners 3.3
57% 🤝 BTTS 43%
43% 📊 Over 2.5 % 29%
29% 🧤 Clean sheet % 57%
28% 🧤 Gescoord in beide helften 28%
49% ⚽ Balbezit 50%
11.7 🟨 Overtredingen 11.7

Monaco

7 gespeeld · 14 pts · #5
VormResultatenPPG
Totaal WGWGV 1.60
Thuis WWG 2.33
Uit WWGV 1.75
TotaalThuisUit
Winst %57%67%50%
Gem. goals2.2931.75
Voor1.4321
Tegen0.8610.75
BTTS57%67%50%
De '0'29%33%25%
Niet gescoord14%0%25%
xG1.371.371.38
xG tegen1.491.261.66

Lille

7 gespeeld · 14 pts · #2
VormResultatenPPG
Totaal WWVWG 2.00
Thuis GWWG 2.00
Uit WWV 2.00
TotaalThuisUit
Winst %57%50%67%
Gem. goals2.142.252
Voor1.431.51.33
Tegen0.710.750.67
BTTS43%50%33%
De '0'57%50%67%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.471.321.68
xG tegen1.591.351.92
🔮

Voorspellingen voor Monaco – Lille

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Monaco wint
FT Resultaat
36%2.792.05-26.52Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.833.50-8.70Nee
Lille wint
FT Resultaat
38%2.633.40+29.44Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
62%1.611.35-16.39Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
64%1.561.78+14.20Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.061.03-2.83Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
82%1.211.22+0.53Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
60%1.681.76+4.81Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
37%2.692.97+10.39Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
20%5.026.00+19.52Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
6%17.6710.50-40.57Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
18%5.684.10-27.84Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
40%2.472.00-19.10Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
63%1.591.37-13.92Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
80%1.251.15-7.91Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
63%1.591.70+6.88Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
37%2.692.10-22.03Nee
BTTS & Winst Monaco
Combinatie
21%4.843.85-20.46Nee
BTTS & Winst Lille
Combinatie
22%4.596.37+38.80Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.550%1.981.25-37.00Nee
Corners Over 8.537%2.731.52-44.37Nee
Corners Over 9.525%4.052.23-44.92Nee
Corners Over 10.516%6.452.48-61.56Nee
Corners Over 11.59%10.993.34-69.61Nee
Corners Under 7.550%2.022.98+47.81Ja
Corners Under 8.563%1.582.30+45.82Ja
Corners Under 9.575%1.331.79+34.79Ja
Corners Under 10.585%1.181.50+26.75Ja
Corners Under 11.591%1.101.24+12.72Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Monaco Clean Sheet
Clean Sheet
21%4.80––Nee
Lille Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.56––Nee
Monaco scoort eerst
Eerste Goal
47%2.131.76-17.46Nee
Lille scoort eerst
Eerste Goal
49%2.062.36+14.46Ja
Monaco wint nil
Win to Nil
15%6.593.70-43.82Nee
Lille wint nil
Win to Nil
16%6.146.00-2.31Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lille
Advies: Double chance : draw or Lille
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
2.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.33
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.47
1.32
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.4
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsMonacoLilleGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 71% 71% 71%
Over 2.5 43% 29% 36%
Over 3.5 14% 14% 14%
BTTS 57% 43% 50%
BTTS & Win 20.7% 21.8% 21.3%
BTTS & Draw 28% 28% 28%
BTTS & Over 2.5 50.9% 50.9% 50.9%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.33
W W G
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lille is 20% beter in PPG
Vorm – Uit
2
W W V

Monaco

Monaco 2 - 2 Toulouse
Monaco 2 - 1 Lens
Monaco 2 - 0 Olympique Marseille

Lille

Nice 2 - 1 Lille
Toulouse 0 - 1 Lille
Angers SCO 0 - 2 Lille
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Monaco
Paris Josua Brunner
xG 3.84 Goals 4 +0.16
Stanis Idumbo-Muzambo
xG 1.43 Goals 1 -0.43
M
Matthis Abline
xG 1.26 Goals 1 -0.26

xG vs Goals

Lille
Ayase Ueda
xG 2.17 Goals 2 -0.17
Tiago Santos
xG 2.08 Goals 2 -0.08
Olivier Giroud
xG 1.85 Goals 2 +0.15
⚽

Gaat Monaco scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monaco scoort.
67%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lille scoren?

33%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lille scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.43 Doelpunten / Wedstrijd
1.43 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Monaco Lille
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 71% 71%
Over 2.5 43% 29%
Over 3.5 14% 14%
Over 4.5 0% 0%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.86 Tegendoelpunten / Wedstrijd
0.71 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Monaco Lille
Over 0.5 71% 43%
Over 1.5 14% 28%
Over 2.5 6% 4%
Over 3.5 1% 1%
Over 4.5 0% 0%
Clean Sheets 29% 57%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Monaco

Goals per 15 min

Lille

Keeper

Monaco
L. Hrádecký
L. Hrádecký
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Lille
B. Özer
B. Özer
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Monaco Lille Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 100% 100%
Over 8 67% 67% 67%
Over 9 67% 67% 67%
Over 10 33% 33% 33%
Over 11 33% 0% 17%
Verwacht totaal: 3.71 + 3.29 = 7
🚩

Hoekschoppen analyse

Monaco
Overall3.71
Thuis3.67
Uit3.75
Verwacht totaal
7
hoekschoppen
Lille
Overall3.29
Thuis2.75
Uit4
🚑

Blessures & schorsingen Monaco

  • E. DierSpierblessure
  • S. IdumboLiesblessure
🚑

Blessures & schorsingen Lille

  • H. IgamaneKnieblessure
  • T. SantosKnieblessure
  • A. UedaVoetblessure
  • O. SahraouiTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
⭐

Topscorer – Monaco

Paris Josua  Brunner
Paris Josua Brunner
4
Doelpunten
0
Assists
2.6
Schoten/W
1.8
SoD/W
⭐

Topscorer – Lille

O. Giroud
O. Giroud
2
Doelpunten
2
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W

Topscorers

Monaco
Paris Josua Brunner 4
E. Dier 1
M. Abline 1
Flávio Nazinho 1
S. Idumbo-Muzambo 1
E. Diop 1
M. Abline 1
E. Diop 1

Topscorers

Lille
O. Giroud 2
A. Ueda 2
D. Bakwa 2
Tiago Santos 2
H. Haraldsson 1
E. Mbappé 1

Assists

Monaco
A. Golovin 3
E. Dier 1
J. Teze 1
M. Abline 1
Flávio Nazinho 1
L. Camara 1
E. Diop 1
J. Teze 1

Assists

Lille
O. Giroud 2
M. Kjærgaard 2
N. Bentaleb 1
D. Bakwa 1
T. Nianzou 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Monaco Lille Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 11.71 12.29 12.00
Schotconversie 12% 12% 12%
Schoten op doel per wedstrijd 4.43 5.43 4.93
Schoten naast per wedstrijd 7.29 6.86 7.08
Schoten per goal 8.20 8.60 8.40
Meer dan 10,5 schoten 71% 56% 64%
Meer dan 11,5 schoten 56% 43% 50%
Meer dan 12,5 schoten 43% 43% 43%
Meer dan 13,5 schoten 43% 28% 36%
Meer dan 14,5 schoten 43% 28% 36%
Meer dan 15,5 schoten 14% 28% 21%
Schoten op doel 3,5+ 71% 86% 79%
Schoten op doel 4,5+ 43% 71% 57%
Schoten op doel 5,5+ 28% 56% 42%
Schoten op doel 6,5+ 14% 28% 21%
🔫

Schoten per speler

Monaco

Speler Sch/W SoD/W W
Paris Josua Brunner 2.6 1.8 5
S. Idumbo-Muzambo 1.8 0.6 5
M. Abline 1.5 0.5 6
M. Abline 1.5 0.5 6
Ansu Fati 1 0.5 2
F. Balogun 1 0.7 3
Ansu Fati 1 0.5 2
F. Balogun 1 0.7 3

Lille

Speler Sch/W SoD/W W
A. Ueda 2.3 1.8 4
T. Nianzou 1.5 0.5 2
Tiago Santos 1.5 1 6
M. Goffi 1.5 — 2
E. Mbappé 1.2 1 6
O. Giroud 0.9 0.6 7
D. Bakwa 0.8 0.3 6
M. Kjærgaard 0.8 0.3 4
🔫

Schoten

Totaal schoten
11.7
12.3
Monaco Lille
Schoten op doel
4.4
5.4
Monaco Lille
📋

Onderlinge resultaten Monaco - Lille

DatumUitslagBTTSGoals
10/05/2026 Monaco - Lille 0-1 ✗ 1
24/08/2025 Lille - Monaco 1-0 ✗ 1
22/02/2025 Lille - Monaco 2-1 ✓ 3
18/10/2024 Monaco - Lille 0-0 ✗ 0
24/04/2024 Monaco - Lille 1-0 ✗ 1
29/10/2023 Lille - Monaco 2-0 ✗ 2
14/05/2023 Monaco - Lille 0-0 ✗ 0
23/10/2022 Lille - Monaco 4-3 ✓ 7
06/05/2022 Lille - Monaco 1-2 ✓ 3
19/11/2021 Monaco - Lille 2-2 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62