VGVWV
Parma
Parma - TorinoStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Torino
Head to Head
16 wedstrijden2.75
Avg Goals
63%
BTTS
75%
Over 1.5
56%
Over 2.5
38%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Parma | Statistiek | Torino |
|---|---|---|
| 0.67 | ⚽ Doelpunten | 1.17 |
| 1.67 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 0.92 | ⚡ xG | 1.09 |
| 8.3 | 🔫 Schoten | 9.8 |
| 2.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 3 | 🚩 Corners | 3.5 |
| 50% | 🤝 BTTS | 83% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 10.7 | 🟨 Overtredingen | 8.3 |
Parma
6 gespeeld · 4 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | VGW | 1.33 |
| Uit | VVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 2.34 | 2 | 2.66 |
| Voor | 0.67 | 1 | 0.33 |
| Tegen | 1.67 | 1 | 2.33 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 33% | 67% |
| xG | 0.92 | 0.92 | 0.92 |
| xG tegen | 1.94 | 1.55 | 2.33 |
Torino
6 gespeeld · 7 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | VVW | 1.00 |
| Uit | VWG | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 2.67 | 2.67 | 2.66 |
| Voor | 1.17 | 1 | 1.33 |
| Tegen | 1.5 | 1.67 | 1.33 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.09 | 0.99 | 1.19 |
| xG tegen | 1.62 | 1.69 | 1.54 |
Voorspellingen voor Parma – Torino
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Parma wint FT Resultaat | 30% | 3.31 | 2.89 | -12.81 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 30% | 3.32 | 3.00 | -9.51 | Nee |
| Torino wint FT Resultaat | 40% | 2.52 | 2.35 | -6.79 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 60% | 1.66 | 1.33 | -19.76 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 70% | 1.43 | 1.30 | -9.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.12 | 1.06 | -5.09 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.44 | +1.15 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 2.48 | +6.07 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 22% | 4.56 | 4.25 | -6.84 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 9% | 10.57 | 10.50 | -0.67 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 9.56 | 6.30 | -34.10 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 30% | 3.36 | 2.59 | -22.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.61 | -7.86 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.17 | -8.65 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.03 | -6.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 50% | 2.01 | 1.95 | -3.22 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 50% | 1.99 | 1.75 | -11.86 | Nee |
| BTTS & Winst Parma Combinatie | 13% | 7.58 | 7.50 | -1.08 | Nee |
| BTTS & Winst Torino Combinatie | 17% | 5.97 | 5.50 | -7.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 59% | 1.70 | 1.41 | -17.09 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 45% | 2.23 | 1.75 | -21.42 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 32% | 3.12 | 2.26 | -27.45 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 22% | 4.65 | 3.30 | -29.05 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 14% | 7.41 | 4.80 | -35.20 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 41% | 2.43 | 2.57 | +5.88 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 55% | 1.81 | 1.95 | +7.45 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 68% | 1.47 | 1.57 | +6.60 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 79% | 1.27 | 1.29 | +1.27 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 87% | 1.16 | 1.17 | +1.20 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Parma Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.64 | – | – | Nee |
| Torino Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.00 | – | – | Nee |
| Parma scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 2.35 | -2.00 | Nee |
| Torino scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.04 | 1.90 | -6.71 | Nee |
| Parma wint nil Win to Nil | 17% | 5.89 | 4.80 | -18.47 | Nee |
| Torino wint nil Win to Nil | 23% | 4.36 | 3.90 | -10.61 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Torino
Advies: Double chance : draw or Torino
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.40
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.33
THUIS-/UIT PPG
1.33
0.92
XG (THUIS/UIT)
1.09
2.04
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.57
2.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Parma | Torino | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 2.5 | 50% | 67% | 58.5% |
| BTTS | 50% | 83% | 66.5% |
| BTTS & Win | 13.2% | 16.8% | 15% |
| BTTS & Draw | 17% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 35.3% | 35.3% | 35.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 0% | 17% |
Trends
- Parma pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 4 goals voor Parma.
- Parma is de laatste 2 thuisduels ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Parma vielen er telkens 2 goals of meer.
- Parma bleef in 2 van de laatste 5 duels zonder goal.
- Parma bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (50%), en maakte in de laatste 5 duels 4 goals.
- In 3 van Parma’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 3 duels (50%) met Parma.
Trends
- Torino pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 ppg), met BTTS in 4 daarvan en 6 goals in die reeks.
- Torino is buitenshuis al 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Torino is al 2 duels op rij ongeslagen.
- In de laatste 6 wedstrijden van Torino vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van Torino's laatste 5 duels scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 5 wedstrijden (83% van alle wedstrijden) met Torino BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.33
V
G
W
Vorm – Uit
1.33
V
W
G
Parma
Parma
2 - 1
Genoa
Parma
1 - 1
Monza
Parma
0 - 1
Cagliari
Torino
Bologna
1 - 1
Torino
Fiorentina
1 - 2
Torino
Sassuolo
2 - 1
Torino
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
José David Romero
xG 2.25
Goals 2
-0.25
Simone Lontani
xG 1.04
Goals 1
-0.04
Pontus Almqvist
xG 0.76
Goals 1
+0.24
xG vs Goals
Sandro Kulenovic
xG 1.67
Goals 2
+0.33
Che Adams
xG 1.65
Goals 2
+0.35
Daniel Santos Bragança
xG 0.84
Goals 1
+0.16
Gaat Parma scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Parma scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Torino scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Torino scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Parma | Torino |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 67% |
| Over 3.5 | 0% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Parma | Torino |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 17% | 19% |
| Over 3.5 | 9% | 7% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
E. Corvi
1.67
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Lucas Perri
1
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Parma | Torino | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 33% | 33% | 33% |
| Over 8 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 3 + 3.5 = 6.5
Hoekschoppen analyse
Parma
| Overall | 3 |
| Thuis | 3.67 |
| Uit | 2.33 |
Verwacht totaal
6.5
hoekschoppen
Torino
| Overall | 3.5 |
| Thuis | 2.33 |
| Uit | 4.67 |
Blessures & schorsingen Parma
P. AlmqvistKuitblessure
A. NdiayeLichte blessure (tikje gehad)
H. Nicolussi CavigliaLiesblessure
Blessures & schorsingen Torino
F. IsraelSchouderblessure
N. FortiniTwijfelachtig: Hernia
E. IlkhanTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Parma
D. Romero
2
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Torino
C. Adams
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Parma | Torino | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 8.33 | 9.83 | 9.08 |
| Schotconversie | 8% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.67 | 3.17 | 2.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.67 | 6.67 | 6.17 |
| Schoten per goal | 12.50 | 8.43 | 10.47 |
| Meer dan 10,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 33% | 33% |
| Meer dan 12,5 schoten | 17% | 17% | 17% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 17% | 9% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 0% | 0% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 0% | 0% |
| Schoten op doel 3,5+ | 17% | 50% | 34% |
| Schoten op doel 4,5+ | 0% | 0% | 0% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 0% | 0% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Parma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Romero | 2 | 1.4 | 5 |
| E. Touré | 1.2 | 0.7 | 6 |
| A. N'Diaye | 1 | — | 1 |
| C. Ordoñez | 1 | — | 4 |
| S. Lontani | 1 | 0.3 | 6 |
| E. Valeri | 0.5 | 0.3 | 6 |
| Abdou Konate | 0.5 | — | 2 |
| N. Elphege | 0.4 | — | 5 |
Torino
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Simeone | 1.7 | 0.3 | 6 |
| R. Mandragora | 1.5 | 1.3 | 4 |
| C. Adams | 1.3 | 0.8 | 4 |
| S. Kulenović | 1 | 0.8 | 4 |
| A. Njie | 1 | — | 1 |
| Saúl Coco | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Daniel Bragança | 0.8 | 0.3 | 4 |
| P. Comuzzo | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
8.3
9.8
Parma
Torino
Schoten op doel
2.7
3.2
Parma
Torino
Onderlinge resultaten Parma - Torino
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 13/03/2026 | Torino - Parma | 4-1 | ✓ | 5 |
| 29/09/2025 | Parma - Torino | 2-1 | ✓ | 3 |
| 08/03/2025 | Parma - Torino | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/01/2025 | Torino - Parma | 0-0 | ✗ | 0 |
| 03/05/2021 | Torino - Parma | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/01/2021 | Parma - Torino | 0-3 | ✗ | 3 |
| 20/06/2020 | Torino - Parma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 30/09/2019 | Parma - Torino | 3-2 | ✓ | 5 |
| 06/04/2019 | Parma - Torino | 0-0 | ✗ | 0 |
| 10/11/2018 | Torino - Parma | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 5 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 6 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 7 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 8 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 18 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 19 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |