VGVWV
Monza
Monza - CagliariStatistieken, H2H & xG
VWWWG
Cagliari
Head to Head
4 wedstrijden2.25
Avg Goals
50%
BTTS
75%
Over 1.5
50%
Over 2.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Monza | Statistiek | Cagliari |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.5 | 🥅 Tegengoals | 0.5 |
| 1.63 | ⚡ xG | 1.06 |
| 14.3 | 🔫 Schoten | 9.7 |
| 6 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 4.7 | 🚩 Corners | 3.5 |
| 100% | 🤝 BTTS | 33% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 17% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 39% |
| 12.5 | 🟨 Overtredingen | 9.8 |
Monza
6 gespeeld · 4 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | VW | 1.50 |
| Uit | VGVV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 4 | 4 | 4 |
| Voor | 1.5 | 2 | 1.25 |
| Tegen | 2.5 | 2 | 2.75 |
| BTTS | 100% | 100% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.63 | 1.61 | 1.63 |
| xG tegen | 1.45 | 1.79 | 1.28 |
Cagliari
6 gespeeld · 13 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWG | 2.00 |
| Thuis | VWG | 1.33 |
| Uit | WWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 33% | 100% |
| Gem. goals | 1.5 | 1.34 | 1.66 |
| Voor | 1 | 0.67 | 1.33 |
| Tegen | 0.5 | 0.67 | 0.33 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.06 | 1.17 | 0.94 |
| xG tegen | 2.11 | 2.3 | 1.92 |
Voorspellingen voor Monza – Cagliari
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monza wint FT Resultaat | 48% | 2.07 | 2.28 | +10.17 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.82 | 3.20 | -16.12 | Nee |
| Cagliari wint FT Resultaat | 25% | 3.93 | 3.20 | -18.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.34 | 1.33 | -0.88 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.93 | 1.53 | -20.93 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.03 | -3.93 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.32 | +4.77 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.82 | 2.08 | +14.34 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 3.07 | 3.44 | +12.21 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 6.05 | 6.40 | +5.73 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.86 | 9.50 | -36.07 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.85 | 3.00 | -38.11 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.22 | 1.82 | -18.05 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.48 | 1.25 | -15.78 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.05 | -12.35 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.78 | +2.88 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.37 | 2.00 | -15.59 | Nee |
| BTTS & Winst Monza Combinatie | 24% | 4.10 | 5.00 | +22.05 | Ja |
| BTTS & Winst Cagliari Combinatie | 14% | 7.19 | 6.50 | -9.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 36% | 2.80 | 1.33 | -52.52 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 23% | 4.29 | 1.52 | -64.58 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 14% | 7.14 | 2.19 | -69.34 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 8% | 12.66 | 2.88 | -77.25 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 4% | 24.39 | 4.00 | -83.60 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 64% | 1.56 | 3.00 | +92.90 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 77% | 1.30 | 2.20 | +68.74 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 86% | 1.16 | 1.65 | +41.90 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 92% | 1.09 | 1.44 | +32.62 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 96% | 1.04 | 1.22 | +17.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monza Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.26 | – | – | Nee |
| Cagliari Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.47 | – | – | Nee |
| Monza scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.80 | 1.90 | +5.64 | Ja |
| Cagliari scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.58 | 2.25 | -12.70 | Nee |
| Monza wint nil Win to Nil | 24% | 4.18 | 4.00 | -4.37 | Nee |
| Cagliari wint nil Win to Nil | 12% | 8.65 | 5.00 | -42.19 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Cagliari
Advies: Double chance : draw or Cagliari
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.75
1.50
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.63
XG (THUIS/UIT)
1.06
1.47
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.98
6.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Monza | Cagliari | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 33% | 66.5% |
| Over 2.5 | 83% | 17% | 50% |
| Over 3.5 | 67% | 0% | 67% |
| Over 4.5 | 50% | 0% | 50% |
| BTTS | 100% | 33% | 66.5% |
| BTTS & Win | 24.4% | 13.9% | 19.2% |
| BTTS & Draw | 17% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.4% | 45.4% | 45.4% |
Trends
- Monza pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 8 goals in die periode.
- Monza zal vertrouwen hebben om vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- Er kunnen hier zomaar een paar goals vallen, want in de laatste 6 wedstrijden van Monza vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Monza scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 6/6 duels in BTTS (100% van alle gespeelde wedstrijden).
- Monza lijkt ook vandaag te scoren: het vond in de laatste 6 wedstrijden het net en maakte 8 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Cagliari pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Cagliari is buitenshuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Cagliari is in vorm met 4 duels op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- Cagliari wil de lijn doortrekken tegen Monza: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Cagliari scoorden beide teams, terwijl Cagliari 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 2/6 wedstrijden.
- Cagliari lijkt ook vandaag te scoren: ze vonden in de laatste 4 duels het net en maakten 5 goals in de laatste 5 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
Monza
Monza
2 - 1
Sassuolo
Monza
2 - 3
Udinese
Cagliari
Udinese
0 - 1
Cagliari
Atalanta
1 - 2
Cagliari
Parma
0 - 1
Cagliari
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
G
Gustavo Miguel Pereira De Sousa
xG 3.30
Goals 4
+0.70
Jay Robinson
xG 1.23
Goals 1
-0.23
Andrea Colpani
xG 1.21
Goals 1
-0.21
xG vs Goals
Daniel Maldini
xG 3.28
Goals 4
+0.72
Alessandro Gianni Romano
xG 1.41
Goals 1
-0.41
Paul Mendy
xG 1.22
Goals 1
-0.22
Gaat Monza scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monza scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Cagliari scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Cagliari scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Monza | Cagliari |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 33% |
| Over 2.5 | 83% | 17% |
| Over 3.5 | 67% | 0% |
| Over 4.5 | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Monza | Cagliari |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 50% |
| Over 1.5 | 67% | 9% |
| Over 2.5 | 67% | 1% |
| Over 3.5 | 17% | 0% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
D. Thiam
2.33
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Caprile
0.33
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Monza | Cagliari | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 33% | 42% |
| Over 7 | 50% | 33% | 42% |
| Over 8 | 50% | 33% | 42% |
| Over 9 | 50% | 33% | 42% |
| Over 10 | 50% | 33% | 42% |
| Over 11 | 50% | 33% | 42% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
| Over 14 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.67 + 3.5 = 8.2
Hoekschoppen analyse
Monza
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
8.2
hoekschoppen
Cagliari
| Overall | 3.5 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 1.67 |
Blessures & schorsingen Monza
O. ForsonBlessure
L. LucchesiRode kaart (geschorst)
M. PessinaKnieblessure
I. ToureKneuzing
J. ZiolkowskiVoetblessure
Blessures & schorsingen Cagliari
M. FeliciKnieblessure
R. IdrissiKnieblessure
Y. TrepyBlessure
Topscorer – Monza
Gustavo Varela
4
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Cagliari
D. Maldini
4
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Monza | Cagliari | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.33 | 9.67 | 12.00 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.00 | 3.83 | 4.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.33 | 5.83 | 7.08 |
| Schoten per goal | 9.56 | 9.67 | 9.62 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 17% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 50% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 83% | 50% | 67% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Monza
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Dany Mota | 2.3 | 1.3 | 4 |
| Gustavo Varela | 1.8 | 1 | 5 |
| A. Colpani | 1.5 | 1 | 4 |
| Jay Robinson | 1.5 | 1 | 4 |
| S. Birindelli | 1.3 | 0.7 | 6 |
| P. Cutrone | 1 | 0.3 | 4 |
| N. Galazzi | 1 | — | 1 |
| S. Goglichidze | 1 | 1 | 1 |
Cagliari
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Maldini | 1.7 | 0.8 | 6 |
| A. Romano | 1.3 | 0.8 | 6 |
| P. Mendy | 1.2 | 0.5 | 6 |
| G. Borrelli | 1 | — | 2 |
| R. Ciervo | 1 | — | 1 |
| A. Sugamele | 1 | 1 | 1 |
| A. Fadera | 0.8 | 0.2 | 5 |
| J. Fazzini | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14.3
9.7
Monza
Cagliari
Schoten op doel
6
3.8
Monza
Cagliari
Onderlinge resultaten Monza - Cagliari
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/03/2025 | Cagliari - Monza | 3-0 | ✗ | 3 |
| 05/01/2025 | Monza - Cagliari | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/03/2024 | Monza - Cagliari | 1-0 | ✗ | 1 |
| 26/11/2023 | Cagliari - Monza | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Como | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 6 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 7 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 8 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Lecce | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 12 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 13 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 16 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 17 | Udinese | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 16 | -7 | 4 |
| 18 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |