WVVVV
Udinese
Udinese - LecceUitslag, statistieken & xG
VVWVV
Lecce
Statistieken en doelpuntenmakers
Udinese
0 - 3
Rust (0 - 2)
Lecce
11'
Kialonda Gaspar
33'
Konan N'Dri
86'
Jamil Siebert
1.37
xG
2.11
67%
Balbezit
33%
14
Schoten
17
2
Schoten op doel
11
12
Schoten naast
6
1
Hoekschoppen
4
10
Overtredingen
11
3
Buitenspel
8
1
Gele kaarten
0
0
Rode kaarten
0
Head to Head
18 wedstrijden2.39
Avg Goals
44%
BTTS
78%
Over 1.5
39%
Over 2.5
17%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Udinese | Statistiek | Lecce |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2.17 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.47 | ⚡ xG | 1.17 |
| 14.3 | 🔫 Schoten | 10.2 |
| 4.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 83% | 🤝 BTTS | 33% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 49% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 13.3 |
Udinese
6 gespeeld · 4 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVV | 0.60 |
| Thuis | GVV | 0.33 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 3.67 | 2 | 5.33 |
| Voor | 1.5 | 0.67 | 2.33 |
| Tegen | 2.17 | 1.33 | 3 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.47 | 1.71 | 1.21 |
| xG tegen | 1.71 | 1.47 | 1.96 |
Lecce
6 gespeeld · 6 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWVV | 0.60 |
| Thuis | VWV | 1.00 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 3 | 4 | 2 |
| Voor | 1 | 1.33 | 0.67 |
| Tegen | 2 | 2.67 | 1.33 |
| BTTS | 33% | 67% | 0% |
| De '0' | 17% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 50% | 33% | 67% |
| xG | 1.17 | 1.24 | 1.1 |
| xG tegen | 1.85 | 1.86 | 1.84 |
Voorspellingen voor Udinese – Lecce
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Udinese wint FT Resultaat | 49% | 2.04 | 1.80 | -11.84 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.60 | -7.29 | Nee |
| Lecce wint FT Resultaat | 25% | 3.96 | 4.66 | +17.76 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.34 | 1.33 | -0.61 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 51% | 1.96 | 1.93 | -1.53 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.04 | -2.57 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.32 | +6.22 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.92 | +8.71 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.92 | 3.38 | +15.66 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.65 | 6.70 | +18.52 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.82 | 9.10 | -42.49 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.12 | 3.00 | -41.41 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.31 | 1.85 | -19.75 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.29 | -15.14 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.05 | -13.57 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.85 | +9.05 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 1.85 | -24.05 | Nee |
| BTTS & Winst Udinese Combinatie | 25% | 3.94 | 4.00 | +1.40 | Ja |
| BTTS & Winst Lecce Combinatie | 14% | 7.06 | 9.00 | +27.44 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 78% | 1.28 | 1.25 | -2.50 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 67% | 1.50 | 1.48 | -1.28 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 54% | 1.85 | 2.10 | +13.82 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 42% | 2.40 | 2.48 | +3.42 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 30% | 3.30 | 2.88 | -12.74 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 22% | 4.55 | 3.14 | -30.92 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 33% | 3.00 | 2.34 | -22.08 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 46% | 2.18 | 1.85 | -15.27 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 58% | 1.72 | 1.51 | -11.97 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 70% | 1.43 | 1.27 | -11.48 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Udinese Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.34 | – | – | Nee |
| Lecce Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.74 | – | – | Nee |
| Udinese scoort eerst Eerste Goal | 56% | 1.78 | 1.62 | -9.12 | Nee |
| Lecce scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.58 | 2.69 | +4.10 | Ja |
| Udinese wint nil Win to Nil | 24% | 4.23 | 2.90 | -31.47 | Nee |
| Lecce wint nil Win to Nil | 11% | 9.00 | 7.00 | -22.24 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Udinese
Advies: Double chance : Udinese or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.60
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
0.33
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.47
XG (THUIS/UIT)
1.17
1.75
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
4.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Udinese | Lecce | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 17% | 25% |
| BTTS | 83% | 33% | 58% |
| BTTS & Win | 25.4% | 14.2% | 19.8% |
| BTTS & Draw | 17% | 0% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.9% | 46.9% | 46.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 33% | 33% |
Trends
- Udinese pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Udinese was het 4 keer BTTS; dit seizoen viel BTTS in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met Udinese.
Trends
- Lecce pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in maar 2 van die 5 en 4 goals in totaal.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 3 wedstrijden van Lecce eindigden telkens met 3 of meer goals en in hun laatste 5 duels vielen er samen 16 goals (thuis en uit).
- Voorin hapert het bij Lecce, dat in 3 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren kwam.
- Lecce bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (50% van de duels) en maakte in de laatste 5 wedstrijden slechts 4 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Lecce scoorden beide teams en in die reeks wonnen ze 1 keer; dit seizoen staat BTTS bij Lecce op 2/6 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
G
V
V
Vorm – Uit
1
W
V
V
Udinese
Udinese
0 - 1
Cagliari
Udinese
1 - 2
Lazio
Udinese
1 - 1
Como
Lecce
AC Milan
3 - 0
Lecce
Cagliari
1 - 0
Lecce
Venezia
0 - 2
Lecce
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Jurgen Ekkelenkamp
xG 3.09
Goals 3
-0.09
Hassane Kamara
xG 2.10
Goals 2
-0.10
Idrissa Gueye
xG 1.55
Goals 1
-0.55
xG vs Goals
Lassana Coulibaly
xG 1.92
Goals 2
+0.08
Tiago Gabriel Coelho Oliveira
xG 1.41
Goals 2
+0.59
A
Amar Abdirahman Ahmed
xG 0.93
Goals 1
+0.07
Gaat Udinese scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Udinese scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Lecce scoren?
0%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Lecce scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Udinese | Lecce |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 67% |
| Over 3.5 | 33% | 33% |
| Over 4.5 | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Udinese | Lecce |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 33% |
| Over 3.5 | 17% | 17% |
| Over 4.5 | 7% | 5% |
| Clean Sheets | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Okoye
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
W. Falcone
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Udinese | Lecce | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 100% | 67% | 84% |
| Over 8 | 100% | 33% | 67% |
| Over 9 | 100% | 33% | 67% |
| Over 10 | 67% | 33% | 50% |
| Over 11 | 33% | 33% | 33% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4.33 + 4.5 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Udinese
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 2.33 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
Lecce
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 3.67 |
Blessures & schorsingen Udinese
J. AbankwahBlessure
V. BayoBovenbeenblessure
I. GueyeEnkelblessure
N. ZanioloBovenbeenblessure
J. PiotrowskiTwijfelachtig: Hartproblemen
A. ZanoliTwijfelachtig: Spierblessure
Blessures & schorsingen Lecce
I. IlicBovenbeenblessure
M. BerishaTwijfelachtig: Gebrek aan wedstrijdritme
N. StulicTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Udinese
J. Ekkelenkamp
3
Doelpunten
1
Assists
2.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Lecce
L. Coulibaly
2
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Udinese | Lecce | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.33 | 10.17 | 12.25 |
| Schotconversie | 10% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.17 | 3.67 | 3.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.17 | 6.50 | 8.34 |
| Schoten per goal | 9.56 | 10.17 | 9.87 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 17% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 0% | 9% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Udinese
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Gueye | 2.5 | 1.3 | 4 |
| J. Ekkelenkamp | 2.3 | 0.8 | 6 |
| N. Zaniolo | 1.5 | — | 2 |
| H. Kamara | 1.2 | 0.8 | 6 |
| J. Piotrowski | 1 | 0.3 | 3 |
| G. Chakvetadze | 1 | — | 3 |
| K. Davis | 1 | 0.4 | 5 |
| A. Zanoli | 1 | — | 1 |
Lecce
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| W. Geubbels | 1.3 | 0.3 | 3 |
| L. Coulibaly | 1.3 | 0.7 | 6 |
| O. Gandelman | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Berisha | 1 | 1 | 1 |
| N. Štulić | 0.8 | 0.4 | 5 |
| Joël Monteiro | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Y. Maleh | 0.7 | 0.2 | 6 |
| O. Ngom | 0.7 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.3
10.2
Udinese
Lecce
Schoten op doel
4.2
3.7
Udinese
Lecce
Onderlinge resultaten Udinese - Lecce
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Lecce - Udinese | 2-1 | ✓ | 3 |
| 25/10/2025 | Udinese - Lecce | 3-2 | ✓ | 5 |
| 21/02/2025 | Lecce - Udinese | 0-1 | ✗ | 1 |
| 05/10/2024 | Udinese - Lecce | 1-0 | ✗ | 1 |
| 13/05/2024 | Lecce - Udinese | 0-2 | ✗ | 2 |
| 23/10/2023 | Udinese - Lecce | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/04/2023 | Lecce - Udinese | 1-0 | ✗ | 1 |
| 23/12/2022 | Udinese - Lecce | 2-0 | ✗ | 2 |
| 04/11/2022 | Udinese - Lecce | 1-1 | ✓ | 2 |
| 29/07/2020 | Udinese - Lecce | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 5 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 6 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 7 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 8 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 18 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 19 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |