VVWGV
Fiorentina
Fiorentina - ComoUitslag, statistieken & xG
WWWVG
Como
Statistieken en doelpuntenmakers
Fiorentina
42'
Marin Pongračić
1 - 3
Rust (1 - 2)
Como
32'
Mattia Liberali
36'
Nico Paz
56'
Anastasios Douvikas
2.08
xG
1.73
47%
Balbezit
53%
19
Schoten
16
7
Schoten op doel
8
12
Schoten naast
8
11
Hoekschoppen
5
12
Overtredingen
12
4
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
3
0
Rode kaarten
0
Head to Head
5 wedstrijden2.8
Avg Goals
60%
BTTS
100%
Over 1.5
60%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fiorentina | Statistiek | Como |
|---|---|---|
| 1.17 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 2.33 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.76 | ⚡ xG | 2.36 |
| 16.2 | 🔫 Schoten | 22.7 |
| 5.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.7 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 7.7 |
| 67% | 🤝 BTTS | 67% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 7.8 |
Fiorentina
6 gespeeld · 4 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGV | 0.80 |
| Thuis | VVG | 0.33 |
| Uit | VWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 3.5 | 2.67 | 4.34 |
| Voor | 1.17 | 0.67 | 1.67 |
| Tegen | 2.33 | 2 | 2.67 |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
| xG | 1.76 | 1.88 | 1.64 |
| xG tegen | 1.46 | 1.41 | 1.51 |
Como
6 gespeeld · 11 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWVG | 2.00 |
| Thuis | WG | 2.00 |
| Uit | GWWV | 1.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 2.5 | 1.5 | 3 |
| Voor | 1.5 | 1 | 1.75 |
| Tegen | 1 | 0.5 | 1.25 |
| BTTS | 67% | 50% | 75% |
| De '0' | 17% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 50% | 25% |
| xG | 2.36 | 2.5 | 2.3 |
| xG tegen | 1.38 | 1.11 | 1.52 |
Voorspellingen voor Fiorentina – Como
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fiorentina wint FT Resultaat | 33% | 2.99 | 3.25 | +8.56 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.42 | 3.60 | -18.50 | Nee |
| Como wint FT Resultaat | 44% | 2.27 | 2.05 | -9.89 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 56% | 1.78 | 1.75 | -1.93 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 67% | 1.50 | 1.34 | -10.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.01 | -2.01 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.17 | +5.59 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.73 | +27.12 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 53% | 1.88 | 2.53 | +34.39 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.97 | 4.50 | +51.47 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 33.56 | 15.00 | -55.30 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 10% | 10.26 | 5.00 | -51.25 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 27% | 3.77 | 2.29 | -39.27 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 47% | 2.13 | 1.56 | -26.87 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.51 | 1.13 | -25.04 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 73% | 1.37 | 1.55 | +13.37 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 27% | 3.72 | 2.30 | -38.22 | Nee |
| BTTS & Winst Fiorentina Combinatie | 23% | 4.26 | 5.13 | +20.35 | Ja |
| BTTS & Winst Como Combinatie | 30% | 3.33 | 3.75 | +12.61 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.08 | 1.31 | +20.91 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.16 | 1.66 | +43.42 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.28 | 2.20 | +72.26 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 68% | 1.46 | 3.20 | +118.56 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 57% | 1.75 | 3.58 | +104.78 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.99 | 2.90 | -77.67 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.35 | 2.00 | -72.80 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 22% | 4.61 | 1.76 | -61.81 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 32% | 3.15 | 1.42 | -54.99 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 43% | 2.34 | 1.21 | -48.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fiorentina Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.73 | – | – | Nee |
| Como Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.91 | – | – | Nee |
| Fiorentina scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.20 | 2.20 | +0.10 | Ja |
| Como scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.91 | 1.76 | -7.95 | Nee |
| Fiorentina wint nil Win to Nil | 10% | 10.05 | 6.50 | -35.34 | Nee |
| Como wint nil Win to Nil | 14% | 7.18 | 3.90 | -45.67 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Como
Advies: Winner : Como
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.00
1.20
H2H LAATSTE 5
1.80
0.33
THUIS-/UIT PPG
1.75
1.76
XG (THUIS/UIT)
2.36
1.15
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.46
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
17%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fiorentina | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 83% | 50% | 66.5% |
| Over 3.5 | 33% | 17% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 67% | 67% | 67% |
| BTTS & Win | 23.5% | 30% | 26.8% |
| BTTS & Draw | 17% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 64.4% | 64.4% | 64.4% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 0% | 33% |
Trends
- Fiorentina pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (gemiddeld 0.8 per wedstrijd), BTTS viel in 4 van die wedstrijden en ze maakten 7 goals.
- In de laatste 6 wedstrijden van Fiorentina vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Fiorentina was er 4 keer BTTS, en dit seizoen gebeurde dat in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Fiorentina.
- Fiorentina lijkt vandaag te scoren: ze troffen doel in de laatste 4 duels en maakten 7 goals in de laatste 5 wedstrijden.
Trends
- Como pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2 per wedstrijd), met BTTS in 3 van die wedstrijden en 8 goals in totaal.
- Como wil het goede gevoel vasthouden tegen Fiorentina: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- Voorin loopt het bij Como stroef, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Como scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67%) met Como.
- Como moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 8 goals in de laatste 5 duels en zitten dit seizoen op 1.5 goals per wedstrijd.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
V
V
G
Vorm – Uit
1.75
G
W
W
V
Fiorentina
Fiorentina
1 - 1
Napoli
Fiorentina
1 - 2
Torino
Fiorentina
0 - 3
Frosinone
Como
Frosinone
2 - 0
Como
Genoa
1 - 4
Como
Napoli
1 - 2
Como
Udinese
1 - 1
Como
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Franco Mastantuono
xG 3.72
Goals 3
-0.72
M
Mateo Pellegrino Casalanguila
xG 1.67
Goals 2
+0.33
Rolando Mandragora
xG 1.41
Goals 1
-0.41
xG vs Goals
Nico Paz
xG 2.65
Goals 1
-1.65
Anastasios Douvikas
xG 2.64
Goals 2
-0.64
Martin Baturina
xG 2.07
Goals 2
-0.07
Gaat Fiorentina scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Fiorentina scoort.
17%
clean sheet uit
Gaat Como scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Como scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fiorentina | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 83% | 50% |
| Over 3.5 | 33% | 17% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fiorentina | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 83% | 17% |
| Over 2.5 | 33% | 8% |
| Over 3.5 | 17% | 2% |
| Over 4.5 | 9% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David de Gea
2.33
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Butez
1
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fiorentina | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 100% | 84% |
| Over 9 | 33% | 50% | 42% |
| Over 10 | 33% | 50% | 42% |
| Over 11 | 33% | 25% | 29% |
| Over 12 | 33% | 25% | 29% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 4.33 + 7.67 = 12
Hoekschoppen analyse
Fiorentina
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 3.67 |
Verwacht totaal
12
hoekschoppen
Como
| Overall | 7.67 |
| Thuis | 8.5 |
| Uit | 7.25 |
Blessures & schorsingen Fiorentina
F. ParisiKnieblessure
R. SottilRugblessure
A. AttaTwijfelachtig: Verrekte buikspier
L. RanieriTwijfelachtig: Beenblessure
Blessures & schorsingen Como
A. DiaoBovenbeenblessure
M. KeanBeenblessure
Topscorer – Fiorentina
Franco Mastantuono
3
Doelpunten
0
Assists
3
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorer – Como
T. Douvikas
2
Doelpunten
0
Assists
2.2
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fiorentina | Como | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.17 | 22.67 | 19.42 |
| Schotconversie | 7% | 7% | 7% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.17 | 6.67 | 5.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.00 | 16.00 | 13.50 |
| Schoten per goal | 13.86 | 15.11 | 14.49 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 100% | 92% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 100% | 92% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 83% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 83% | 58% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 50% | 34% |
Schoten per speler
Fiorentina
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Franco Mastantuono | 3 | 1.5 | 6 |
| M. Kean | 2 | 2 | 1 |
| A. Guðmundsson | 2 | 1 | 1 |
| A. Atta | 1.8 | 0.6 | 5 |
| A. Njie | 1.5 | 1 | 4 |
| Beto | 1.3 | 0.3 | 4 |
| C. Ndour | 1.2 | 0.3 | 6 |
| Mateo Pellegrino | 1 | 0.3 | 6 |
Como
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Paz | 3.3 | 1.5 | 6 |
| T. Douvikas | 2.2 | 1.3 | 6 |
| M. Baturina | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Assane Diao | 1.3 | 0.5 | 6 |
| Jesús Rodríguez | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Kaiki | 1.3 | 0.5 | 4 |
| M. Kean | 1 | 1 | 3 |
| Yan Couto | 1 | 0.5 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
16.2
22.7
Fiorentina
Como
Schoten op doel
5.2
6.7
Fiorentina
Como
Onderlinge resultaten Fiorentina - Como
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/02/2026 | Como - Fiorentina | 1-2 | ✓ | 3 |
| 27/01/2026 | Fiorentina - Como | 1-3 | ✓ | 4 |
| 21/09/2025 | Fiorentina - Como | 1-2 | ✓ | 3 |
| 16/02/2025 | Fiorentina - Como | 0-2 | ✗ | 2 |
| 24/11/2024 | Como - Fiorentina | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 5 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 6 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 7 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 8 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 18 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 19 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |