WGVWG
Juventus
Juventus - LazioUitslag, statistieken & xG
WWGWW
Lazio
Statistieken en doelpuntenmakers
Juventus
0 - 3
Rust (0 - 1)
Lazio
37'
Oliver Provstgaard
66'
Gustav Isaksen
89'
Fisayo Dele-Bashiru
1.13
xG
1.03
58%
Balbezit
42%
9
Schoten
9
2
Schoten op doel
3
7
Schoten naast
6
5
Hoekschoppen
7
8
Overtredingen
7
6
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
48 wedstrijden2.44
Avg Goals
48%
BTTS
79%
Over 1.5
44%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Juventus | Statistiek | Lazio |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.83 |
| 0.83 | 🥅 Tegengoals | 0.67 |
| 2.05 | ⚡ xG | 1.44 |
| 18.3 | 🔫 Schoten | 13.5 |
| 6.5 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 8.7 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 17% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 59% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 13.7 | 🟨 Overtredingen | 13.2 |
Juventus
6 gespeeld · 11 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVWG | 1.60 |
| Thuis | WGW | 2.33 |
| Uit | WVG | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 33% |
| Gem. goals | 2.33 | 2 | 2.66 |
| Voor | 1.5 | 1.67 | 1.33 |
| Tegen | 0.83 | 0.33 | 1.33 |
| BTTS | 50% | 33% | 67% |
| De '0' | 50% | 67% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.05 | 1.72 | 2.38 |
| xG tegen | 0.85 | 0.76 | 0.94 |
Lazio
6 gespeeld · 16 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWW | 2.60 |
| Thuis | WGW | 2.33 |
| Uit | WWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 83% | 67% | 100% |
| Gem. goals | 2.5 | 3 | 2 |
| Voor | 1.83 | 2 | 1.67 |
| Tegen | 0.67 | 1 | 0.33 |
| BTTS | 50% | 67% | 33% |
| De '0' | 50% | 33% | 67% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.44 | 1.48 | 1.38 |
| xG tegen | 1.48 | 1.42 | 1.54 |
Voorspellingen voor Juventus – Lazio
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Juventus wint FT Resultaat | 47% | 2.12 | 1.57 | -26.00 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.78 | 4.00 | +5.78 | Ja |
| Lazio wint FT Resultaat | 26% | 3.78 | 5.30 | +40.05 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.36 | 1.26 | -7.29 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.89 | 2.38 | +25.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.94 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.26 | -0.18 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.96 | +7.29 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.09 | 2.91 | -5.72 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.11 | 7.00 | +14.52 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.71 | 10.50 | -28.60 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.81 | 3.54 | -26.44 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.21 | 1.98 | -10.39 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.48 | 1.32 | -10.77 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.20 | 1.07 | -10.51 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.90 | +10.03 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 1.82 | -23.40 | Nee |
| BTTS & Winst Juventus Combinatie | 24% | 4.18 | 3.40 | -18.74 | Nee |
| BTTS & Winst Lazio Combinatie | 14% | 6.96 | 10.25 | +47.29 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 92% | 1.08 | 1.23 | +13.53 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 86% | 1.16 | 1.44 | +24.42 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 78% | 1.28 | 2.13 | +66.78 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 68% | 1.46 | 2.19 | +49.58 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 57% | 1.75 | 2.83 | +61.88 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 8% | 12.99 | 3.12 | -75.98 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 14% | 7.35 | 2.50 | -66.00 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 22% | 4.61 | 1.80 | -60.94 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 32% | 3.15 | 1.53 | -51.50 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 43% | 2.34 | 1.32 | -43.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Juventus Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| Lazio Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.31 | – | – | Nee |
| Juventus scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.82 | 1.46 | -19.99 | Nee |
| Lazio scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.53 | 3.03 | +19.68 | Ja |
| Juventus wint nil Win to Nil | 23% | 4.30 | 2.50 | -41.91 | Nee |
| Lazio wint nil Win to Nil | 12% | 8.30 | 9.00 | +8.48 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lazio
Advies: Double chance : draw or Lazio
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.60
VORM LAATSTE 5
2.60
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
2.33
THUIS-/UIT PPG
3.00
2.05
XG (THUIS/UIT)
1.44
0.94
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.77
6.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
0%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Juventus | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 67% | 75% |
| Over 2.5 | 17% | 50% | 33.5% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 0% | 17% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 23.9% | 14.4% | 19.2% |
| BTTS & Draw | 33% | 17% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.4% | 45.4% | 45.4% |
Trends
- Juventus pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 8 goals in totaal.
- Juventus voelt zich thuis de laatste tijd, met een reeks van 3 wedstrijden zonder nederlaag.
- Juventus zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Juventus is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Een paar goals ligt voor de hand, want in de laatste 5 wedstrijden van Juventus vielen er telkens 2 goals of meer.
- Juventus wil het goede gevoel vasthouden tegen Lazio: in de laatste 5 duels verloren ze maar 1 keer, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
Trends
- Lazio pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, gemiddeld 2.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 10 goals in totaal.
- Lazio voelt zich op verplaatsing prima en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Lazio zit in de lift met 6 duels zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 wedstrijden.
- Bij Lazio vielen in de laatste 4 wedstrijden telkens 2 goals of meer.
- Lazio is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Juventus ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 10 goals.
- In de laatste 5 duels van Lazio was er 3 keer BTTS, en dit seizoen viel BTTS in 3 wedstrijden (50% van alle wedstrijden) met Lazio.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
G
W
Vorm – Uit
3
W
W
W
Juventus
Juventus
2 - 0
Atalanta
Juventus
1 - 1
AC Milan
Juventus
2 - 0
Parma
Lazio
Venezia
0 - 2
Lazio
Udinese
1 - 2
Lazio
Bologna
0 - 1
Lazio
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Edon Zhegrova
xG 2.32
Goals 2
-0.32
G
Gleison Bremer
xG 1.59
Goals 2
+0.41
Francisco Conceição
xG 1.54
Goals 1
-0.54
xG vs Goals
Davide Frattesi
xG 2.39
Goals 3
+0.61
Mattia Zaccagni
xG 1.96
Goals 1
-0.96
Tijanni Noslin
xG 1.79
Goals 2
+0.21
Gaat Juventus scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Juventus scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Lazio scoren?
67%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lazio scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Juventus | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 50% |
| Over 3.5 | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Juventus | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 50% |
| Over 1.5 | 17% | 17% |
| Over 2.5 | 17% | 3% |
| Over 3.5 | 1% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 50% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Vicario
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Mandas
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Juventus | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 100% | 84% |
| Over 9 | 33% | 67% | 50% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 33% | 33% | 33% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 8.67 + 4.83 = 13.5
Hoekschoppen analyse
Juventus
| Overall | 8.67 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 10.33 |
Verwacht totaal
13.5
hoekschoppen
Lazio
| Overall | 4.83 |
| Thuis | 4.33 |
| Uit | 5.33 |
Blessures & schorsingen Juventus
J. EkhatorSpierblessure
K. GrabaraKnieblessure
M. LocatelliKnieblessure
A. MilikBuiten de wedstrijdselectie
K. ThuramKnieblessure
K. YildizVoetblessure
Blessures & schorsingen Lazio
A. FurlanettoKnieblessure
A. GudmundssonSchouderblessure
M. CancellieriTwijfelachtig: Beenblessure
F. GattoTwijfelachtig: Blessure
A. MarusicTwijfelachtig: Spierblessure
N. RovellaTwijfelachtig: Kuitblessure
Topscorer – Juventus
Bremer
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorer – Lazio
D. Frattesi
3
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Juventus | Lazio | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.33 | 13.50 | 15.92 |
| Schotconversie | 8% | 14% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.50 | 4.33 | 5.42 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.83 | 9.17 | 10.50 |
| Schoten per goal | 12.22 | 7.36 | 9.79 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 100% | 50% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 50% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 100% | 50% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 17% | 25% |
Schoten per speler
Juventus
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. González | 2 | 0.8 | 5 |
| Douglas Luiz | 1.8 | 0.7 | 6 |
| Francisco Conceição | 1.8 | 0.8 | 6 |
| E. Zhegrova | 1.8 | 1.4 | 5 |
| Kerim-Sam Alajbegović | 1.6 | 0.6 | 5 |
| R. Kolo Muani | 1.5 | 0.7 | 6 |
| P. Sarr | 1.3 | 0.3 | 3 |
| J. David | 1 | — | 1 |
Lazio
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Zaccagni | 2.3 | 1.3 | 6 |
| T. Noslin | 1.2 | 0.8 | 5 |
| M. Cancellieri | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Nuno Tavares | 1.2 | 0.5 | 6 |
| D. Frattesi | 1 | 0.5 | 6 |
| G. Isaksen | 1 | 0.2 | 6 |
| D. Doekhi | 0.8 | — | 4 |
| A. Guðmundsson | 0.7 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
18.3
13.5
Juventus
Lazio
Schoten op doel
6.5
4.3
Juventus
Lazio
Onderlinge resultaten Juventus - Lazio
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Juventus - Lazio | 2-2 | ✓ | 4 |
| 26/10/2025 | Lazio - Juventus | 1-0 | ✗ | 1 |
| 10/05/2025 | Lazio - Juventus | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/10/2024 | Juventus - Lazio | 1-0 | ✗ | 1 |
| 23/04/2024 | Lazio - Juventus | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/04/2024 | Juventus - Lazio | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/03/2024 | Lazio - Juventus | 1-0 | ✗ | 1 |
| 16/09/2023 | Juventus - Lazio | 3-1 | ✓ | 4 |
| 08/04/2023 | Lazio - Juventus | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/02/2023 | Juventus - Lazio | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 9 | +12 | 19 |
| 2 | AS Roma | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | +13 | 17 |
| 3 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 4 | Como | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Frosinone Calcio | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 | +4 | 13 |
| 6 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 7 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 8 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Napoli | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Lecce | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 9 |
| 12 | Sassuolo | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 8 |
| 13 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 14 | Bologna | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 5 |
| 15 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 16 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 17 | Udinese | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 16 | -7 | 4 |
| 18 | Genoa | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 17 | -9 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 16 | -10 | 3 |