VVWWV
Villarreal
Villarreal - ElcheStatistieken, H2H & xG
VGVWG
Elche
Head to Head
16 wedstrijden2.75
Avg Goals
56%
BTTS
63%
Over 1.5
56%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Villarreal | Statistiek | Elche |
|---|---|---|
| 1.63 | ⚽ Doelpunten | 1.38 |
| 1.63 | 🥅 Tegengoals | 2.13 |
| 1.94 | ⚡ xG | 1.38 |
| 15.9 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 6.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 6.8 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 75% | 🤝 BTTS | 75% |
| 75% | 📊 Over 2.5 % | 63% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 13% |
| 38% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 10.6 | 🟨 Overtredingen | 14.3 |
Villarreal
8 gespeeld · 8 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWWV | 1.20 |
| Thuis | VVW | 1.00 |
| Uit | GGVWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 33% | 20% |
| Gem. goals | 3.26 | 4 | 2.8 |
| Voor | 1.63 | 2 | 1.4 |
| Tegen | 1.63 | 2 | 1.4 |
| BTTS | 75% | 100% | 60% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 0% | 40% |
| xG | 1.94 | 2.08 | 1.85 |
| xG tegen | 1.35 | 1.45 | 1.3 |
Elche
8 gespeeld · 6 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWG | 1.00 |
| Thuis | VVVG | 0.25 |
| Uit | GVGW | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 13% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 3.51 | 3.75 | 3.25 |
| Voor | 1.38 | 1 | 1.75 |
| Tegen | 2.13 | 2.75 | 1.5 |
| BTTS | 75% | 50% | 100% |
| De '0' | 13% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 25% | 50% | 0% |
| xG | 1.38 | 1.48 | 1.28 |
| xG tegen | 1.53 | 1.37 | 1.7 |
Voorspellingen voor Villarreal – Elche
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal wint FT Resultaat | 52% | 1.93 | 1.44 | -25.29 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.22 | 4.65 | +10.09 | Ja |
| Elche wint FT Resultaat | 24% | 4.09 | 6.00 | +46.65 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 76% | 1.32 | 1.22 | -7.82 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.08 | 2.75 | +32.33 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.02 | -2.71 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.13 | -3.74 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.56 | 1.47 | -5.61 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.18 | -8.16 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.19 | 3.48 | -16.90 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 21.65 | 20.00 | -7.60 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.75 | 6.00 | -11.14 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.79 | 2.71 | -3.01 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.67 | -3.36 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.28 | -2.57 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 64% | 1.56 | 1.58 | +1.49 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 36% | 2.80 | 2.23 | -20.25 | Nee |
| BTTS & Winst Villarreal Combinatie | 30% | 3.35 | 2.61 | -22.07 | Nee |
| BTTS & Winst Elche Combinatie | 15% | 6.53 | 9.50 | +45.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 91% | 1.10 | 1.21 | +10.11 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 85% | 1.18 | 1.57 | +32.67 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 76% | 1.32 | 1.96 | +48.57 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 65% | 1.53 | 2.55 | +66.51 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 54% | 1.86 | 3.60 | +93.68 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 9% | 11.11 | 3.17 | -71.47 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 16% | 6.45 | 2.54 | -60.63 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 24% | 4.13 | 1.75 | -57.65 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 35% | 2.88 | 1.57 | -45.52 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 46% | 2.16 | 1.25 | -42.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal Clean Sheet Clean Sheet | 27% | 3.75 | – | – | Nee |
| Elche Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.28 | – | – | Nee |
| Villarreal scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.73 | 1.40 | -19.08 | Nee |
| Elche scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.60 | 2.94 | +13.19 | Ja |
| Villarreal wint nil Win to Nil | 22% | 4.54 | 3.00 | -33.92 | Nee |
| Elche wint nil Win to Nil | 9% | 10.97 | 13.00 | +18.51 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Villarreal
Advies: Double chance : Villarreal or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.00
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.94
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.33
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.68
6.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
13%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Villarreal | Elche | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 75% | 88% | 81.5% |
| Over 2.5 | 75% | 63% | 69% |
| Over 3.5 | 63% | 63% | 63% |
| Over 4.5 | 13% | 50% | 31.5% |
| BTTS | 75% | 75% | 75% |
| BTTS & Win | 29.9% | 15.3% | 22.6% |
| BTTS & Draw | 25% | 25% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.7% | 53.7% | 53.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 13% | 13% |
Trends
- Villarreal pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 9 goals in die reeks.
- Villarreal zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Villarreal scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 6 duels (75% van alle wedstrijden) met Villarreal.
Trends
- Elche CF pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 8 goals in totaal.
- Elche CF is de laatste tijd sterk op verplaatsing en is al 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Elche CF is in vorm en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Elche CF vielen aan beide kanten goals in 4 duels, en dit seizoen eindigden 6 wedstrijden (75% van alle wedstrijden) met Elche CF in BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
W
Vorm – Uit
1.25
G
V
G
W
Villarreal
Villarreal
3 - 1
Levante
Villarreal
1 - 2
Real Betis
Villarreal
2 - 3
Deportivo La Coruña
Elche
Espanyol
1 - 3
Elche
Athletic Bilbao
1 - 1
Elche
Racing Santander
3 - 2
Elche
Deportivo La Coruña
1 - 1
Elche
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Georges Mikautadze
xG 3.03
Goals 2
-1.03
Pape Gueye
xG 2.68
Goals 3
+0.32
Nicolas Pépé
xG 2.45
Goals 2
-0.45
xG vs Goals
Fernando Niño Rodriguez
xG 4.35
Goals 5
+0.65
Facundo Buonanotte
xG 1.28
Goals 1
-0.28
Abiel Osorio
xG 1.22
Goals 1
-0.22
Gaat Villarreal scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Villarreal scoort.
13%
clean sheet uit
Gaat Elche scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Elche scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Villarreal | Elche |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 75% | 88% |
| Over 2.5 | 75% | 63% |
| Over 3.5 | 63% | 63% |
| Over 4.5 | 13% | 50% |
| Niet gescoord | 0% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Villarreal | Elche |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 13% | 50% |
| Over 3.5 | 8% | 13% |
| Over 4.5 | 3% | 7% |
| Clean Sheets | 0% | 13% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Gulácsi
1.25
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Dituro
2.13
Tg/Wedstrijd
17
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Villarreal | Elche | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 33% | 25% | 29% |
| Over 9 | 33% | 25% | 29% |
| Over 10 | 33% | 25% | 29% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 6.75 + 4.5 = 11.3
Hoekschoppen analyse
Villarreal
| Overall | 6.75 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 6.6 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Elche
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Villarreal
T. BuchananSpierblessure
N. PepeEye Blessure
P. GulacsiTwijfelachtig: Persoonlijke omstandigheden
Blessures & schorsingen Elche
Geen meldingen.
Topscorer – Villarreal
P. Gueye
3
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Elche
Fer Niño
5
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Villarreal | Elche | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.88 | 11.50 | 13.69 |
| Schotconversie | 10% | 12% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.25 | 4.63 | 5.44 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.63 | 6.88 | 8.26 |
| Schoten per goal | 9.77 | 8.36 | 9.07 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 63% | 82% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 38% | 69% |
| Meer dan 12,5 schoten | 88% | 38% | 63% |
| Meer dan 13,5 schoten | 75% | 25% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 63% | 25% | 44% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 25% | 38% |
| Schoten op doel 3,5+ | 100% | 50% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 88% | 50% | 69% |
| Schoten op doel 5,5+ | 75% | 50% | 63% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 25% | 38% |
Schoten per speler
Villarreal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Mikautadze | 2 | 1.4 | 8 |
| N. Pépé | 1.7 | 1.2 | 6 |
| Ayoze Pérez | 1.4 | 0.9 | 8 |
| Alberto Moleiro | 1.4 | 0.8 | 8 |
| T. Buchanan | 1.3 | 0.6 | 7 |
| P. Gueye | 1.1 | 0.8 | 8 |
| Gerard Moreno | 1 | 0.4 | 7 |
| Logan Costa | 1 | — | 1 |
Elche
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Osorio | 1.6 | 0.6 | 5 |
| F. Buonanotte | 1.4 | 0.8 | 5 |
| Fer Niño | 1.4 | 1.1 | 8 |
| Ali Houary | 1.3 | 0.7 | 3 |
| D. Affengruber | 1 | — | 3 |
| T. Lemar | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Martim Neto | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Tete Morente | 0.8 | 0.1 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
15.9
11.5
Villarreal
Elche
Schoten op doel
6.3
4.6
Villarreal
Elche
Onderlinge resultaten Villarreal - Elche
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/03/2026 | Villarreal - Elche | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/01/2026 | Elche - Villarreal | 1-3 | ✓ | 4 |
| 04/02/2023 | Elche - Villarreal | 3-1 | ✓ | 4 |
| 04/09/2022 | Villarreal - Elche | 4-0 | ✗ | 4 |
| 16/01/2022 | Elche - Villarreal | 1-0 | ✗ | 1 |
| 22/09/2021 | Villarreal - Elche | 4-1 | ✓ | 5 |
| 06/02/2021 | Elche - Villarreal | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/12/2020 | Villarreal - Elche | 0-0 | ✗ | 0 |
| 10/05/2015 | Villarreal - Elche | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/01/2015 | Elche - Villarreal | 2-2 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | +27 | 24 |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | +5 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | +1 | 10 |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 10 | Athletic Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 |
| 12 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 | 6 |
| 18 | Elche | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 | 6 |
| 19 | Valencia | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 5 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |