WGVGV
Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña - LevanteUitslag, statistieken & xG
WGVVG
Levante
Statistieken en doelpuntenmakers
Deportivo La Coruña
63'
Bil Nsongo
1 - 1
Rust (0 - 0)
Levante
82'
Daniel Requena Sánchez
1.42
xG
1.24
46%
Balbezit
54%
13
Schoten
11
5
Schoten op doel
4
8
Schoten naast
7
3
Hoekschoppen
5
17
Overtredingen
12
1
Buitenspel
0
2
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
12 wedstrijden2.58
Avg Goals
58%
BTTS
83%
Over 1.5
58%
Over 2.5
25%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Deportivo La Coruña | Statistiek | Levante |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.57 |
| 1.38 | 🥅 Tegengoals | 2.14 |
| 1.33 | ⚡ xG | 1.33 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 12 |
| 4.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.3 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 88% | 🤝 BTTS | 57% |
| 38% | 📊 Over 2.5 % | 71% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 29% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 14% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 12.1 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Deportivo La Coruña
8 gespeeld · 10 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVGV | 1.00 |
| Thuis | GWVG | 1.25 |
| Uit | GWGV | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 25% | 25% |
| Gem. goals | 2.88 | 2.25 | 3.5 |
| Voor | 1.5 | 1.25 | 1.75 |
| Tegen | 1.38 | 1 | 1.75 |
| BTTS | 88% | 75% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 13% | 25% | 0% |
| xG | 1.33 | 1.35 | 1.31 |
| xG tegen | 1.48 | 1.41 | 1.55 |
Levante
7 gespeeld · 6 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVG | 1.00 |
| Thuis | WVG | 1.33 |
| Uit | VGGV | 0.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 14% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 3.71 | 6.33 | 1.75 |
| Voor | 1.57 | 3.33 | 0.25 |
| Tegen | 2.14 | 3 | 1.5 |
| BTTS | 57% | 100% | 25% |
| De '0' | 29% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 43% | 0% | 75% |
| xG | 1.33 | 2.01 | 0.83 |
| xG tegen | 1.75 | 1.82 | 1.69 |
Voorspellingen voor Deportivo La Coruña – Levante
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo La Coruña wint FT Resultaat | 46% | 2.16 | 2.20 | +1.63 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.43 | 3.50 | +2.13 | Ja |
| Levante wint FT Resultaat | 25% | 4.06 | 3.48 | -14.31 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 75% | 1.33 | 1.33 | +0.26 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.86 | 1.78 | -4.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.01 | -9.25 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 71% | 1.41 | 1.29 | -8.62 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.30 | 1.86 | -19.02 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 23% | 4.44 | 3.25 | -26.75 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 10% | 10.16 | 6.50 | -36.04 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 9.85 | 13.00 | +31.95 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 29% | 3.43 | 3.30 | -3.77 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.77 | 1.96 | +10.66 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 77% | 1.29 | 1.33 | +3.02 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.10 | -0.82 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 49% | 2.04 | 1.67 | -18.20 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 51% | 1.96 | 2.10 | +7.13 | Ja |
| BTTS & Winst Deportivo La Coruña Combinatie | 19% | 5.27 | 3.95 | -24.99 | Nee |
| BTTS & Winst Levante Combinatie | 11% | 9.12 | 6.25 | -31.50 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.20 | -34.36 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.52 | -38.14 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 1.98 | -43.97 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.38 | -56.21 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 2.92 | -67.30 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 3.15 | +42.69 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.57 | +52.40 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.95 | +39.82 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.56 | +27.30 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.32 | +17.22 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo La Coruña Clean Sheet Clean Sheet | 37% | 2.68 | – | – | Nee |
| Levante Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.20 | – | – | Nee |
| Deportivo La Coruña scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.76 | -4.96 | Nee |
| Levante scoort eerst Eerste Goal | 37% | 2.70 | 2.30 | -14.67 | Nee |
| Deportivo La Coruña wint nil Win to Nil | 27% | 3.68 | 3.75 | +2.02 | Ja |
| Levante wint nil Win to Nil | 14% | 7.32 | 6.00 | -18.04 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Deportivo La Coruna
Advies: Double chance : Deportivo La Coruna or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.00
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.25
THUIS-/UIT PPG
0.50
1.33
XG (THUIS/UIT)
1.33
1.54
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.79
4.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.3
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
25%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Deportivo La Coruña | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 71% | 85.5% |
| Over 1.5 | 88% | 71% | 79.5% |
| Over 2.5 | 38% | 71% | 54.5% |
| Over 3.5 | 38% | 57% | 47.5% |
| Over 4.5 | 25% | 43% | 34% |
| BTTS | 88% | 57% | 72.5% |
| BTTS & Win | 19% | 11% | 15% |
| BTTS & Draw | 50% | 14% | 32% |
| BTTS & Over 2.5 | 35.2% | 35.2% | 35.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 14% | 14% |
Trends
- Deportivo La Coruña pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 7 goals in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Deportivo La Coruña viel BTTS 4 keer, en dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (88% van alle wedstrijden) met Deportivo La Coruña.
Trends
- Levante UD pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 11 goals in die reeks.
- De laatste 3 wedstrijden van Levante UD eindigden telkens met 3+ goals en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er in totaal 23 goals, dus kan Deportivo La Coruña vandaag ook meedoen in de score?
- Levante UD bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (43%), maar maakte in de laatste 5 duels wel 11 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Levante UD scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (57% van alle wedstrijden) met Levante UD.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
G
W
V
G
Vorm – Uit
0.5
V
G
G
V
Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña
1 - 1
Real Betis
Deportivo La Coruña
0 - 1
Sevilla
Deportivo La Coruña
3 - 1
Valencia
Deportivo La Coruña
1 - 1
Elche
Levante
Villarreal
3 - 1
Levante
Málaga CF
0 - 0
Levante
Osasuna
0 - 0
Levante
Espanyol
3 - 0
Levante
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Pierre-Emerick Aubameyang
xG 4.57
Goals 5
+0.43
Mario Soriano Carreño
xG 1.19
Goals 1
-0.19
Yeremay Hernández Cubas
xG 1.17
Goals 1
-0.17
xG vs Goals
Iván Romero
xG 3.37
Goals 3
-0.37
Roger Brugué Ayguadé
xG 3.07
Goals 3
-0.07
A
Adrián De La Fuente
xG 2.12
Goals 2
-0.12
Gaat Deportivo La Coruña scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Deportivo La Coruña scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Levante scoren?
0%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Levante scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Deportivo La Coruña | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 71% |
| Over 1.5 | 88% | 71% |
| Over 2.5 | 38% | 71% |
| Over 3.5 | 38% | 57% |
| Over 4.5 | 25% | 43% |
| Niet gescoord | 0% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Deportivo La Coruña | Levante |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 71% |
| Over 1.5 | 25% | 71% |
| Over 2.5 | 13% | 56% |
| Over 3.5 | 5% | 14% |
| Over 4.5 | 1% | 7% |
| Clean Sheets | 0% | 29% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Leo Román
1.38
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Ryan
1.5
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Deportivo La Coruña | Levante | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 50% | 50% | 50% |
| Over 10 | 25% | 25% | 25% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 25% | 25% | 25% |
| Over 13 | 25% | 0% | 13% |
| Over 14 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 5.5 + 3.29 = 8.8
Hoekschoppen analyse
Deportivo La Coruña
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5.5 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
8.8
hoekschoppen
Levante
| Overall | 3.29 |
| Thuis | 4.33 |
| Uit | 2.5 |
Blessures & schorsingen Deportivo La Coruña
L. AmatucciRode kaart (geschorst)
P. AubameyangKnieblessure
M. CasadoCollarbone Blessure
Z. EddahchouriPolsblessure
Blessures & schorsingen Levante
K. Etta EyongSpierblessure
A. PrimoSchouderblessure
H. SoteloKnieblessure
Topscorer – Deportivo La Coruña
P. Aubameyang
5
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Levante
Brugui
3
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Deportivo La Coruña | Levante | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.50 | 12.00 | 11.75 |
| Schotconversie | 13% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.25 | 4.29 | 4.27 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.25 | 7.71 | 7.48 |
| Schoten per goal | 7.67 | 7.64 | 7.65 |
| Meer dan 10,5 schoten | 38% | 71% | 55% |
| Meer dan 11,5 schoten | 25% | 43% | 34% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 43% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 28% | 27% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 28% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 28% | 27% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 43% | 47% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 43% | 34% |
| Schoten op doel 5,5+ | 25% | 43% | 34% |
| Schoten op doel 6,5+ | 25% | 43% | 34% |
Schoten per speler
Deportivo La Coruña
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Aubameyang | 2 | 1.4 | 7 |
| Jonathan Asp Jensen | 1.2 | 1 | 6 |
| B. Nsongo | 1 | 0.4 | 8 |
| J. Giménez | 0.8 | 0.2 | 5 |
| Mario Soriano | 0.8 | 0.3 | 8 |
| G. Quagliata | 0.6 | 0.1 | 8 |
| Riki Rodríguez | 0.6 | 0.2 | 5 |
| B. Ede | 0.6 | — | 5 |
Levante
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Brugui | 2.5 | 1 | 6 |
| Iván Romero | 1.9 | 1.1 | 8 |
| Dela | 1.1 | 0.6 | 8 |
| Jon Ander Olasagasti | 0.9 | 0.4 | 8 |
| T. Fernández | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Etta Eyong | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Nacho Pérez | 0.4 | 0.3 | 7 |
| Víctor García | 0.3 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
12
Deportivo La Coruña
Levante
Schoten op doel
4.3
4.3
Deportivo La Coruña
Levante
Onderlinge resultaten Deportivo La Coruña - Levante
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/01/2025 | Deportivo La Coruña - Levante | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/10/2024 | Levante - Deportivo La Coruña | 2-1 | ✓ | 3 |
| 27/01/2018 | Deportivo La Coruña - Levante | 2-2 | ✓ | 4 |
| 26/08/2017 | Levante - Deportivo La Coruña | 2-2 | ✓ | 4 |
| 19/03/2016 | Deportivo La Coruña - Levante | 2-1 | ✓ | 3 |
| 07/11/2015 | Levante - Deportivo La Coruña | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/05/2015 | Deportivo La Coruña - Levante | 2-0 | ✗ | 2 |
| 09/01/2015 | Levante - Deportivo La Coruña | 0-0 | ✗ | 0 |
| 13/04/2013 | Levante - Deportivo La Coruña | 0-4 | ✗ | 4 |
| 18/11/2012 | Deportivo La Coruña - Levante | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | +27 | 24 |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | +5 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | +11 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 13 |
| 7 | Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | +4 | 11 |
| 8 | Real Club Deportivo de La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | +1 | 10 |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 |
| 10 | Athletic Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 |
| 12 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 8 |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 8 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 8 |
| 17 | Levante | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 | 6 |
| 18 | Elche | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 | 6 |
| 19 | Valencia | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 5 |
| 20 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |