WVVVV
Bologna
Bologna - SassuoloStatistieken, H2H & xG
VWVWG
Sassuolo
Head to Head
22 wedstrijden2.68
Avg Goals
64%
BTTS
77%
Over 1.5
50%
Over 2.5
23%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Bologna | Statistiek | Sassuolo |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.12 | ⚡ xG | 1.41 |
| 10.3 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 3.2 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 4 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 70% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 9.4 |
Bologna
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVV | 0.60 |
| Thuis | WWWVV | 1.80 |
| Uit | VV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 38% | 0% |
| Gem. goals | 3 | 3.51 | 1 |
| Voor | 1.3 | 1.63 | — |
| Tegen | 1.7 | 1.88 | 1 |
| BTTS | 50% | 63% | 0% |
| De '0' | 10% | 13% | 0% |
| Niet gescoord | 40% | 25% | 100% |
| xG | 1.12 | 1.16 | 1.02 |
| xG tegen | 1.27 | 1.16 | 1.48 |
Sassuolo
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWG | 1.40 |
| Thuis | GVWWG | 1.60 |
| Uit | VVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 43% | 0% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.29 | 3 |
| Voor | 1.6 | 1.86 | 1 |
| Tegen | 1.6 | 1.43 | 2 |
| BTTS | 70% | 71% | 67% |
| De '0' | 20% | 29% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 14% | 33% |
| xG | 1.41 | 1.47 | 1.24 |
| xG tegen | 1.4 | 1.42 | 1.38 |
Voorspellingen voor Bologna – Sassuolo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bologna wint FT Resultaat | 28% | 3.52 | 2.00 | -43.21 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.98 | 3.38 | -15.14 | Nee |
| Sassuolo wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 3.75 | +74.37 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 54% | 1.87 | 1.35 | -27.77 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 72% | 1.40 | 1.82 | +30.31 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.31 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.33 | +10.99 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 2.10 | +28.65 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.57 | 3.50 | +36.36 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.69 | 7.00 | +49.17 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.01 | 9.00 | -52.66 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 6.04 | 2.96 | -51.01 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.58 | 1.85 | -28.33 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.29 | -21.26 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.08 | -15.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.81 | +14.45 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.72 | 1.93 | -29.03 | Nee |
| BTTS & Winst Bologna Combinatie | 17% | 5.87 | 3.95 | -32.69 | Nee |
| BTTS & Winst Sassuolo Combinatie | 26% | 3.80 | 7.50 | +97.63 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.34 | +8.00 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.64 | +14.80 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 2.25 | +30.27 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 2.79 | +26.67 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 3.27 | +10.53 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 2.75 | -46.65 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.05 | -38.50 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 1.65 | -30.54 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.36 | -25.74 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.21 | -19.90 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Bologna Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 6.02 | 2.55 | -57.61 | Nee |
| Sassuolo Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.94 | 3.95 | +0.37 | Ja |
| Bologna scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.41 | 1.69 | -29.87 | Nee |
| Sassuolo scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.84 | 2.49 | +35.21 | Ja |
| Bologna wint nil Win to Nil | 11% | 8.80 | 3.35 | -61.94 | Nee |
| Sassuolo wint nil Win to Nil | 20% | 4.96 | 6.00 | +20.89 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bologna
Advies: Combo Double chance : Bologna or draw and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.40
1.80
H2H LAATSTE 5
0.60
1.38
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.12
XG (THUIS/UIT)
1.41
1.27
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
3.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
13%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
63%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Bologna | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 40% | 30% |
| BTTS | 50% | 70% | 60% |
| BTTS & Win | 17% | 26.4% | 21.7% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.8% | 51.8% | 51.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.8
W
W
W
V
V
Vorm – Uit
0
V
V
V
Bologna
Bologna
0 - 1
Lazio
Bologna
1 - 4
Pisa
Bologna
3 - 1
SC Cambuur
Bologna
2 - 0
Iraklis 1908
Bologna
1 - 1
1. FC Heidenheim
Sassuolo
Atalanta
2 - 1
Sassuolo
FC Augsburg
3 - 2
Sassuolo
Trento
2 - 0
Sassuolo
Parma
1 - 0
Sassuolo
Torino
2 - 1
Sassuolo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Nicolò Cambiaghi
xG 0.37
Goals 1
+0.63
Jens Odgaard
xG 0.33
Goals 1
+0.67
Lewis Ferguson
xG 0.28
Goals 0
-0.28
xG vs Goals
Cristian Volpato
xG 2.25
Goals 3
+0.75
Cas Odenthal
xG 2.10
Goals 1
-1.10
Domenico Berardi
xG 2.03
Goals 1
-1.03
Gaat Bologna scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Bologna scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Sassuolo scoren?
13%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Sassuolo scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Bologna | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Bologna | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 80% |
| Over 1.5 | 30% | 40% |
| Over 2.5 | 30% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 10% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 10% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Łukasz Skorupski
0.71
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Arijanet Murić
0.75
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Bologna | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 67% | 71% |
| Over 7 | 50% | 67% | 59% |
| Over 8 | 50% | 33% | 42% |
| Over 9 | 50% | 33% | 42% |
| Over 10 | 50% | 33% | 42% |
| Over 11 | 50% | 33% | 42% |
| Over 12 | 50% | 33% | 42% |
| Over 13 | 25% | 33% | 29% |
| Over 14 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4 + 4.3 = 8.3
Hoekschoppen analyse
Bologna
| Overall | 4 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 2 |
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Sassuolo
| Overall | 4.3 |
| Thuis | 3.86 |
| Uit | 5.33 |
Blessures & schorsingen Bologna
O. El AzzouziBovenbeenblessure
R. OrsoliniBlessure
Blessures & schorsingen Sassuolo
D. BolocaSpierblessure
F. CandeKnieblessure
I. KoneBeenbreuk
Y. PazKnieblessure
E. PieragnoloKnieblessure
S. WalukiewiczSpierblessure
Topscorer – Bologna
T. Dallinga
2
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorer – Sassuolo
Cristian Volpato
3
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Bologna | Sassuolo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.33 | 11.50 | 10.92 |
| Schotconversie | 6% | 14% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.17 | 4.20 | 3.69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.17 | 7.30 | 7.23 |
| Schoten per goal | 15.50 | 7.19 | 11.35 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 40% | 54% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 40% | 29% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 30% | 24% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 40% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 30% | 15% |
Schoten per speler
Bologna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Roberto Piccoli | 2 | 0.5 | 2 |
| Federico Bernardeschi | 1 | 0.7 | 7 |
| Jens Odgaard | 1 | 0.2 | 5 |
| Jonathan Rowe | 1 | 0.8 | 4 |
| Remo Freuler | 1 | — | 2 |
| Nicolò Cambiaghi | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Lewis Ferguson | 0.6 | 0.2 | 5 |
| S. Castro | 0.5 | 0.3 | 4 |
Sassuolo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Armand Laurienté | 2.6 | 1 | 5 |
| Kieron Bowie | 2 | 0.8 | 4 |
| Kristian Thorstvedt | 1.3 | 0.3 | 3 |
| Cristian Volpato | 1.3 | 1.3 | 4 |
| Simone Cinquegrano | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Vasilije Adžić | 1 | 1 | 3 |
| Cas Odenthal | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Benjamín Domínguez | 0.8 | 0.5 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
10.3
11.5
Bologna
Sassuolo
Schoten op doel
3.2
4.2
Bologna
Sassuolo
Onderlinge resultaten Bologna - Sassuolo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 15/03/2026 | Sassuolo - Bologna | 0-1 | ✗ | 1 |
| 28/12/2025 | Bologna - Sassuolo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 03/02/2024 | Bologna - Sassuolo | 4-2 | ✓ | 6 |
| 28/10/2023 | Sassuolo - Bologna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 08/05/2023 | Sassuolo - Bologna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 12/11/2022 | Bologna - Sassuolo | 3-0 | ✗ | 3 |
| 15/05/2022 | Bologna - Sassuolo | 1-3 | ✓ | 4 |
| 22/12/2021 | Sassuolo - Bologna | 0-3 | ✗ | 3 |
| 20/02/2021 | Sassuolo - Bologna | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/10/2020 | Bologna - Sassuolo | 3-4 | ✓ | 7 |