VWVVV
Parma

Parma - MonzaStatistieken, H2H & xG

VWVVW
Monza
⚔️

Head to Head

4 wedstrijden
Parma
(25%)
4
Wedstrijden
Monza
(0%)
25%
75%
1 Winsten
3 Gelijke Spelen
(75%)
0 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Parma en Monza laten zien dat Parma in de afgelopen 4 ontmoetingen 1 keer heeft gewonnen, Monza 0 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. Parma scoorde 4 doelpunten en Monza 3.
1.75
Avg Goals
75%
BTTS
75%
Over 1.5
25%
Over 2.5
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Parma Statistiek Monza
0.7 ⚽ Doelpunten 1.7
1.3 🥅 Tegengoals 1.7
1.07 ⚡ xG 1.64
8.2 🔫 Schoten 14.7
3.1 🎯 Schoten op doel 5.7
4.1 🚩 Corners 5.3
30% 🤝 BTTS 60%
10% 📊 Over 2.5 % 70%
20% 🧤 Clean sheet % 30%
0% 🧤 Gescoord in beide helften 30%
45% ⚽ Balbezit 45%
12.7 🟨 Overtredingen 12.2

Parma

10 wedstrijden (laatste 10) · 8 pts
VormResultatenPPG
Totaal VWVVV 0.60
Thuis GVWVV 0.80
Uit VV 0.40
TotaalThuisUit
Winst %20%25%0%
Gem. goals22.131.5
Voor0.70.88
Tegen1.31.251.5
BTTS30%38%0%
De '0'20%25%0%
Niet gescoord50%38%100%
xG1.071.220.46
xG tegen1.411.212.23

Monza

10 wedstrijden (laatste 10) · 14 pts
VormResultatenPPG
Totaal VWVVW 1.20
Thuis GWVWV 1.40
Uit VGWVW 1.40
TotaalThuisUit
Winst %40%40%40%
Gem. goals3.43.43.4
Voor1.71.81.6
Tegen1.71.61.8
BTTS60%60%60%
De '0'30%20%40%
Niet gescoord10%20%0%
xG1.641.761.52
xG tegen1.331.21.46
🔮

Voorspellingen voor Parma – Monza

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Parma wint
FT Resultaat
23%4.442.50-43.75Nee
Gelijkspel
FT Resultaat
38%2.673.10+16.25Ja
Monza wint
FT Resultaat
40%2.502.95+18.00Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
60%1.671.33-20.20Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
78%1.291.44+11.60Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.04+4.00Ja
Over 1.5
Goals Over/Under
50%2.001.40-30.00Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
50%2.002.30+15.00Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
50%2.004.33+116.50Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
50%2.008.80+340.00Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
0%6.80Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
50%2.002.56+28.00Ja
Under 2.5
Goals Over/Under
50%2.001.58-21.00Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
50%2.001.18-41.00Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
50%2.001.01-49.50Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
50%2.001.96-2.00Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
50%2.001.80-10.00Nee
BTTS & Winst Parma
Combinatie
0%6.00Nee
BTTS & Winst Monza
Combinatie
10%10.006.50-35.00Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.581%1.231.54+25.36Ja
Corners Over 8.571%1.411.97+39.87Ja
Corners Over 9.559%1.692.50+47.75Ja
Corners Over 10.547%2.143.25+51.78Ja
Corners Over 11.535%2.864.60+61.00Ja
Corners Under 7.519%5.382.20-59.08Nee
Corners Under 8.529%3.451.75-49.25Nee
Corners Under 9.541%2.441.40-42.74Nee
Corners Under 10.553%1.881.21-35.51Nee
Corners Under 11.565%1.541.11-27.85Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Parma Clean Sheet
Clean Sheet
25%4.002.70-32.50Nee
Monza Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.503.00+20.00Ja
Parma wint nil
Win to Nil
6%17.863.90-78.16Nee
Monza wint nil
Win to Nil
16%6.254.50-28.00Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Parma
Advies: Double chance : Parma or draw
35%
WINSTKANS
30%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.00
1.50
H2H LAATSTE 5
0.75
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.07
XG (THUIS/UIT)
1.64
1.41
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.33
3.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.7
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
13%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsParmaMonzaGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 70% 90% 80%
Over 2.5 10% 70% 40%
Over 3.5 10% 50% 30%
Over 4.5 10% 30% 20%
BTTS 30% 60% 45%
BTTS & Win 0% 10% 10%
BTTS & Draw 20% 20% 20%
BTTS & Over 2.5 10% 60% 35%
BTTS No & Over 2.5 0% 10% 10%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.8
G V W V V
Beide teams zijn gelijkwaardig Monza is 50% beter in PPG
Vorm – Uit
1.4
V G W V W

Parma

Parma 0 - 2 Cremonese
Parma 0 - 1 Cagliari
Parma 2 - 0 Catania
Parma 0 - 2 Sampdoria
Parma 1 - 1 Iraklis 1908

Monza

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Parma
Emanuele Valeri
xG 0.36 Goals 0 -0.36
El Bilal Touré
xG 0.19 Goals 0 -0.19

xG vs Goals

Monza
G
Gustavo Miguel Pereira De Sousa
xG 1.60 Goals 2 +0.40
Andrea Colpani
xG 0.72 Goals 1 +0.28
Samuele Birindelli
xG 0.28 Goals 0 -0.28

Gaat Parma scoren?

62%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Parma scoort.
40%
clean sheet uit

Gaat Monza scoren?

25%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monza scoort.
100%
gescoord uit

Goals gescoord

0.7 Doelpunten / Wedstrijd
1.7 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Parma Monza
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 70% 90%
Over 2.5 10% 70%
Over 3.5 10% 50%
Over 4.5 10% 30%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.3 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Parma Monza
Over 0.5 80% 70%
Over 1.5 40% 60%
Over 2.5 10% 30%
Over 3.5 4% 10%
Over 4.5 1% 3%
Clean Sheets 20% 30%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Parma

Goals per 15 min

Monza

Keeper

Parma
Edoardo Corvi
Edoardo Corvi
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
2
Clean Sheets

Keeper

Monza
S. Pizzignacco
S. Pizzignacco
4
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Parma Monza Gemiddeld
Over 6 75% 60% 68%
Over 7 75% 40% 58%
Over 8 50% 40% 45%
Over 9 25% 40% 33%
Over 10 13% 40% 27%
Over 11 13% 40% 27%
Over 12 13% 40% 27%
Over 13 13% 20% 17%
Over 14 13% 20% 17%
Verwacht totaal: 4.1 + 5.3 = 9.4
🚩

Hoekschoppen analyse

Parma
Overall4.1
Thuis4.63
Uit2
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Monza
Overall5.3
Thuis4.8
Uit5.8
🚑

Blessures & schorsingen Parma

  • A. BernabeBuiten de wedstrijdselectie
  • O. DialloBlessure
  • H. Nicolussi CavigliaLiesblessure
🚑

Blessures & schorsingen Monza

  • P. CiurriaBuiten de wedstrijdselectie
  • M. PessinaKnieblessure
  • I. ToureKneuzing
  • G. VarelaBovenbeenblessure
  • J. ZiolkowskiVoetblessure

Topscorer – Parma

Simone Lontani
Simone Lontani
2
Doelpunten
0
Assists
0.8
Schoten/W
0.6
SoD/W

Topscorer – Monza

Gustavo Varela
Gustavo Varela
2
Doelpunten
0
Assists
2.5
Schoten/W
1
SoD/W

Topscorers

Parma
Simone Lontani 2
M. Pellegrino 1
D. Mikolajewski 1
Rachid Kouda 1

Topscorers

Monza
Gustavo Varela 2
A. Colpani 1

Assists

Parma
Pontus Almqvist 1
El Bilal Touré 1

Assists

Monza
Ricardo Mangas 1
M. Mout 1
E. Akinsanmiro 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Parma Monza Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 8.20 14.70 11.45
Schotconversie 9% 12% 11%
Schoten op doel per wedstrijd 3.10 5.70 4.40
Schoten naast per wedstrijd 5.10 9.00 7.05
Schoten per goal 11.71 8.65 10.18
Meer dan 10,5 schoten 40% 60% 50%
Meer dan 11,5 schoten 30% 60% 45%
Meer dan 12,5 schoten 20% 60% 40%
Meer dan 13,5 schoten 10% 60% 35%
Meer dan 14,5 schoten 10% 50% 30%
Meer dan 15,5 schoten 10% 40% 25%
Schoten op doel 3,5+ 20% 80% 50%
Schoten op doel 4,5+ 10% 70% 40%
Schoten op doel 5,5+ 10% 40% 25%
Schoten op doel 6,5+ 10% 30% 20%
🔫

Schoten per speler

Parma

Speler Sch/W SoD/W W
Hans Nicolussi Cavig… 3 1 1
David Romero 2.5 1.5 2
Adrián Bernabé 1 0.7 3
Giovanni Fabbian 1 1 1
Simone Lontani 0.8 0.6 5
M. Pellegrino 0.8 0.3 4
Lautaro Valenti 0.7 3
Nesta Elphege 0.7 0.3 3

Monza

Speler Sch/W SoD/W W
Gustavo Varela 2.5 1 2
A. Colpani 1 0.5 2
S. Birindelli 1 1 2
A. Carboni 1 0.5 2
N. Galazzi 1 1
Dany Mota 1 1
M. Folorunsho 1 1
P. Cutrone 0.5 2
🔫

Schoten

Totaal schoten
8.2
14.7
Parma Monza
Schoten op doel
3.1
5.7
Parma Monza
📋

Onderlinge resultaten Parma - Monza

DatumUitslagBTTSGoals
15/03/2025 Monza - Parma 1-1 2
28/12/2024 Parma - Monza 2-1 3
02/03/2022 Monza - Parma 1-1 2
17/10/2021 Parma - Monza 0-0 0