VWVWG
Frosinone
Frosinone - VeneziaStatistieken, H2H & xG
VWVVV
Venezia
Head to Head
11 wedstrijden2.55
Avg Goals
64%
BTTS
91%
Over 1.5
55%
Over 2.5
9%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Frosinone | Statistiek | Venezia |
|---|---|---|
| 1.9 | ⚽ Doelpunten | 1.9 |
| 0.8 | 🥅 Tegengoals | 1.4 |
| 1.59 | ⚡ xG | 1.92 |
| 13.8 | 🔫 Schoten | 17.2 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 6.7 |
| 5.7 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 40% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 63% |
| 17.6 | 🟨 Overtredingen | 10.8 |
Frosinone
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVWG | 1.40 |
| Thuis | GGVWV | 1.00 |
| Uit | WWG | 2.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 43% | 67% |
| Gem. goals | 2.7 | 3 | 2 |
| Voor | 1.9 | 2 | 1.67 |
| Tegen | 0.8 | 1 | 0.33 |
| BTTS | 50% | 57% | 33% |
| De '0' | 40% | 29% | 67% |
| Niet gescoord | 10% | 14% | 0% |
| xG | 1.59 | 1.59 | 1.56 |
| xG tegen | 1.4 | 1.28 | 1.68 |
Venezia
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVV | 0.60 |
| Thuis | WWWV | 2.25 |
| Uit | GWVVV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 75% | 33% |
| Gem. goals | 3.3 | 2.75 | 3.67 |
| Voor | 1.9 | 1.75 | 2 |
| Tegen | 1.4 | 1 | 1.67 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 40% | 50% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 1.92 | 2.25 | 1.69 |
| xG tegen | 1.26 | 1.14 | 1.33 |
Voorspellingen voor Frosinone – Venezia
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Frosinone wint FT Resultaat | 47% | 2.15 | 2.65 | +23.23 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 12% | 8.33 | 3.40 | -59.20 | Nee |
| Venezia wint FT Resultaat | 42% | 2.41 | 2.55 | +5.82 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 59% | 1.71 | 1.29 | -24.54 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 54% | 1.87 | 1.40 | -25.10 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.04 | +4.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.25 | -37.50 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.87 | +30.90 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.63 | 3.10 | +17.80 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 23% | 4.35 | 6.50 | +49.50 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 3.80 | +90.00 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 30% | 3.33 | 1.90 | -43.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.36 | -15.68 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.10 | -15.30 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 45% | 2.22 | 1.67 | -24.85 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 55% | 1.82 | 2.23 | +22.65 | Ja |
| BTTS & Winst Frosinone Combinatie | 10% | 10.00 | 4.17 | -58.30 | Nee |
| BTTS & Winst Venezia Combinatie | 10% | 10.00 | 4.10 | -59.00 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 72% | 1.39 | 1.23 | -11.32 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 60% | 1.68 | 1.49 | -11.20 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 47% | 2.15 | 1.70 | -20.95 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 34% | 2.92 | 2.40 | -17.92 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 24% | 4.22 | 2.88 | -31.74 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 28% | 3.58 | 3.07 | -14.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 40% | 2.48 | 2.38 | -3.85 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 54% | 1.87 | 1.95 | +4.33 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 66% | 1.52 | 1.52 | +0.02 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 76% | 1.31 | 1.26 | -3.86 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Frosinone Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.45 | 3.55 | +2.95 | Ja |
| Venezia Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | 3.40 | +12.20 | Ja |
| Frosinone wint nil Win to Nil | 14% | 7.41 | 5.00 | -32.50 | Nee |
| Venezia wint nil Win to Nil | 14% | 7.30 | 4.60 | -36.98 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Frosinone
Advies: Combo Winner : Frosinone and -3.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
0.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.57
THUIS-/UIT PPG
1.17
1.59
XG (THUIS/UIT)
1.92
1.40
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.26
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.7
29%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
57%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Frosinone | Venezia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 100% | 85% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 50% | 40% | 45% |
| BTTS & Win | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 30% | 40% | 35% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
G
V
W
V
Vorm – Uit
0.8
G
W
V
V
V
Frosinone
Frosinone
0 - 1
Juventus
Frosinone
4 - 1
Juve Stabia
Frosinone
1 - 2
Lazio
Frosinone
2 - 2
Benevento
Frosinone
1 - 1
Sambenedettese
Venezia
Udinese
2 - 1
Venezia
AC Milan
2 - 0
Venezia
Brest
2 - 2
Venezia
Saint Etienne
4 - 3
Venezia
Galatasaray
0 - 3
Venezia
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Antonio Raimondo
xG 2.87
Goals 4
+1.13
Gabriele Bracaglia
xG 1.72
Goals 1
-0.72
Ilario Monterisi
xG 0.55
Goals 0
-0.55
xG vs Goals
Akor Adams
xG 0.83
Goals 3
+2.17
Thierry Correia
xG 0.61
Goals 1
+0.39
Gianluca Busio
xG 0.36
Goals 2
+1.64
Gaat Frosinone scoren?
86%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Frosinone scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Venezia scoren?
29%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Venezia scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Frosinone | Venezia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Frosinone | Venezia |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 60% |
| Over 1.5 | 20% | 60% |
| Over 2.5 | 5% | 10% |
| Over 3.5 | 1% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 40% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lorenzo Palmisani
0.33
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
2
Clean Sheets
Keeper
Filip Stanković
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
1
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Frosinone | Venezia | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 71% | 67% | 69% |
| Over 7 | 71% | 33% | 52% |
| Over 8 | 56% | 33% | 45% |
| Over 9 | 43% | 33% | 38% |
| Over 10 | 43% | 17% | 30% |
| Over 11 | 28% | 17% | 23% |
| Over 12 | 28% | 0% | 14% |
| Over 13 | 28% | 0% | 14% |
| Over 14 | 14% | 0% | 7% |
Verwacht totaal: 5.7 + 5.3 = 11
Hoekschoppen analyse
Frosinone
| Overall | 5.7 |
| Thuis | 5.57 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
11
hoekschoppen
Venezia
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 7.5 |
| Uit | 3.83 |
Blessures & schorsingen Frosinone
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Venezia
A. AdoranteHernia
T. BasicVoetblessure
B. FranjicBlessure
M. SverkoHeupblessure
Topscorer – Frosinone
Antonio Raimondo
4
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Venezia
Lion Lauberbach
4
Doelpunten
1
Assists
1.7
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Frosinone | Venezia | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.80 | 17.20 | 15.50 |
| Schotconversie | 14% | 11% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.10 | 6.70 | 5.90 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.70 | 10.50 | 9.60 |
| Schoten per goal | 7.26 | 9.05 | 8.16 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 80% | 85% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 70% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 70% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 50% | 45% |
Schoten per speler
Frosinone
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Farès Ghedjemis | 2 | 0.5 | 2 |
| Tomáš Bobček | 2 | 1 | 1 |
| Anouar El Azzouzi | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Antonio Raimondo | 1.3 | 0.8 | 6 |
| Ilario Monterisi | 1.2 | 0.4 | 5 |
| Giorgi Kvernadze | 1.2 | 0.5 | 6 |
| Luis Hasa | 1 | 0.5 | 2 |
| Daniel Bîrligea | 1 | 1 | 2 |
Venezia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Issa Doumbia | 3 | 1 | 1 |
| John Yeboah | 1.8 | 0.8 | 5 |
| Lion Lauberbach | 1.7 | 1 | 3 |
| Akor Adams | 1.6 | 1 | 5 |
| Kike Pérez | 1.2 | 0.7 | 6 |
| Gianluca Busio | 1 | 0.5 | 6 |
| M. Compagnon | 1 | 0.5 | 2 |
| Ridgeciano Haps | 0.8 | 0.6 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
13.8
17.2
Frosinone
Venezia
Schoten op doel
5.1
6.7
Frosinone
Venezia
Onderlinge resultaten Frosinone - Venezia
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/02/2026 | Frosinone - Venezia | 1-2 | ✓ | 3 |
| 04/10/2025 | Venezia - Frosinone | 3-0 | ✗ | 3 |
| 05/03/2023 | Frosinone - Venezia | 3-0 | ✗ | 3 |
| 14/10/2022 | Venezia - Frosinone | 1-3 | ✓ | 4 |
| 15/08/2021 | Venezia - Frosinone | 1-1 | ✓ | 2 |
| 06/02/2021 | Frosinone - Venezia | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/10/2020 | Venezia - Frosinone | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/02/2020 | Venezia - Frosinone | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/09/2019 | Frosinone - Venezia | 1-1 | ✓ | 2 |
| 29/03/2018 | Frosinone - Venezia | 2-1 | ✓ | 3 |