GVGVV
Valencia
Valencia - FC BarcelonaStatistieken, H2H & xG
WWWWW
FC Barcelona
Head to Head
42 wedstrijden3.48
Avg Goals
64%
BTTS
83%
Over 1.5
62%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Valencia | Statistiek | FC Barcelona |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 2.8 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.28 | ⚡ xG | 1.89 |
| 11.1 | 🔫 Schoten | 16.4 |
| 3.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.4 |
| 3 | 🚩 Corners | 6.5 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 67% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 69% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 8.6 |
Valencia
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGVV | 0.40 |
| Thuis | WVVGV | 0.80 |
| Uit | VWGV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 25% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.33 | 3.25 |
| Voor | 1.3 | 1.33 | 1.25 |
| Tegen | 1.4 | 1 | 2 |
| BTTS | 70% | 50% | 100% |
| De '0' | 20% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 33% | 0% |
| xG | 1.28 | 1.36 | 1.06 |
| xG tegen | 1.17 | 1.08 | 1.44 |
FC Barcelona
10 wedstrijden (laatste 10) · 22 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VVGWW | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 40% |
| Gem. goals | 4 | 3.8 | 4.2 |
| Voor | 2.8 | 3 | 2.6 |
| Tegen | 1.2 | 0.8 | 1.6 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.89 | 2.48 | 1.53 |
| xG tegen | 1.02 | 0.92 | 1.08 |
Voorspellingen voor Valencia – FC Barcelona
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia wint FT Resultaat | 32% | 3.11 | 8.50 | +173.29 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 29% | 3.43 | 5.75 | +67.81 | Ja |
| FC Barcelona wint FT Resultaat | 39% | 2.59 | 1.29 | -50.12 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.63 | 1.15 | -29.46 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 68% | 1.47 | 1.07 | -27.40 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.01 | -8.21 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.11 | -18.48 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 47% | 2.14 | 1.40 | -34.55 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 25% | 3.97 | 1.93 | -51.36 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 11% | 8.71 | 3.25 | -62.69 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 10.96 | 26.00 | +137.12 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 27% | 3.77 | 6.50 | +72.64 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 53% | 1.88 | 2.88 | +53.36 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.34 | 1.85 | +38.38 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.34 | +18.62 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 53% | 1.89 | 1.67 | -11.58 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 47% | 2.13 | 2.15 | +1.17 | Ja |
| BTTS & Winst Valencia Combinatie | 15% | 6.61 | 14.00 | +111.68 | Ja |
| BTTS & Winst FC Barcelona Combinatie | 18% | 5.63 | 2.34 | -58.44 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 68% | 1.48 | 1.14 | -22.94 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 54% | 1.84 | 1.29 | -29.82 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 41% | 2.42 | 1.60 | -33.92 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 29% | 3.40 | 1.95 | -42.67 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 20% | 5.08 | 2.51 | -50.55 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 32% | 3.09 | 4.33 | +40.29 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 46% | 2.19 | 2.77 | +26.31 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 59% | 1.70 | 2.18 | +27.97 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 71% | 1.42 | 1.75 | +23.55 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 80% | 1.25 | 1.44 | +15.63 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Valencia Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.82 | – | – | Nee |
| FC Barcelona Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.33 | 2.25 | -32.46 | Nee |
| Valencia scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.29 | 3.57 | +55.65 | Ja |
| FC Barcelona scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.06 | 1.30 | -36.95 | Nee |
| Valencia wint nil Win to Nil | 17% | 5.87 | 17.00 | +189.62 | Ja |
| FC Barcelona wint nil Win to Nil | 21% | 4.78 | 2.50 | -47.75 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Barcelona
Advies: Winner : Barcelona
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.20
VORM LAATSTE 5
3.00
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
1.17
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.28
XG (THUIS/UIT)
1.89
1.17
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.02
3.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.4
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Valencia | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 30% | 70% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 40% | 40% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 15.1% | 17.8% | 16.5% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 39% | 39% | 39% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.8
W
V
V
G
V
Vorm – Uit
1.4
V
V
G
W
W
Valencia
Valencia
0 - 1
Real Betis
Valencia
0 - 0
Celta Vigo
Valencia
0 - 1
Teruel
Valencia
1 - 2
Newcastle
Valencia
1 - 2
Castellón
FC Barcelona
Elche
0 - 5
FC Barcelona
FC Basel 1893
2 - 5
FC Barcelona
Udinese
1 - 0
FC Barcelona
Birmingham
2 - 2
FC Barcelona
Valencia
3 - 1
FC Barcelona
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Umar Sadiq
xG 0.97
Goals 1
+0.03
Arnaut Danjuma
xG 0.43
Goals 1
+0.57
César Tárrega
xG 0.12
Goals 0
-0.12
xG vs Goals
Raphinha
xG 3.97
Goals 7
+3.03
Fermín López
xG 2.36
Goals 3
+0.64
Lamine Yamal
xG 2.29
Goals 3
+0.71
Gaat Valencia scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Valencia scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat FC Barcelona scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat FC Barcelona scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Valencia | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 30% | 70% |
| Over 4.5 | 0% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Valencia | FC Barcelona |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 5% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Stole Dimitrievski
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Joan García
0.4
Tg/Wedstrijd
2
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Valencia | FC Barcelona | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 80% | 57% |
| Over 7 | 33% | 80% | 57% |
| Over 8 | 33% | 40% | 37% |
| Over 9 | 33% | 40% | 37% |
| Over 10 | 17% | 20% | 19% |
| Over 11 | 17% | 20% | 19% |
| Over 12 | 17% | 20% | 19% |
| Over 13 | 17% | 20% | 19% |
| Over 14 | 17% | 20% | 19% |
Verwacht totaal: 3 + 6.5 = 9.5
Hoekschoppen analyse
Valencia
| Overall | 3 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 1 |
Verwacht totaal
9.5
hoekschoppen
FC Barcelona
| Overall | 6.5 |
| Thuis | 9 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Valencia
S. CanosKnieblessure
J. CopeteEnkelblessure
J. De HaasEnkelblessure
D. FoulquierBlessure
D. LopezKnieblessure
L. RiojaBlessure
G. RodriguezSpierblessure
U. SadiqSpierblessure
Blessures & schorsingen FC Barcelona
R. BardghjiKnieblessure
J. BisiwuEnkelblessure
F. de JongKnieblessure
Topscorer – Valencia
Ryunosuke Sato
1
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.1
SoD/W
Topscorer – FC Barcelona
Raphinha
7
Doelpunten
2
Assists
1.3
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Valencia | FC Barcelona | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.13 | 16.38 | 13.75 |
| Schotconversie | 11% | 18% | 15% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.75 | 6.38 | 5.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.38 | 10.00 | 8.69 |
| Schoten per goal | 8.90 | 5.70 | 7.30 |
| Meer dan 10,5 schoten | 63% | 88% | 76% |
| Meer dan 11,5 schoten | 38% | 63% | 51% |
| Meer dan 12,5 schoten | 25% | 63% | 44% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 38% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 88% | 69% |
| Schoten op doel 4,5+ | 25% | 75% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 75% | 44% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Valencia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Arnaut Danjuma | 1.5 | 0.5 | 4 |
| Umar Sadiq | 0.8 | 0.8 | 4 |
| Filip Ugrinić | 0.6 | 0.3 | 7 |
| Javier Guerra | 0.5 | — | 6 |
| Ryunosuke Sato | 0.3 | 0.1 | 7 |
| Mouctar Diakhaby | 0.3 | — | 4 |
| Luis Rioja | 0.3 | — | 4 |
| Jesús Vázquez | 0.2 | — | 6 |
FC Barcelona
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lamine Yamal | 2.5 | 1.3 | 4 |
| Robert Lewandowski | 2 | 1 | 1 |
| Ferran Torres | 2 | 1 | 1 |
| Raphinha | 1.3 | 1.2 | 6 |
| Anthony Gordon | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Pau Cubarsí | 1 | — | 2 |
| Ronald Araújo | 1 | — | 1 |
| Fermín López | 0.8 | 0.8 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
11.1
16.4
Valencia
FC Barcelona
Schoten op doel
3.8
6.4
Valencia
FC Barcelona
Onderlinge resultaten Valencia - FC Barcelona
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 23/05/2026 | Valencia - FC Barcelona | 3-1 | ✓ | 4 |
| 14/09/2025 | FC Barcelona - Valencia | 6-0 | ✗ | 6 |
| 06/02/2025 | Valencia - FC Barcelona | 0-5 | ✗ | 5 |
| 26/01/2025 | FC Barcelona - Valencia | 7-1 | ✓ | 8 |
| 17/08/2024 | Valencia - FC Barcelona | 1-2 | ✓ | 3 |
| 29/04/2024 | FC Barcelona - Valencia | 4-2 | ✓ | 6 |
| 16/12/2023 | Valencia - FC Barcelona | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/03/2023 | FC Barcelona - Valencia | 1-0 | ✗ | 1 |
| 29/10/2022 | Valencia - FC Barcelona | 0-1 | ✗ | 1 |
| 20/02/2022 | Valencia - FC Barcelona | 1-4 | ✓ | 5 |