WVVVV
Troyes

Troyes - LensStatistieken, H2H & xG

VVGVW
Lens
⚔️

Head to Head

16 wedstrijden
Troyes
(19%)
16
Wedstrijden
Lens
(63%)
19%
19%
63%
3 Winsten
3 Gelijke Spelen
(19%)
10 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Troyes en Lens laten zien dat Troyes in de afgelopen 16 ontmoetingen 3 keer heeft gewonnen, Lens 10 keer en dat er 3 keer een gelijkspel was. Troyes scoorde 11 doelpunten en Lens 23.
2.13
Avg Goals
38%
BTTS
56%
Over 1.5
31%
Over 2.5
19%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Troyes Statistiek Lens
0.67 ⚽ Doelpunten 1.83
2.17 🥅 Tegengoals 1.67
1.51 ⚡ xG 1.71
14.8 🔫 Schoten 14.8
2.8 🎯 Schoten op doel 6.5
7.3 🚩 Corners 7
33% 🤝 BTTS 83%
33% 📊 Over 2.5 % 83%
17% 🧤 Clean sheet % 0%
17% 🧤 Gescoord in beide helften 50%
39% ⚽ Balbezit 51%
12.3 🟨 Overtredingen 11.7

Troyes

6 gespeeld · 4 pts · #17
VormResultatenPPG
Totaal WVVVV 0.60
Thuis GVV 0.33
Uit WVV 1.00
TotaalThuisUit
Winst %17%0%33%
Gem. goals2.843.342.34
Voor0.670.670.67
Tegen2.172.671.67
BTTS33%33%33%
De '0'17%33%0%
Niet gescoord67%67%67%
xG1.511.761.26
xG tegen1.371.291.46

Lens

6 gespeeld · 7 pts · #10
VormResultatenPPG
Totaal VVGVW 0.80
Thuis WVW 2.00
Uit VGV 0.33
TotaalThuisUit
Winst %33%67%0%
Gem. goals3.53.663.33
Voor1.832.331.33
Tegen1.671.332
BTTS83%67%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord17%33%0%
xG1.711.81.62
xG tegen1.361.221.49
🔮

Voorspellingen voor Troyes – Lens

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Troyes wint
FT Resultaat
41%2.464.14+68.30Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
25%3.943.90-0.97Nee
Lens wint
FT Resultaat
34%2.951.77-39.90Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
66%1.511.27-16.12Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
59%1.681.26-25.22Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
95%1.051.01-4.13Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
84%1.191.15-3.37Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
62%1.611.55-3.61Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
40%2.502.49-0.55Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
22%4.534.40-2.80Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
5%19.6915.00-23.80Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
16%6.264.80-23.34Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
38%2.642.25-14.93Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
60%1.671.57-5.71Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
78%1.281.18-8.07Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
65%1.541.53-0.94Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
35%2.842.37-16.45Nee
BTTS & Winst Troyes
Combinatie
24%4.176.25+49.94Ja
BTTS & Winst Lens
Combinatie
20%4.893.23-33.95Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.599%1.021.26+24.11Ja
Corners Over 8.597%1.031.57+51.98Ja
Corners Over 9.594%1.061.88+76.53Ja
Corners Over 10.590%1.122.46+120.17Ja
Corners Over 11.583%1.202.90+141.86Ja
Corners Under 7.52%66.673.20-95.20Nee
Corners Under 8.53%31.252.27-92.74Nee
Corners Under 9.56%16.391.82-88.90Nee
Corners Under 10.511%9.521.47-84.57Nee
Corners Under 11.517%6.021.26-79.08Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Troyes Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.60––Nee
Lens Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.38––Nee
Troyes scoort eerst
Eerste Goal
50%1.982.41+21.46Ja
Lens scoort eerst
Eerste Goal
46%2.191.61-26.58Nee
Troyes wint nil
Win to Nil
17%6.008.50+41.67Ja
Lens wint nil
Win to Nil
14%7.403.50-52.73Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lens
Advies: Winner : Lens
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.80
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
0.33
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.51
XG (THUIS/UIT)
1.71
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.36
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsTroyesLensGemiddeld
Over 0.5 83% 100% 91.5%
Over 1.5 83% 83% 83%
Over 2.5 33% 83% 58%
Over 3.5 17% 33% 25%
Over 4.5 17% 17% 17%
BTTS 33% 83% 58%
BTTS & Win 24% 20.5% 22.3%
BTTS & Draw 0% 17% 17%
BTTS & Over 2.5 53.3% 53.3% 53.3%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
0.33
G V V
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Lens is 25% beter in PPG
Vorm – Uit
0.33
V G V

Troyes

Troyes 0 - 2 Olympique Marseille
Troyes 2 - 6 Strasbourg
Troyes 0 - 0 Paris

Lens

Monaco 2 - 1 Lens
Le Mans 2 - 2 Lens
Strasbourg 2 - 1 Lens
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Troyes
Renaud Ripart
xG 1.47 Goals 1 -0.47
Jérémy Le Douaron
xG 1.36 Goals 1 -0.36
Antoine Mille
xG 1.16 Goals 1 -0.16

xG vs Goals

Lens
Florian Thauvin
xG 3.58 Goals 3 -0.58
Matthieu Udol
xG 1.78 Goals 2 +0.22
Franjo Ivanović
xG 1.74 Goals 2 +0.26
⚽

Gaat Troyes scoren?

33%
gescoord thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Troyes scoort.
0%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lens scoren?

33%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

0.67 Doelpunten / Wedstrijd
1.83 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Troyes Lens
Over 0.5 83% 100%
Over 1.5 83% 83%
Over 2.5 33% 83%
Over 3.5 17% 33%
Over 4.5 17% 17%
Niet gescoord 17% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

2.17 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.67 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Troyes Lens
Over 0.5 83% 100%
Over 1.5 67% 67%
Over 2.5 17% 23%
Over 3.5 17% 9%
Over 4.5 7% 3%
Clean Sheets 17% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Troyes

Goals per 15 min

Lens

Keeper

Troyes
P. Beach
P. Beach
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Lens
R. Risser
R. Risser
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Troyes Lens Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 100% 100%
Over 8 67% 100% 84%
Over 9 33% 67% 50%
Over 10 33% 33% 33%
Over 11 0% 33% 17%
Verwacht totaal: 7.33 + 7 = 14.3
🚩

Hoekschoppen analyse

Troyes
Overall7.33
Thuis7.67
Uit7
Verwacht totaal
14.3
hoekschoppen
Lens
Overall7
Thuis6.33
Uit7.67
🚑

Blessures & schorsingen Troyes

  • Y. KoneBlessure
  • A. OuzenadjiBlessure
  • Y. TitiBeenblessure
  • I. BouraTwijfelachtig: Heupblessure
🚑

Blessures & schorsingen Lens

  • M. NawrockiKnieblessure
  • A. SimaSpierblessure
  • M. UdolRode kaart (geschorst)
  • J. ChavezTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
  • J. GraditTwijfelachtig: Blessure
⭐

Topscorer – Troyes

R. Ripart
R. Ripart
1
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
⭐

Topscorer – Lens

F. Thauvin
F. Thauvin
3
Doelpunten
4
Assists
2.5
Schoten/W
1.8
SoD/W

Topscorers

Troyes
R. Ripart 1
J. Le Douaron 1
L. Maronnier 1
A. Mille 1

Topscorers

Lens
F. Thauvin 3
M. Udol 2
F. Ivanović 2
F. Sotoca 1
Saud Abdulhamid 1
A. Sima 1
I. Ganiou 1

Assists

Troyes
K. Diawara 1
A. Mille 1
A. Ouzenadji 1

Assists

Lens
F. Thauvin 4
M. Skóraś 1
A. Sima 1
R. Aguilar 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Troyes Lens Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 14.83 14.83 14.83
Schotconversie 4% 12% 8%
Schoten op doel per wedstrijd 2.83 6.50 4.67
Schoten naast per wedstrijd 12.00 8.33 10.17
Schoten per goal 22.25 8.09 15.17
Meer dan 10,5 schoten 67% 100% 84%
Meer dan 11,5 schoten 50% 100% 75%
Meer dan 12,5 schoten 50% 67% 59%
Meer dan 13,5 schoten 50% 67% 59%
Meer dan 14,5 schoten 50% 67% 59%
Meer dan 15,5 schoten 33% 50% 42%
Schoten op doel 3,5+ 17% 100% 59%
Schoten op doel 4,5+ 17% 83% 50%
Schoten op doel 5,5+ 17% 83% 50%
Schoten op doel 6,5+ 0% 50% 25%
🔫

Schoten per speler

Troyes

Speler Sch/W SoD/W W
J. Le Douaron 2.5 0.8 4
C. Batola 2 — 1
T. Nkada 1.8 0.5 4
R. Ripart 1.7 0.7 6
A. Monfray 1.2 0.2 6
M. Diop 1.2 — 6
A. Mille 1 0.3 6
Y. Titi 1 — 1

Lens

Speler Sch/W SoD/W W
F. Thauvin 2.5 1.8 6
F. Sotoca 1.7 1 3
A. Sima 1.4 0.6 5
M. Udol 1.2 0.5 6
T. Hazard 1 0.2 5
Saud Abdulhamid 1 1 1
F. Ivanović 1 1 4
A. Bulatović 0.8 0.3 6
🔫

Schoten

Totaal schoten
14.8
14.8
Troyes Lens
Schoten op doel
2.8
6.5
Troyes Lens
📋

Onderlinge resultaten Troyes - Lens

DatumUitslagBTTSGoals
04/02/2026 Troyes - Lens 2-4 ✓ 6
28/01/2023 Troyes - Lens 1-1 ✓ 2
09/09/2022 Lens - Troyes 1-0 ✗ 1
14/05/2022 Troyes - Lens 1-3 ✓ 4
05/11/2021 Lens - Troyes 4-0 ✗ 4
04/02/2020 Lens - Troyes 1-0 ✗ 1
24/08/2019 Troyes - Lens 2-0 ✗ 2
13/08/2019 Troyes - Lens 1-2 ✓ 3
24/05/2019 Troyes - Lens 1-2 ✓ 3
28/01/2019 Troyes - Lens 1-0 ✗ 1
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1AS Monaco6420105+514
2Lille641194+513
3Rennes64111210+213
4Lyon6321114+711
5Paris FC632184+411
6PSG6321118+311
7Brest6222129+38
8Lorient62226608
9Nice622257-28
10Lens62131110+17
11Strasbourg62131112-17
12Angers6213710-37
13Marseille620498+16
14Toulouse6132911-26
15Le Mans FC61321012-26
16Auxerre6204816-86
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne6114413-94
18Le Havre602448-42