WVVVV
Troyes
Troyes - LensStatistieken, H2H & xG
VVGVW
Lens
Head to Head
16 wedstrijden2.13
Avg Goals
38%
BTTS
56%
Over 1.5
31%
Over 2.5
19%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Troyes | Statistiek | Lens |
|---|---|---|
| 0.67 | ⚽ Doelpunten | 1.83 |
| 2.17 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.51 | ⚡ xG | 1.71 |
| 14.8 | 🔫 Schoten | 14.8 |
| 2.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.5 |
| 7.3 | 🚩 Corners | 7 |
| 33% | 🤝 BTTS | 83% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 17% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 39% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 11.7 |
Troyes
6 gespeeld · 4 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVV | 0.60 |
| Thuis | GVV | 0.33 |
| Uit | WVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 0% | 33% |
| Gem. goals | 2.84 | 3.34 | 2.34 |
| Voor | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
| Tegen | 2.17 | 2.67 | 1.67 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 17% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 67% | 67% | 67% |
| xG | 1.51 | 1.76 | 1.26 |
| xG tegen | 1.37 | 1.29 | 1.46 |
Lens
6 gespeeld · 7 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVW | 0.80 |
| Thuis | WVW | 2.00 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.66 | 3.33 |
| Voor | 1.83 | 2.33 | 1.33 |
| Tegen | 1.67 | 1.33 | 2 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.71 | 1.8 | 1.62 |
| xG tegen | 1.36 | 1.22 | 1.49 |
Voorspellingen voor Troyes – Lens
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Troyes wint FT Resultaat | 41% | 2.46 | 4.14 | +68.30 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 3.94 | 3.90 | -0.97 | Nee |
| Lens wint FT Resultaat | 34% | 2.95 | 1.77 | -39.90 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.27 | -16.12 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.68 | 1.26 | -25.22 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.01 | -4.13 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.15 | -3.37 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.55 | -3.61 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 40% | 2.50 | 2.49 | -0.55 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 22% | 4.53 | 4.40 | -2.80 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 19.69 | 15.00 | -23.80 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.26 | 4.80 | -23.34 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 38% | 2.64 | 2.25 | -14.93 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 60% | 1.67 | 1.57 | -5.71 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 78% | 1.28 | 1.18 | -8.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 65% | 1.54 | 1.53 | -0.94 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 35% | 2.84 | 2.37 | -16.45 | Nee |
| BTTS & Winst Troyes Combinatie | 24% | 4.17 | 6.25 | +49.94 | Ja |
| BTTS & Winst Lens Combinatie | 20% | 4.89 | 3.23 | -33.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.02 | 1.26 | +24.11 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 97% | 1.03 | 1.57 | +51.98 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 94% | 1.06 | 1.88 | +76.53 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 90% | 1.12 | 2.46 | +120.17 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 83% | 1.20 | 2.90 | +141.86 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 2% | 66.67 | 3.20 | -95.20 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 3% | 31.25 | 2.27 | -92.74 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 6% | 16.39 | 1.82 | -88.90 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 11% | 9.52 | 1.47 | -84.57 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 17% | 6.02 | 1.26 | -79.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Troyes Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.60 | – | – | Nee |
| Lens Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.38 | – | – | Nee |
| Troyes scoort eerst Eerste Goal | 50% | 1.98 | 2.41 | +21.46 | Ja |
| Lens scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.19 | 1.61 | -26.58 | Nee |
| Troyes wint nil Win to Nil | 17% | 6.00 | 8.50 | +41.67 | Ja |
| Lens wint nil Win to Nil | 14% | 7.40 | 3.50 | -52.73 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lens
Advies: Winner : Lens
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.80
0.20
H2H LAATSTE 5
2.60
0.33
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.51
XG (THUIS/UIT)
1.71
1.44
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.36
2.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Troyes | Lens | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 83% | 58% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 33% | 83% | 58% |
| BTTS & Win | 24% | 20.5% | 22.3% |
| BTTS & Draw | 0% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 53.3% | 53.3% | 53.3% |
Trends
- Troyes pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden en ze scoorden 4 keer in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Troyes vielen telkens 2 goals of meer, dus er lijkt hier ruimte voor een paar treffers.
- Troyes heeft het voorin lastig, want in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Troyes bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (67%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Troyes scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5 duels en BTTS staat dit seizoen op 2/6.
- Troyes moet aanvallend beter voor een resultaat: ze scoorden niet in de laatste 3 wedstrijden, maakten 4 goals in de laatste 5 duels en komen dit seizoen uit op 0.67 goals per wedstrijd.
Trends
- Lens pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die wedstrijden en Lens scoorde 6 keer in die reeks.
- Doelpunten lijken in de lucht, want de laatste 3 wedstrijden van Lens eindigden telkens met 3 of meer goals, en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 14 goals.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Lens scoorden beide teams, en dit seizoen was er in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met Lens BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.33
G
V
V
Vorm – Uit
0.33
V
G
V
Troyes
Troyes
0 - 2
Olympique Marseille
Troyes
2 - 6
Strasbourg
Troyes
0 - 0
Paris
Lens
Monaco
2 - 1
Lens
Le Mans
2 - 2
Lens
Strasbourg
2 - 1
Lens
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Renaud Ripart
xG 1.47
Goals 1
-0.47
Jérémy Le Douaron
xG 1.36
Goals 1
-0.36
Antoine Mille
xG 1.16
Goals 1
-0.16
xG vs Goals
Florian Thauvin
xG 3.58
Goals 3
-0.58
Matthieu Udol
xG 1.78
Goals 2
+0.22
Franjo Ivanović
xG 1.74
Goals 2
+0.26
Gaat Troyes scoren?
33%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Troyes scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Lens scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Troyes | Lens |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 83% |
| Over 3.5 | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 17% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Troyes | Lens |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 23% |
| Over 3.5 | 17% | 9% |
| Over 4.5 | 7% | 3% |
| Clean Sheets | 17% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Beach
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
R. Risser
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Troyes | Lens | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 67% | 100% | 84% |
| Over 9 | 33% | 67% | 50% |
| Over 10 | 33% | 33% | 33% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 7.33 + 7 = 14.3
Hoekschoppen analyse
Troyes
| Overall | 7.33 |
| Thuis | 7.67 |
| Uit | 7 |
Verwacht totaal
14.3
hoekschoppen
Lens
| Overall | 7 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 7.67 |
Blessures & schorsingen Troyes
Y. KoneBlessure
A. OuzenadjiBlessure
Y. TitiBeenblessure
I. BouraTwijfelachtig: Heupblessure
Blessures & schorsingen Lens
M. NawrockiKnieblessure
A. SimaSpierblessure
M. UdolRode kaart (geschorst)
J. ChavezTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
J. GraditTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Troyes
R. Ripart
1
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Lens
F. Thauvin
3
Doelpunten
4
Assists
2.5
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Troyes | Lens | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.83 | 14.83 | 14.83 |
| Schotconversie | 4% | 12% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.83 | 6.50 | 4.67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.00 | 8.33 | 10.17 |
| Schoten per goal | 22.25 | 8.09 | 15.17 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 17% | 100% | 59% |
| Schoten op doel 4,5+ | 17% | 83% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 83% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 50% | 25% |
Schoten per speler
Troyes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| J. Le Douaron | 2.5 | 0.8 | 4 |
| C. Batola | 2 | — | 1 |
| T. Nkada | 1.8 | 0.5 | 4 |
| R. Ripart | 1.7 | 0.7 | 6 |
| A. Monfray | 1.2 | 0.2 | 6 |
| M. Diop | 1.2 | — | 6 |
| A. Mille | 1 | 0.3 | 6 |
| Y. Titi | 1 | — | 1 |
Lens
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Thauvin | 2.5 | 1.8 | 6 |
| F. Sotoca | 1.7 | 1 | 3 |
| A. Sima | 1.4 | 0.6 | 5 |
| M. Udol | 1.2 | 0.5 | 6 |
| T. Hazard | 1 | 0.2 | 5 |
| Saud Abdulhamid | 1 | 1 | 1 |
| F. Ivanović | 1 | 1 | 4 |
| A. Bulatović | 0.8 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.8
14.8
Troyes
Lens
Schoten op doel
2.8
6.5
Troyes
Lens
Onderlinge resultaten Troyes - Lens
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/02/2026 | Troyes - Lens | 2-4 | ✓ | 6 |
| 28/01/2023 | Troyes - Lens | 1-1 | ✓ | 2 |
| 09/09/2022 | Lens - Troyes | 1-0 | ✗ | 1 |
| 14/05/2022 | Troyes - Lens | 1-3 | ✓ | 4 |
| 05/11/2021 | Lens - Troyes | 4-0 | ✗ | 4 |
| 04/02/2020 | Lens - Troyes | 1-0 | ✗ | 1 |
| 24/08/2019 | Troyes - Lens | 2-0 | ✗ | 2 |
| 13/08/2019 | Troyes - Lens | 1-2 | ✓ | 3 |
| 24/05/2019 | Troyes - Lens | 1-2 | ✓ | 3 |
| 28/01/2019 | Troyes - Lens | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | +5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | +2 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | +3 | 11 |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | +1 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 15 | Le Mans FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 6 |
| 17 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 |