VWVVW
Newcastle United
Newcastle United - EvertonStatistieken, H2H & xG
GWGVV
Everton
Head to Head
36 wedstrijden2.97
Avg Goals
61%
BTTS
75%
Over 1.5
67%
Over 2.5
42%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Newcastle United | Statistiek | Everton |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 1.75 | 🥅 Tegengoals | 1.13 |
| 1.33 | ⚡ xG | 1.57 |
| 12 | 🔫 Schoten | 13.6 |
| 3.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 4.5 | 🚩 Corners | 4.9 |
| 63% | 🤝 BTTS | 38% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 25% |
| 25% | 🧤 Clean sheet % | 38% |
| 25% | 🧤 Gescoord in beide helften | 13% |
| 51% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 11.9 | 🟨 Overtredingen | 8.1 |
Newcastle United
8 gespeeld · 11 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVW | 1.20 |
| Thuis | GGWV | 1.25 |
| Uit | WVVW | 1.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 38% | 25% | 50% |
| Gem. goals | 3.25 | 3 | 3.5 |
| Voor | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| Tegen | 1.75 | 1.5 | 2 |
| BTTS | 63% | 75% | 50% |
| De '0' | 25% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 13% | 25% | 0% |
| xG | 1.33 | 1.3 | 1.36 |
| xG tegen | 1.81 | 1.96 | 1.67 |
Everton
8 gespeeld · 10 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGVV | 1.00 |
| Thuis | WGWV | 1.75 |
| Uit | GGGV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 25% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 2.13 | 2.25 | 2 |
| Voor | 1 | 1.25 | 0.75 |
| Tegen | 1.13 | 1 | 1.25 |
| BTTS | 38% | 25% | 50% |
| De '0' | 38% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 38% | 25% | 50% |
| xG | 1.57 | 1.71 | 1.42 |
| xG tegen | 1.57 | 1.52 | 1.62 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Everton
Advies: Double chance : draw or Everton
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.20
VORM LAATSTE 5
1.00
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
1.25
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.33
XG (THUIS/UIT)
1.57
1.56
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.90
3.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Newcastle United | Everton | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% | 94% |
| Over 1.5 | 88% | 75% | 81.5% |
| Over 2.5 | 63% | 25% | 44% |
| Over 3.5 | 50% | 25% | 37.5% |
| Over 4.5 | 25% | 0% | 25% |
| BTTS | 63% | 38% | 50.5% |
| BTTS & Win | 18.1% | 21.8% | 20% |
| BTTS & Draw | 25% | 38% | 31.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.6% | 47.6% | 47.6% |
Trends
- Newcastle United pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, BTTS viel in 3 van die 5 en de ploeg scoorde 6 keer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Newcastle United was het 3 keer BTTS; dit seizoen eindigden 5 duels (63% van alle wedstrijden) met Newcastle United in BTTS.
Trends
- Everton pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die 5 en 3 goals in totaal.
- Voorin loopt het stroef bij Everton: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Everton bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (38%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 1 van Evertons laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, Everton won er 1, en dit seizoen viel BTTS in 3/8 duels.
- Everton moet aanvallend beter om hier iets te halen: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten 3 goals in de laatste 5 duels en zitten dit seizoen op 1 goals per game.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.25
G
G
W
V
Vorm – Uit
0.75
G
G
G
V
Newcastle United
Newcastle United
0 - 1
Aston Villa
Newcastle United
2 - 1
Hull City
Newcastle United
2 - 2
Bournemouth
Newcastle United
2 - 2
Liverpool
Everton
Arsenal
2 - 0
Everton
Hull City
2 - 2
Everton
Tottenham Hotspur
0 - 0
Everton
Bournemouth
1 - 1
Everton
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Harvey Barnes
xG 2.69
Goals 2
-0.69
Joseph Willock
xG 2.22
Goals 2
-0.22
Yoane Wissa
xG 1.82
Goals 1
-0.82
xG vs Goals
Thiemo Barry
xG 4.05
Goals 3
-1.05
Kiernan Dewsbury-Hall
xG 2.61
Goals 2
-0.61
Iliman Ndiaye
xG 1.53
Goals 0
-1.53
Gaat Newcastle United scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Newcastle United scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Everton scoren?
25%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Everton scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Newcastle United | Everton |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 88% |
| Over 1.5 | 88% | 75% |
| Over 2.5 | 63% | 25% |
| Over 3.5 | 50% | 25% |
| Over 4.5 | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 12% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Newcastle United | Everton |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 75% | 63% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 25% | 11% |
| Over 3.5 | 25% | 3% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 25% | 38% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Horníček
1.63
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Pickford
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Newcastle United | Everton | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 75% | 100% | 88% |
| Over 8 | 50% | 100% | 75% |
| Over 9 | 25% | 100% | 63% |
| Over 10 | 25% | 100% | 63% |
| Over 11 | 0% | 75% | 38% |
| Over 12 | 0% | 75% | 38% |
| Over 13 | 0% | 50% | 25% |
| Over 14 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 4.5 + 4.88 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Newcastle United
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 3.5 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
Everton
| Overall | 4.88 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 5.5 |
Blessures & schorsingen Newcastle United
E. JaouenSpierblessure
V. LivramentoKnieblessure
M. Fernandez-PardoTwijfelachtig: Ziek
L. MileyTwijfelachtig: Spierblessure
W. OsulaTwijfelachtig: Enkelblessure
Blessures & schorsingen Everton
J. GrealishTwijfelachtig: Gepasseerd (keuze trainer)
Topscorer – Newcastle United
J. Willock
2
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Everton
T. Barry
3
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Newcastle United | Everton | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.00 | 13.63 | 12.82 |
| Schotconversie | 13% | 7% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.38 | 4.75 | 4.06 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.63 | 8.88 | 8.76 |
| Schoten per goal | 8.00 | 13.63 | 10.82 |
| Meer dan 10,5 schoten | 63% | 75% | 69% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 75% | 63% |
| Meer dan 12,5 schoten | 38% | 63% | 51% |
| Meer dan 13,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 14,5 schoten | 25% | 50% | 38% |
| Meer dan 15,5 schoten | 25% | 38% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 63% | 57% |
| Schoten op doel 4,5+ | 38% | 63% | 51% |
| Schoten op doel 5,5+ | 13% | 38% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 25% | 13% |
Schoten per speler
Newcastle United
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Y. Wissa | 2.1 | 0.5 | 8 |
| H. Barnes | 1.8 | 0.8 | 8 |
| J. Willock | 1.4 | 0.4 | 8 |
| A. Elanga | 1 | 0.8 | 4 |
| L. Hall | 0.8 | 0.4 | 8 |
| W. Osula | 0.8 | 0.3 | 4 |
| Joelinton | 0.7 | — | 3 |
| B. Touré | 0.6 | 0.4 | 5 |
Everton
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Barry | 2.4 | 1.5 | 8 |
| I. Ndiaye | 2 | 1.5 | 2 |
| K. Dewsbury-Hall | 1.5 | 0.8 | 8 |
| C. Alcaraz | 1 | 0.3 | 4 |
| H. Armstrong | 0.8 | 0.3 | 8 |
| J. Branthwaite | 0.7 | 0.4 | 7 |
| T. Dibling | 0.7 | 0.3 | 3 |
| Tyrique George | 0.6 | 0.3 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
12
13.6
Newcastle United
Everton
Schoten op doel
3.4
4.8
Newcastle United
Everton
Onderlinge resultaten Newcastle United - Everton
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 29/10/2026 | Everton - Newcastle United | 3-1 | ✓ | 4 |
| 12/08/2026 | Newcastle United - Everton | 1-3 | ✓ | 4 |
| 28/02/2026 | Newcastle United - Everton | 2-3 | ✓ | 5 |
| 29/11/2025 | Everton - Newcastle United | 1-4 | ✓ | 5 |
| 25/05/2025 | Newcastle United - Everton | 0-1 | ✗ | 1 |
| 05/10/2024 | Everton - Newcastle United | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/04/2024 | Newcastle United - Everton | 1-1 | ✓ | 2 |
| 07/12/2023 | Everton - Newcastle United | 3-0 | ✗ | 3 |
| 27/04/2023 | Everton - Newcastle United | 1-4 | ✓ | 5 |
| 19/10/2022 | Newcastle United - Everton | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 9 | 8 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 24 |
| 2 | Manchester City | 9 | 7 | 0 | 2 | 20 | 10 | +10 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | 6 | 1 | 2 | 24 | 7 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 15 | +4 | 16 |
| 5 | Liverpool | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Brentford | 9 | 3 | 5 | 1 | 16 | 9 | +7 | 14 |
| 7 | Bournemouth | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 13 | +1 | 12 |
| 8 | Tottenham Hotspur | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 9 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 |
| 10 | Leeds United | 9 | 2 | 5 | 2 | 9 | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Hull City AFC | 9 | 2 | 5 | 2 | 11 | 10 | +1 | 11 |
| 12 | Newcastle United | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 11 |
| 13 | Ipswich Town FC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 11 |
| 14 | Everton | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | 9 | -1 | 10 |
| 15 | Fulham | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | -2 | 9 |
| 16 | Coventry City FC | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 16 | -7 | 9 |
| 17 | Manchester United | 9 | 1 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 7 |
| 18 | Crystal Palace | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| 19 | Nottingham Forest | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 20 | Sunderland | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 5 |