VWVVV
Monza
Monza - AtalantaStatistieken, H2H & xG
WVGGV
Atalanta
Head to Head
6 wedstrijden3.5
Avg Goals
33%
BTTS
100%
Over 1.5
67%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Monza | Statistiek | Atalanta |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 2.4 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.44 | ⚡ xG | 1.61 |
| 12.5 | 🔫 Schoten | 14.5 |
| 5.4 | 🎯 Schoten op doel | 5.2 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 90% | 🤝 BTTS | 70% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 10 |
Monza
10 gespeeld · 7 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVV | 0.60 |
| Thuis | VWWV | 1.50 |
| Uit | GVVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 4.1 | 4.25 | 4 |
| Voor | 1.7 | 2.25 | 1.33 |
| Tegen | 2.4 | 2 | 2.67 |
| BTTS | 90% | 75% | 100% |
| De '0' | 10% | 25% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.44 | 1.53 | 1.38 |
| xG tegen | 1.55 | 1.74 | 1.42 |
Atalanta
10 gespeeld · 11 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGGV | 1.00 |
| Thuis | WVWGV | 1.40 |
| Uit | VVVG | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.66 | 3.5 |
| Voor | 1.6 | 1.83 | 1.25 |
| Tegen | 2 | 1.83 | 2.25 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 10% | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 17% | 25% |
| xG | 1.61 | 1.94 | 1.13 |
| xG tegen | 1.94 | 1.67 | 2.35 |
Voorspellingen voor Monza – Atalanta
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monza wint FT Resultaat | 47% | 2.13 | 3.20 | +50.16 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.85 | 3.75 | -2.63 | Nee |
| Atalanta wint FT Resultaat | 27% | 3.69 | 2.11 | -42.80 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.37 | 1.75 | +27.56 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 53% | 1.88 | 1.29 | -31.53 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.00 | -6.22 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.14 | -7.92 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.53 | -12.70 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.89 | 2.36 | -18.23 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.55 | 4.15 | -25.26 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.08 | 11.60 | -27.85 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.20 | 5.50 | +5.76 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 2.56 | +9.93 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.63 | +6.52 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.16 | -4.89 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 60% | 1.67 | 1.50 | -10.28 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 40% | 2.49 | 2.48 | -0.33 | Nee |
| BTTS & Winst Monza Combinatie | 25% | 4.04 | 5.08 | +25.88 | Ja |
| BTTS & Winst Atalanta Combinatie | 15% | 6.54 | 3.40 | -48.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 26% | 3.91 | 1.28 | -67.23 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 15% | 6.54 | 1.55 | -76.29 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 8% | 11.90 | 2.03 | -82.95 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 4% | 23.26 | 2.52 | -89.16 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 2% | 50.00 | 3.42 | -93.16 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 74% | 1.34 | 3.08 | +129.15 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 85% | 1.18 | 2.23 | +88.88 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 92% | 1.09 | 1.77 | +62.13 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 96% | 1.04 | 1.43 | +36.85 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 98% | 1.02 | 1.22 | +19.56 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Monza Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.52 | – | – | Nee |
| Atalanta Clean Sheet Clean Sheet | 18% | 5.54 | – | – | Nee |
| Monza scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 2.17 | +18.70 | Ja |
| Atalanta scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.49 | 1.72 | -30.86 | Nee |
| Monza wint nil Win to Nil | 22% | 4.52 | 6.50 | +43.92 | Ja |
| Atalanta wint nil Win to Nil | 12% | 8.46 | 4.00 | -52.71 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atalanta
Advies: Combo Double chance : draw or Atalanta and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.00
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.50
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.44
XG (THUIS/UIT)
1.61
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.81
5.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.2
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
10%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Monza | Atalanta | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 3.5 | 70% | 40% | 55% |
| Over 4.5 | 50% | 20% | 35% |
| BTTS | 90% | 70% | 80% |
| BTTS & Win | 24.8% | 15.3% | 20.1% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- Monza pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 per wedstrijd; BTTS viel in 4 van die 5 en Monza scoorde 9 keer.
- Monza zal met vertrouwen op goals jagen, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Er lijken goals in de lucht te hangen, want in de laatste 10 wedstrijden van Monza vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Monza was het 4 keer BTTS, en dit seizoen eindigden 9 duels (90% van alle wedstrijden) met Monza in BTTS.
- Monza lijkt ook nu te scoren: het trof doel in de laatste 10 wedstrijden en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Trends
- Atalanta pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals in totaal.
- In de laatste 8 wedstrijden van Atalanta vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Atalanta scoorden beide teams, en dit seizoen was dat in 7 duels (70% van alle wedstrijden) het geval.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.5
V
W
W
V
Vorm – Uit
0.25
V
V
V
G
Monza
Monza
1 - 4
Napoli
Monza
4 - 0
Cagliari
Monza
2 - 1
Sassuolo
Monza
2 - 3
Udinese
Atalanta
Fiorentina
2 - 2
Atalanta
AC Milan
3 - 2
Atalanta
Juventus
2 - 0
Atalanta
Roma
2 - 1
Atalanta
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
G
Gustavo Miguel Pereira De Sousa
xG 7.02
Goals 9
+1.98
Jay Robinson
xG 2.25
Goals 2
-0.25
Andrea Colpani
xG 1.35
Goals 1
-0.35
xG vs Goals
Nikola Krstović
xG 6.02
Goals 6
-0.02
Éderson
xG 2.40
Goals 2
-0.40
Charles De Ketelaere
xG 1.92
Goals 1
-0.92
Gaat Monza scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Monza scoort.
10%
clean sheet uit
Gaat Atalanta scoren?
25%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atalanta scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Monza | Atalanta |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 90% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 40% |
| Over 4.5 | 50% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Monza | Atalanta |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 60% | 30% |
| Over 3.5 | 20% | 10% |
| Over 4.5 | 10% | 5% |
| Clean Sheets | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Törnqvist
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Carnesecchi
1.5
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Monza | Atalanta | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 50% | 75% | 63% |
| Over 7 | 50% | 75% | 63% |
| Over 8 | 50% | 75% | 63% |
| Over 9 | 25% | 50% | 38% |
| Over 10 | 25% | 25% | 25% |
| Over 11 | 25% | 25% | 25% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 3.8 + 4.2 = 8
Hoekschoppen analyse
Monza
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 3.5 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
8
hoekschoppen
Atalanta
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 2.5 |
Blessures & schorsingen Monza
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Atalanta
I. HienSpierkneuzing
Topscorer – Monza
Gustavo Varela
9
Doelpunten
1
Assists
2.1
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Atalanta
N. Krstović
6
Doelpunten
2
Assists
2.7
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Monza | Atalanta | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.50 | 14.50 | 13.50 |
| Schotconversie | 14% | 11% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.40 | 5.20 | 5.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.10 | 9.30 | 8.20 |
| Schoten per goal | 7.35 | 9.06 | 8.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 40% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 70% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 40% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 30% | 20% |
Schoten per speler
Monza
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gustavo Varela | 2.1 | 1.3 | 9 |
| Dany Mota | 1.7 | 1 | 7 |
| A. Colpani | 1.3 | 0.7 | 6 |
| Jay Robinson | 1.3 | 0.9 | 8 |
| S. Birindelli | 1.2 | 0.6 | 10 |
| N. Galazzi | 1 | — | 1 |
| P. Cutrone | 0.9 | 0.4 | 7 |
| M. Ondoa | 0.8 | 0.3 | 8 |
Atalanta
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Krstović | 2.7 | 1.3 | 10 |
| J. Rowe | 1.6 | 0.6 | 7 |
| F. Kessié | 1.3 | 0.8 | 4 |
| C. De Ketelaere | 1.1 | 0.5 | 10 |
| Éderson | 1 | 0.7 | 10 |
| G. Raspadori | 1 | 0.3 | 4 |
| L. Samardžić | 1 | 0.1 | 9 |
| G. Scamacca | 0.9 | 0.6 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
12.5
14.5
Monza
Atalanta
Schoten op doel
5.4
5.2
Monza
Atalanta
Onderlinge resultaten Monza - Atalanta
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 04/05/2025 | Monza - Atalanta | 0-4 | ✗ | 4 |
| 30/10/2024 | Atalanta - Monza | 2-0 | ✗ | 2 |
| 21/04/2024 | Monza - Atalanta | 1-2 | ✓ | 3 |
| 02/09/2023 | Atalanta - Monza | 3-0 | ✗ | 3 |
| 04/06/2023 | Atalanta - Monza | 5-2 | ✓ | 7 |
| 05/09/2022 | Monza - Atalanta | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |