

| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.07 | 9.40 |
|
1.05 | 9.00 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.05 | 9.00 |
|
1.05 | 9.00 |
|
1.05 | 9.00 |
|
1.05 | 9.00 |
|
1.08 | 8.00 |
|
1.06 | 10.00 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.33 | 3.45 |
|
1.30 | 3.40 |
|
1.32 | 3.30 |
|
1.30 | 3.45 |
|
1.30 | 3.40 |
|
1.30 | 3.45 |
|
1.30 | 3.45 |
|
1.37 | 3.12 |
|
1.30 | 3.45 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
2.03 | 1.83 |
|
1.98 | 1.80 |
|
1.99 | 1.79 |
|
2.00 | 1.81 |
|
1.98 | 1.80 |
|
2.00 | 1.81 |
|
2.02 | 1.82 |
|
2.10 | 1.74 |
|
2.00 | 1.85 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
3.55 | 1.32 |
|
3.45 | 1.29 |
|
3.40 | 1.30 |
|
3.50 | 1.30 |
|
3.45 | 1.29 |
|
3.50 | 1.30 |
|
3.50 | 1.30 |
|
3.80 | 1.27 |
|
3.30 | 1.33 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
7.00 | 1.11 |
|
7.00 | 1.09 |
|
6.50 | 1.10 |
|
7.00 | 1.10 |
|
7.00 | 1.09 |
|
7.00 | 1.10 |
|
7.00 | 1.10 |
|
8.00 | 1.08 |
|
6.60 | 1.11 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
11.00 | 6.25 | 1.15 |
|
12.00 | 5.75 | 1.16 |
|
11.00 | 6.25 | 1.15 |
|
11.00 | 6.25 | 1.15 |
|
11.00 | 6.25 | 1.15 |
|
11.00 | 6.25 | 1.15 |
|
13.00 | 7.00 | 1.17 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
2.05 | 3.35 | 2.88 |
|
2.02 | 3.60 | 2.90 |
|
2.05 | 3.35 | 2.88 |
|
2.05 | 3.35 | 2.88 |
|
2.05 | 3.35 | 2.88 |
|
2.05 | 3.35 | 2.88 |
|
2.00 | 3.75 | 3.00 |
Vrijdag 4 september 2026 om 20:45 staat Genoa – Como op het programma, een duel waarin de bookmakers de uitploeg duidelijk hoger inschatten dan de thuisploeg. In de 1X2-odds ligt de nadruk op een uitzege, terwijl de statistieken vooral wijzen op een wedstrijd met beperkte ruimte voor veel goals.
De recente vorm zet de verhoudingen scherp neer: Genoa pakte 10 punten uit de laatste 10 wedstrijden (1.0 punt per duel), terwijl Como op 19 punten uit 10 duels staat (1.9 per wedstrijd). Ook in de stand na 2 gespeelde wedstrijden is het verschil zichtbaar: Genoa CFC staat op 0 punten met 0 goals voor en 3 tegen, Calcio Como heeft 4 punten en een doelsaldo van 3-2.
In de onderlinge ontmoetingen is Genoa al zes keer zonder winst gebleven: 0 zeges voor Genoa, 4 gelijke spelen en 2 overwinningen voor Como. Doelpunten waren er wel, maar niet overdreven veel: 5 voor Genoa en 8 voor Como. Onderliggend valt vooral het verschil in kansencreatie op: Genoa komt uit op 1.13 xG per wedstrijd, Como op 2.06. Daarbij schiet Como vaker (14.6 tegen 10.6) en ook vaker op doel (4.9 tegen 2.8).
De hoogste odds voor een thuiszege staan bij 711.nl (5.3), terwijl Circus met 4.7 het laagst zit: een aardig verschil voor dezelfde uitkomst. Voor de uitzege biedt 711.nl 1.87; de markt ziet Como dus als meest waarschijnlijke winnaar. Wie naar de dubbele kans kijkt, krijgt bij Tonybet voor X2 een quotering van 1.2.
Qua goals wijst de pricing richting een lager totaal: Under 2.5 staat bij 711.nl op 1.64, terwijl Over 2.5 bij Circus 2.3 haalt. Bij beide teams scoren is “Nee” licht favoriet (1.78 bij 711.nl) boven “Ja” (2.15 bij Circus).
De correcte score die het meest wordt ingedekt is 0-1 (laagste odds 5 bij TOTO), gevolgd door 1-1 (5.5) en 0-2 (6.25). De lijn is duidelijk: veel scenario’s draaien om een nipte uitzege of een gelijkspel, met Genoa dat een efficiënt Como moet afstoppen om in de wedstrijd te blijven.