WWWGW
Manchester City
Manchester City - Crystal PalaceStatistieken, H2H & xG
WGVVG
Crystal Palace
Head to Head
29 wedstrijden3.21
Avg Goals
38%
BTTS
79%
Over 1.5
62%
Over 2.5
45%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Manchester City | Statistiek | Crystal Palace |
|---|---|---|
| 2.06 | ⚽ Doelpunten | 1.09 |
| 0.91 | 🥅 Tegengoals | 1.26 |
| 1.84 | ⚡ xG | 1.33 |
| 15.7 | 🔫 Schoten | 11.8 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 3.8 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 49% | 🤝 BTTS | 51% |
| 63% | 📊 Over 2.5 % | 51% |
| 43% | 🧤 Clean sheet % | 34% |
| 37% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 61% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 9.8 | 🟨 Overtredingen | 10.8 |
Manchester City
35 gespeeld · 74 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WGWWG | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 63% | 76% | 50% |
| Gem. goals | 2.97 | 3.12 | 2.83 |
| Voor | 2.06 | 2.41 | 1.72 |
| Tegen | 0.91 | 0.71 | 1.11 |
| BTTS | 49% | 47% | 50% |
| De '0' | 43% | 47% | 39% |
| Niet gescoord | 11% | 6% | 17% |
| xG | 1.84 | 1.95 | 1.72 |
| xG tegen | 1.12 | 1.01 | 1.22 |
Crystal Palace
35 gespeeld · 44 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGVVG | 1.00 |
| Thuis | WGWGG | 1.80 |
| Uit | WVWVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 31% | 22% | 41% |
| Gem. goals | 2.35 | 2.17 | 2.53 |
| Voor | 1.09 | 1 | 1.18 |
| Tegen | 1.26 | 1.17 | 1.35 |
| BTTS | 51% | 50% | 53% |
| De '0' | 34% | 39% | 29% |
| Niet gescoord | 31% | 39% | 24% |
| xG | 1.33 | 1.5 | 1.16 |
| xG tegen | 1.37 | 1.26 | 1.49 |
Voorspellingen voor Manchester City – Crystal Palace
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City wint FT Resultaat | 54% | 1.85 | 1.18 | -36.18 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.11 | 6.10 | +48.31 | Ja |
| Crystal Palace wint FT Resultaat | 22% | 4.63 | 10.00 | +116.01 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.28 | 1.10 | -13.76 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 46% | 2.18 | 4.40 | +102.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.01 | -4.81 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.11 | -9.09 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.38 | -18.77 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 36% | 2.74 | 2.05 | -25.24 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.16 | 3.14 | -39.15 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.39 | 21.00 | +20.75 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.52 | 6.00 | +8.60 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.43 | 2.76 | +13.55 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 64% | 1.57 | 1.84 | +16.90 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.30 | +4.81 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 2.00 | +18.23 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.45 | 1.77 | -27.63 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester City Combinatie | 28% | 3.57 | 2.53 | -29.03 | Nee |
| BTTS & Winst Crystal Palace Combinatie | 13% | 8.00 | 19.63 | +145.38 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 85% | 1.18 | 1.11 | -5.65 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 76% | 1.32 | 1.25 | -5.13 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 65% | 1.54 | 1.73 | +12.28 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 53% | 1.89 | 1.81 | -4.43 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 41% | 2.44 | 2.28 | -6.75 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 15% | 6.67 | 4.85 | -27.25 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 24% | 4.15 | 3.28 | -20.95 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 35% | 2.85 | 2.42 | -15.06 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 47% | 2.12 | 1.89 | -10.79 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 59% | 1.69 | 1.53 | -9.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.15 | 1.80 | -42.78 | Nee |
| Crystal Palace Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.73 | 10.00 | +48.50 | Ja |
| Manchester City scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.68 | 1.22 | -27.41 | Nee |
| Crystal Palace scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.79 | 4.35 | +55.73 | Ja |
| Manchester City wint nil Win to Nil | 26% | 3.84 | 2.00 | -47.93 | Nee |
| Crystal Palace wint nil Win to Nil | 9% | 10.99 | 26.00 | +136.53 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Winner : Manchester City
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.60
VORM LAATSTE 5
1.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
2.47
THUIS-/UIT PPG
1.35
1.84
XG (THUIS/UIT)
1.33
0.93
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.63
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.8
47%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
29%
71%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
59%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Manchester City | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 83% | 90% |
| Over 1.5 | 86% | 69% | 77.5% |
| Over 2.5 | 63% | 51% | 57% |
| Over 3.5 | 23% | 20% | 21.5% |
| Over 4.5 | 11% | 9% | 10% |
| BTTS | 49% | 51% | 50% |
| BTTS & Win | 28.1% | 12.5% | 20.3% |
| BTTS & Draw | 20% | 14% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
| BTTS No & Over 2.5 | 26% | 9% | 17.5% |
Trends
- Manchester City pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (2,6 per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 12 goals in totaal.
- Manchester City is thuis al 16 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks verlengen.
- Crystal Palace krijgt een zware klus, want Manchester City scoorde in de laatste 16 thuiswedstrijden en bleef dit seizoen in 1 thuisduel zonder goal.
- Manchester City is nu 13 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- Manchester City hield 3 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staan ze op 15 clean sheets.
- Manchester City is in de laatste 5 duels tegen Crystal Palace ongeslagen (4 zeges, 1 gelijkspel) en maakte daarin 12 goals.
Trends
- Crystal Palace pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want de laatste 3 wedstrijden van Crystal Palace eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels vielen er in totaal 14 goals (thuis en uit).
- Voorin loopt het bij Crystal Palace stroef, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Crystal Palace scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 18 duels (51% van alle wedstrijden) met Crystal Palace.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
G
W
W
Vorm – Uit
1.2
W
V
W
V
V
Manchester City
Manchester City
3 - 0
Brentford
Manchester City
2 - 1
Arsenal
Manchester City
2 - 2
Nottingham Forest
Manchester City
2 - 1
Newcastle United
Manchester City
3 - 0
Fulham
Crystal Palace
Bournemouth
3 - 0
Crystal Palace
Liverpool
3 - 1
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
1 - 3
Crystal Palace
Manchester United
2 - 1
Crystal Palace
Brighton
0 - 1
Crystal Palace
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Erling Haaland
xG 25.78
Goals 26
+0.22
Phil Foden
xG 8.26
Goals 7
-1.26
Ryan Cherki
xG 6.79
Goals 4
-2.79
xG vs Goals
Jean-Philippe Mateta
xG 11.64
Goals 11
-0.64
Ismaïla Sarr
xG 8.41
Goals 8
-0.41
Eberechi Eze
xG 8.13
Goals 7
-1.13
Gaat Manchester City scoren?
94%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
29%
clean sheet uit
Gaat Crystal Palace scoren?
47%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Crystal Palace scoort.
76%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester City | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 97% | 83% |
| Over 1.5 | 86% | 69% |
| Over 2.5 | 63% | 51% |
| Over 3.5 | 23% | 20% |
| Over 4.5 | 11% | 9% |
| Niet gescoord | 3% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester City | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 56% | 66% |
| Over 1.5 | 26% | 37% |
| Over 2.5 | 6% | 20% |
| Over 3.5 | 3% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 43% | 34% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
G. Donnarumma
0.88
Tg/Wedstrijd
28
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
D. Henderson
1.29
Tg/Wedstrijd
44
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester City | Crystal Palace | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 88% | 82% | 85% |
| Over 7 | 82% | 65% | 74% |
| Over 8 | 71% | 53% | 62% |
| Over 9 | 59% | 47% | 53% |
| Over 10 | 41% | 41% | 41% |
| Over 11 | 35% | 35% | 35% |
| Over 12 | 24% | 28% | 26% |
| Over 13 | 12% | 18% | 15% |
| Over 14 | 0% | 6% | 3% |
Verwacht totaal: 6.29 + 4.23 = 10.5
Hoekschoppen analyse
Manchester City
| Overall | 6.29 |
| Thuis | 6.88 |
| Uit | 5.72 |
Verwacht totaal
10.5
hoekschoppen
Crystal Palace
| Overall | 4.23 |
| Thuis | 4.44 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Manchester City
J. GvardiolTwijfelachtig: Beenbreuk
A. KhusanovTwijfelachtig: Blessure
RodriTwijfelachtig: Liesblessure
Blessures & schorsingen Crystal Palace
C. DoucoureKnieblessure
E. NketiahBovenbeenblessure
E. GuessandTwijfelachtig: Knieblessure
B. SosaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Manchester City
E. Haaland
26
Doelpunten
8
Assists
3
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Crystal Palace
J. Mateta
11
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester City | Crystal Palace | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.69 | 11.77 | 13.73 |
| Schotconversie | 13% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.51 | 3.77 | 4.64 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.17 | 8.00 | 9.09 |
| Schoten per goal | 7.63 | 10.84 | 9.24 |
| Meer dan 10,5 schoten | 86% | 60% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 43% | 62% |
| Meer dan 12,5 schoten | 77% | 40% | 59% |
| Meer dan 13,5 schoten | 71% | 37% | 54% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 23% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 46% | 17% | 32% |
| Schoten op doel 3,5+ | 86% | 49% | 68% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 28% | 44% |
| Schoten op doel 5,5+ | 49% | 20% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 31% | 17% | 24% |
Schoten per speler
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Haaland | 3 | 1.7 | 34 |
| A. Semenyo | 1.7 | 0.8 | 14 |
| T. Reijnders | 1.2 | 0.6 | 27 |
| P. Foden | 1.2 | 0.6 | 30 |
| R. Cherki | 1 | 0.4 | 30 |
| Omar Marmoush | 1 | 0.4 | 19 |
| Max Alleyne | 1 | 0.5 | 2 |
| M. Guéhi | 0.9 | 0.4 | 13 |
Crystal Palace
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Eze | 3 | 2 | 1 |
| J. Mateta | 1.9 | 1.1 | 29 |
| I. Sarr | 1.4 | 0.8 | 25 |
| J. Strand Larsen | 1.3 | 0.5 | 11 |
| E. Nketiah | 0.8 | 0.5 | 12 |
| Yeremy Pino | 0.7 | 0.4 | 31 |
| B. Johnson | 0.7 | 0.2 | 16 |
| D. Muñoz | 0.7 | 0.4 | 26 |
Schoten
Totaal schoten
15.7
11.8
Manchester City
Crystal Palace
Schoten op doel
5.5
3.8
Manchester City
Crystal Palace
Onderlinge resultaten Manchester City - Crystal Palace
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/12/2025 | Crystal Palace - Manchester City | 0-3 | ✗ | 3 |
| 17/05/2025 | Crystal Palace - Manchester City | 1-0 | ✗ | 1 |
| 12/04/2025 | Manchester City - Crystal Palace | 5-2 | ✓ | 7 |
| 07/12/2024 | Crystal Palace - Manchester City | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/04/2024 | Crystal Palace - Manchester City | 2-4 | ✓ | 6 |
| 16/12/2023 | Manchester City - Crystal Palace | 2-2 | ✓ | 4 |
| 11/03/2023 | Crystal Palace - Manchester City | 0-1 | ✗ | 1 |
| 27/08/2022 | Manchester City - Crystal Palace | 4-2 | ✓ | 6 |
| 14/03/2022 | Crystal Palace - Manchester City | 0-0 | ✗ | 0 |
| 30/10/2021 | Manchester City - Crystal Palace | 0-2 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 36 | 24 | 7 | 5 | 68 | 26 | +42 | 79 |
| 2 | Manchester City | 35 | 22 | 8 | 5 | 72 | 32 | +40 | 74 |
| 3 | Manchester United | 36 | 18 | 11 | 7 | 63 | 48 | +15 | 65 |
| 4 | Liverpool | 36 | 17 | 8 | 11 | 60 | 48 | +12 | 59 |
| 5 | Aston Villa | 36 | 17 | 8 | 11 | 50 | 46 | +4 | 59 |
| 6 | Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56 | 52 | +4 | 55 |
| 7 | Brighton | 36 | 14 | 11 | 11 | 52 | 42 | +10 | 53 |
| 8 | Brentford | 36 | 14 | 9 | 13 | 52 | 49 | +3 | 51 |
| 9 | Chelsea | 36 | 13 | 10 | 13 | 55 | 49 | +6 | 49 |
| 10 | Everton | 36 | 13 | 10 | 13 | 46 | 46 | 0 | 49 |
| 11 | Fulham | 36 | 14 | 6 | 16 | 44 | 50 | -6 | 48 |
| 12 | Sunderland | 36 | 12 | 12 | 12 | 37 | 46 | -9 | 48 |
| 13 | Newcastle United | 36 | 13 | 7 | 16 | 50 | 52 | -2 | 46 |
| 14 | Crystal Palace | 35 | 11 | 11 | 13 | 38 | 44 | -6 | 44 |
| 15 | Nottingham Forest | 36 | 11 | 10 | 15 | 45 | 47 | -2 | 43 |
| 16 | Leeds United | 35 | 10 | 13 | 12 | 47 | 52 | -5 | 43 |
| 17 | Tottenham Hotspur | 35 | 9 | 10 | 16 | 45 | 54 | -9 | 37 |
| 18 | West Ham United | 36 | 9 | 9 | 18 | 42 | 62 | -20 | 36 |
| 19 | Burnley | 36 | 4 | 9 | 23 | 37 | 73 | -36 | 21 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers | 36 | 3 | 9 | 24 | 25 | 66 | -41 | 18 |