VVVGW
Fiorentina
Fiorentina - JuventusStatistieken, H2H & xG
GVWVW
Juventus
Head to Head
42 wedstrijden2.21
Avg Goals
43%
BTTS
69%
Over 1.5
40%
Over 2.5
12%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Fiorentina | Statistiek | Juventus |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 2.3 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.73 | ⚡ xG | 1.81 |
| 16.4 | 🔫 Schoten | 16.2 |
| 5 | 🎯 Schoten op doel | 5.1 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 8.2 |
| 80% | 🤝 BTTS | 30% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 20% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 58% |
| 11.4 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
Fiorentina
10 gespeeld · 8 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGW | 0.80 |
| Thuis | VVGVG | 0.40 |
| Uit | VWVVW | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 0% | 40% |
| Gem. goals | 3.8 | 3.2 | 4.4 |
| Voor | 1.5 | 1 | 2 |
| Tegen | 2.3 | 2.2 | 2.4 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.73 | 2.03 | 1.43 |
| xG tegen | 1.62 | 1.45 | 1.79 |
Juventus
10 gespeeld · 17 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWVW | 1.40 |
| Thuis | WGWVW | 2.00 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 2.3 | 2.2 | 2.4 |
| Voor | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| Tegen | 1 | 0.8 | 1.2 |
| BTTS | 30% | 20% | 40% |
| De '0' | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.81 | 1.63 | 1.99 |
| xG tegen | 0.99 | 0.82 | 1.17 |
Voorspellingen voor Fiorentina – Juventus
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fiorentina wint FT Resultaat | 38% | 2.65 | 3.30 | +24.57 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.30 | 3.47 | -19.29 | Nee |
| Juventus wint FT Resultaat | 39% | 2.56 | 2.10 | -18.12 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 61% | 1.64 | 1.25 | -23.74 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 62% | 1.61 | 1.27 | -20.94 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.02 | -1.36 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.22 | +8.95 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.40 | 1.82 | +30.33 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 2.71 | +37.59 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 31% | 3.18 | 5.46 | +71.72 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 30.40 | 12.00 | -60.52 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 9.35 | 4.10 | -56.13 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.52 | 1.95 | -44.64 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 1.38 | -32.06 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.13 | -22.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 72% | 1.39 | 1.62 | +16.61 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 28% | 3.57 | 2.15 | -39.76 | Nee |
| BTTS & Winst Fiorentina Combinatie | 26% | 3.90 | 5.87 | +50.45 | Ja |
| BTTS & Winst Juventus Combinatie | 26% | 3.79 | 3.92 | +3.45 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.01 | 1.27 | +25.22 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 97% | 1.03 | 1.53 | +48.41 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 94% | 1.06 | 1.93 | +81.81 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 90% | 1.11 | 2.51 | +125.90 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 84% | 1.19 | 3.80 | +219.20 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 1% | 71.43 | 3.14 | -95.60 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 3% | 33.33 | 2.28 | -93.16 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 6% | 17.24 | 1.78 | -89.68 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 10% | 10.00 | 1.44 | -85.60 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 16% | 6.25 | 1.24 | -80.16 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Fiorentina Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.49 | – | – | Nee |
| Juventus Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.29 | – | – | Nee |
| Fiorentina scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 2.29 | +10.61 | Ja |
| Juventus scoort eerst Eerste Goal | 49% | 2.03 | 1.71 | -15.87 | Nee |
| Fiorentina wint nil Win to Nil | 12% | 8.25 | 6.50 | -21.22 | Nee |
| Juventus wint nil Win to Nil | 13% | 7.93 | 3.80 | -52.10 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fiorentina
Advies: Double chance : Fiorentina or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.80
VORM LAATSTE 5
1.40
1.60
H2H LAATSTE 5
1.00
0.40
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.73
XG (THUIS/UIT)
1.81
1.71
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.42
5.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.1
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
20%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Fiorentina | Juventus | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 2.5 | 90% | 20% | 55% |
| Over 3.5 | 50% | 10% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 10% | 15% |
| BTTS | 80% | 30% | 55% |
| BTTS & Win | 25.6% | 26.4% | 26% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 62.7% | 62.7% | 62.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 10% | 15% |
Trends
- Fiorentina pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd, met BTTS in 5 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- Juventus moet achterin top zijn om Fiorentina af te stoppen, want de thuisploeg scoorde in de laatste 4 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd droog staan.
- Fiorentina zit in een aardige flow en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want in de laatste 10 wedstrijden van Fiorentina vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 wedstrijden van Fiorentina scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 8/10 duels in BTTS (80%).
- Fiorentina lijkt ook nu weer te scoren, met goals in de laatste 8 wedstrijden en 9 treffers in de laatste vijf duels.
Trends
- Juventus pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en 5 goals in totaal.
- In de laatste 9 wedstrijden van Juventus vielen er telkens minimaal 2 goals.
- Juventus hield in 2 van de laatste 5 wedstrijden de nul op het scorebord en zoekt dus naar meer stootkracht voorin.
- In slechts 1 van de laatste 5 duels van Juventus scoorden beide teams, Juventus won er 2, en dit seizoen staat BTTS bij Juventus op 3/10 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.4
V
V
G
V
G
Vorm – Uit
1.4
W
V
G
W
V
Fiorentina
Fiorentina
2 - 2
Atalanta
Fiorentina
1 - 3
Como
Fiorentina
1 - 1
Napoli
Fiorentina
1 - 2
Torino
Fiorentina
0 - 3
Frosinone
Juventus
Genoa
2 - 0
Juventus
Lecce
0 - 2
Juventus
Cagliari
1 - 1
Juventus
Sassuolo
3 - 2
Juventus
Frosinone
0 - 1
Juventus
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Franco Mastantuono
xG 5.17
Goals 4
-1.17
M
Mateo Pellegrino Casalanguila
xG 2.82
Goals 3
+0.18
Alejandro Jiménez Sánchez
xG 1.77
Goals 2
+0.23
xG vs Goals
Edon Zhegrova
xG 2.53
Goals 2
-0.53
Randal Kolo Muani
xG 1.94
Goals 1
-0.94
G
Gleison Bremer
xG 1.90
Goals 2
+0.10
Gaat Fiorentina scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fiorentina scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Juventus scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Juventus scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Fiorentina | Juventus |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 90% | 20% |
| Over 3.5 | 50% | 10% |
| Over 4.5 | 20% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Fiorentina | Juventus |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 50% |
| Over 1.5 | 90% | 30% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 2% |
| Over 4.5 | 8% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David de Gea
1.9
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Vicario
0.7
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Fiorentina | Juventus | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 80% | 80% | 80% |
| Over 9 | 60% | 80% | 70% |
| Over 10 | 40% | 60% | 50% |
| Over 11 | 40% | 60% | 50% |
| Over 12 | 40% | 60% | 50% |
| Over 13 | 20% | 40% | 30% |
| Over 14 | 20% | 40% | 30% |
Verwacht totaal: 4.9 + 8.2 = 13.1
Hoekschoppen analyse
Fiorentina
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 6.8 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
13.1
hoekschoppen
Juventus
| Overall | 8.2 |
| Thuis | 7.8 |
| Uit | 8.6 |
Blessures & schorsingen Fiorentina
R. SottilRugblessure
Blessures & schorsingen Juventus
Geen meldingen.
Topscorer – Fiorentina
Franco Mastantuono
4
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – Juventus
Bremer
2
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Fiorentina | Juventus | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.40 | 16.20 | 16.30 |
| Schotconversie | 9% | 8% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.00 | 5.10 | 5.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 11.40 | 11.10 | 11.25 |
| Schoten per goal | 10.93 | 12.46 | 11.70 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 80% | 80% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 60% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 20% | 20% |
Schoten per speler
Fiorentina
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Franco Mastantuono | 2.8 | 1.1 | 10 |
| M. Kean | 2 | 2 | 1 |
| A. Guðmundsson | 2 | 1 | 1 |
| A. Atta | 1.8 | 0.6 | 5 |
| A. Njie | 1.6 | 0.8 | 8 |
| Mateo Pellegrino | 1.1 | 0.5 | 10 |
| João Mário | 1 | 0.3 | 6 |
| Beto | 1 | 0.1 | 8 |
Juventus
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. González | 1.8 | 0.7 | 6 |
| Francisco Conceição | 1.7 | 0.9 | 7 |
| Kerim-Sam Alajbegović | 1.7 | 0.8 | 9 |
| E. Zhegrova | 1.6 | 1 | 8 |
| R. Kolo Muani | 1.3 | 0.4 | 10 |
| Douglas Luiz | 1.3 | 0.5 | 10 |
| N. Woltemade | 1.1 | 0.3 | 8 |
| J. David | 1 | — | 1 |
Schoten
Totaal schoten
16.4
16.2
Fiorentina
Juventus
Schoten op doel
5
5.1
Fiorentina
Juventus
Onderlinge resultaten Fiorentina - Juventus
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2026 | Juventus - Fiorentina | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/11/2025 | Fiorentina - Juventus | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/03/2025 | Fiorentina - Juventus | 3-0 | ✗ | 3 |
| 29/12/2024 | Juventus - Fiorentina | 2-2 | ✓ | 4 |
| 07/04/2024 | Juventus - Fiorentina | 1-0 | ✗ | 1 |
| 05/11/2023 | Fiorentina - Juventus | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/02/2023 | Juventus - Fiorentina | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/09/2022 | Fiorentina - Juventus | 1-1 | ✓ | 2 |
| 21/05/2022 | Fiorentina - Juventus | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/04/2022 | Juventus - Fiorentina | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 14 | +10 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 9 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 10 | Torino | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 16 | -2 | 13 |
| 11 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 12 | Cagliari | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 21 | -10 | 9 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |