WWWWV
Inter
Inter - ComoStatistieken, H2H & xG
GWWWW
Como
Head to Head
6 wedstrijden3.33
Avg Goals
33%
BTTS
83%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Inter | Statistiek | Como |
|---|---|---|
| 2.6 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 2.35 | ⚡ xG | 2.18 |
| 22 | 🔫 Schoten | 20.3 |
| 7.2 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 6.3 | 🚩 Corners | 7.1 |
| 70% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 62% | ⚽ Balbezit | 62% |
| 9.3 | 🟨 Overtredingen | 8.1 |
Inter
10 gespeeld · 25 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWV | 2.40 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | WGWWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 60% |
| Gem. goals | 3.9 | 4.8 | 3 |
| Voor | 2.6 | 3.4 | 1.8 |
| Tegen | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| BTTS | 70% | 80% | 60% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.35 | 2.61 | 2.1 |
| xG tegen | 1.12 | 1.02 | 1.21 |
Como
10 gespeeld · 23 pts · #4
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | WGWW | 2.50 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 75% | 67% |
| Gem. goals | 2.6 | 1.5 | 3.34 |
| Voor | 1.8 | 1.25 | 2.17 |
| Tegen | 0.8 | 0.25 | 1.17 |
| BTTS | 60% | 25% | 83% |
| De '0' | 30% | 75% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 2.18 | 2.18 | 2.18 |
| xG tegen | 1.3 | 0.91 | 1.56 |
Voorspellingen voor Inter – Como
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter wint FT Resultaat | 48% | 2.08 | 1.84 | -11.58 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 21% | 4.82 | 4.00 | -17.07 | Nee |
| Como wint FT Resultaat | 31% | 3.20 | 3.60 | +12.36 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.45 | 1.20 | -17.45 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 52% | 1.93 | 1.83 | -4.95 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 98% | 1.02 | 1.00 | -1.98 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.13 | +5.56 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.50 | +20.37 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 2.10 | +30.75 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 43% | 2.33 | 3.70 | +58.84 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 2% | 50.51 | 11.60 | -77.03 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 7% | 15.20 | 6.00 | -60.52 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 20% | 5.06 | 2.61 | -48.45 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 1.73 | -34.71 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.25 | -28.66 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 78% | 1.28 | 1.44 | +12.41 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 22% | 4.56 | 2.63 | -42.31 | Nee |
| BTTS & Winst Inter Combinatie | 35% | 2.82 | 3.07 | +8.71 | Ja |
| BTTS & Winst Como Combinatie | 24% | 4.18 | 5.37 | +28.34 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 95% | 1.05 | 1.33 | +26.22 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 91% | 1.10 | 1.61 | +45.71 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 84% | 1.19 | 2.06 | +73.25 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 76% | 1.32 | 2.65 | +100.61 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 66% | 1.52 | 3.80 | +149.66 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 5% | 19.61 | 3.00 | -84.70 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 10% | 10.53 | 2.20 | -79.10 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 16% | 6.29 | 1.71 | -72.81 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 24% | 4.12 | 1.57 | -61.85 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 34% | 2.92 | 1.22 | -58.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Inter Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.84 | – | – | Nee |
| Como Clean Sheet Clean Sheet | 9% | 10.76 | – | – | Nee |
| Inter scoort eerst Eerste Goal | 55% | 1.83 | 1.66 | -9.53 | Nee |
| Como scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 2.26 | -0.33 | Nee |
| Inter wint nil Win to Nil | 13% | 7.91 | 4.00 | -49.40 | Nee |
| Como wint nil Win to Nil | 7% | 13.68 | 8.00 | -41.54 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Inter
Advies: Double chance : Inter or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.60
2.60
H2H LAATSTE 5
0.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
2.17
2.35
XG (THUIS/UIT)
2.18
1.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.04
7.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Inter | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 50% | 65% |
| Over 3.5 | 60% | 30% | 45% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 70% | 60% | 65% |
| BTTS & Win | 35.4% | 23.9% | 29.7% |
| BTTS & Draw | 10% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 71.2% | 71.2% | 71.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Trends
- Inter Milan pakte 12 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.4 per wedstrijd), met BTTS in 3 daarvan en 11 goals in totaal.
- Inter Milan verkeert in topvorm thuis: de laatste 5 thuiswedstrijden werden allemaal gewonnen.
- Inter Milan zal vandaag vol vertrouwen op zoek gaan naar een goal en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Inter Milan vindt makkelijk het net en scoorde in de laatste 5 thuisduels, terwijl het dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog bleef staan.
- In de laatste 8 wedstrijden van Inter Milan vielen er telkens 2 goals of meer, dus ook nu lijken meerdere treffers mogelijk.
- Inter Milan wil het momentum vasthouden tegen Como met slechts 1 nederlaag in de laatste 5 duels (4 zeges, 0 gelijke spelen).
Trends
- Como pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2.6 per wedstrijd) en in slechts 2 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS), terwijl het zelf 9 keer scoorde.
- Como voelt zich buitenshuis prima en is al 2 uitduels op rij ongeslagen.
- Como is al 5 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
- Como hield 3 keer de nul in de laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode 2 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 3 clean sheets.
- Como is in aanloop naar dit duel met Inter Milan 5 wedstrijden ongeslagen (4 zeges, 1 gelijkspel) en maakte daarin 9 goals.
- Bij Como eindigden slechts 2 van de laatste 5 duels in BTTS en het won 4 van die 5 wedstrijden; over het hele seizoen viel BTTS in 6/10 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
2.4
W
W
V
W
W
Inter
Inter
2 - 1
Fiorentina
Inter
3 - 0
Parma
Inter
5 - 3
Udinese
Inter
3 - 2
Napoli
Inter
4 - 1
Monza
Como
Torino
1 - 3
Como
Fiorentina
1 - 3
Como
Frosinone
2 - 0
Como
Genoa
1 - 4
Como
Napoli
1 - 2
Como
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Marcus Thuram
xG 5.50
Goals 5
-0.50
Lautaro Martínez
xG 4.04
Goals 4
-0.04
Francesco Pio Esposito
xG 2.68
Goals 2
-0.68
xG vs Goals
Anastasios Douvikas
xG 5.40
Goals 5
-0.40
Nico Paz
xG 5.15
Goals 3
-2.15
Martin Baturina
xG 3.23
Goals 3
-0.23
Gaat Inter scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Como scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Como scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Inter | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 50% |
| Over 3.5 | 60% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Inter | Como |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 10% |
| Over 2.5 | 20% | 5% |
| Over 3.5 | 4% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Josep Martínez
1.13
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Butez
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Inter | Como | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 100% | 80% |
| Over 7 | 40% | 100% | 70% |
| Over 8 | 40% | 100% | 70% |
| Over 9 | 40% | 67% | 54% |
| Over 10 | 40% | 67% | 54% |
| Over 11 | 20% | 33% | 27% |
| Over 12 | 20% | 33% | 27% |
| Over 13 | 20% | 33% | 27% |
| Over 14 | 20% | 33% | 27% |
Verwacht totaal: 6.3 + 7.1 = 13.4
Hoekschoppen analyse
Inter
| Overall | 6.3 |
| Thuis | 6.4 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
13.4
hoekschoppen
Como
| Overall | 7.1 |
| Thuis | 7.75 |
| Uit | 6.67 |
Blessures & schorsingen Inter
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Como
Geen meldingen.
Topscorer – Inter
M. Thuram
5
Doelpunten
2
Assists
3
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Como
T. Douvikas
5
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Inter | Como | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 22.00 | 20.30 | 21.15 |
| Schotconversie | 12% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.20 | 6.30 | 6.75 |
| Schoten naast per wedstrijd | 14.80 | 14.00 | 14.40 |
| Schoten per goal | 8.46 | 11.28 | 9.87 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 100% | 95% |
| Meer dan 14,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Meer dan 15,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 100% | 95% |
| Schoten op doel 4,5+ | 90% | 80% | 85% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 70% | 70% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 40% | 50% |
Schoten per speler
Inter
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lautaro Martínez | 3.8 | 1.2 | 5 |
| M. Thuram | 3 | 1.4 | 9 |
| H. Mkhitaryan | 1.6 | 0.2 | 5 |
| N. Barella | 1.6 | 0.8 | 9 |
| Carlos Augusto | 1.5 | 0.4 | 8 |
| F. Dimarco | 1.5 | 0.5 | 10 |
| F. Esposito | 1.4 | 0.8 | 10 |
| M. Akanji | 1.2 | 0.1 | 9 |
Como
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Paz | 3.6 | 1.3 | 9 |
| T. Douvikas | 2.3 | 1.3 | 10 |
| M. Baturina | 1.7 | 0.8 | 9 |
| Assane Diao | 1.3 | 0.5 | 6 |
| M. Liberali | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Jesús Rodríguez | 1.3 | 0.5 | 4 |
| Jacobo Ramón Naveros | 1.1 | 0.4 | 10 |
| M. Kean | 1 | 1 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
22
20.3
Inter
Como
Schoten op doel
7.2
6.3
Inter
Como
Onderlinge resultaten Inter - Como
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 21/04/2026 | Inter - Como | 3-2 | ✓ | 5 |
| 12/04/2026 | Como - Inter | 3-4 | ✓ | 7 |
| 03/03/2026 | Como - Inter | 0-0 | ✗ | 0 |
| 06/12/2025 | Inter - Como | 4-0 | ✗ | 4 |
| 23/05/2025 | Como - Inter | 0-2 | ✗ | 2 |
| 23/12/2024 | Inter - Como | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |